Opinie o Inter - Lers Sp. z o.o. w Kłecko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter - Lers Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inter - Lers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter - Lers Sp. z o.o. w Kłecko

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Analityk w Inter - Lers Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Tom Nowy wpis

Dobra firma. Stabilna i rozwija się. Praca na 2 zmiany.

pracownik Nowy wpis

Pracowałem w firmie krótko ale dużo się gadało o firmie Właściciel łazi i szuka zeby się do czegoś doczepić. Co chwila kogoś zwalniają i zatrudniają. Ogólnie nie polecam. W biurze nie wiem ...

Artur Nowy wpis

Każdy pracuje dla zysku, gdyby było inaczej to wszyscy po kolej zwijaliby interes bardzo szybko. Dobra firma potrzebuje dobrych pracowników.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nieznany

Firma bez przyszłości... oczekują jak najwięcej A zabrać chcą wszystko.. traktują ludzi jak śmieci.. Nie polecam tej firmy pseudo! Chcą na klientach zarabiać jak najwięcej i pracownikom (usunięte przez administratora) ile się da...

Janek

Jeśli klienci są zadowoleni to znaczy, że pracownicy są dobrzy i dobrze pracują. Może trzeba zastanowić się nad sobą?

xxxx
@Janek

Zadowolony klient nie znaczy zadowolony pracownik. A do zadowolenia pracownika oj daleka jeszcze droga.

@xxxx

Masz informacje z poziomu pracownika zatrudnionego w firmie Inter - Lers? Sam osobiście pracujesz w tym miejscu, czy może któryś z Twoich dobrych znajomych, bądź osoba z rodziny jest zatrudniony tu? Chciałbym dowiedzieć się, czy jest to miejsce pracy godne polecenia? Warto wysyłać tam swoje CV? Proszę, abyś wyraził swoje zdanie na ten temat.

Rik

Z perspektywy klienta firma wygląda na poukładaną. przedstawiciel handlowy oraz konstruktor opracowujący nasz projekt byli uprzejmi i pomocni – na pewno nie wyglądali na zastraszonych w pracy. Biuro mają zupełnie nowe – Europa :) Montażystów nie poznałem, bo wiązary układaliśmy samodzielnie.

inżynier

Praca na pewno ciekawa (inżynier), jak się chce to można się sporo nauczyć i w biurze i na budowie ,chociaż niestety głównie tego jakich pracodawców unikać. Za moich czasów w Inter-Lers zarobki były słabe - bardzo niska podstawa, a premie wypłacane w sposób mocno uznaniowy, nierzetelny, niejasny i nieuczciwy. Atmosfera znośna, chociaż to oczywiście zależy od ludzi z którymi pracuje się na co dzień, a ludzie przewinęli się różni. Co do szefa - kultura osobista powstrzymuje mnie przed wystawieniem opinii. Potencjalnym pracownikom nie polecam za nic w świecie. Klientom za to polecam, pod względem oferowanych usług i produktów - firma rzetelna.

@Sasza Czym konkretnie objawia się ta "słabiutka" atmosfera w firmie Inter - Lers? Ponadto, jakie warunki oferuje pracodawca? I czy na pewno nie da napisać się nic pozytywnego? Zachęcam Cię do odpowiedzi. Uwzględnij w niej proszę odpowiedź na powyższe pytania, a sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Czy jesteście w stanie przedstawić na tym forum Inter - Lers jako Waszego pracodawcę? Miejsce, w którym znajdują się Wasze opinie służy wyłącznie opiniowaniu pracodawców, a nie usług jakie on świadczy. Czy w takim razie możecie powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia i atmosferze w tym miejscu pracy?

Sasza
@Adam

Atmosfera słabiutka. Zarobki też mierne.

Janek

Dzięki za opinie. Już byłem bliski kupienia ale dzięki Wam się opamiętałem i zaoszczędziłem trochę kasy.

Kupujcie od nich ostrożnie bo tani nie są:)

Zenek

Jak dostałem ofertę to mnie zatkało! 20 tyś więcej niż konkurencja :) Uważajcie na tę firmę.

Paweł masz rację! Firma ma ceny z kosmosu.

Przerost treści nad formą! Zawsze pytajcie o cenę u konkurencji bo zazwyczaj jest niższa powyżej 20%.

Stan

Firma ok. Wszystko wypłacane zgodnie z prawem.

Ted

Tomasz- możesz bardziej rozwinąć swoją opinie? Jakie warunki pracy na produkcji i jakie w dziale sprzedaży?

Bardzo nierzetelna firma ! NIE POLECEM !!

fabian33

Praca w firmie Inter-Lers w Kłecku, to jak praca w [usunięte przez moderatora] Bez żadnej umowy, na czarno, stawka 5zł na godzinę, dookoła same kamery i wredny, nadęty szef!!! Porażka! Nikomu nie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter - Lers Sp. z o.o. - Kłecko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter - Lers Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter - Lers Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter - Lers Sp. z o.o.