CHEMIFARB SA

Rzeszów

Opinie o CHEMIFARB SA

anonim 2011-12-01 12:35:34
Pracodawca beznadziejny, kiepska płaca a obowiązków masa, warunki pracy z lat PRL-u. Dyspozycyjność 24h/dobę - świątek, piątek i niedziela. Program sprzedażowy działający na sklepach był z wczesnych lat 80-tych. Poza tym brak współczesnego sprzętu biurowego (np. krzesła, czy fotela dla pracownika) i komputerowego (nowa myszka to do dziś duży wydatek dla właścicieli). Oszczędności na wszystkim, nawet na ręcznikach papierowych w wc. Kable i urządzenia komputerowe walające się pod nogami pracowników, u poprzedniego pracodawcy były przynajmniej gniazdka - powodowały częste telefony do informatyka ;) Do tego trzeba dołączyć prezesa niebieskiego ptaka, który zawsze był zajęty albo przebywał w swoim domu w Poznaniu zamiast w Rzeszowie i wszelkie sprawy trzeba było odkładać do jego powrotu, bo nie było kompetentnej osoby na miejscu do podjęcia decyzji. Poza tym właściciele tej firmy to wykorzystywacze i intryganci, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu firmą, często podejmowali nieracjonalne działania jeśli chodzi o strategię firmy a potem dziwili się że sprzedaż malała i zwalniali ludzi. Jeśli spotkasz ofertę pracy z tej firmy - 100 razy się zastanów, ponieważ ci ludzie nie przestrzegają umów z pracownikiem i nie stosują się do kodeksu pracy.
Zostaw swoją opinię o CHEMIFARB SA - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMIFARB SA