Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród w Radom Warzywna 20

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OBI-Superhobby dom i ogród. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI-Superhobby dom i ogród o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby dom i ogród w Radom Warzywna 20

Czy pracownicy OBI-Superhobby dom i ogród mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

J23 Nowy wpis

nie mają , Pytanie czy związki zawodowe to w tej firmie istnieją ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z OBI-Superhobby dom i ogród? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

mała mi

są zwalniani i sami odchodzą , coraz mniej ludzi na działach dochodzi do sytuacji ze niema obsady na dziale obojętnie jakim dziale ci co zostali mają więcej pracy ludzie mają dość granice zostały przekroczone to jest katastrofa ,jeszcze nowy system ma być kolejna porażka brak wyobrazni co się na sklepie dzieje dość sztucznego poklasku czas coś zrobić dla tych ludzi co wam pieniążki zarabiają bo bez tych roboli nic nie zarobicie

mała mi Nowy wpis
@mała mi

nic się nie zmieniło jest coraz gorzej katastrofa ,Pytanie od pracowników kto zarządza obi w Polsce że doprowadza do takiej sytuacji jak tu ludzie opisują to wszystko prawda co się dzieje na marketach a wy dalej nic nie robicie a żeby poprawić sytuację tylko potraficie zwalniać zwalniać zwalniać aż zostanie sama pani dyrektor nr1 ps z ochroną bo musi być cieć od otwierania i zamykania

Jak szefostwo w OBI-Superhobby dom i ogród traktuje ludzi?

Eb

Szkoda gadać. Tyle można powiedzieć o szefowstwie w OBI.

Robol

o jakie szefostwo chodzi ? czy to centralne czy domowe bo tu żadnej różnicy niema ,ktoś powinien być odpowiedzialny za ten nowy plan który kompletnie się nie sprawdził ,zmniejszenie obsady ,brak towaru ,można tak wyliczać błędy błędy to są wielbłądy efekt jest odwrotny do zamierzonego jak tak dalej szefostwo będzie oszczędzać zmniejszać stan osobowy nie zwiększać dostaw to skończymy jak Praktiker tu musi nastąpić wstrząs konkretne działania ale to już szefostwo z Niemiec powinno zrobić

czarna owca Nowy wpis

szefostwo powinno traktować ludzi czyli wszystkich pracowników na równi ,wiadomo od dawna że tak nie jest są pupile są różne układy układziki powiązania rodzinne ,z dawnych miejsc pracy itd są tacy co wykonują tyle pracy że są nie doceniani nie zauważeni są tacy pracownicy co dyrekcję tak kręcą że ta nie zauważa co taki pracownik przez lata wyprawia wcześniejsze wyjścia z pracy notorycznie co dzień spóznienie chodzenie na targ po drugiej stronie ulicy robienie zakupów w czasie pracy mało tego uciekanie chowanie się przed ludzmi którzy szukają takiego pracownika co dzień uciekanie przed takimi ludzmi na czworaka gdy tylko ich wypatrzy gdy tylko wejdą na sklep ucieka na kolanach między alejkami ,przez lata setki dni na L4 dyrekcja tego problemu nie widzi nie doskonale o tym wie jest pytanie co z tym problemem dalej,jak dyrekcja się czuje gdy pracownik charuje a drugi robi ją w konia

Czy OBI-Superhobby dom i ogród zapewnia kartę multisportu?

Czy po rozmowie w OBI-Superhobby dom i ogród rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Apm

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) ze zwykłych pracowników jest duży. A jeśli któremuś z kierownikowi działu się coś powie, że czynność jest niezgodna z kodeksem pracy to natychmiast idą na donos do dyrektora. Kwestia czasu. A później zwykły pracownik dostaje wypowiedzenie praktycznie za nic. Omijać tą firmę szerokim łukiem.

kontrakt powoli wygasa , małą mi pożegnamy wielkimi brawami a co nie należy się pani za te lata jakże paskudnej współpracy mamy taką cichą nadzieję że przyszły dyrektor nie będzie z tych co nie mają szacunku ,dystansu,można tak wyliczać bez końca i rozwiąże tan układ kolesiostwa i przyjrzy się kierownikom kto naprawdę się nadaje na te stanowiska .

zuza
@043

mija rok i nic w tym temacie kolesiostwo jak było tak jest , a do grona dobrej zmiany dołączyła p. dyrektor nr2 kompletna pomyłka na niczym się nie zna brak kompetencji w tym zawodzie zła decyzja góry ,wyrazy współczucia dla załogi przetrzymamy te pomyłki związane z dobrą zmianą

Czy w OBI-Superhobby dom i ogród zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Krycha

Kasjerki bardzo nie mile dla klijenta

Krzysztof
@Krycha

Zgłaszałaś to? Tego typu sytuacje dobrze wyjaśniać od razu. Często robisz zakupy w tym miejscu? Pytam bo ciekawi mnie czy często zmieniają się tam kasjerki.

Krzyś
@Krycha

Do szkoły było pod górkę Krycha ?

Jak wygląda ścieżka kariery w OBI-Superhobby dom i ogród? Czy trudno jest zdobyć awans?

Były

Jak masz zręczny i długi język to raczej awansujesz bez problemu. Nie musisz mieć wykształcenia, doświadczenia, uprawnień, wiedzy czy szczątkowej zdolności logicznego myślenia

Popuś2000

Zauważyłem że administrator usuwa niewygodne dla siebie komentarze. Tydzień temu na stronie Gowork dodałem merytoryczną opinię na temat Pracowdawcy Superhobby Market Budowlany w Radomiu na Ulicy Mireckiego. Po kilku godzinach sprawdzam ten post i okazuje się że kilka moich słów zostały usunięte przez administratora. A później następnego dnia opinii tej w ogóle nie było.

Choracy

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie czy rekrutują?

DIY
@Choracy

Chyba Cię Bóg opuścił. Wszędzie dadzą Ci lepsze pieniądze, nawet lepsze od obikowego doradcy eksperta, wystarczy, że masz trochę doświadczenia i papiery z UDT. (usunięte przez administratora) słabe zarządzanie i koniec końców więcej latasz z paletami, sprzątasz magazyn niż obsługujesz klienta i robisz hajs dla firmy. Ludzie z doświadczeniem uciekają albo są zwalniani bez słowa lub pod jakimś dziwnym powodem. Hit to awansowanie gościa na eksperta i zwolnienie go po dwóch miesiącach - nie polecam, sytuację dobrze znam z obu marketów

@DIY

Potwierdzam .Ja pracując na DPT na Mireckiego w OBI byłem tylko 2 miesiące i jeszcze jak dostałem wypowiedzenie to później kierownik z DPT zaczął mi wciskać kity że sobie niby nie radziłem żeby mnie jeszcze bardziej zezłościć. A przecież dla mnie przyjęcie towaru to nie jest sztuka. Dla ludzi z większymi perspektywami na przyszłość nie polecam pracy tutaj naprawdę. Prędzej można tam zapaść w depresję.

Czy ma ktoś kontakt do działu kadr w Obi Radom, jestem byłym pracownikiem i potrzebuję załtwić kilka spraw.

@Adam

Ale do Obi na Mireckiego do Kadr rozumiem ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia OBI-Superhobby dom i ogród? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

mała mi

narzędzia pracy to nic innego jak tylko ręce czyli siła fizyczna , ostatnio tak wykorzystywana na dziale ogród gdzie pracownicy z innych działów pracują a pracownicy działu ogród w ifo stoją i się śmieją ,gdy przychodzi sezon na ogród dział ogród jest nazywany działem specjalnej troski padło pytanie jakie narzędzia pracy zapewnia obi , można liczyć na telefon ? telefon można tylko wykonać do dobrego psychologa po jednym dniu pracy w tak nie udolnym dysponowaniu pracownikami gdzie większość ekspertów powinna być w tym okresie na dziale ogród do pomocy ,kasjerek jest tak mało bo by pomogły normalnie brak słów w tym temacie

Czy w OBI-Superhobby dom i ogród jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

DiY

Zazwyczaj wpadasz na "czarną listę" jako siewca fermentu i burzyciel spokoju kierownika. Chyba, że masz dobry kontakt z rzeczonym kierownikiem....

mała mi

jest natychmiastowa reakcja ,wylatujesz z pracy ,przypominam dyrekcji że nie zwalnia się pracowników w czasie covid-19.Przypominam gwarancje jaką daliście pracownikom :nasz priorytet : ochrona wszystkich miejsc pracy pracowników obi , gdzie są podwyżki p. dyrektor daje się swoim pupilom reszta ludzi jest niewarta , obijają się itd p. dyrektor od momentu gdy została pani nr 1 atmosfera znikła na sklepie i na koniec chciałam pani powiedzieć kończ wać pani wstydu oszczędż

Kaja

@DiY czyli nie wolno zgłaszać zastrzeżeń bo będzie się miało problemy ?

@Kaja

Jeżeli zastrzeżenia dotyczą sposobu wykonywania poleceń, ich sensowności lub zasad współpracy z przełożonym... Owszem. Również tyczy się to zastrzeżeń co do współpracy z niektórymi pracownikami.

pola

chciałam zapytać dlaczego w tak poważnej firmie jak Obi socjal jest tragiczny,w innych sieciach czy to budowlanych,spożywczych itp są na przyzwoitym poziomie .

Major
@pola

Nowe Passaty i premie dyrektorów kosztują :)

@Major

Teraz jak już widać na Mireckiego to B8 :) wymiana była za wasze ucięte 5% wypłaty

Jaki jest wkład kierownictwa OBI-Superhobby dom i ogród w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były

Wkład jest taki, że po miesiącu chcesz być zwolniony za porzucenie

Macius

Pytanko, Szukaja pracownika przyjecia towaru. To praca zdecydowanie na zewnatrz bez wiaty ???? Na : mireckiego Jak z obecna placa na tym stanowisku, bo wymagania maja spore

@Macius

Pracowałem tam rok temu. Ogród gdzie znajdują się ogrodzenia , kostka i ziemia jest na zewnątrz. Podobnie budowlanka. Więc przy obecnych minusowych temperaturach praca nie należy do najłatwiejszych. Kwestia wyboru. Pozdro

Gosc

Jak masz kilka lat doświadczenia i udt to góra 3300 brutto. Jak poszukasz to spokojnie znajdziesz za lepsze pieniądze.

antek
@Macius

na magazyn nie tylko trzeba przyjąć magazyniera ale trzeba wymienić pseudo kierownika który nie ma pojęcia pracy z podwładnymi nie ma stażu podejścia do ludzi typowy narcyz ,powinien zmienić pracę

Szacunek
@antek

Masz racje ale to nie jest problem tylko magazynu na innych dzialach tez sa tacy kierownicy ktorzy widza tylko czubek wlasnego nosa a pracy i szacunku do pracownika brak,ale moze ktos kiedys przejzy na oczy ....

Czy pracodawca OBI-Superhobby dom i ogród organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gosc

Nie. Szkolenia były, był świetny szkoleniowiec, niestety on zrezygnował z powodów prywatnych a same szkolenia zostały dawno temu zawieszone. Szkolenia produktowe tylko jeśli bedzie przedstawiciel i to na szybkości, między półkami żeby dzialowy kapo nie widział. Innymi słowy ucz się sam dla siebie.

Mirka 123

Witam dzisiaj byłam świadkiem pewnej sytuacji w jednym z marketów mieli złodzieja który był wulgarny i wogle niemal nie skrzywdził jednego z klientów w trakcie próby ucieczki pracujące tam dziwczyny miały duży trud by to utrzymać my jako klienci byliśmy zaszkowani tą sytuacją przestrzeni bałam się o życie swoje czy naprawdę duży koszt jest zatrudnienia ochroniarza wódka na wierzchu łatwa do kradzieży zastanawiam się czy media nie poruszyć szkoda dziewczyn i szkoda ps chodzę tu od kilku lat i znam te dziewczyny wstyd dla firmy żeby nie zadbać od tak trwałej ekipy bo to jeden z nie licznych sklepów że twarze się nie zmieniają ten człowiek im groził i dla bezpieczeństwa bym dała ochronę

Czy w obrębie jednego działu w OBI-Superhobby dom i ogród są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

DIY

Nie, o ile jesteś waflem kogoś wysoko postawionego - wtedy awans masz jak w banku.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Radom

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby dom i ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby dom i ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby dom i ogród?

OBI-Superhobby dom i ogród