Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Paulo

Z moich informacji wiem, że Brilliant Personaldienste GmbH jest bardzo dobrym pracodawcą. Może sytuacje o których piszecie to typowy wypadek przy pracy? Najlepszym zdarza się czasami coś zawalić! Czasami sami pracownicy nie sprawdzają dobrze dokumentów a później są pretensje.

akurat
@Paulo

nastepny post kogos z biura....

Pablo

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać o Brilliant Personaldienste coś pozytywnego? Jeśli jest tak źle jak piszą niektórzy to dlaczego nie mają zupełnie nowych ofert?

Irek

Miłe, że wskazujesz miejsca w umowie na które należy zwrócić uwagę. To z pewnością cenna uwaga co nie oznacza, że agencja oszukuje. Przeciwnie nam dobre doświadczenie z nimi.

Polska

Witam kolegow. Kiedyś pracowałem przez tą Firmę jak również kilku moich dobrych znajomych. To nie moja pierwsza Firma tak że doświadczenie mam. Proszę dać umowę Arbeitsvertrag do przetłumaczenia. Konkretnie dodatek dietowy który bardzo często zostaje zmieniany bez informowania pracownika. Ciężko współpracuje się z personelem Polskim. Ważne są tylko godziny wypracowane dla Firmy. Zettelstunden. Sam pracownik jest ....... Nie polecam tej agencji pracy.... Pozdrawiam...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
Piotrek

Ja również słyszałem o firmie dobre opinie a chciałem skorzystać z ich oferty. Niestety nic nie mogę znaleźć. Nie ufam pisanym tu opiniom ponieważ są nieobiektywne!

Spawacz

Za 3 dni jadę do Niemiec przez tą firmę jako spawacz mając stawkę 10.50 i 48 diety ile mogę tu zarobić licząc z narodzinami na czysto

Pawik

Czy Brilliant nie ma żadnych ofert pracy? Może ktoś ma jakieś informacje i mógłby podzielić się na forum. Czytam opinie i nie wiem co myśleć gdyż słyszałem sporo dobrego o nich.

Olek

Brilliant Personaldienste nie ukrywa umowy a to jak ją czytamy i czy w ogóle czytamy to jest nasza sprawa. Firma jest ok. nie można im zarzucać naszych błędów.

Pablo

Czy Brilliant Personaldienste ma jakieś nowe oferty?

Luidzi

Czy rzeczywiście tak źle dzieje się w firmie? Czy to są jakieś sporadyczne przypadki bardziej zagmatwane?

Witam, Pracowałem jakiś czas temu przez tą firmę i chciałbym dokonać oceny aby albo zachęcić albo ostrzedz potencjalną osobę przez podjęciem tam pracy. Największym plusem jest to, że po pierwszym tygodniu pracy mozna dostać zaliczke w wysokości 250 euro. Jest to niewątpliwie plus dla osób które pierwszy raz wyjezdzaja do niemiec i nie maja dużych środków aby sie tam utrzymać cały miesiąć. Kontakt z koordynatorką jest średni czasami się jest do niej łatwo dodzwonić, a czasami odbiera jakiś niemiec prosisz go zeby cię przełączył do koordynatorki, a on mówi jest zajęta i oddzwoni za godzine poczym przez cały dzień cisza. Zlecenie też bywają róże jak się trafi na normalnego Niemca to jest okej, a jak się trafi na Bawarczyka który bedzie chcial cie wykorzystac do ostatnich kropli sił to masz przerąbane bo zawsze w agencji to ty jestes jako pracownik winien, a nie klient agencji. Czasami tak sie zdarza nie oszukujmy sie ze niemiecki pracodawca zgłasza do agencji zapotrzebowanie na pracowników ponieważ zbliza sie termin oddania budowy, a on sie z swoimi Niemieckimi pracownikami nie wyrabia. Go nie obchodzi ze jestes człowiekiem męczysz sie bo ma to gdzieś, za tydzien albo za miesiac i tak juz cie odeśle i nigdy sie nie spotkacie. Koszt kwatery 30-40 euro za noc to jakiś absurd !!! Owszem jest dieta 30-40 euro która defakto pokrywa ci tylko 5 dni noclegu poniewaz za soboty i niedziele nie dostajesz diety a za mieszkanie trzeba płacic. Jakość zleceń- Firma naczej wszystko bierze i każe ci dojechać na czas nie licząc sie czy to jest 100km czy 1000 km od miejsca gdzie przebywasz straszyc przy tym regulaminami firmy umowami ze przeciez w umowie zobligowałes sie na dojazd na czas (tylko że nie zawsze sie da co ich nic nie obchodzi) Czasami jednak można trafić na fajne zlecenie i posiedziec z 2-3 miesiące. Wypłata : mozna zaoszczędzic ok 1000 euro przy pełnym miesiacu pracy. Niby na rachunku ma sie 2400 zarobione ale niestety bardzo wysokie koszty wynajmu mieszkania paliwo na dojazd i to ze musisz co chwile jezdzic po roznych miastach podwyzsza koszty. Osobiście moim zdaniem firma odbiega troche od standardów innych firm pośredniczących prace. Osobiście mogę ją polecić tym osobą, które pierwszy raz wyjedzaja za granice - jeżeli masz sile cięgle sie przemieszczac i zmieniac budowe. Osoby które już pracowały w niemczech szkoda waszego czasu bo i tak szybko ja zmienicie na inna firme.

puzio

Czy rzeczywiście nie można powiedzieć nic pozytywnego o firmie? Agencja zatrudnia bardzo dużo osób może wasze problemy były wyjątkami? Zawsze może się coś zdarzyć.

Polak

Nie polecam !!! Brak kontaktu z polskim personelem. Znikające wypracowane godziny, wysokość diety naliczana niezgodnie z zawartą umową

Kuba

Czasami firmy powinny robić dokładną rekrutację żeby nie czytać o sobie takich bredni jak od @maro!

Pytajnik

Czy coś zmieniło się w Brilliant Personaldienste , pytam ponieważ nie mogę znaleźć nowych ofert pracy.? Może polski rynek pracowniczy zmienili na inny?

Generlanie odkad jest ten nowy polak to jaka masakra jest. Jak byla Pani Agnieszka bylo o niebo lepiej !!

Weronika

@Bamis rozumiem, że to będzie Twój pierwszy wyjazd z Brilliant Personaldienste GmbH?

Bamis

Po świętach wybieram się do pracy z tą firmą jako elektryk, mam pewne obawy,komentarze nie są budujące

Weronika

@Mietek, podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Weronika

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy warto wysłać swoją aplikację, to koniecznie zajrzyj w zakładkę 'Dołącz do nas' umieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,757944,0,0,dolacz

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH