Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród w Radom Warzywna 20

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OBI-Superhobby dom i ogród. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI-Superhobby dom i ogród o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby dom i ogród w Radom Warzywna 20

wykorzystany

Praca dla ludzi bezrobotnych. Nie radze rezygnować z czegoś co jest pewne dla kariery w OBI. Prywata, cynizm, nepotyzn, kariera ponad wszystko. Zatrudniłem się w OBI jako konserwator (pomimo, że miałem pracę, umowę na czas nieokreślony), po rozmowie zadzwonili na drugi dzień, przyjęli warunki i dostałem od razu 3500 brutto, podczas podpisywania umowy pana dyrektora interesował tylko to czy umiem malować, chciałem sobie polepszyć ale mnie wyd..... .Zatrudnili mnie abym wykonał określoną pracę, a po 1,5 miesiąca zaprosili i podziękowali , pomimo, że umowa była na rok czasu. Teraz jestem na bezrobociu, bez prawa do zasiłku pomimo że przepracowałem 20 lat. Umowa jest tak skonstruowana, że nie można się od niej odwołać: "Każda ze stron w trakcie niniejszej umowy może ją wypowiedzieć na piśmie zgodnie z obowiązującymi przepisami KP".

@wykorzystany

No wiesz taki typ ma z 7tys. netto w domu go tez nie lubia to siedzi i zneca sie nad pracownikami.... takich im potrzeba

@wykorzystany

Lecz, mimo to wielkie podziekowania dla Kolegi, ze postanowił udzielić cennych informacji, przyszłym pracownikom... ( 3x pomyślą)

Edyta

@Zodiac, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. @Nowy, a Ty pracujesz aktualnie w OBI-Superhobby dom i ogród? Jak oceniasz tego pracodawcę? Możesz wypisać, jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was chciałby podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w OBI-Superhobby dom i ogród w Radomiu?

Edyta

@Zodiac, może po prostu osoba, która aplikowała, nie spełniała wymagań lub miała inne predyspozycje? @Berenika, rozumiem, że pracowałaś lub pracujesz aktualnie w OBI-Superhobby dom i ogród. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? @Racja, a Ty jesteś obecnie pracownikiem tej firmy?

@Edyta

Edyta, Nie można za takie marne pensje spełniać warunków, skoro w innym markecie budowlanym dostaja pensje plus co 3 miesiaca turbo premie ( pensja x2)plus 13,14 pensja a i tak zwalniaja sie lub wala l4 na maxa pomimo dwoch pensji. To wyobrazcie sobie co w Obi, bedzie po paru miesiacach Przeciag z braku pracownikow

5ta pani dyrektor

w nowym sklepie na ustroniu nowa ekipa inna atmosfera będzie dobrze przez 1,5 roku a potem ten sem problem czyli przyjmowanie swoich porobią się kliki itd to samo jest na Mireckiego miała być dobra zmiana z tego co wiem to na gorsze pracowałam w tym sklepie i wiem co się tam wyrabia góra pracuje po 8 godz pracownik wszystkie pracujące niedziele,soboty aż padnie , nie wolno chorować bo zwolnią góra morze zwykły pracownik już nie .nie ma szacunku dla tych co najciężej pracują

nim
@5ta pani dyrektor

góra też bardzo ciężko pracuje,myśli kogo by tu jeszcze zwolnić , o pieprzyć lub awansować

Maniek
@5ta pani dyrektor

Co ma ekipa do dziadowskiej pensji..., idziesz dziecko do pracy zarobic na zycie, rachunk...! OBI placi na beret sliwek/ daje tylko nic nie warty spcjal

Berenika
@5ta pani dyrektor

Tak kolezanko bedzie tak samo jak na Mireckiego, rok popracuja mlodzi, zacznie wkradac sie brak obsady, troche chaos, zaczna zmuszac do nadgodzin i ekipa wyparuje: potem beda brac pierwszego lepszego a teraz wielkie bez sensu szukanie

Racja
@Berenika

To jakas parodia !!! Szukaja juz ok 2mies do nowego obi / twa rekrutacja, po co to komu: powinni przyjac kierowników na dzialy a oni sami powinni kompletowac sobie pracowników przez rekrutacje..... Zas sam z doswiadczenia wiem ze przbieranie nic nie da, potem okazuje się ze jeden ( cpa, drugi ma w d i wali l4) bez sensu, wszystko wyjdzie za ok 6mies, zas samo OBI, nie jest w stanie nic zaoferować, pensje tragedia jak na market budowlany....

@Berenika

Nie szukanie tylko jak usłyszycie proponowane zarobki to rezygnujecie.

Czy po rozmowie w OBI-Superhobby dom i ogród rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym w Iłży
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy KIEROWCA KAT. C / ZAOPATRZENIOWIEC
Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński
Zulugula

Był ktoś na rozmowie o pracę w nowym Obi? Jakie warunki proponują i czy od razu dają informację o przyjęciu czy trzeba czekać na telefon?

@Zulugula

Tak, bardzo fajni kierownicy i zgodziłem się na zaproponowane warunki. Polecam na tą chwilę.

Pestka
@Zulugula

Trzeba czekac na telefon, zazwyczaj to 2dni/ szukaja mlodych za beret sliwek Bylem

Zulugula
@Pestka

Ile Ci zaproponowali?

Edyta

@Zulugula, widzę, że interesuje Cię praca w OBI-Superhobby dom i ogród. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Wysyłałeś już swoje CV? @Nowy, rozumiem, że jesteś nowym pracownikiem firmy. Jak oceniasz oferowane przez pracodawcę warunki? Jaka atmosfera panuje w Twoim zespole?

Edyta

@Irek, pytasz, bo zastanawiasz się nad wysłaniem CV do OBI-Superhobby dom i ogród w Radomiu? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Maniek, czy jesteś pracownikiem tej firmy? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w niej oraz oferowanych warunkach?

Irek

czy coś dzieje się w firmie? Tak rzadko zaglądacie.

Edyta

@Lux, dziękuję za odpowiedź, teraz jest to już dla mnie jasne. Będziesz pracował w tym miejscu? Czy rekrutacja wciąż jest otwarta? Polecasz wysłać swoje CV? Jak oceniacie pracodawcę, którym jest OBI-Superhobby dom i ogród w Radomiu oraz oferowane przez niego warunki?

Edyta

@Nowe Obi, o czym dokładnie mówisz? Czy w OBI-Superhobby dom i ogród w Radomiu był jakiś remont? A może sklep tam dopiero się otwiera? Aplikowałeś do pracy w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w OBI-Superhobby dom i ogród? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Lux
@Edyta

Otwierają drugi sklep Obi w Radomiu.

Nowe Obi

Sklep nie otwarty to szukają Pracowników.

Edyta

@Czesio, a czy posiadasz informacje na temat tego, czy do pracy w OBI Radom poszukiwane są dalej nowe osoby? Jeśli tak, to na jakie stanowiska jest teraz największe zapotrzebowanie? Powiedz jeszcze proszę czy dysponujesz wiedzą na temat benefitów pozapłacowych w tej firmie?

Tragedia cały czas ciśnienie, nowy pan dyrektor który uznaje własne zdanie i twierdzi ze jak sie komus niepodoba to przeciesz moze sie zwolnic:). Mówi wiem ze w Radomiu cieżko z pracą i dlatego nie musze dawac podwyżek. Brak słów do tego kolesia. Awanse po znajomości albo za tyłek

Ale ty to sprawdz

Wchodzac do OBI, widać że brakuje pracowników a skoro dyrektor tak mówi trzeba zmykać do Casto, tam pensje są uczciwe 13,14 Turbo, i za soboty i niedziele oddają 2dni plus jeszcze 150brutto za niedzielę

Casto
@Ale ty to sprawdz

Nie tak pięknie w Castoramie jak piszesz poczytaj sobie opinie.

Czesio

Polecam pracę w Obi Radom, pensja może nie najlepsze ale zespół zgrany.

Edyta

@Witold, dokładnie, zgadzam się z Twoją opinią. Czy może pracowałeś w tej firmie i miałbyś coś do powiedzenia na jej temat? Abstrahując od zarobków jakie nie wszystkich zaspokajają, jak wygląda tam ścieżka rozwojowa? Pensje na rynku pracy idą teraz w górę, może nie warto się aż tak zrażać do pracy w OBI, a postawić na rzetelną pracę i adekwatne do tego wynagrodzenie? Jak myślisz?

Witold

Nie rozumiem tych pretensji. Każdy wie do jakiej pracy idzie i za ile. Swoja drogą może podniosą zarobki.

Tik tak Tik

Jeszcze rok dwa i nie znajdą pracownika to pewne z taką pensją i z takim traktowaniem, choć by bezrobocie wyniosło 21%

adi

Oni wychodzą z takiego założenia że jak komuś zależy to będzie tam siedział cały dzień,ale za nad godziny nikt nie płaci i z odbiorem jest ciężko dyrekcja to 8 godz i do domu bo rodzina i tak dalej a My to nie mamy rodziny tylko Obi a za to słyszymy wyzwiska i gnojenie pracowników

Pis
@adi

Jaki tam jest ststem pracy ? ( równoważny ?) żadnej łaski nie robią że nie oddadzą nadgodzin w danym miesiacu... A skoro płacą kiepsko to po co zostawać nadgodziny... Są instytucje, które od reki zajmie się tym tematem, piszesz skarge inspekcja warszawa i czesc

Market Budowlany OBI- To ciężka mało płatna praca..... Obecnie market rekrutuje kierowników i pracowników do nowego OBI-Radom. Istnieje ogłoszenie w servisie pracuj.pl- jako super Oferta ( A faktycznie to żadna oferta tylko porażka ) Obi nic nie jest w stanie zaoferować nic, wystarczy poczytać opinie z tego Miasta i Innych, Będą mieli spore kłopoty ze zebraniem ciekawej ekipy

Edyta

@Elohim rozumiem, że praca w tym dziale może być ciężka i jest też w dużej mierze zależna od warunków pogodowych. Widzę, że oferowana wysokość wynagrodzenia nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca. Czy jednak mógłbyś powiedzieć coś o pozostałych warunkach zatrudnienia jakie OBI oferuje? Znalazłam ofertę pracy do tego właśnie działu. Pracodawca oferuje m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, szkolenia i certyfikaty oraz możliwości awansu. Czy takie możliwości były dla Ciebie dostępne? Jakie szkolenia mogą czekać na osoby pracujące na przyjęciu towaru?

jado
@Edyta

co do działu przyjęcia towaru to kierownicy do wymiany, natomiast magazynierzy nadają się tylko dwóch zmiany które nastąpiły na sklepie to nic innego jak awanse swoich nie dla tych co harują nie wspomnę już o ocenach rocznych wielkie zakłamanie

Elohim
@Edyta

Edyta Opieka medyczna i dofinansowanie do np: silowni to Social pracodawcy, który nic go nie kosztuje, wiec to żadna atrakcja, trzeba płacić pensje a nie szukać naiwnych, obecnie najgorszy posrednik oferuje takie karty i sporty dla pracownikow tymczasowych. Więc wybacz. Pewnie pisał to ktoś z OBI, ponieważ zaklada odrazu że pracownik jest naiwny jak dziecko

Elohim
@jado

Sorki Wtrącę się lecz moja opinia będzie bolesna. Posłuchaj kierownictwo czy to w Obi czy Castoramie pracowników magazynu czy przyjęcia towaru traktuje jak bałwanów ( skoro dzwigaja ciężary to tylko do tego się nadają !!!!) Temu na tym stanowisku nie sposób się przenieść chocby na sprzedawce......

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Radom

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby dom i ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby dom i ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby dom i ogród?

OBI-Superhobby dom i ogród