Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

j23

niunia - 2012-08-28 18:50:42 Hej, Firma jest solidna, co prawda kontakt jest utrudniony ale na pewno są wypłacalni. Jedno trzeba zrozumieć tam się jedzie pracować nie balować i jest ok!!!!raczej odwrotnie balować i pracować

niunia

studentka

Witam, mam wyjechać na zbiory do francji we wrześniu za pośrednictwem tej firmy i jestem zdecydowanie przerażona tym, co tu czytam, pani z którą rozmawiałam, była miła, tylko że sama musiałam dzwonić zeby prosić o jakieś szczegóły;/ Napiszcie, jeśli już ktoś był na zbiorach i czy poleca?

pracujacy

jakieś 10,20

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
pracujacy

ale kiedy i do jakiego zakładu we francji

nowy

[usunięte przez admina] nie za dużo informacji, ja też mam ofertę od tej firmy wyjechać do Francji.. mówią że brutto dostanę 11,60 euro to ile to będzie netto? i też chcą żebym jechał autem, czy warto?

M@t!s

[usunięte przez admina]uwazajcie na nich! niema z ni i kontaktu i niespelniaja swoich[usunięte przez admina]obowiązków... myla sie i dzwonia 2 razy o to samo a jak nie da sie z toba skontaktowac telefonicznie to nawet do twojej firmy nie zadzwonia by cie poinformowac o czyms....[usunięte przez admina]

metal

to wszystko prawda [usunięte przez admina]była ze masakra metal 44 to (usunięte przez administratora) pełno przydupasów i desperatów spod wschodniej granicy boją sie odezwac bo tam pracy brak,koordynator?jaki olewka na maxsa szkoda gadac brak słów odradzam

jebac swierzko

robota ok,place w miare na czas,placa za zjazdy,za dojazdy,problem-mieszkanie.wieczne przeprowadzki z Gita na Git.Powiadamiaja o zmianie na godziny przed wyprowadzka.kooperatorzy porazka.za co kase biora to pojecia nie mam. a ta joan to juz wogole! pol roku i ani razu na oczy jej nie widzialem.nie wiem co z tym zusem . skladek nie placili mowicie? musze dopytac!!

vendarg

A ja pracuje przez tą agencję już 2,5 roku. W poniedziałek jadę ponownie i jestem zadowolony.Wypłaty zawsze miałem na czas. Warunki Mieszkaniowe dobre, jadę swoim autem.Pieniądze na przejazd do Francji otrzymałem już w środę.Wiem że są tacy co im się nigdzie nie podoba, i na wszystko narzekają. Przerabiałem to już na Islandii. A tutaj już parę osób co narzekali i zjechali chcieli wrócić ponownie. Ja jestem zadowolony, praca jako kierowca, bezstresowa,przestrzegany czas jazdy. Południowy klimat, ciepełko.Jedyna nie dogodność to to, że tylko trzy razy w roku jestem w domku. Ale cóż taki mój wybór więc nie narzekam.

pOJO

WARTO JESLI JEDZIESZ DO PRACY ZAROBIC KONKRETNE PIENIADZE A NIE IMPREZOWAC. ROBOTA NIE JEST TRUDNA WARUNKI ZAMIESZKANIA BARDZO PRZYZWOITE

NAIWNIAK

Dostalem propozycje wyjazdu juz na sobote do Nantes. Kto juz tam pracuje i czy sa jakies pozytywne opinie. Odpiszcie szybko

dziki bob

Pracowałem w Nantes i przez ten okres firma nie płaciła składek emerytalno rentowych ZUS wychodzi na to że pracowałem na czarno . Pisma z ZuS i sądu poprzychodziły do mnie . Zus oddał sprawę do sądu że nie opłacam składek , ścigaja mnie a nie firmę bo to jest praca tymczasowa i tłumaczą że trzeba pilnować płacenia składek. Aneksow do umowz mam chyba 6 co chwile zmiana warunkow, umowy. Dieta 7,50 brutto gdzie sami biora 47 euro ya dobe , dodatek wzrownawczy po odbztej pracz fikcja ,na cyzsto wzjdziesz 4500 zl.szkoda czasu i nerwow na ta niesolidna agencje .teraz latam po zusach i prawdopodobnie nie bede mialzaliczonego tego okresu jako skladkowy , i jeszcze kare musze zaplacic

jestem frajer abrf

Nie wiem kto ją zatrudnił ! [usunięte przez moderatora] chyba to jakiś kawał lub przyjazni Polsko -Francuska. Ta baba do niczego się nienadaje ani do picia ani do roboty . Kto jej dał auto bordowe niech jezdzi rower . Firma ABRF jest akord (usunięte przez administratora) ,bhp bardzo żłe , oswietlenie żłe , wykorzystują polaków do mxsimum , norny podniesione na maxsa, i smutny Marc Dzik idiota z chateaubriand.poganiacz polaków

