Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Zork

Cześć Rambo. Możesz coś więcej napisać o tych dietach? Bo mam jechać w poniedziałek do pracy z tej agencji i mam wiele wątpliwości. Jak możesz to napisz czy warto im zaufać?

DE
@Zork

Nie warto,uciekaj od nich jak najszybciej i jak najdalej...

Kiks

Nie potrzeba rekrutacji az tak dokladnej wystarczy byc uczciwym I za uczciwa praceuczciwie placic Nikt nie jedzie za granicezeby sie obijaca tylko Polak Polaka potrafi oszukiwac I takie dajemy swiadectwo o SOBIE wstyd Polacy!!!!!!!!!!!

Grüni

ja też nie polecam , od jakiegoś czasu pobierają opłaty za zaliczki / bierzesz zaliczkę (usunięte przez administratora) euro i płacisz (usunięte przez administratora) euro prowizji ... długo tutaj pracowałem ale wszystko ma swoje granice (usunięte przez administratora)

Nie polecam nikomu tej firmy

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
Tomasz Zieliński z Gdańska

Ostrzegam spawaczy i monterów z Gdańska i Trójmiasta żeby im do głowy nie przyszło wyjechać z tej firmy do pracy nie będę się tu rozpisywał napiszę krótko niekompetentna i nierzetelna firma.

Norbert

Uważajcie na załącznik z kwotą diety jak podpiszcie!Jak bedzie tam odznaczone ze u pierwszego klienta,i zmienia wam prace po 1-m lub 2-ch tygodniach to automatycznie obetną wam te super diety do kwot które nie wystarcza na hotele i w rezultacie wypłaty zostanie wam 300 euro.Bo zaliczki wliczają do waszej wypłaty.No i nie macie meldunku,wiec będziecie płacić największy pułap podatku w Niemczech.A to naprawdę sporo...

Juras

Zastanawiałem sie czy aplikować do tej firmy.A ze twardo stapam po ziemi,myślę sprawdze forum.Śledzę je jakiś czas i przeraża mnie ilość znikajacych komentarzy (negatywnych).Robiłem skriny co dwa dni na forum zeby być na bieżąco.Przejrzałem tez regulamin i nie bylo nic w tych postach zeby je usuwać.Jeżeli Brilliant pozycjonuje sobie ocenę przez takie działania to gratuluję.Jedno natomiast wiem na pewno.Nie skorzystam z ich pośrednictwa..

Może ktoś mi napisać czy diete wypłacają każdego dnia po te 40-45euro?

@Zainteresowany

chyba żartujesz. Wypłacają max. 200,- tygodniowo

Legartis

Nie mogę znaleźć ofert pracy a chciałbym skorzystać z ich pośrednictwa gdyż słyszałem trochę dobrego o nich. Wprawdzie wpisy są różne.

Rudy 102
@Legartis

to nie dzwoń do nich i nie pytaj się czy oni są zadowoleni, tylko czytaj na forum to będziesz miał prawdziwszy obraz tego "dobra"

jaa

Pracuje przez tę agencję jakiś elektryk? Jakie wrażenia?

PracowNick
@jaa

OSTRZEGAM CIĘ ! Omiń ich z daleka !

@jaa

bardzo słabe wrażenia ! Zwłaszcza kiedy na koniec miesiąca liczysz godziny i po wypłacie wychodzi ci, że masz stawkę ... (usunięte przez administratora),-- EUR . Nic nie rozumiesz... Wtedy kontakt z nimi jakoś dziwnie zanika... i dostajesz SMS'em polecenie wyjazdu i stawiennictwa o 1200 km. gdzie indziej.

Dzień dobry, Zapraszamy do współpracy. Zatrudniamy pracowników przez cały rok. Na naszej stronie internetowej: www.brilliant-personaldienste.de, znajdzie Pan zawsze aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy Zespół Brilliant Personaldienste

@Brilliant Personaldienste GmbH

OMIJAĆ Z DALEKA !

Weronika

@High, nie polecasz współpracy z Brilliant Personaldienste GmbH. Możesz podać powody swojego zdania na temat tej firmy? Będzie ważne dla wszystkich, którzy rozważają podjęcie pracy u tego pracodawcy.

Justyś

Z moich informacji wiem, że bardzo często nie pilnujecie zapisów w umowie. Wystarczy jakieś niezrozumienie i w konsekwencji przy rozliczeniu są pretensje!!

High

Nie polecam tej firmy..

Opinion fur dajne

Większość pozytywów tutaj pisze biuro.Osobiście mam niemiłe doświadczenia z firma Brilliant wiec nie polecam.

Fast

Nie polecam.Same problemy,omijajcie ta firme...

Paula

Czy jesteście pewni, że nie można o Brilliant Personaldienste GmbH napisać coś pozytywnego? Nikt nie twierdzi, że ta firma jest idealna bo takich nie ma. Jakieś błędy wszędzie mogą się zdarzyć. Może warto rozmawiać a już z całą pewności trzeba pilnować zapisów w umowie.

Roy

Nie polecam,najgorsza agencja w całych Niemczech...

puzio

Brilliant Personaldienste GmbH ma wbrew niektórym wpisom opinię bardzo dobrego pracodawcy, oby tak dalej.

dzik

Kurde niedługo jade do pracy przez ta agencje jakos nie wierze tym komentarzom ale jednak niepokoj jest niewiem naprawde jak to odbierac to prawda ze pozytywne komentarze zadko sie pojawiaja na jaka kolwiek agencjie pracy tak ze nie sproboje niebede wiedział

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH