Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Sklepy krocej

Nie można sklepy krócej zrobić Muszą być do 22?? Ale nie Marna godzine mniej . Wy się nie boicie że tyle pracowników jest narażonych . Zaraz święta . Nie czujecie strachu że połowa z nas ucieknie. Bo święta i każdy się boi . Każdy się boi normalny. Co to jest 500 zł. W takim.okresie dla tych co zostają . Podkreślam zaraz święta !!!

marek
@Sklepy krocej

zróbmy sami coś z naszymi podwyżkami bo związki zawodowe są do niczego trzeba zażądać 1000zł podwyżki w przeciwnym razie zamykamy kauflandy bierzmy się za to anie tylko o tym piszemy ,jak nie to nie pracujmy przed świętami

XYZ

Piszcie póki możecie do centrali, w innych marketach już działają o bezpieczeństwie dla Pracowników tylko nie u Nas, zgłaszajcie trzeba się postawić by móc coś zmienić, jeśli nie idziecie na chorobowe to walczmy o bezpieczeństwo Nasze a ono jest najważniejsze!!

Jo

Może nasza szanowna centrala przyda się do pomocy ?Tylko co oni potrafią?Pewnie już mają kwarantannę ale miesięczna .

Ona
@Jo

W grudniu 2019 pracownicy centrali jezdzili w ramach pomocy na markety. A to pomagali na działach wykladali towar, stali na Info itp.. itd.. może by tak teraz pomogli??

mama12

Ludzie a co Wam po tych pieniądzach,albo nie zdażycie wydać bo zachorujecie albo wydacie na lekarstwa. Uciekajcie na zwolnienie póki jeszcze jest na to czas,posiedźcie z rodziną i tak nie usłyszycie podziękowań!!!

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Nikt

Czyli teraz premia frekwencyjna wynosi 1000 zł brutto czy tylko 500 zł brutto?

@Nikt

Dowiesz się jak dostaniesz na konto, a oglądaliście konferencje rządu, prawie wszyscy dostali podziękowania za pracę w tym trudnym czasie, ale np.sprzedawcy nie, a oni mają dużą styczność z ludźmi, którzy mogą sprzedawców zarazić

Xxx

Ta premia to jest dodatkowe 1000 czy wsumie 500 bo 500 już mamy???? Dzięki są odpowiedź.

Qqq

?????

lider zes
@Xxx

500zł za 100% frekwencję od 01.03.2020 do 15.03.2020, drugie 500zł za 100% frekwencję od 16.03.2020 do 31.03.2020. jeśli pójdziesz na zasiłek na dziecko do 8 roku życia z powodu zamknięcia szkół to nie dostaniesz

Ten
@lider zes

Inne sieci handlowe nie zabierają tej premii w tym trudnym okresie Podchodzą do tego po ludzku

Aaa

Dodatkowe 500 zł

Ktoś
@Ten

Zgadzam się z tobą, według zaleceń pracodawcy chora osoba ma iść do domu i ma stracić taką premie, czemu nie dali tego do pensji w nagrodę, raptem taką kasę mają a podwyżki to marne 100 brutto

bienia
@lider zes

zarząd żre żeberka a nam rzuca kości ludzie obudżmy się i zastrajkujmy, na święta powinno być po 5000 tyś dodatku za to co teraz robimy czyli fajną robotę a jeżeli nie rozliczmy zarządu za ucieczkę z pola walki zostawili nas samych sobie a te 500 złotych niech przeznaczą sobie na nagrody za nieróbstwo i niedbalstwo o pracowników dziękuje Wam pracownicy kauflandu za ciężką prace ,jestem pracownikiem od 10 lat i mam 2900 brutto pytam się zarząd jak żyć, proszę nie odpowiadać że mogę zmienić pracę bo tak odpowiedzą niedouczeni dyrektorzy marketów

barbara
@bienia

dziękuje za miłe słowa tacy ludzie jak ty dodają nam sił żeby walczyć z chorym żle zarządzanym kauflandem mam nadzieję że coś się zmieni ,,,,,,

I jeszcze szczycą się nagrodą Pracodawcy Roku- bez jaj

@bienia

Podobno Kaufland najlepszym pracodawcą...Czyżby????

maciek
@bienia

po co nam pracownicy od spraw personalnych jak oni nic nie robią tylko generują straty dla kauflandu i tak z nimi nic nie można załatwić to są szpiedzy nastrojów pracowników

Lala

Czy pracownik zatrudniony na 3/4 etatu też dostanie 1000 brutto dodatku motywacyjnego? Dziękuję bardzo za odpowiedź

@Lala

Pewnie proporcjonalnie do etatu, czyli 75% całej kwoty - 750 zł.

grażyna
@Lala

pytam się jak to jest że pracownicy na postojowym nic nie robią i mają po 10000netto a pracownicy w marketach w tych trudnych chwilach 2200 może zarząd zmieniłby swoje podejście w końcu to my pracujemy na ten rozdmuchany do granic ilość osób w biurze we Wrocławiu

ONA

W biedronkach od poniedziałku wprowadzają limit klientów a u nas co wpuszczają wszystkich, dlaczego u nas nie wprowadzą limitu?

ble,ble
@ONA

Uważam, że w wejściu powinien stać ochrona i mierzyć temperaturę wchodzącym klientom. Przecież takie czynności robi się w każdym innym kraju w którym ten problem zaistniał. I nie ma to tamto. Nigdzie nie wejdziesz bez mierzenia temperatury. Ja synowi powiedziałam, że jak zachoruję i zejdę to ma brać najdroższych adwokatów i sądzić tą firmę.

@ONA

Zgadzam się , klientów jest za dużo na markecie .Niektórzy są oderwani od rzeczywistości ,to pewnie ci co o 14 w Wigilię robią zakupy . My sobie też życzymy aby ich było mniej bez zbędnych pytań.

Woj. Lubelskie
@ONA

Bo u nas liczy się utarg nie pracownicy.

Anc
@ONA

Jak się wszyscy postawimy to też u nas to wprowadzą.

@Woj. Lubelskie

Niestety tak, liczą się tylko cyferki nie pracownik.

Nikita

Moi drodzy nie rozumiem bagatelizowania problemu,.W pobliskich marketach potrafią wpuszczać do środka po kilka osób ,a u nas ,jak bydło na rzeź kilkaset osób na raz ,dlaczego nikt nie dba o nasze bezpieczeństwo, piękna inicjatywa oklaski na balkonach dla służb medycznych,a co z nami? Nie chcę oklasków,ale chcę godnych warunków pracy w tym trudnym okresie! Proszę aby ktoś pokłonił się nad problemem...

@Nikita

Nikita

Dzisiaj w żabce ekspedientka była zabezpieczona szybą,a u nas klienci plują nam na twarz!!! Niech za te 500 brutto nas zabezpieczą!

@Nikita

XYZ

Może tak każdy z Nas niech zacznie pisać do centrali, w jedności siła większa, większość komentarzy tutaj nic nie da, jak się nie zacznie do nich pisać, na każdej ulotce macie mail i można śmiało do nich wysyłać zastrzeżenia, jeśli wtedy nic nie zrobią to zobaczą że bez Nas nie dadzą rady i wtedy Naszą pracę doceniam, a dyrektorzy czy regionalni i kierownicy niech zaczną sami pracować, bo tylko chodzą z paluszkiem w ręku.

EZDEK

To magazynier nie dostanie 1000 zł Dodatku ? Tylko 500 ? I ma pracować w czasie wirusa ? Gdy co trzeci Ukrainiec Smarka ? I kicha ? Ale na l4 nie pójdzie bo to Ukrainiec :/

GG

Zarząd musi zrobić jakiś ruch . Co jeśli 25% załogi pójdzie na L4 , ich działania są powolne . Trzeba działać !

Klaudia

Powinni ograniczyć godziny pracy wszyscy sie pozarazamy. Jutro od rana pełno ludzi będzie i pretensje półki puste. W nocy trzeba bylo wykladac jak roboty.za 3000 brutto i nikt z podstawowego personelu nie ma kłamcy ze najnizsza pensjs bedzie 3200. Jak ktoś weźmie urlop na żądanie to mu zabierają dodatek motywacyjny za mój urlop wypracowany. A biore go tylko w wyjatkowej sytuacji s nie po ze nie chce mi sie przyjsc do pracy. Urlop na żądanie to nie jest dodstkowy urlop ktory kaufland daje dodatkowy ze zabiera motywacyjny za wypracowany URLOP. (usunięte przez administratora)

Ddf

Dali dodatek 500zl więcej bo obroty się zeiekszyly a pracownik chory będzie chodzil i zarażał bo rzucili 500zl brutto więcej a ile z tych ich cyferek sobie wezmą. Ludzi wysyłają w delegacje to nie wiedzą że nie powinno się wysyłać . Dla nich się tylko licza cyferki. Podwyżki dali 100zl brutto i punkt że nie dostaniesz innej podwyżki a jak nie podpiszesz porozumienia to mogą Cie zwolnić. Czyli na czyto będzie z 65 zl. Nikt z pracownikow sprzedawca kasjer nie ma 3900 brutto jak pisali tylko 3000zl. Zwiazki maja ealczyc w kwietniu i pokażą im ze pracownicy zgodzili się na podwyżkę 100 zl. Klauzla że więcej nie dostaną. Urbanczyk (usunięte przez administratora) i Ginter też. Nie wiem co by zrobili z taka wyplata 2200zl na wdzystkie wydatki ns cały miesiąc na opłaty jedzenie leki dojazd do pracy

Dori

Myślę, że wszyscy powinniśmy się zjednoczyć i walczyć o swoje bezpieczeństwo! limit wejść jednorazowo klientów w markecie tylko w maseczkach!!!! Dla nas również, maski rękawiczki środki dezynfekcyjne!!!!

Ona
@Dori

Dokładnie a jeśli nie zrobią limitu to nie powinniśmy pracować wogule

Sieć pisze że w kazdym markiecie jest przeprowadzana dezynfekcja to nie prawda koszyki dla klientów nie sa myte od wieków może należy powiadomic sanepid

Hjh

Proponuje zaprosić sanepid zeby zobaczyli jest pełno zdjęć kl co się dzieje

Hjh

Pan premier niestety nie widzy trzeba będzie to wysłaćco sie dzieje

Bist

Powinny zostać wdrożone odpowiednie procedury i spełnione wymogi bezpieczeństwa. Kasjerki powinny mieć gumowe rękawiczki, do tego powinny być odgrodzone od klienta szybą, żeby nikt na nich nie chuchał, nie prychał i nie zionął wirusem. Do sklepów klienci powinni być wpuszczani tylko i wyłącznie w rękawiczkach i maseczkach. Odstępy między klientami 5 m. Mycie koszyków i wózków codziennie pod ciśnieniem i specjalnymi płynami, a nie zwykłym płynem i (usunięte przez administratora) To podstawowe rzeczy, które powinny być spełnione. Nie tylko dla dobra pracowników, ale też dla dobra całych społeczności. Bo nie da się zrobić każdemu klientowi przed wejściem do marketu testu na wirusa, więc chociaż tyle. I powinno być to zrobione natychmiast, żeby potem Kaufland nie borykał się z pozwami sądowymi, że coś nie zostało dopilnowane. Gdzie są związki zawodowe? Podobno istnieją w tej firmie. Jeśli istnieją, niech się tym zajmą. Niech się wykaże góra zarządców, żeby mieć potem linie obrony, gdy pojawią się pretensje, skargi i walka o odszkodowania za czyjąś śmierć. Jeśli okaże się, że jakiś pracownik zachoruje to będzie problem firmy. Świat ogłasza stan wyjątkowy, a to wymaga wyjątkowych działań także w marketach.

ble,ble
@Bist

Pięknie to Bist opisaleś(aś). To jest po prostu SKANDAL!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 18 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska