Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Flo

Sam postanowiłem wrócić do kraju... Zastraszał wspomniany herr S ..przez dwa ttka. Powtarza to samo, że za te dni nie zapłaci bo za późno wysłałem do Brilliant a godz pracy itd.410 Dałem wypowiedzenie z dniem 17.08.19 Zalegają z wypłatą za miesiąc lipiec..Jest 20 a wypłaty nie ma . Ja mam ich nowy adres, pewnie z Jeny uciekli: BRILLIANT PERSONALDIENSTE GmbH 04105 LEIPZIG Berliner Strasse 1 Tel; +493415830310 Proszę o kontakt poszkodowanych: Trzeba ich dopaść...

Malzenstwo ze slaska
@Flo

Drogi Flo daj namiar na siebie bo my robimy im sad tez nas wykiwali moj email beataw1236@gmail.com jak co to pisz reszte danych podam ci jak nawiazemy kontakt emailowy. Pozdrawiamy Beata i Leszek innych poszkodowanych tez zapraszam mamy prawnika od polskiej ambasady

Mikołaj
@Malzenstwo ze slaska

W Twoim przypadku też chodzi o opóźnienia w wypłatach? Jestem ciekaw co możesz powiedzieć o samej pracy- byłeś z niej zadowolony?

Sprawiedliwość
@Flo

Chętnie podejmę walkę z firmą,zwłaszcza z p.(usunięte przez administratora)

Rob
@Flo

Boze czy ty do szkoly chodziles ..Dobrze ze tam juz nie pracujesz takich jak tyto uwierz mi nawet polska nie potrzebuje

Stefan
@Mikołaj

Co ci po pracy jak nie masz kasy?

Marcin Bocian
@Flo

Jestem bez wypłaty za miesiąc maj nie wypłacili też zeitkonto.

@Flo

Dokładnie są tutaj!!!! Ja wysyłam ich do sądu!!!!

@Flo

Flo odezwij się wysyłam ich do sądu

Fazzy
@Flo

Daj namiar, nas też prubuja (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Fazzy

To znaczy ze nie chcą wypłacić kasy czy sprawa jest o czymś innym? Weź wyjaśnij żebym się też nie wpakował w taką robotę.

Dorota Franczak aus Brilliant
@Flo

Firma Brilliant jest najlepsza firma liesing jaką znam.Pracuje u Herr Sobótka Dwa lata i jestem bardzo zadowolona.Firma dba o pracowników zapewnia dobre zakwaterowanie i wypłaca pieniądze na czas.

@Flo

Zgadzam się,bo mnie też nie wypłacili pieniędzy za pracę,ani za rzeczy robocze, które sam musiałem kupić w Niemczech,oraz za noclegi, które miały być zapewnione i opłacone w ramach zatrudnienia.

Radek

Firma jest ok. Można liczyć na pomoc koordynatorów.

brillant

Witam. Pracowałam w firmie Brillant 2 miesiące ,jak również współpracowałam z Panem Sobótką i mogę dość dobrze ocenić tę pracę ,,A co do zarobków są małe uchybienia w kalkulacji godzin nadliczbowych . ..Jak na moment oceniam tę współpracę pozytywnie i jestem zadowolona... Pozdrawiam

Maria
@brillant

A co z atmosferą ? Też była dobra?

Iwona

Czy ktoś może pracował z firmą Brillant jako opiekun w domu starców proszę o opinie

@Iwona

Ja !!!!! Ponad miesiąc!! Za miesiąc pracy z ndz I świętami dostałam 1400 e !! Dojazd codziennie 100 km benzyna miała być opłacona, wyszlam gorzej niż jakbym w Pl została! Nieee polecam !!!! Brak paska z wypłaty!

miki
@Czarna

Niemożliwe !!!

Maria
@miki

A co, miałes inaczej? Moze opowiesz?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
opinia

Wszystko pochodzi od BOGA praca,siła i zdrowie do pracy ,to czy w życiu mamy chwile powodzen lub tzw dołow dzis dam dobra opinie a można trafic w takie miejsce że łez i krwi brakuje .Dziekuje BOGU za to co mam a firmie moge na razie podziekowac na razie bo nastepny moze okazac sie trudnym momentem życiowym.Moja opinia na razie jest dobrze,firma żetelna ,wypłacalna jestem zadowolona b.z wypłaty ale praca zależy od wielu czynników bo jak nie ma zdrowia to nie ma nic wielu w trkcie pracy choruje i ze łzami wraca. i z niczym

Jania65

Witam serdecznie,otóż pracowałam w tej firmie od stycznia 2021 roku i w lutym zachorowałam.Dodam że bylam na zwolnieniu lekarskim i w trakcie zwolnienia dostałam natychmiastowe zwolnienie z dniem 25.02 A zwolnienie miałam do 28.02.za te dnie nie będę miała zapłacone.Czy tak postępują inne firmy myślę że nie .Nie polecam (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze.

Pozdrawiam
@Jania65

Tak postępują niestety i inne firmy. np Socco Stuttgart. Ze robią to w czasach pandemii zasługuje to na szczególe potępienie. Oczywiście przy rekrutacji nikt nie wspomina dlaczego ta rekrutacja jest na okrągło ano właśnie min dlatego mysle. Pytanie powinno więc brzmieć czy tak postępują etyczne, uczciwe firmy. I tu można śmiało się zgodzić ze nie.

Pozdrawiam
@Jania65

W moim przypadku wspomniany Socco Stuttgart daje dwa tygodnie.wypowiedzenia kiedy zachorujesz np pracujac dla nich w sektorze opiekuńczym w którym stosunkowo latwo jest nabyć chorobę. (ale też np nietrudno o kontuzje)

@Jania65

Postąpiono ze mną podobnie, praca z pacjentami z covidem a jak złapiesz to następnego dnia lądujesz na ulicy bez pracy, chory/a z gorączką i brakiem lokalu do odchorowania , ewentualnie z lokalem płatnym 25/30 euro za dobę ale może być też jak najbardziej drożej :) Dużo nie potrzebnego stresu, doradzam omijać firmę. Szkoda trochę że tak to się skończyło.

@Jania65

Od kilku lat ta firma wyzyskuje i (usunięte przez administratora) Polaków i nic się nie dzieje,ale również nie polecam, wysysają wszystkie Twoje pieniądze jakie masz ,a później nie płacą i wracasz z długami

@Szok

Wprawdzie nie byłem zadowolony z tej sytuacji ale co do problemów z płatnością to ich nie zauważyłem , tutaj wszytko się zgadzało, raz mi się spóźnili o jeden dzień ale to raczej nie problem....

Isa
@Jania65

od stycznia praca w lutym na chorobowym nikt takich nie potrzebuje logiczne co

Ktoś pracował jako Ślusarz w Brilliant Personaldienste GmbH? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Hanna

czyli jedziesz do pracy i okazuje sie ze pracodawca nie zapewnil kwatery ? jak sie tlumaczy takim zachowaniem ? czy wtedy juz ludzie rezygnuja czy pracuja miesiac i wtedy sie okazuje ze brak kasy , tak to w skrocie opisales? czy zle zrozumialam?

Mick
@Hanna

Kwatery opłacasz sama,a miały być zapewnione,musisz sama kupić rzeczy do pracy,ciuchy i co tam potrzeba, obiecują zwrot,ale przystępuje do pracy na kilka godzin, później Cię przenoszą do innego pracodawcy i znowu to samo,pracujesz kilka dni w niepełnym wymiarze czasu i jesteś pozbawiona przywilejów,bo warunkiem zwrotów i dodatków jest pełny wymiar prący lub przynajmniej jeden tydzień u jednego pracodawcy.Później nie ma kasy na kwaterę i powrót,a umowa zobowiązuje.Jak wracasz,to Ty zrywasz umowę,tak czy siak przegrywasz

Barbara
@Mick

Ale chyba nie każdemu tak robią, bo przecież już całkiem chyba nikogo by nie zachęcili do siebie, no nie? A można wpłynąć jakoś na to, żeby nie przenieśli kogoś gdzieś indziej? Bo to chore tak rzucać ludźmi na lewo i prawo

Charli

Witam wszystkich forumowiczów. Nie wiem jakie mieliście z nimi do czynienia ale radze na jedną rzecz uważać, z wypłatą nie miałem problemów jak na razie ale... Ostatnio dostałem kontrakt w Plauen, placówka w trakcie epidemii covid, po tygodniu zachorowałem , po zgłoszeniu tego faktu zostałem wystawiony na bruk (test pcr positive) a ja w nie najlepszym stanie z braku innych możliwości musiałem wrócić do polski publicznym transportem co jest prawnie zakazane no ale nikt nie ma ochoty zejść w parku na ławce. Aktualnie mam moje ID covid w Niemczech na plusie i nie mogę teoretycznie się przemieszczać po Niemczech , normalnie absurd. Dodam że tylko firma jako pomoc chciała mnie oskubać proponując nocleg płatny (ceny zaczynają się od 25 euro za noc a covid lubi się ciągnąć) gdzie wcześniej na kontrakcie miałem mieć zagwarantowany bezpłatny. Jako dodatkową rekompensatę dostałem też dalszą możliwość współpracy ale w innym haimie... Nie polecam, jeśli się wam coś stanie zostaniecie odcięci i pozostawieni dosłownie na ulicy więc jeśli lubicie ryzyko to jest to zabawa dla was;)

@Charli

To i tak jeszcze nic,ciesz się, że nie dałeś się nabrać na ich propozycje i opiekę,bo już byś nie wrócił

@Szok

Dziś rozmawiałem z pomocą prawną więc mogę to trochę zaktualizować. W zaistniałej sytuacji to Haim złamał prawo bo powinien zapewnić mi miejsce do odchorowania. Więc jeśli ktoś będzie miał taką sytuację to powinien naciskać na haim . Szkoda że dowiedziałem się tego po fakcie i nie od firmy.

kaszana liebau

Witam pracowałem dla firmy Liebau około dwóch miesięcy po pierwszym miesiącu czasu pracy wypłaca się przestała zgadzać drugiego miesiąca już nie dostałem ponieważ wolałem się zwolnić wypłaty do dnia dzisiejszego nie otrzymałem

B.W

Witam Wszystkich opiniujacych, nie wiem skad tyle jadu dla Firmy Brilliant. Fakt, pracuje u nich od niedawna, w zubelnej innej branzy, ktora jest tak tutaj krytykowana. Mam nadzieje, ze nigdy nie przeczytam o nas tak przerazajacych opinii. Sedecznie zapraszam Personel medyczny do kontaktu, wspolpracujemy na zupelnie innych warunkach. Jedyna umowe o prace, jaka podpiszecie, jest bezposrednia umowa z Klinikami na warunkach, jakie obowiazuja normy taryfowe tzw. branzowek.

@B.W

A kto płaci pieniądze!!!??? Brilliant !!! To jaka umowa z klinika???? (usunięte przez administratora).mnie na 1000w

@B.W

Hahahahha a to chyba jakiś pracownik

Johny Bravo

Witam Szanowne grono , jak na chwilę obecną wygląda praca dla spawaczy ? Jak rzeczywiście jest w tej agencji ? Może ktoś się wypowiedzieć, będę wdzięczny .Pozdrawiam wszystkich

Mick
@Johny Bravo

To masakra, wykorzystują człowieka i nie ponoszą odpowiedzialności,policja nie reaguje na zgłoszenia,a firma sama daje zarobić swoim kwaterom prywatnym i nie oddaje kosztów

Honorata
@Mick

Jak to policja? :0 Jakiś wypadek ktoś miał, znaczy spawacz?

Coburg
@Johny Bravo

Cześć masakra , byłem w coburg jako spawacz , praca miała być na długi czas , w połowie drugiego tygodnia majster Niemiec mówi mi że do piątku i koniec oraz że agencja wiedziała od początku o wszystkim , szybko zrezygnowałem ponieważ nie będę jeździł co chwilę po całych Niemczech , umawialiśmy się na kwatery w wysokości 15 euro dzień , okazało się że 25 euro za dobe . Jak policzysz wszystkie koszta związane z kwatera dojazdami , bo za to nie zwracają to wyjdziesz lepiej pracując w Polsce . Ogólnie nie polecam tej agencji

AS

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i przekręt. Z dala od nich. Nie wypłacają zaliczki, nie odbierają telefonów jak jest ważna sprawa. Ogólnie mają ludzi w (usunięte przez administratora) Pienie mówią na początku a wychodzi na to że tyko dokładasz do interesu. Z dala od nich!!!!!!!

Honorata
@AS

Ale przynajmniej potem cała kasa była na czas? Czy tak samo jak zaliczki?

Wojtek

Krzysiek to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy jest zaległe będzie miał sprawę sądową czy osoby które nam zalega pieniądze uciekajcie a my go postaramy zamknąć

Zuzanna
@Wojtek

Straszne te opinie, jakim cudem ludzie tam jeszcze pracują? Ja się chciałam zatrudnić ale poszłam po rozum do głowy... Zróbcie z tym porządek!

Goalroad

Firma (usunięte przez administratora) ludzi. Wypłaca zupełnie inną stawkę niż ta którą zapowiadała. W momencie kiedy mamy zastrzeżenia do kwitu wypłaty, przestają odpisywać na wiadomości, na kontakt czasami czeka się po kilka dni. Zapewniają że zaliczki są wysłane a te przychodzą tydzień później. Firma jest zupełnie nieadekwatna do tego co przedstawia w umowach. Jeżeli macie możliwość wybierzcie inną agencję. To (usunięte przez administratora)

Łebski

Typ ustalił ze mną warunki zatrudnienia, następnie pytał czy znam niemiecki, jak mu powiedziałem że słabo to wysłał mi umowę po niemiecku, stawka połowa tego co było umawiane i aneks w którym jest zapis że nadgodziny nie są płatne, plus mnóstwo idiotycznych obostrzeń.

Mirko 43

Czy ktoś mi powie jak naprawdę jest w LIEBAU Personal service! Czytam różne opinie zbierzne, wybieram tam się do pracy więc prosiłbym o oddanie rzeczywistego poglądu na ta firme. Czy ta firma LIEBAU to to samo co BRILLANTE?

bak

Nie, to dwie inne firmy

Danuta
@bak

Widzę, że jesteś dość dobrze zorientowany w sprawach dotyczących Brilliant Personaldienste GmbH. Skoro już jesteś na forum i wypowiadasz się, to czy możesz napisać, na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć osoby chcące przyjść do pracy tutaj? Chodzi mi o formę umowy i widełki wynagrodzeń.

Pick
@Mirko 43

Witam. Czy wiesz jak się pracuje w firmie liebau personaldienste w jena? Czy uczciwezarobki i czy warto jechać przez tą agencje do pracy jako ślusarz czy monter itd.

Pick
@bak

A to znasz te firmę liebau i czy ucxciwi są.

Masakra
@Pick

Niby inna firma ale coś podejrzanie dużo "niemieckich" agencji jest w tej Jenie ;) jak się dłuższa chwile poszuka po Google to można znaleźć powiązania. Ode mnie tylko tyle, że liebau do mnie napisał po tym jak wysłałem cv do daar (siedziba tez koło jeny). Generalnie uciekać jak najdalej.

@Mirko 43

nie , Firma Liebau Persoanldienste GmbH nie ma nic wspolnego z Firma Brillant . Jedynie siedziba zarowno Liebau jak i Brillant jest w Jena .

smiechnasali
@Pracodawca

Liebau w jena koordynator Krzysztof Mroczynczynski na Facebooku zimerman ostrzegam (usunięte przez administratora) manipulant i w dodatku nie wypłaca pieniędzy ma już sparwe w sadzie niemieckim

Misiek

(usunięte przez administratora)zmienia pewnie nazy raz brilant raz na co innego,,(usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu jak cię (usunięte przez administratora)...Kiedyś go dopadnę bo już nie mam siły walczyć o swoje wynagrodzenie.

Fredi

Radzę omijać z daleka ,nie płacą i (usunięte przez administratora) ludzi

@Fredi

I nikt nie może im nic zrobić,a dalej (usunięte przez administratora) Polaków

Od agencji pracy w Niemczech. Pracownikowi z Polski w Niemczech przysługuje - wynagrodzenie zasadnicze - zakwaterowanie - kary nawet do 1000 Euro - manipulacja - (usunięte przez administratora) bez wazeliny Pracownikowi z Polski w Niemczech nie przysługuje - dodatki - premię - chorobowe - zwroty kosztów

frykasm

Czy to uczciwy pracodawca .Czy pojadę i nie będę miał gdzie spać i za co żyć

hydrol
@frykasm

jeśli dostałeś umowę to na końcu w dziale Kar pisze że właściwie za wszystko mogą zabrać Ci całą pensję wraz z godzinami na zeit koncie / oczywiście służę kopią tego dokumentu jak ktoś poda swojego maila pozdrawiam

Ala
@hydrol

Moge prosic o kopie bo dostalam proppzyvje i nie wiem czy umowr mam podpisac alis76@o2.pl

Proszę na maila tanasinski@o2.pl

Witam Tanasinski@o2.pl

adam
@Ala

Mozna kopie na adres :ak-opiekun@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH