Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Luiza

Przestaliście korzystać z forum z jakiegoś konkretnego powodu?

Zuzanna

Czy ktoś kto pracuje w tej firmie mógłby się wypowiedzieć o warunkach pracy, które proponuje pracodawca? Opinia kogoś, kto jest pracownikiem byłaby bezcenna dla osób, które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących drogi i możliwości awansu. @ADI223391, piszesz, że pracodawca zatrudnia na umowę zlecenie. Czy wszyscy pracownicy takie umowy dostają na początek i czy po jakimś czasie się to zmienia?

ADI223391
@Zuzanna

Oczywiście, że wszyscy, bez wyjątku dostają umowy zlecenie na początek. Też minusem jest brak benefitów jak np. MultiSport

Gosia
@Zuzanna

kiedyś było ok teraz od kiedy szefową została ta chłopka ze słomą w butach to firma nie ma nic wspólnego ze "skandynawską kulturą pracy" nędza

Mariusz
@Gosia

Regulamin zabrania obrażania kogokolwiek na forum https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się do niego stosować. Nie jesteś zadowolona ze zmian, jakie wprowadziła przełożona. A może mogłabyś napisać, jakie plusy widzisz w tym zatrudnieniu? Czy dostajesz premie za osiągnięcie dobrych wyników? Czekam na Twoją obiektywną opinię

przyszla_chyba_niedoszla
@Gosia

kim jest "chłopka ze słomą w butach"? W.K.? poznalam przy innej okazji i chyba juz nie chce u nich pracowac...

konsultant

Nie polecam. W styczniu sprzedalem kilkadziesiat produktow jednak jak sie dowiedzialem w marcu kiedy miala byc wyplacona prowizja za sprzedaz mialem bledy w rozmowach i moja prowizja nie zostala wyplacona (chociaz iz wszystkie obligatoryjne informacje przekazalem).Tak wiec jak ktos z Rzeszowa sobie przejal te kwote to niech ja dobrze rozdysponuje ( wsadzi sobie w du...) Rozmowy sprzedazowe tam sa trudne udalo mi sie wcisnac kilkadziesiat sztuk a mimo to nie zostala mi wyplacona prowizja. Przepraszam klientow ze im wcisnalem kit i mam nadzieje ze wiekszosc z nich skorzystala z 14 dniowego prawa do zwrotu i zwrocili szit do sprzedawcy . Elo

Zuzanna

@Pomocny Pracownik, dziękuję za Twoją opinię. Dodaj, czy mogłaś liczyć na dodatki do wynagrodzenia w postaci szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe lub pakietu socjalnego? Piszesz, że łączyłaś pracę ze studiami. Wnioskuję z tego, że grafik miałaś elastyczny i mogłaś układać go według własnych potrzeb. Firma dawała stabilne zatrudnienie i po okresie próbnym mogłaś liczyć na umowę długoterminową? Informacje, które dodasz są bardzo cenne dla osób szukających pracy.

Igor

Idealnych firm nie ma , wiele spraw mogłoby być inaczej , Ważne, że jest dobrze!!

Pomocny Pracownik

Ja nie wiem skąd wy bierzecie takie opinie. Umowę zlecenie dostajesz na dzień dobry. Ale po kilku miesiącach jak się starasz dostaniesz bez problemu umowę o pracę. Dają możliwość ruchomych grafików dzięki czemu możesz godzić prace ze studiami. Musisz wyrobić 20h w tygodniu. Atmosfera ? Jeżeli pracujesz tam dłużej widzisz ze ta atmosfera jest bardzo fajna. Do czynienia miałem zarówno z infolinia jak i z działem sprzedaży. Oba te etapy Lubie i lubiłam. Na sprzedaży wiadomo ze trzeba się postarać ale dzięki temu można też zdobyć bonus i premie. A jeżeli przyjdzie jeden z drugim i siedzi cały dzień nie daje z siebie nic i potem się zwalnia to ja nie dziwie się ze mu się nie podoba.

Zuzanna

@ADI223391, przy umowie zleceniu minusem jest nie tylko brak pakietu socjalnego, ale też płatnego urlopu wypoczynkowego. Czy po jakimś czasie jest możliwość wynegocjowania lepszej umowy na przykład na czas określony? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Czy poleciłbyś tą firmę innym użytkownikom forum poszukującym pracy?

Tomasz

Normalna firma, spokojna praca!! Takie umowy narazie są normą!

Olcia
@Tomasz

A ile pracujesz tam ? Tak z ciekawości pytam

ADI223391
@Tomasz

Właśnie chodzi o to żeby umowy zlecenie nie były norma... To tylko wykorzystywanie ludzi. Jeśli jesteś na umowie zlecenie to w świetle prawa nie jesteś pracownikiem... czyli krótko mówiąc murzynem do pracy.

Zuzanna

@Muminek, dziękujemy za Twoją opinie w temacie firmy Unicall, czy udzielisz nam informacji o obecnym zatrudnieniu? Będą w najbliższym czasie nowe rekrutacje? Piszesz, iż otrzymałaś umowę o pracę po 3 miesiącach, czyli nowy pracownik najpierw otrzymuję umowę na okres próbny? Co z pracą w soboty? Często pracuję się w weekendy? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w wątku firmy Unicall.

#BrakNick
@Zuzanna

Rzadkością są umowy o pracę po trzech miesiącach, z reguły są to umowy zlecenie. Firma żyje ze studentów, bardzo mało jest osób starszych, które pracują na umowie o pracę. Rekrutacja u nich jest cały czas, przy takiej rotacji, biorą z ulicy, randomowych. Praca jest od pon. do pt.

zJasiowedrowniczek

Mój tata na takich pracowników mówi domokrążcy. Dzwoni się do ludzi, których numery dostaje się z bazy, ludzi, którzy w różnego rodzaju konkursach wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Próbuje się im wcisnąć suplementy diety za 100zł lub medale "kolekcjonerskie" (co do medali to zwykły szajs wart tyle co koszty produkcji). Jeśli klient nie chce lub nie może rozmawiać, bo jest w pracy to się go na siłę przekonuje, żeby kupił. Rzuciłem to, sumienie mnie gryzło, że oszukuję ludzi.

Zuzanna

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Unicall w Rzeszowie, kwestie dodatków pracowniczych oraz benefitów również będą bardzo przydatne na forum. Zachęcam by opisać temat przerw u tego pracodawcy, nie są za krótkie? Jest możliwość przygotowania ciepłego posiłku podczas przerwy? Zachęcam was do udzielenia odpowiedzi.

Muminek
@Zuzanna

Cześć, jestem pracownikiem Unicall od dłuższego czasu. Po pierwszych 3 miesiącach dostałam umowę o pracę. Faktycznie nastąpiło sporo zmian w kadrze, natomiast nie uważam, że na gorsze. Jeśli chodzi o przerwy to są one jak w większości firm (zgodnie z kodeksem pracy). Mamy więc spokojnie czas żeby zjeść ciepły posiłek i dodatkowo zrobić sobie kilka krótszych przerw.

Były Pracownik UniCall Rzeszów

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w Oddziale Rzeszowskim to zachęcam do miłej lektury. Opiszę wam jak wygląda praca na co dzień, pracowałem tam bardzo długo. Jeśli znajdziecie ogłoszenie że szukają do pracy to na 99.9% jest to stanowisko sprzedażowe, gdzie wykonuje się połączenie do osób, które nie są jeszcze klientami lub do osób którye były bardzo dawno klientami, ale zrezygnowali - ogólnie cieżko się rozmawia z takimi osobami. To na start. Potem w miarę wyrabiania wyników mozesz przejść na inne projekty. W momencie, kiedy ja zaczynałem pracę to w tej firmie dało się żyć, maiłem supier lidera - ale do czasu. Z czasem jeśli nie wyrabisz normy jesteś mieszany z błotem. Coachingi, straszenie tzw. "Łorningiem". Ale przejdźmy do czasów obecnych. Nastąpiło wiele zmian kadrowych, Call Center Manager odszedł, stanowisko objeła osoba w pełni nieodowiednia, która jest tylko i wyłącznie marionetką, nie zna sie na niczym. Team Leaderzy to też jakaś porażka.... wyciągneli osoby ze sprzedaży na stanowisko TL, które nie maja ŻADNEGO doświadczenia o pracy z zespołem, montywowaniem zepsołu, Nie ukończyli żadnych kursów, żadnych szkoleń, pojęcie mentoringu wyuczyli się z wikipedii. Potrafią jedynie wrzeszczeć, za brak wyniku - w ich odczuciu to najlepszy sposób na zmotywowanie pracownika. Osby te nie mają pojęcia o budowaniu relacji z zespołem. Jeśli chodzi o infolinię, to jeśli nie ma połaczeń przychodzących jesteś wyrzucany na sprzedaż. Jeśli chodzi o TL to są naprawdę spoko, gorzej z koordynatorką infolini, jest to osoba na prawdę wredna, knujaca, po cichu pisze na skype i podpieprza ludzi umywając potem ręcę. Jeśli jesteś na Umowie ZLecenie (co jest na 100% pewne, bo o umowie o prace zapomnij) jesteś wykorzystywany w spód. Bo wiadomo, że za nadgodziny musieliby zapłacić wieccej osobą na UM niz na UZ. DLatego ich wykorzystują. Pani, która została tutaj wielokrotnie wymieniona w kontekście lakiero do paznokci, stałą się teraz Treneram, kolejna która nie wie co ma robić i jest marionetką. Ogólnie, jeśli nie musisz iść do pracy w UniCall to nie idż... lepiej iść do innego CallCenter niż tutaj. Firma ta stanowi zbiorowisko randomowych osób, które same nie wiedzą co mają robić. Jeśli chodzi o pordukty, to w zależności jakiego klienta obsługują. Ale z regóły są to suplementy diety, tj. kwasy omega. Jeśli chodzi jeszcze o kadrę managerską, jest to zespół ( z wyjątkami) osób zakłamanych, fałszywych, które się do ciebie uśmiechają a za twoimi plecami podpiepszaja cie do góry. Każdy patrzy jak cię wykorzystać. Jeśli będą wam mówić o szkoleniach i podnoszeniu kwalifikacji, to zapomnijcie- puste słowa, jedyny rozwój w tej pracy to jak zmienisz komputer. Nikt nawet nie myśli, aby wdrożyć jakieś nowe techniki sprzedaży dla konsultantów. Przykładem moze być, osoba która została zatrudniona na stanowisku Trenera (przed Panią ze zdrapanym lakierem), był to gość z warszawy, który wydawał sie wreszcie kompetentny. Ale nawet on jak zobaczył to "biedakorpo" (cytuję z poprzedniej wypowiedzi, bo jest bardzo trafne) to zrezygnował, i powiedział, że się cofa w tej pracy w rozowuju. Praca dobra tylko dla ludzi wytrzymałych psychicznie, przez okres mojej pracy widziałem jak ludzie przychodzą i odchodzą po kilku dniach. Przykre, ze mają takie nastawienie o ludzi. Jeśli chodzi o te pozytywne opinie tutaj, to oni sami sobie to piszą. Nie oszukujmy sie, w kuluarach biura o takich rzeczach się mówi.. Pozdrawiam osoby z UniCall, które będą czytały moją wypowiedź - mam nadzieje, ze kiedyś sie zmienicie i przestaniecie być takimi pozerami.

Bob
@Były Pracownik UniCall Rzeszów

W branży gdzie musiałbyś cokolwiek pisać to byś się nie uchował nawet przez tydzień. Chłopie te błędy to na poziomie podstawówki delikatnie mówiąc. Pracowałem tam kilka lat temu i mogę podsumować, że jak nie chce Ci się robić to nigdzie nie będzie dobrze.

@Bob

Również pracowałam w tej firmie przez pół roku. Niestety w pełni się zgadzam z przedmówcą, firma nie ma najlepszych opinii w internecie, to co się tam dzieje to szok. Niekompetencja liderów bije po oczach, ludzie którzy zostali "wybrani" ze sprzedaży, bez żadnej wiedzy nt. zarządzanie zespołem, wszystko robią po omacku. - wystarczy przeczytać informacje zgromadzone tutaj. Firma prowizorka. Pracowałeś tam klika lat temu ? - w momencie chyba kiedy nie było obecnej kadry menadżerskiej. Uważam, że informację sprzed kilku lat są bardzo mało obiektywne i nie oddają stanu faktycznego, a co więcej nie wnoszą nic. Nie możesz zakładać, że osobie, która długo tam pracowała, że nie chciało się robić. Bo co jak co, ale nie uwierzę, że jakiś tam Manager Biura będzie trzymał osobę której się nie chce pracować przez kilka lat. Wiec problem musi leżeć gdzie indziej. Poza tym to jest forum, gdzie podaje się informacje nt. pracodawcy, a nie zwraca się uwagę piszącemu na temat jego literówek. Co podkreślam raz jeszcze, twój komentarz nic nie wnosi. Jeśli chodzi o firmę, to nie polecam. Pracowałam na dziale sprzedaży, żałosna imitacja korporacji. Chwalą się norweską jakością pracy, ciekawe w czym to się objawia?! Żałosne.

Syberia
@Były Pracownik UniCall Rzeszów

Od niedawna pracuje w UniCall, niestety muszę się zgodzić. Noszę się z zamiarem złożenia wypowiedzenia. Praca tylko dla ludzi o silnych nerwach, szkoda bo wydawała się fajnie - jestem trochę rozczarowana, ale jak to mówią... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, tu jestem i pora rozglądnąć się za czymś innym. Jedyny plus to super ludzie z którymi siedzę ramie w ramie.

M.
@Monika

Pracowałem w tym Call Center rok. Wiadomo, telemarketing jest ciężkim kawałkiem chleba, są różne projekty, które są lepsze już gorsze. Przez NA13 każdy przechodził, bo to tak na prawdę fundament firmy. Bez niego nie było by nic, ale to też w pewnym stopniu "plac bojowy" dla nowych konsultantów, bo jeśli dadzą radę na ww. projekcie to dadzą radę na innych. Jeśli chodzi o team leaderów to moim zdaniem byli ok, można było liczyć na ich pomoc, ja osobiście dużo nauczyłem się od swojej team leaderki. Zgodzę się z tym, że krzykiem raczej ciężko kogoś zmotywować... Co do Call Center Managera, odeszła osoba, która znała się na rzeczy, szokiem jest, że obecnie funkcję pełni osoba, która świetnie prowadziła szkolenia i była dobrym szkoleniowcem, sam byłem właśnie po jej szkoleniu i oceniam je bardzo pozytywnie, chociaż nowy trener też ma pojęcie, ma ukończone kursy, wiele lat pracuje w tej branży więc pisanie, że to ludzie bez doświadczenia to głupota. Co do lakieru, to jej sprawa jeśli miała popękany lakier na paznokciach.... Nie wiedziałem, że jest to kryteroum według, którego oceniamy czyjeś kompetencje. Reasumując: każda firma ma swoje plusy i minusy. P.S co do koordynatora infolinii mam takie same zdanie, osobiście nie przepadam za nią.

Włoczykij12
@Były Pracownik UniCall Rzeszów

Naprawdę- to, co piszecie na temat tej firmy to woła o pomstę do nieba... Nie chce Wam się pracować? Nie podoba się Wam praca? Czemu nie macie odwagi powiedzieć to komuś prosto w oczy obłudnicy... Ja pracowałem w tej firmie długie lata. Zacznijcie sami od siebie wymagać w końcu. To, że praca jest specyficzna- ok. Nie każdy się do tego nadaje. Ale nie musicie w taki sposób obrażać kogokolwiek. Postawcie się na ich miejscu. Nie macie zielonego pojęcia o kadrze- która na bieżąco z pewnością przechodzi różnego typu szkolenia. To jest po prostu istna zazdrość, sam uważam. I tak się odgrywacie. Uważam, że osoby są na odpowiednim poziomie i w pełni na to zasługują. Każdy ma swoje zdanie. Idźcie do innej pracy jak macie problem. Ale jak wiem z własnego doświadczenia, nie warto palić za sobą mostów. Zawsze przyszły pracodawca może zasięgnąć opinii u poprzedniego. Ludzie, gdzie Wy macie mózgi....

unicall

Nie polecam oddziału Unicall w Bydgoszczy

arinaaxx

Nie idźcie tam naprawdę...nie polecam...praca psychicznie męcząca, czepiają się dosłownie wszystkiego..team liderki zabierają Cię na odsłuchiwanie rozmów, czepiają się dosłownie wszystkiego...nic nie sprzedasz? Opierdziel z góry na dół, mobbing, wytrzymałam tylko tydzień... NIE POLCEAM

ZDRS
@arinaaxx

NIE SPRZEDAŻ WYLATUJESZ, SUPLEMENTY DIETY, BO TA FIRMA MYŚLI ŻE POLACY TO CIEMNY LUD BEZ TV, INTERNETU I GAZET I NIE WIEDZĄ NIC O JAKOŚCI SUPLEMENTÓW ALBO JEJ BRAKU

hgtyrstrf
@ZDRS

patrząc po zatważającej ilości sprzedanych preparatów przez pana Jerzego Ziębę oraz rosnącą liczbę antyszczepionkowców można czasmi odnięść take wrażenie

Zuzanna

@k. rozumiem, że według Ciebie obecne wdrożenie pracownika do pracy nie jest wystarczające. Piszesz, też o braku szkoleń, jednak jak dalej pisze @d w firmie odbywa coaching. Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i warsztaty jest również zaoferowana w treści oferty pracy. @d najpierw muszę wyjaśnić jedną kwestię. Mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem Unicall, jednak nie jestem z tą firmą w żaden sposób związana. Rozumiem, że w firmie jest nastawienie na osiągnięcie wyniku przez pracowników. Piszesz, że nawet już po upływie miesiąca można zostać zwolnionym za brak wyników. Czy jednak nowy pracownik nie może liczyć na czas na wdrożenie się do nowych obowiązków? Tym bardziej, że z tego co widzę w ogłoszeniach, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży. Mógłbyś też wyjaśnić, co jest źródłem stresu podczas sesji coachingowych? Mają one zwykle na celu pomóc pracownikowi w osiągnięciu celów.

SALACH
@Zuzanna

CO JEST STRESEM?? NIE SPRZEDASZ WYLOT. a ludzie nie chcą kupować przez TM, do tego suplementów które każdy w tym świecie wie że nie są badane przez lekarzy. mam za dużo lat by o tym nie wiedzieć. nikt nie ma pewności co jest w tej kapsułce. TO ŻE NA OPAKOWANIU PISZE ZE PRZEBADANE ITD. NIE ZNACZY ŻE TAK JEST.

hgtyrstrf
@SALACH

suplemety diety sprzedawane w aptekach również nie są wystarczająco badane, dokładnym badaniom poddawane są wyłącznie środki zarejestrowane jako leki

Zuzanna

@arinaxc co masz na myśli? Czasem warto wiedzieć coś więcej o pracy w firmie zanim podejmie się decyzję o przesłaniu CV. Właśnie po to jest również ten wątek. Na czym polega couching w Unicall?

d
@Zuzanna

Na couchingu dają Ci jasno do zrozumienia, że jak nie zrobisz normy to wylatujesz od razu...dziękuję za taką pracę, człowiek chce iść do pracy , gada z klienami, ale wiadome jest że nie sprzeda tyle ile wy wymagacie bo to nie zależy od nas tylko od klienta...couchingi to stres, mobbing itd Najdłużej jest się tam miesiąc i wylot za brak waszych realizacji tych waszych chorych celów. Jeśli chodzi o miejsce pracy to jest super, tutaj ogromny plus. Nie polecam!!!

POLI
@d

@d potwierdzam i NAPRAWDE SZUKAJCIE INNEJ PRACY,

Zuzanna

@arinaaxx odsłuchiwanie rozmów to bardzo częsty element oceny i kontroli pracy osób, pracujących w kontakcie bezpośrednim z klientem. Piszesz, że była to praca psychicznie męcząca. Rzeczywiście, nie każdy ma predyspozycje do pracy na takim stanowisku. Jednak wspominasz również o mobbingu. Jakie konkretnie sytuacje masz na myśli? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie działania miały miejsce? Jeśli tak, to czy zgłaszałaś je firmie? Ma ona obowiązek przeciwdziałać ich występowaniu.

arinaxc
@Zuzanna

Sama idź i zobaczysz jak tam jest...szczególnie po tzw couchingu

Hindus74
@Zuzanna

po couchingu masz obowiązek sprzedać jakąś liczbę suplementów diety nie to wylot, szukasz telefonicznie ludzi wkurw.... na ciebie bo masz jego numer itd. adres i co to jest legalne ???? osłanianie się że w wwa jest siedziba firmy haha to jest żałosne. na szczęście skończyłem tam pracować ciągły stres i wymaganie sprzedaży, musiałbym codziennie trafiać na ludzi którzy by kupowali przez TM.

Ewelina

Jeśli chodzi o mnie jestem zadowolona z pracy w tutejszej firmie. Już za niedługo 2 lata minie. Były wzloty i upadki. Nie rozumiem dlaczego ludzie narzekają, że się nie da sprzedać, czy coś w tym stylu... To dużo od Nas zależy, TO PODSTAWA !!! Mam świetny zespół i super Kierowniczkę :) POLECAM :)

ATOMIKAL
@Ewelina

MYŚLISZ ŻE LUDZIE NIE WIEDZĄ ŻE SUPLEMENTY DIETY TO SZAJS? NIEKTÓRZY TAK ALE UWIERZ, ŻYJEMY W DOBIE INTERNETU GDZIE MOŻNA DOKŁADNIE O SUPLEMENTACH POCZYTAĆ I ZASTANOWIĆ SIĘ CZY POTRZEBNE MI WYDAWAĆ OKOŁO 100ZŁ NA "SUPLEMENTY"

BYŁY PRACOWNIK

NIE POLECAM NIKOMU, WCISKANIE KITU LUDZIOM ŻE SUPLEMENTY SĄ FAJNE ZA PRAWIE 100 ZŁ MIESIĘCZNIE, MUSISZ SPRZEDAĆ OKREŚLONĄ LICZBĘ DZIENNIE, JAK NIE TO WYLOT, W TV I NECIE CO CHWILA POKAZUJĄ ŻE SUPLEMENTY TO NIE LEKI ITD. I LUDZIE NIE CHCĄ TEGO KUPOWAĆ. A INNA RZECZ KTÓRA MNIE INTERESUJE ----- DLACZEGO JA MAM ADRES KLIENTA????? CZY TO JEST LEGALNE????JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) JAK I TE SUPLEMENTY ---- O suplementach diety wszędzie głośno. Wymyślono je po to, żeby pomogły nam uzupełnić w organizmie braki witamin, makro- i mikroelementów, dodać sił witalnych, rozjaśnić umysł i ochronić przed stresem. Niestety, często pod hasłem "suplementy diety" reklamuje się specyfiki, które nie powinny się tak nazywać. NA POCZĄTKU LUZIK BO SIĘ WDRAŻASZ, A PÓŹNIEJ DOSTAJESZ PRETENSJE ŻE ZA SŁABO WCISKASZ I NIKT NIE KUPUJE(NAWET JEŻELI OSOBA DO KTÓREJ DZWONIĘ JEST ZA GRANICĄ, W SZPITALU ITD.) NIE POLECAM. 1 ZASADA - SPRZEDAJESZ NIE TO WYLOT

Pisko

Jutro idę na rozmowę do Bdg na konsultanta....Powinienem się obawiać?

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals