OBI-Superhobby dom i ogród

Radom

Opinie o OBI-Superhobby dom i ogród

Szkoda czasu 2010-09-22 18:17:14
pensje stoją w miejscu, awanse tylko po znajomości jak zawsze!, sprzedaż sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż...a gdzie motywowanie pracownika i docenianie jego pracy!Porażka
anonim 2011-09-18 21:48:17
Tragedia cały czas ciśnienie, nowy pan dyrektor który uznaje własne zdanie i twierdzi ze jak sie komus niepodoba to przeciesz moze sie zwolnic:). Mówi wiem ze w Radomiu cieżko z pracą i dlatego nie musze dawac podwyżek. Brak słów do tego kolesia. Awanse po znajomości albo za tyłek
Gim 2011-10-08 12:15:33
to my pracujemy dla OBI, nie OBI dla nas... gdyby nie pracownicy to OBI by nie istniało. tylko zastrasza, że sie pożegnamy i tylko sprzedaż sprzedaż. Od nas sie wymaga i staramy sie zeby było tak jak chcą...ale jak chcemy podwyżek to jesteśmy bee
adi 2012-01-11 21:35:43
Oni wychodzą z takiego założenia że jak komuś zależy to będzie tam siedział cały dzień,ale za nad godziny nikt nie płaci i z odbiorem jest ciężko dyrekcja to 8 godz i do domu bo rodzina i tak dalej a My to nie mamy rodziny tylko Obi a za to słyszymy wyzwiska i gnojenie pracowników
ja 2012-02-15 19:32:04
Byłam na rozmowie wstępnej w OBI na stanowisko biurowe. Pan dyrektor wydawał się być ok, ale zastępca kierownika NIE choć to kobieta. Z rozmowy z kierownictwem OBI wnioskuję że opis oferty pracy zamieszczony w internecie, całkowicie odbiega od faktycznych obowiązków które miałaby wykonywać zatrudniona osoba. Od kiedy do obowiązków kadrowej należy np. sprawdzanie stanów magazynowych, czy dokonywanie drobnych napraw sprzętów biurowych? Czyżby to kryło się pod pojęciem administracyjnej obsługi biura? Nie jestem osobą nieelastyczną czy przewrażliwioną na swoim punkcie. W ciągu kilku ładnych lat mojej pracy zawodowej wykonywałam różne obowiązki, ale takie przedstawienie sprawy podczas rozmowy wstępnej świadczy o nieznajomości przepisów prawa pracy bo obowiązki mają wynikać z charakteru pracy. Majsterklepka to jednak nie kadrowa. Pani która ze mną rozmawiała powinna o tym wiedzieć skoro zajmuje kierownicze stanowisko. Więcej tam nie pójdę nawet gdyby chcieli mnie przyjąć.
były pracownik 2012-03-11 21:37:22
Najgorsza praca jaką tylko można dostać. Jedyne czego można się tam dorobić to nerwica, a kierowniczka kas jest strasznie zarozumiała nie liczy się z człowiekiem. Jak jakaś kasjerka jej się nie spodoba lub nie jest jej protegowaną to zrobi wszystko, żeby się jej pozbyć. Obecny dyrektor uważa pracownika za zło konieczne. Szczerze odradzam szukać pracy w obi.
anonimek 2012-04-20 19:43:59
widzę że kierownictwo lub dyrekcja sama sobie podbija ocenę, żenujące :-D praca za prawie minimalną, obiecują premie a pozniej śmieją sie w oczy że premii nie ma bo ktoś zle zrozumiał :-( a za tyłek to ma szanse tylko jakaś ślepa i głucha z dyrektorem iśc, inteligencja na poziomie gimnazjalisty a uważa że jest mądrzejszy niż większy. Nie ma żadnego szacunku do pracownika, nigdy za nic nie pochwali, nie doceni, tylko gada ciągle o zwiększaniu sprzedaży. Co innego byłoby gdyby powiedział, że walczy dla nas o podwyżki, walczy o premie żeby docenic nasz trud a on tylko sugeruje żeby się zwolnic jak nam nie pasuje praca za miske ryżu. Szkoda słów
konik 2012-09-26 22:08:52
Tylko a- testy pracownicy zesrani zarobki małe, kierowniczki bez matur czyli totalna porażka ale to RADOM OBI
luki 2013-01-31 08:45:28
mysle ze wszyscy powinni sie zebrac z różnych firm i porządnie zastrajkowac wtedy takie firmy nauczyly by sie szanowac pracownika ,ale oczywiscie w polsce sie nie da bo polska wogole nie jest zgrana wedlug mnie przez takich ludzi jest jak jest w polsce
Iwa 2013-04-28 19:13:08
"Supermarket" Obi w Radomiu przy ul.Mireckiego to Super Dno! Traktują klienta jak złodzieja, o czym sama miałam-niestety-szansę się przekonac! Chcialam zwrócic towar za okazaniem paragonu tego samego dnia , kiedy go zakupiłam i zostałam posądzona o kradzież. Zrobiłam awanturę na cały market, że w ten sposób nie traktuje się klienta.Dopero po tego typu "akcji" wyegzekwowałam przeprosiny tzn."derektorzyny". Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie pojawię sie w tym markecie zarówno w Radomiu i innym mieście. Odradzam zakupów w tym sklepie.
mz20 2013-05-14 10:15:53
OBI radom tragedia. wykorzystują ludzi, kasa mała, za to co się tam robi. wkoło tylko lizodupstwo, kablowanie, nie da sie pracowac w takiej atmosferze. jest okropnie. dyr tylko patrzy jak tu zarobic na lepsze samochody dla siebie, oszukiwanie pracowników, zero podwyżek! nadzór, info- kablarze równo jak się patrzy!!!! nie wolno ufać nikomu, weź to sobie do serca! jak to sie mówi w cudownej reklamie OBI TAK TO ROBI!!!!!!!! omijaj z daleka jeśli chcesz być zdrowy i nie nabawić się wrzodów!!!!!!!
sick 2013-05-14 10:26:33
tak to prawda, kier kas jest okropna, nikt się dla niej nie liczy tylko jej przydupasy które donoszą o każdym pierdnięciu którejkolwiek z dziewczyn. A nadaja na siebie równo, jak jednej nie ma to jest tak obgadana że głowa mała. obiecują cuda na kiju a nic z tego nie jest prawdą! A i ciągle wprowadza swoje koleżaneczki do pracy, dyrekcja to akceptuje i tak koło się zamyka. nic nie da się zrobic, to działa jak jakaś mafia! a pracownika i tak stłamszą......
pomoc 2013-05-15 23:44:08
znam lekarstwo na mafię, ZZ - popytajcie kolegów w Kielcach i Lubinie jak to się robi:)
ppozdrawiam
Witam 2013-09-06 11:51:06
Jak to jest z tym OBI ?

Ja aplikowałem napisałem testy miałem jak najbardziej doświadczenie a dostałem telefon z odmową.....

Przecież nowy market dużo miejsc pracy. Czy to nie jest tak ,że jest to praca po znajomości ? Podejrzewam ,że dyrektorzy dobierają swoją ekipę...

Może się ktoś wypowiedzieć ? Ja aplikowałem na stanowisko doradcy klienta
Wacek 2013-09-06 12:50:10
Praca jak najbardziej po znajomości :) Ale też zależy jakie. Ja poszedłem na rozmowę jak to się ładnie mówi, z polecenia :) i też dostałem odmowę. Żeby tam pracować to po pierwsze z dobrego polecenia a po drugie, jak zapytają o zarobki to nie mówić więcej jak wynosi najniższa krajowa.
Polak 2014-02-15 17:44:54
chciałbym zapytać z jakiego powodu zwalnia się pracowników w Radomiu? Kiedy centrala przestanie chronić pana dyrektora oraz kilku kierowników.
bolek 2014-02-27 19:06:40
jak sie obijają to ich zwalniają
POlak 2014-03-30 14:17:05
bolek bo tak się przedstawiłeś kojarzy się tylko z jednym bolkiem co w klapie marynarki ma matkę boską a w kieszeni śrubokręt,widocznie bolek ty nigdy nie pracowałeś fizycznie.W marketach jest za dużo powiązań rodzinnych jak i układów,spółek te grupy mają zadanie wykorzystać pozostałych na maksa tak żeby samemu nie narobić się,ludzi którzy mają pojęcie o robocie zwalnia się po byle pretekstem boluś.
bolek 2014-03-31 20:15:13
Sami sobie zapracowali na to zwolnienie bez powodu nic nie ma. Masz racje bez znajomości to nawet zkupów nie zrobisz bo ci tzw srzedawcy chowają sie za regałem albo stoja w info i kawe pija powinni mieć jeszcze tabliczkę na niej nie przeszkadzać bo rozmawiam i pije kawe:)
ibo 2014-04-04 09:35:45
Boluś a skąd wiesz, że pracownicy bawia się w chowanego. Sam to robisz czy ich podglądasz?
bolek 2014-04-30 20:33:29
Ja ich szukam:)
Szymon 2014-05-11 14:38:18
Praca w OBI w Radomiu beznadziejna kierowniczek p.[usunięte przez admina] na technice gnoi ludzi jak tylko może.Nie ma gdzie iść nawet na skargę bo dyr. stoi po stronie kierowników co powiedzą to jest święte.
Teraz wykorzystują ludzi wysyłając ich w delegacje do Ostrołęki bo mają tam otwierać nowe OBI dodatkowej kasy oczywiście za to nie dadzą. Nie obchodzi ich czy ma się rodzinę czy nie. Centrala na nic nie reaguje na wszystko pozwala.
Szymon 2014-05-12 15:56:07
Mam taką nadzieję chociaż teraz w delegacji jestem w OSTROŁĘCE bałagan koszmarny 23 maja chcą otwierać każą nam robic po 12 godzin koszmar jest kierownictwo bez serca zresztą jak i w Radomiu
W Radomiu w maju już dwóch ucieka bo mobingu ze strony kierownictwa nie wytrzymuje.
Wysyłają nas na szkolenia jesteśmy w Warszawie po 12-14 godzin nikt nam godzin nie oddaje ani nie płaci za nas cenny czas.
Beznadzieja praca w OBI
Majka 2014-05-16 13:38:01
Bo w Ostrołęce nie mają chętnych do pracy a na siłę chcę otworzyć OBI
Mieszkam w Ostrołęce i coś wiem na ten temat
Żebym na chleb nie miała do OBI bym do pracy nie poszła
zdzisia 2014-05-16 19:31:01
Szymon nie przesadzaj kierownik techniki nie jestchyba taki zły są gorsi:(a jak się boisz tego zgłosić dyrektorowi to napisz do regionalnego albo do zarządu
zapracowany 2014-05-18 19:45:31
(usunięte przez administratora) Kto spróbował ten wie. Zresztą tam cały czas poszukują ludzi a to o czymś świadczy. (usunięte przez administratora). Jak ktoś ciekawy to zapraszam a nuż się spodoba:)))
Artek 2014-05-21 07:00:31
Szymon ma racje z tymi (kierownikami)jest coś nie tak,na dziale budować kierownik jest chory wolne dni oczywiście swoje przychodzi do pracy.Ktoś zapyta kogo to obchodzi to jego sprawa i strata,ale nikt nie bierze pod uwagę jaka jest atmosfera na tym dziele.Pracę jaką wykonują zastępcy jest nie porównywalna jaką wykonuje (kierownik)budowlanki,techniki i działu mieszkać to jest parodia co oni robią na sklepie
Pracownik OBI 2014-10-25 07:49:43
Do właścicieli OBI czy możecie sobie darować i 2.11 zrobić dniem wolnym możecie mieć trochę serca dla ludzi ?
mamy groby nie tylko w miejscach zamieszkania.
Darujcie sobie tą kaskę naszym kosztem
tom 2015-01-08 20:46:52
hamstwo poszłem z reklamacja to mnie wysmiał kierownik powiedział ze powinienem wszystkie paki (a troche tego było )sprawdzic hamstwo i robienie ludzi w balona
Klient 2015-01-12 17:43:41
Ostatnio byłem w OBI Jabłonna.
Po 40 minutach szukania pracownika na dziale glazura, otrzymałem odpowiedz, że owszem asortyment mają, ale niekompletny i trzeba czekać (Mimo że na radzyminskiej powiedziano mi, że ów towar tutaj jest) gdy poszedłem kupić welnę, dostałem mokrą. Gdy zapytałem o nową -suchą, powiedziano mi takiej nie mają bo trzymają towar na zewnątrz. Gdy poprosilem kierownika, przyszedł jakiś młodzik który zionął alkoholem. ŻENADA! odradzam robienia zakupów w obi (szczególnie w jablonnie). Jedyny plus marketu to bardzo miłe panie z informacji. Pozdrawiam panią Emilę!
boberek 2015-01-19 18:16:39
2000 b
boberek 2015-01-29 10:19:07
"poszłem" i wszystko jasne ;)
Pracownik 2015-03-13 13:30:10
Nie polecam tam nikomu pracować, na działach trzeba szanować prace czyli nic nie robić, kierownictwo chamskie, a dyrektor to pomylił stanowiska. Pracownicy co chwila się zmieniają a pieniądze marne.
wąski 2015-03-15 01:18:53
OBI RADOM TRAGEDIA ZAROBKI 2000 BRUTTO DLA NOWO PRZYJĘTYCH A DLA TYCH KTÓRZY BYLI PRZYJĘCI WCZEŚNIEJ 1850 mimo że obiecali podwyżkę po nowym roku
roki 2015-04-13 12:35:57
Jestem byłym pracownikiem OBI Jabłonna właśnie nie przedłużyłem umowy po 3 miesięcznym okresie próbnym powiem jedno MASAKRA kasa, jaka kasa jałmużna nie polecam nikomu tam pracować, co innego przy rekrutacji a co innego potem na dziale, jeśli nie ma klientów a często nie ma wymyślanie prac przenoszenie jednego asortyment w inne miejsce a na następny dzień to samo tylko w innej kolejności i jeszcze o tym ziejącym alkoholem zastępcy kierownika tak to prawda i to bardzo często.
A i jeszcze jedno brak tam dobrego Managera (Gospodarza) cała dyrekcja do wymiany.
Antek 2016-01-03 18:44:20
w nadchodzącym nowym rokiem 2016 dużo zdrowia,cierpliwości,spokoju do kupujących i do tych z którymi ciężko pracujecie na co dzień,a którzy was zdenerwowali i denerwują niech się zwolnią lub spadają na drzewo do starego ogrodu
sos 2016-05-12 18:59:20
Czy się opłaca to musisz już sam zdecydować @vvv, ale ciężko jest ogólnie znaleźć stanowisko czysto na sprzedawcę, zazwyczaj łączy się to z doradztwem dla klienta. Musisz mieć ogólną znajomość na temat produktów firmy, ale to bardzo martwić się nie trzeba bo są szkolenia
Zostaw swoją opinię o OBI-Superhobby dom i ogród - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI-Superhobby dom i ogród