Arek

powiem jedną firma katastrofa 2000 tyś km do pracy mieszkania nie pozałatwiane złe adresy przez (usunięte przez administratora) w biurze co skonczyło sie nocą w samochodzie , koordynatoży gdy jest jakis problem lub ktoś przyjezdza i nie moze znależść adresu nie odbieraju telefonu czasem na 2gi dzien oddzwaniają pieniądze zenada przy 37,5 godzinie tygodniowo , godziny trzeba liczyć i upominać o swoje pracowałem 3 razy w tej firmie nastepnego nie bedzie!! a jak ktos pojedzie na wagony to powodzenia AKORD!! nie do wyrobienia i ciagłe poganianiei ,zwolnieniami bo nowi z polski przyjada , pozdrawiam ABRF

we wrocławiu i proszę sie tak nie starac odpowiedziec na pytanie bo standartowo Pan nie odpowie!a jesli chodzi o firme to jest E...... ci,którzy pracowali to wiedza jaka, która jest niepowazna obiecuje prace na długo ale faktycznie jak polacy nadrobia to zjazd do kraju,koordynatorzy leja na wszystko w dzien roboczy po 16 sa nieosiagalni a od piatku od 12 zapomnij.ze sie dodzwonisz!!!!!.Jest jeszcze jeden problem w tej firmie ten kto pracowal w Nantes to go zna jest taki jeden \"\"[usunięte przez moderatora]\"który ma tak u szefa francuskiego ze dla niego zawsze praca jest i jest taki ze jesli ktos zna jezyk i zna sie na pracy predzej wyleci z roboty jak ma kontrakt.Ci co tu pracuja wiedza kto to jest!!!!!!!!!!!!! Wrocław nie ma nic do powiedzenia,bo niewie co tu sie naprawde dzieje!!! a koordynatorzy nic nie mówia,choc dobrze wiedza jak jest i zlewaja to!!!!W ciagu 6 miesiecy dostałem 9 aneksów do umowy to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gal anonim

beznadziejna agencja,tam nikt nic niewie.Jak przychodzi do wypłaty to twierdza,że przelewy zostały juz zrobione,a w rzeczywistości wcale nie.kordynatorzy we francji to żenada.umowe przed wyjazdem dostajesz w ostatni dzień i to tak sukces.Znam przypadki ,że ludzie jechali bez umowy dopiero we Francji po tygodniu dostawali.Byle wysłac Polaka niech jedzie [usunięte przez moderatora] i sie za dużo nie pytał.A co do Pan we wrocławskim biurze.To masakra.Psełdo gwiazdeczki,które myślą,że są ważne.Tylko gdyby nie my to by nie pracowły bo my je utrzymujemy.nie polecam tej agencji.Radze sie dokładnie zastanowić przed wyjazdem z tej firmy.

jarecki

pracowałem w latach 2007/2008 we Francji ogólnie nie było zle tyle że z ZUS to zrobili przekręt,też dostawałem papiery to z ZUS to z Sądu i wiem że ZUS nie zaliczył tego okresu składkowego a teraz to nie wiem jak jest,firma powinna płacić składki we Francji

krk

Beznadziejna, amatorska agencja, ogloszenia ciage te same -widac chetnychna ten szajs co "oferują" brakuje. Poziom ogloszen żenujący (brak PODSTAWOWYCH informacji od kiedy praca, na jak długo i jaka umowa) a jak ktos sie dodzwoni i zapyta o te szczegoly to twierdza beszczelnie ze WSZYSTKO JEST W OGLOSZENIU!!! Robia z ludzi idiotow dając ogloszenia o pracy ktorej nie ma (zadzwoniłem kiedys bezposrednio do firmy dla ktorej rzekomo ta "agencja" prowadzila nabor i powiedzieli mi ze wcale z nia nie wspolpracują i nie szukaja wtej chwli na to stanowisko

Witam, najprawdopodobniej była to Pani o imieniu [usunięte przez moderatora], dokładnie nie pamiętam, z biura przy ulicy Św. Mikołaja we Wrocławiu, zajmowała się rekrutacja na stanowisko sprzedawca- fakturzysta, w biurze na Pilczycach, branża grzewcza.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB