Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Ja7663

Były pracowniku przyznaje racje. Cały MZ oj topi się we wlasnym sosie,no ale nie stety karma wraca. Fakt jest taki, że już nie kradnie bo są założone kamery na dyskoncie ale przecania co chce na 70% i dalej sobie radzi. Ponadto chyba od każdego pracownika pożyczył kasę, ale już gorzej z oddaniem- to takie krępujące... Grafiki zmienia z dnia na dzień bo nie liczy się z ludźmi. Ważne tylko żeby jego partner miał 3 weekendy wolne gdzie robił czyli ja mam jeden. Może nareszcie ktoś otworzy oczy i zrobi porządek w Toruniu. MZ nie szanuje ludzi, którzy nie tańczą jak im zagra. Jeszcze za dawnych czasów potrafił bez skrupułów naśmiewać z pracownika, który się jąkał. Długo by można pisać o szemranych interesach MZ, ale szkoda nerwów. Nie życzę mu źle, ale czas najwyższy mu to ukrócić. Wcześniej czy później sprawiedliwość wygra. Wszyscy wtedy odetchniemy...

Karma
@Ja7663

To wszystko prawda , tyle osób które odeszło z tego miejsca przez wielkiego Pana , to nieprawdopodobne. Człowiek który dostał szanse bycia MM pije tanie piwo pod drzwiami marketu że swoimi paziami. I takiego człowieka nadal trzymają, wyniósł z dyskontu towaru za tyle kasy , nie szanuje ludzi , łasi się do każdego żeby tylko pożyczyć pieniądze na wieczne nie oddaj . Był nawet ktoś kto chciał mu założyć sprawe o tą pozyczoną kasę, ale rozeszlo się chyba, albo oddał jakimś cudem . Pan kierownik widocznie ma plecy , tak się chwali że z regionalnym wódkę pil , że jest chrzestnym jego dziecka ... to już chyba wszystko jasne . Ale karma wraca , daj Boże!

KapKap
@Karma

Przecież wszyscy wiedzą łącznie z całą górą co to jest za człowiek, w dodatku uzależniony i niestabilny emocjonalnie . Jego dni są policzone, w powietrzu czuć już strach przy .... oj i gdzie teraz bedziesz pajacowal . Przypomnę tylko sytuację jak regionalna miała oddać Ci po znajomości swój samochód, ale chyba tylko żebyś sobie popatrzył bo prawa jazdy to przecież brak . Doktorat z kłamstw i manipulacji zdany z wyróżnieniem. Adios!

Żywiec
@Karma

Szemrane interesy... Nawet druga pensja! , osobiście widziałam jak przedstawiciel wnosił mu gratisy pod bramę mieszkania, przecież to był standard. Konto prywatne na wpływy z interesów z przedstawicielami. Jak to wszystko czytam to zaczynam wierzyć że ten człowiek wkońcu zakończy kariere , bo swoją postawa tylko umie manipulowac ludźmi żeby mieć z tego korzyść. Pozdrawiam kogoś kto się odwazl i zaczął temat.

Jaki finał tej sprawy ?

@Gg

Żaden? Po prostu jednym wolno więcej... Ale spokojnie gdyby sprawa dotyczyła kogoś innego już dawno by go nie było :) Pozdrawiam.

Oni
@Ja7663

Dlatego uważam ,że "góra" powinna przenosić dyrektorów na inne markety co 2-3 lata .Tak czytam te komentarze to wszystko co opisane jest chyba w większości marketów. (usunięte przez administratora)

Pracujaca
@Oni

Bardzo dobrze napisane. Był by koniec z mahlojami na markerach. Ma służbowy samochód więc może dojezdzac. Popieram bo widzę co u Nas die dzieje i w 200% popieram

Muuu
@Oni

Popieram. Po 2 latach zaczyna sie "kumactwo", (usunięte przez administratora) maja lepsze prawa. A jesli jeszcze dyrektor mieszka niedaleko sklepu i wpada na kontrole albo co gorsza siedzi po 12 godz to jest dopiero porażka.

No

w jednym z warszawskich marketów - zagościła koronka. Ani jeden pracownik nie poszedł na kwarantannę, sanepid nikogo nie wzywał nawet na testy :]

przyszły pracownik

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w sklepie. byłem na rozmowie i powiedzieli mi ze 3/4 etatu na dziale spożywczym, jak wyglada praca w kauflandzie? mówiła mi managerka ze jest ciężko wiec chciałem zobaczyć jak to wyglada z perspektywy pracownika.

Były Technik
@przyszły pracownik

Unikaj tej firmy jesteś od wszystkiego różnisz towar sprzątasz kible po klientach zaraz biegniesz na warzywa lub na mięso rozkładać towar do tego ciągły nacisk szybciej szybciej , ciągły stres ogólnie najgorsza praca , zarobki nie adekwatne do obowiązków które musisz wykonywać

Tom

Witam. Poszukuję pracy i pomyślałem o Kauflandzie. Pytałem się pani czy potrzebują pracownika, odpowiedziała, że tak, na napojach. Mówiła, żebym się dobrze zastanowił, bo jest ciężko. Wykłada się towar, to wiadomo, sprząta się, albo wołają na kasy, trzeba być w 3 różnych miejscach.. Ktoś pracował na stanowisku napoi i mógłby podzielić się doświadczeniem? czy ciężko jest, tak jak mi pani mówiła?

kris

...
@Tom

Napoje to jeden z najciezszych dzialow. Dostawy sa duze, sprzedaz duza, ludzi do pracy brak, wymagania jak z kosmosu a niejednokrotnie brak rak do pracy na calym sklepie wiec trzeba i u siebie i wszedzie ogarnac.

@Tom

Czyli zdaniem innych lepszą karierę zrobisz idąc do Biedronki czy Polo xd Jeśli napoje są najgorszym działem to zapraszamy na drogerie, myślę że nie jedna osoba chętnie by się zamieniła

Napoje i drogeria najcięższe

mirka
@Ktoś

drogeria to dział gdzie przyjeżdża najmniej palet powinna tam pracować tylko jedna osoba w zależności oczywiście od marketu

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Domiś

Ile zarabia personalna regionalna?

@Domiś

Trzeba iść na rozmowę o pracę to powiedzą ...

Aaa

W 3 marketach Kaufland i w 5 Lidlach stwierdzono pracowników z Covidem Górny i Dolny Śląsk dyrekcja zabroniła rozpowidadc bo spadną obroty

Gosia
@Aaa

Czy pracownicy są na kwarantannie

@Gosia

Nie wszyscy. Sanepid dostał inna ewidencję i kwarantanna ma jedna zmiana chodź u nas nie było od dawna podziału na zmiany

Aneta
@Gosia

u nas nikt nie ma kwarantanny a jedna osoba ma korone

@Aaa

A ile w Biedronkach, Stokrotkach, Auchanach, Leclercach, Ząbkach itp...?

@Ktoś

Nie wiem. Pewnie ukryte dane sa

Iwcia

Brak kultury u pracowników. Przy problemach przy kasach samoobsługowych poproszona dwukrotnie Pracownica o pomoc po zwróceniu uwagi odpysknela że rozmawia z klientem konkretnie czytała Pani etykietę przy irytacji również innych klientów którzy ja o pomoc prosili. Szanuje pracę każdego i też mam kontakt z różnymi osobami w pracy zawodowej ale zawsze odnoszę się z szacunkiem jeśli Pani jest z pracy nie zadowolona powinna ja zmienić. Kulturę wobec innych i uprzejmość należy mieć wobec innych jeśli ktoś grzecznie prosi a nie wydzierac się na klienta powinna być ukarana

Klientka
@Iwcia

Skoro pracownica rozmawiała z innym klientem to trzeba poczekać na swoją kolej ta pani jest jedna klientów wymagających specjalnej troski wielu Radzę udać się do innego sklepu gdzie jest tylu obsługujących co klientów specjalnej troski Nie będzie ukarana ????

Klientka
@Klientka

Nie będzie ukarana Karą jest obsługa takich klientów ????

Klijent

Nie było wogóle jednego kodu i musiałam odłożyć moje ulubione cukierki!! Obsługa mało pomocna i nie miła

zdziwiona
@Klijent

to jest sklep samoobsługowy wiec trzeba umieć czytać a nie tylko patrzeć jak nie psuje to można iść do sklepu osiedlowego a nie wyżalać się na takim forum. ale jak się idzie do usługi tylko z pretensja i wytrząsania się nad nią to nic dziwnego ze jest niemiła ,

Nowa

Jakie zarobki na stanowisku sprzedawca -pracownik informacji na początek w dużym mieście ?

On
@Nowa

Nie ma pracownika informacji, każdy ma sprzedawca-kasjer na umowie i zarabiasz tyle samo. W dużym mieście masz dodatek za duże miasto.

@On

Ale ile jest podstawy i dodatku?

@Nowa

2900 + 500 za obecnosc + duze miasto (CHYBA 500, ale podobno 200) napelnym etacie.

@.

Czyli 3400 brutto to ładnie płacą i jeszcze do tego dodatek za duże miasto ?

Nikita

Po 10 latach mam 3000 brutto Plus dodatek

amadeous

Kaufland Kołobrzeg w dobie koronawirusa: brak papieru toaletowego w każdym boxie WC bez wyjątku, brak mydła w płynie- również w każdym. Oszczędności w kosztach ? Raz myślałem , że to zbieg okoliczności , czwarty raz -że przypadek ale piąty ? Boję się wejść i chwycić jakiś wózek . A jak ten co go trzymał miał podobny problem z umyciem rąk po oddaniu dwójki? A jak wybijał kod na wadze bez rękawiczek ?

@amadeous

Dwójkę nie noś do Kauflandu tylko w domu zostaw. po co idziesz do sklepu żeby na ubikacji się posiedzieć czy zakupy robić?

Sylwia

Chyba macie jakieś braki w towarach bi ja byłam w tym tygodni 2razy w sklepie i niebylo butow za 10

@Sylwia

Ta promocja to fikcja nic na tą wyprzedaż nie przyszło spodenki za 5zl buty 10zl itd nie ma nic od początku gazetki

z10
@Sylwia

Co z 5 za kolejki???Aktualne?

Ktoś napewno

U nas w Toruniu MZ food to ma samych swoich ulubionych pracowników których wyróżnia nad wyraz reszta czy się stara czy to jest traktowana jak powietrze. Czekam z utęsknieniem kiedy się miarka przeleje i zrobią z nim pożądek.Chyba góra nie widzi problemu lub udaję że jest wszystko ok.

Tomala
@Ktoś napewno

Dziwne że nic z tym nie robią. Słyszałam że ze swoim partnerem lubią robić libacje pod sklepem z wybranymi pracownikami i podobno robi wszystko co chce a dawna fordonska dyrektorka tylko patrzy na kolejne przekręty tego MZ i siedzi cicho. Dziwne obyczaje macie w Toruniu. MB wie o tym?

Ktoś napewno
@Tomala

MB prawdopodobie nic nie wie wszystko jest jak zwykle chowane pod dywan .Jedna osoba napisała żenada może jak ludzie z tego marketu zaczną pisać tu na forum może cos da ponieważ nikt nie ma odwagi zrobić tego osobiście bo zaraz pan MZ będzie się wyżywał na pracowniku i obgada na info że swoimi przydupasami.

Tomala
@Ktoś napewno

Większość ludzi piszących tutaj poprostu się boi zgłosić to górze. Nie dziwię się że ludzie boją się odezwać skoro jego facet jest też jego pracownikiem. Wydaję mi się że powinni pracować na osobnych działach. Źle to wpływa na zespół.

@Ktoś napewno

Ktoś zapomniał dodać jak to MZ'owie wynoszą pół sklepu przecenionego na 70%, żeby to jeszcze się dzieliły z pracownikami to bym nic nie pisała. A taka pracownica patrzy się jak to cała taśma w kolejce...

@Ktoś napewno

To lepiej nie czekaj tylko zabieraj tłusty zad i won! Ewentualnie proponuję zabrać się uczciwie do pracy a nie przez 8h zajmować się plotami i szukaniem sensacji! Co żal ściska , że nie należysz do "ulubieńców"? Bo wygląda to na wypowiedź sfrustrowanej wariatki. Skoro Ci tak bardzo nie pasuje to, dlaczego się nie zwolnisz? Jestem pracownikiem tego marketu, zdecydowanie nie należę do "ulubieńców" a nawet przez chwilę nie poczułam się traktowana jak powietrze czy niedoceniona. Myślę, że Twoja wypowiedź ma na celu coś bardziej osobistego zatem proszę opuść załogę 7663,bo takich osób nie potrzebujemy! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Ja7663

Dokładnie! Błąd jest taki że wszyscy pracujemy od samego początku,od otwarcia sklepu, wszyscy jesteśmy na "Ty" i niektórzy nie potrafią rozdzielić relacji kierownik- pracownik, najlepiej chcieliby wejść na głowę, osobiście byłam świadkiem nie jedynej sytuacji, gdzie pracownik odezwał się do kierownika jak do jakiegoś głupka,w innej firmie dostałby naganę a u nas zostało obrócone w nieśmieszny żart i to był błąd! Ja jestem pracownikiem raczej starej daty i nie znam takich odzywek. Luźna atmosfera widać uderzyła do główki!

@Ktoś napewno

Jeśli ktoś jest poważny a przede wszystkim problem jest poważny to rozwiązuje go zupełnie inaczej a nie pisząc na forum jak dziecko! Na co liczysz pisząc tu swoje żale?

@Tomala

Art. 212 Kodeksu Karnego, mówi że zniesławienie, to pomówienie, poniżające w oczach opinii publicznej lub narażające na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Karą za taki czyn jest grzywna lub ograniczenie wolności. Proszę, więc uważać na słowa, bo jeśli Panią pozwą to odpowie Pani karnie

@4788

Tak samo tyczy się tu wszystkich

Wariatka
@4788

Kobieta tylko opisuje realie z życia kaufa i wszyscy tu wiemy że w większości marketów tak się dzieje a przypominam że jest zakaz robienia zakupów z przeceny dla pracowników pozdrawiam

@Wariatka

Akurat u nas to kierownicy w większości kupują towar przeceniony, w końcu sami go sobie oklejają. Czyli w sumie się zgadza.

A kto jest u was MZ?

@Ja7663

A jeśli kierownik odzywa się niewłaściwie do pracowników to należy mu się nagana czy nie?

najgorsze_miejsce_pracy

zależy gdzie, tutaj się za to awansuje.

jola
@Tomala

masz racje u nas też kierownicy przeceniają sobie towary a potem wynoszą całymi torbami i to dlatego w marketach kaufland są duże przeceny towarów

Nika

U was też wyłączyli klimatyzację nie ma czym oddychać jeszcze w maseczkach jakiś koszmar a zimą chodzimy ubrani (usunięte przez administratora)

Halyna0
@Nika

Niestety klima moze przenosic Corone:-) A moze ktos wie czy aktualne sa gwarancje za koleji(5zl)??

Były Technik
@Nika

Wyłączyli czy się zawiesiła na markecie często klimatyzacja się blokuje i trzeba zrobić reset w sterowni .

Ttt

Czy wszystkie mamy wracające po macierzyńskim mają niższą pensje niż większość pracowników ..bo mi zaproponowano stawkę niższą .taka niesprawiedliwość...

...
@Ttt

Tak, musisz jakis okres przepracowac i placa bedzie ci rosnac do takiej stawki jaka maja ci ktorzy pracowali bez macierzynskiego. (usunięte przez administratora)

z08

Czy jest możliwość pracy na dwa tygodnie? Żeby sobie coś tylko dorobić

M
@z08

I w tym l4 :)))))

na_szczescie_byly

Haha, ktoś tam jeszcze pracuje z własnej woli czy wszyscy już tylko za karę? Bo muszą, bo nie mają nic lepszego na oku, bo opłaty? Czy nadal są niesprawiedliwości przy układaniu grafików? Nadal "madki z dziećmi" mają przywileje urlopów w lepszych terminach? Nadal "pupilom" półroczne i dłuższe zwolnienia uchodzą na sucho, podczas gdy pozostali mają piekło na ziemi za tygodniową grypę? No jak tam, macie odwagę się wypowiedzieć w tej kwestii? :-) A może nadal nie ma mydła i papieru w WC? I co najważniejsze - rzucono jakiś ochłap do wypłaty, czy nadal najniższa stawka wśród marketów?

Do byłego
@na_szczescie_byly

Jak już nie pracujesz w Kauflandzie to po co ten temat . Masz inną pracę to bądź szczęśliwy a nie wprowadzasz zamęt .Kazdy sklep jest inny a jak w marketach są takie sytuacje jakie opisałeś to jest winny dyrektor i kierownicy a pracownicy się godzą i na to pozwalają czyli im odpowiada .

Tez były
@na_szczescie_byly

Nic dodać nic ująć. Cisza po Twojej wypowiedzi więc pewnie trafiłeś w dziesiątkę.

Ona

U nas dzisiaj zwolnili technika po kilku latach pracy przyjechała pani regionalna dała papierek i pojechała do następnego marketu zwolnić następne technika . To co się wyprawia w tym sklepie to tragedia

@Ona

Tak już jest w tej firmie jak nie jesteś potrzebny to kopną cię w (usunięte przez administratora) Nikt za tobą nie zapłacze

Janek
@Ona

Technik to już zadkosc na marketach

O.N.A

U nas (wielkopolska, Dolnyśląsk) straszny nacisk jest na scanrate! Tylko produktywność i produktywność. W Waszych marketach też? Czy nic nie można z tą presją zrobić? :( No przecież w umowie nie mamy napisane że pracujemy na akord! :(

Price
@O.N.A

Zdecyduj się, wielkopolska czy ślunsk

@O.N.A

Wysoką produktywność może mieć tylko ktoś, kto obsługuje przez chwilę kilku klientów. Jeśli pracujesz "na kasie" kilka godzin produktywność będzie słaba.

Kasjerka**

Witam na jakim poziomie jest oczekiwana produktywność w waszych marketach? U nas 34 jest ciężko ale do zrobienia

Gosia
@O.N.A

W moim mieście też tylko scan i scan ale jakoś dajemy radę

Pp

Nie prawda jestem kasjerka i moja srednia produktywność to 34-35 wystarczy tylko stosować odpowiednie sztuczki

Pp

Przede wszystkim kasowanie jak największej ilosci produktów na otwartej kasetce, ogolnie dwie rzeczy można tak skasowac ale jesli pierwsza rzecza jest zgrzewka wody i wbijesz ja 6x butelka plus kod kod nastepnej rzeczy to masz juz 7 produktow na otwartej kasetce do tego kazdy produkt wprowadzony przez plu tzn. Otwarta kasetka 6x butelka wody + zwykly produkt + widze ze jest na tasmie salata wpisuje plu enter widze chleb wpisuje plu enter zamykam kasetke i jadę w ten sposób mam na starcie skasowanych parę / paręnaście produktów

@Pp

A sprawdzasz czy na pewno wchodzi 6x kod z butelki na otwartej kasetce? Czy może sprzedajesz klientom zgrzewkę wody w cenie 1 butelki?

@Ktos

Zawsze sprawdzam. Ale jak na zgrzewce masz wyraźniy kod jednostkowy butelki to ciezko o pomylke bo skanujesz ten konkretny kod, próbujcie system mozna oszukac :)

@Pp

To jeszcze podpowiedz jak rozwiązać problem źle oklejonych przecen, bo u nas oryginalne kody nie są zaklejane naklejką i trzeba je zakrywać palcami, żeby nie weszła cena normalna. Albo jak klient ma w jednym woreczku 3 różne warzywa i 3 różne etykiety na woreczku. I czy lepiej jest wielokrotność wbijać przez np. 6x kod kreskowy czy kod kreskowy i kolejno 6 iksów.

@Ktos

Nauczcie te panie dokładnie i prosto oklejać produkty a nie na (usunięte przez administratora) .Nie sztuką jest coś zrobić bez efektu a ktoś potem poprawia . Tak samo jak sprawdzanie dat jak się robi to od a do z a nie ze za dwa dni kwiatki wychodzą z lodówek

Do Gosi

Kaufland uczy cwaniacywa

M
@Do Gosi

Nooo ale nie chciałabyś aby ktoś ci(usunięte przez administratora) pod nogi podkładał albo się pracuje w zespole no albo się jest kim jest . Z dumą ? na pewno nie

Do M
@M

Praca powinna na dokładności się opierać , a nie na akord .

@Do M

Człowieku, komu to mówisz. To nie kasjerki wymyśliły normę produktywności. Ale są z tej normy rozliczane i muszą się jakoś ratować. A co ciekawe norma nie obowiązuje pracowników działów.

Do Ktoś
@Ktoś

A czy ja piszę że kasjerki wymyśliły normę produktywności ? Powinna nie liczyć się tylko produktywność, ale i dokładność. Co z tego , jak wyrabia się normę, jak pracownicy są niedokładni.

ktoś
@Ktoś

Niektórzy kasjerzy na swoim dziale są w nagrodę bo ich produktywność na dziale food byłaby 0 (zero).

@Ktos

To ty nie wiesz że cwaniaki od oklejek przecen specjalnie robią to krzywo? Z premedytacją, abyście to wy wyszli gorzej w kasowaniu produktów?

Czy wiadomo coś o zwolnieniach i nie przedłużaniu umów?

Zwalniaja tych co maja umowy czasowe/probne w zwiazku z redukcja etatow w zwiazku z spadkiem obrotow

najgorsze_miejsce_pracy

Hahaha, chyba żartujesz! Prędzej Cię wywalą z zatłoczonego autobusu niż z tego marketu.

AAA

HEJ. MAM PYTANIE JAK U WAS W MARKETACH Z KORONAWIRUSEM ?

@AAA

Nikt nie widział

@AAA

No jak to jak? Mydło dają dopiero po kilku najazdach sanepida, maski i żele z własnej kieszeni, bo oni oszczędzają na pracownikach. A jeszcze jak sobie przypomnę, że kazali oszczędzać na jednorazowych workach do wykładania koszy, haha ;-) I tak z worka jednorazowego robił się miesięczny, no chyba że była jakaś ekstra kontrola czy delegacja - wówczas ktoś z kierownictwa latał jak z biegunką, i pilnował żeby na każdej kasie był świeży worek w koszu, i nawet papieru do wycierania rozlanych produktów nie pożałowali wtedy :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska