Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Podwyżka

Czy to prawda że dali śmieszne 100 zł. Brutto?!

Jurek

Przecież wam się robić nie chce w tych Kauflandach. Jeżdżę z mrożonkami po marketach i jak mam na liście Kaufland to wręcz chory jestem.(usunięte przez administratora) Pabianice Tomaszów oraz Siemianowice Śląskie. Trzy najgorsze sklepy. Za co te podwyżki?? Przyjedziesz do Tesco, Auchan czy Aldi i rozładunek trwa kilka minut. U was na samo otworzenie rampy czeka się po pół godziny. Najpierw popatrzcie na siebie a dopiero potem wymagajcie od innych.

praconik
@Jurek

Nie wiesz jak wyglada praca na markecie, Ty widzisz tylko rampe i kawalek magazynu. Czesto na marketach nie ma kogos takiego jak MAGAZYNIER. Towar przyjmuje zwykly pracownik ktory w danym dniu biega po dwoch dzialach bo na sklepie jest na zmianie kierownik, kasjerka i dwoch pracownikow. Moze akurat byl na przerwie i dlatego czekales, a moze ma juz dosc bo nie wie w co rece wlozyc a przyjechala jeszcze dostawa. Popatrz z tej strony.

Byly pracownik
@praconik

G. Prawda. Pracowałem na magazynie wiele lat. Slyszalem o tych marketach, że wybitni inaczej tam pracują. Druga sprawa wiekszosc kadry nie wie po co póły zapełnia, a co dopiero jal przyjąć dostawę. Większość z nich sr.a pod siebie jak słyszy dzwonek ze stresu. Kierownicy podobnoe, większość z nich nie wiedziała jak papiery wypisać. Szkoda gadać. Kierowca ma racje. PT sie bozbyli to teraz nikt nie wie co robic poki jakis ogarnięty nie przyjdzie do pracy. A to rzadkość bo ogarnieci stamtąd spierd.lają. I im sie podwyżki marzą... za co ja sie pytam? Za nie umienie niczego? Maja racje ze was tam tyraja bo latwo wami kierowac. Wspolczuje kierowcom i trzymam kciuki za udane dostawy

@Jurek

Tak mamy czekać na Pana i władcę co ma z towarem przyjechać z czerwonym dywanem

Jurek
@Aaa

No tak, widzę na forum że wszyscy wam nie pasują. Kierowcy kierownicy, klienci, koledzy na papierosku. Dosłownie wszyscy, wyczuwam ze to spora część pracowników jest problem. Aby tylko nie krytykować są sklepy gdzie idzie ekspres. Będzin, Bytom, 2xLodz,wszystkie Krajowy czy Jelenia Góra. Da się?? Da się tylko trzeba ogarniętych ludzi a takich niestety w Kauflandzie coraz mniej. Pozdrawiam

@Jurek

Ludzie są różni wszendzie jedni bardziej ogarnięci inni mniej jednych lubisz innych nie nie ma idealnie. Chyba że u ciebie w aucie jest idealnie ty i twój ładunek 33palety

solidarność ponad wszystko
@Aaa

(usunięte przez administratora)Bardzo obiektywna.

solidarność ponad wszystko
@solidarność ponad wszystko

Nie rozumiem dlaczego część tekstu jest usuwana przez cenzora(?) Nie użyłem żadnego obraźliwego słowa ani wulgaryzmu. To już zdarzyło się kolejny raz.!!!

Ruda

Teraz mamy 3tys dali stowke i zadowoleni

Gdzie te podwyżki? Tak było głośno wszędzie, Kaufland najlepszym pracodawcą? Chyba 10 lat temu.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Kris

Podwyżki już za 3,2,1... uwierzyłbym , że to zart ale kwietniowy , a nie marcowy

rano wykładasz warzywa.A kierownik na elektryku tylrk wozi po paelty jedna za 2. Pozniej gdy skonczysz wykladac towar czyli kolo7 rano. TY zaginasz na swój dział palety z konserwami wyłożyć czy czymś innych. A kierownik warzyw ze swoimi pracownikami i kierownikiem dnia cisna na palarnie. Jest tak codziennie. Czemu pracownicy z warzyw nie ida na kasy?! przeciez wszyscy maja chodzic. Jak ich jest 2-3 osoby na zmianie. A czlowiek sam sie zazyna na dziale i jeszcze biega tam i z powrotem na kasy.

Heh

2-3 na zmianie na ow?! Chyba upadłeś na głowę przy porodzie :o

Pracownik 5lat.

Oni płaca premie 400 brutto. Ale ze wezniesz urlop na zadanie to pol premii juz nie masz. KJak tak mozna ludzi okrajac w ten sposob. A pozniej w grudniu szastaja bez Twojej zgody Twoim urlipem bo trzesa sie e maila od centrali wydac urlopy!!! i daja Ci smieszny poniedzialek bo wtedy jesteś im najmniej potrzebny. Jakie oni strażowE. MAMY 2.900 BRUTTO CZY KTOS 15 LAT PRACUJE CZY 3 ROK. CZEMU ONI TAK MYDLA OCZY LUDZIA. PRACOWNIK PRACUJE ROK MA 2.700 A TEN CO 10 CZY 15 LAT 2.900 NORMALNE TO JEST ?!!!

Ksiądz
@Pracownik 5lat.

Normalne. A ile byś chciał zarabiać po podstawówce?

@Pracownik 5lat.

Uspoiles się już człowieku ?

@Ksiądz

A Pan Ksiądz to chyba na przykładzie swojej osoby tak osądza ? Duża część pracowników ma wykształcenie wyższe i nie uważa się za kogoś gorszego bo pracuje w markecie.Jeśli jest Pan niedawortościowany i ma Pan jakieś kompleksy to proponuję udać się do specjalisty .Wylewanie swoich frustracji na innych do niczego nie prowadzi.

darek
@Ksiądz

a kim ty jesteś kierowniku zatrudnionym po znajomości bez wiedzy i kultury osobistej

Jacek
@Anika

Pracujesz w Kaufland Polska, możesz mi powiedzieć jakie są zadania pracowników w tym miejscu i czego wymaga od nich kierownictwo? Jak prezentuje się atmosfera wewnątrz zespołu, czy relacje między pracownikami są dobre? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Jacek

Rano rozladowujesz tira, potem idziesz na warzywa i rozkladasz palety z ziemniakami kapustami i innymi ciezkimi towarami. Potem sprzatasz po sobie i idziesz np myć wc bo czesto sa zapaskudzone przez bezdomnych. Potem czesto idziesz nakladac mieso na lade albo przepychac wozki na parkingu. Bywa ze zbierasz tez pety przed wejsciem. Potem wykladasz towar na dziale reszte dnia albo cie rzucaja na kase jal masz wolne ruchy. Mozna tez myc podloge maszyna jak ci sie poszczesci. Ot takie proste prace

@Jacek

Nie wiem kto pod moim Nikiem dał Ci opowiedź.Z mojej perspektywy praca na markecie wiąże się z tym na jakim dziale pracujesz .Rano priorytetem jest dział o/w. Następnie pracownicy wykładają towar na swoich działach. Wyznaczeni pracownicy straży chodzą na kasy jak jest taka potrzeba.

negatyw

dlaczego kobiety po 40 tylko mogą liczyć na awans??? już młodsze nie. bo maja doświadczenie . No każdy ma jeśli pracuje już pare lat tam. i Obskoczyl 2-3 działy.PRZEZ TE LAT.nie chodzi na l4. powinien miec szanse. Czemu nie ma informacji potrzebna osoba na stanowisko lider . Chetni pracownicy prosimy o wysłanie zgloszenia na e-maila. czy cos. Tylko przyjmujecie po 40. Dajecie lidera za 0 lat przepracowanych w Kauflandzie. I Płacicie za zbieranie kartonow i chodzenie na palarnie.

@negatyw

Mysle ,ze problem z awansem nie jest w kwestii wieku a z brakiem stanowisk . Dyrektor i 3,4kierownikow . W tej firmie nie ma jak awansować bo stanowiska są już obsadzone . Kiedyś był inny strukturogram ,byli kierownicy działów .Teraz jest ujednolicone kasjer sprzedawca Lz Mz MM

Pracownik Kaufland

a myślisz ze jak ktoś podłogę myje to ma podstawówkę ?! u nas była ksiegowa pracuje na ladzie. A dziewczyna po uniwersytecie siedzi na kasie. a dyrektorka pracowała w rzeźni. także proszę Cie co masz do podstawówki.

MAriusz90

Witam, czy ktoś jest z jakiegokolwiek Kaufland Warszawa???

10 letni pracownik

A co się dzieje na magazynie w Rokszycach. Ukraina to ich złotka Polak to ŚMIEĆ.

M
@10 letni pracownik

Ukrainiec to tez człowiek .Polacy tez są na emigracji Niemcy Anglia Holandia szacunek należy się każdemu . Sposób ich pracy jest inny niż nasz Polaków . Myślę , ze zwiększenie kontroli nad nimi by się przydał . No ale co zrobić .

Czytając te wszystkie opinie nasuwa mi się jedna myśl . Jaki zakres obowiązków chciałby mieć pracownik w markecie ?!Zatrudniając się w tej firmie każdy powinien mieć świadomość i to dużą ,że jesteśmy marketem lubianym przez klientów co świadczą obroty dlatego przekłada się to na ciężką prace pod względem jakości i pewnych standardów . Wieczne narzekanie prowadzi do psucia atmosfery . Rynek pracy jest ogromny i taki kaufland można zamienić na spokojniejsze miejsce np galeria sklepik osiedlowy .Rząd się zatroszczył o płace wiec minimalna jest wszędzie . Nikt was nie trzyma siłą ,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .

Ty

O kochana jak by wszyscy tak postąpili to zostaniesz sama. Tym bardziej powinni Nas docenic. Niech dają nam stawkę lidla. Ten sam właściciel a place dużo niższe i większy zapierdz.. el. Każdy ma prawo wypowiedzi i oceny.

Były pracownik KF
@Ty

A kto Ci broni przenieść się do Lidla? Jest ponad 700 sklepów w Polsce tej sieci. Ale po co. Tylko ponarzekac, jak to źle, jak niedobrze, jaki KF zły. Utkneliscie w tym vagnie i się w tym taplacie, zamiast coś zmienić. Szanują was na tyle na ile dostajecie co miesiąc 10ego na koncie. To jest WASZ wybór.

Mistrz
@Były pracownik KF

Bo ci ludzie co pracują w kauflandzie to lenie bez ambicji :D wolą pomarudzić niż wziąć się za robote i zmienić coś w swoim życiu ;)

X
@Mistrz

Mistrzuniu nie obrażaj ludzi ciężko pracujących, w mniejszym mieście jest mniej pracy, a pracodawca ma wygórowane wymagania za małe pieniądze, a w kaufie rzeczywiście za mało płacą, więc pracownik który pracuje kilkanaście lat myślisz że znalazłby pracę, pomimo tego że może mieć dobre wykształcenie, bo ja sądzę że często nie

Pan
@X

To źle sądzisz. Pracy jest mnóstwo. Po prostu paro.bkiem jest sie z wyboru. Jak rodzice byli robalami to potomstwo najczesciej tez jest robolem. Brak ambicji i tyle. Nie chcialo sie włożyć siły, czasu i wytrwałości, to teraz wkładacie towar w póły. I tak bedzie wyglądać reszta waszego życia. Ro.bol z wyboru. I jeszcze ma wymagania. Hahahaha. Nikt was nie bierze na poważnie. Dyrektorzy mają szkolenia jak słuchać pracowników i jednocześnie ich ignorować

były
@Pan

jako były pracownik tej sieci całkowicie sie zgadzam. jak sie komus nie podoba to pracy nie brak, ja odszedłem po ponad 10 latach i nie narzekam, nie mam lekko ale 10-ego sie ciesze, a wystarczyło troszke w siebie zainwestowac i ruszyć sie za pracą.

Q

Widzę że znawcy świata tzw. Elita z kauflanda skutecznie minusuje i zgłasza posty mówiące prawdę do weryfikacji..

Nata cola
@Q

Boli ich prawda :)

Untol

We Wrocławiu kasjer/kasjerka musi kasować na stojąco. Musi zapiepszac jak robot bo gdy nie będzie mieć odpowiedniego tempa skanowania to ląduje na dywaniku u dyrektora. Oprócz tego po zakończeniu 2 zmiany jedna osoba z kas ma nakaz umyć wszystkie kasy,umyć podłogę oraz wyszorować kible.

Helka
@Untol

U nas jest podobnie,nacisk na skan ,codzienne wykłady szybciej -szybciej a klienci non stop zwracają nam uwagę, że Oni tu przyszli na zakupy a nie biorą udział w maratonie!! !Tyle co się osoba siedząca na kasie nasłucha na ten temat od klientów to już nikogo nie interesuje ,cyferki ,tabelki są najważniejsze.Co do sprzątania i mycia kas u nas jest to od zawsze więc mnie to zupełnie nie dziwi...

Kierownik
@Untol

A co? Chcesz leżeć na tej kasie? Moze netflixa sobie jeszcze odpal. Przychodzisz do roboty i bierzesz pieniądze to pracuj. Nie pasuje to nie rób. 2 nagany i jesteś wolna jak ptak. Nie bedzie trzeba robić. Do pracy chodzicie chyba dlatego bo mama kazała...

Trzeba się zorganizować

@Kierownik

Ty Kierownik pamiętaj ,że bez Nas nie ma Ciebie.Troche pokory ,bo nie takie głowy leciały.

ble,ble
@Kierownik

Ej, cwaniaczku niedouczony wg prawa pracy nagany otrzymuje się za zupełnie inne przewinienia. Zapraszam do książeczek...

@Kierownik

Proszę mi pokazać gdzie w umowie mamy napisane praca na akord? Żenada za takie wpisy powinny być zwolnienia bo pani kierownik psuje reputację firmy. Jak mozna takie bzdury pisać.

@Untol

Jakiego dyrektora regionalnego? Już dawno nie ma dyrektorów marketu

Kierownik
@ble,ble

Niedouczony to jestes ty. Umowa jest tak skonstruowana ze mozna ci wstawic nagane za doslownie wszystko. Nawet za brak wykonania polecenia. Jak chcesznkogos pouczać to sie do tego przygotuj szeregowcu.

@Kierownik

A Ty kim.jestes ? Zwykłym kierownikiem.i to właśnie kierownicy w tym sklepie nic nie robię chodzą z telefonami w ręku i plotkuja na informacji , sam siedź na kase i zrób normę 33 artykuły na minutę a dopiero potem oceniaj innych

Ruda
@Pracujaca

Tak teraz są menadżerami. Oczywiście żaden dyrektor nazywajmy fakty po imieniu.

Vbl
@Untol

Straszne, ktoś musi posprzątać swoje stanowisko pracy... Najlepiej zakończyć kasowanie i fruuu do domu.

centrum
@Vbl

To "fruuu i do domu" wraca do domu ostatnim autobusem a jak nie zdąży to idzie pieszo. Kto nam zdrowie a może i życie przywróci jak dostaniemy gdzieś po drodze " w czapę"? Jak nie zdążę na ostatni autobus, to w domu jestem prawie o północy.

Magazynier
@Kierownik

Niestety czasem ludzie na stanowiskach kierowniczych to tępe buce, wydaje im się, że z racji stanowiska można każdym pomiatać i ludzi mają za nic. A jak przyjedzie wizytacja to srają pod siebie i malują trawę na zielono.

Aaa

Witam czasami są zmiany regionów ale nic nie słychać chyba że zacznie się to w nowym roku podatkowym czyli po marcu

Art

I coś wiadomo więcej na temat podwyżek dla kogo i po ile?

wanda
@Art

100zł brutto tyle mamy doatać ani złotowki więcej

Drex
@Art

Tyle jesteśmy dla nich warci. Rzucili ochłapy 100zl podwyżki do pensji i 100zl podwyżki do premii frekwencyjnej,oczywiscie brutto. Co zrobi związek? Miejmy nadzieję że dojdzie do strajku.

wanda
@Drex

jesteśmy za strajkiem generalnym w całej Polsce z powiadomieniem prasy i telewizji żeby nagłośnić sprawę obłudy kauflandu

@wanda

Strajk we wszystkich sklepach i magazynach?

Art

Może związki zawodowe coś załatwia ale watpie. Jestem ze sklepu na Śląsku i o akcji protestacyjnej czy strajku to nie wiem. 100zl podwyżki to tylko po to żeby ludzie się odczepili. A co z dodatkiem starzowym będzie?

julita

praca az tak zła nie jest ale zarobki to naprawde (usunięte przez administratora)

Kolo

I co z tego jak pójdzie palić trzy osoby jedna się odbije wejdzie trzy potem zmiana następna z tej trójki się odbije żaden problem

KREW MNIE ZALEWA JAK CZYTAM TE INFORMACJE PRASOWE WYPUSZCZONE PRZEZ KAUFLAND!!! Podobno zarabiamy 3.400 brutto i wynagrodzenjmie wzrasta wraz ze stażem pracy?! A POKAZAĆ KUR*A NASZE UMOWY?! Zarabiamy 2.900 na pełnym etacie + 400zł dodatek za obecność!!! A 3.400 to podstawa + 400zł i pewnie dodatek za duże miasto!!! A PRAWDA JEST TAKA ŻE TO KWOTA NA PEŁEN ETAT A PRZYUJE SIĘ NA 3/4!!! I NIE MA STAŻOWEGO!!! TO KPINA!!! Wynagrodzenie owszem rośnie ze stażem pracy, ale to są ich "podwyżki" rozpisane na lata!!! Np. w 2016 roku podwyżka 500zl rozpisana na 4 lata!!! 200zl w pierwszym roku i 100zl co kolejny rok, aż dotarliśmy do września 2019 i 2900 brutto!!! Wielce mi kur*a stażowe!!!

Nikia

Dokładnie ja mam po 10 latach 2900 brutto i Też mnie zalewa ta sciema

@Nikia

Ja 14 lat pracy w kaufie i tez 2900 i niemam dodatku duzego miasta

Niki

Liczy się praca a nie w domku 500+czy gupa rżnąć u g..... Y albo na forum szukać pocieszenia jak ty

Szok
@Niki

Liczy sie praca? To idz (usunięte przez administratora) wybierac. Albo smieci sortowac. No co? Przecież liczy sie praca? Przez takich chlopkow jak ty mlode pokolenie ksztalci sie bez odpowiednich wzorcow. Bez ambicji i perspektyw. Aby te 1700 czy 1900 bylo, a reszta ch. Jakos to bedzie. I ida armie naiwniakow do marketow, do mpk przystanki czyscic, rowy szpadlem kopac albo (usunięte przez administratora) wybieraja z ludzmi po kryminale. Fajne perspektywy na zycie masz.

olo

zarobki są na magazynie podstawa 3,500 plus premia plus 400

ola
@Nikia

u nas w .. (usunięte przez administratora) na palarni siedzi od 4- 6 godzin za przyzwoleniem dyrektora i daje ich się za przykład że wychodzą z pracy uśmiechnięci po prostu idiotyzm do kwadratu

prscownik
@olo

na którym bo nie w rokszycach

@prscownik

Jak nie w Rokoszycach to za pewnie musi być w Rokoszycach bo winny nigdy nie widzi swojej winy.

Magazynier
@olo

Ciekawe na jakim magazynie pracujesz

Xavi

Sprzedawają przeterminowane mięso np. szynki. Dałem im drugą i ostatnią szansę , ale znów mnie zawiedli. Uważajcie co tam kupujecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska