Kadex Geodezja Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Kadex Geodezja Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 17:37:16
Miej wpływ na rynek pracy. Już dziś dodaj komentarz o firmie Kadex Geodezja Sp. z o.o. i pomagaj innym w wyborze drogi zawodowej.
s 2016-05-14 07:30:03
zero kultury, zero prywatnosci, zero szacunku, zero wszystkiegoego, w ogole do kitu.
Przemek 2016-11-02 14:43:10
Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem o czym piszesz , ponieważ pracowałem tam przez 10 miesięcy i wszystko było ok. Pensja w sumie na czas(max 2 dniowy poślizg), jeśli chodzi o dni wolne to bez problemu szło się z prezesami dogadać. Jedyna rzeczą do której mogłem mieć zastrzeżenia to , że instrumenty które niby przypisane były do "budowy" potrafiły krążyć. Natomiast co do reszty czyli kultury, prywatności itp to w stosunku do siebie nigdy nie zauważyłem przejawów jakiegokolwiek chamstwa
A 2016-11-02 14:58:39
Dziwne to co piszesz ! Braku kultury Prezesom akurat zarzucić nie można ! Firma na wysokim poziomie i zawsze można się dogadać. Ekipa bardzo miła, atmosfera fajna. Zupełnie nie rozumiem też co masz na myśli mówiąc o braku prywatności, bo akurat ja odczułam pełne zaufanie do niemal całej załogi. Wydaje mi się, że pomyliłeś firmy ;-)
XXX 2016-11-18 09:46:43
Pracowałem z tą Firmą dość długo. Szczerze mówiąc jeśli Poznań i geodezja to tylko tu ;-) Przerobiłem kilka innych i to po prostu różnica klas. Praca w fajnych warunkach, sprzęt, samochody, biuro, wszystko pierwsza liga ! Fajna załoga i atmosfera pracy - żadnych obozów pracy. Oczywiście praca zawsze musiała być zrobiona i wszystko było pilnowane ale tu chyba się dziwić nie można. Trzeba przyznać, że pracodawca umiał zmobilizować do wytężonej pracy bo czasem naprawdę było tego dużo ale mimo wszystko mile wspominam. Szczególnie biorąc pod uwagę to co mam teraz !
M 2017-01-04 09:11:18
Fajna firma. Wszystko poukładane, duży asortyment prac. Geodezja to tylko mały wycinek tego co się tam robi. Atmosfera pracy całkiem fajna, może brakuje trochę integracji między działami.
Zostaw swoją opinię o Kadex Geodezja Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadex Geodezja Sp. z o.o.