Yetico

Opinie o Yetico

Tlen

Jak tak jest cudnie to dlaczego już Ukraińcy sa ściągani do pracy w firmie!!!ostatnio dają podwyżki bo już im sie d...pali,ludzie uciekają z Yetico

Analizatorka

@Klik Nic dodać nic ująć. Podpisuje sie pod Twoją opinią bo jest w niej wszystko co można powiedzieć o Yetico. Jedynie mogą dodać, że zawsze niezadowoleni mogą odejść!

Julita

Na jakiej umowie w takim razie @prawdzic ludzie są zatrudniani do Yetico? Wykonywanie obowiązków, które nie znajdują się w umowie, nie powinno mieć miejsca - chyba, że za zgodą pracownika. Odnośnie wypłat, czy często zdarza się tutaj nieterminowość? Jeśli możesz odpowiedzieć na pewno zainteresowani pracą, będą wdzięczni za tak elementarne wiadomości.

Klik
@Julita

Pracuję tu ponad 10 lat. Pensja zawsze na czas. Składki zawsze odprowadzone. Jest to sprawdzalne i każdy, kto twierdzi, że firma nie płaci, po prostu kłamie. Jeśli nawet byłaby jakaś pomyłka, to trzeba iść taką sytuację wyjaśnić, a nie nap.....ć na forum, jakie to życie jest niesprawiedliwe. Stwierdzenie, że pracodawca nie wypłacił pensji przed świętami, można upaść. Pensja jest wypłaca w konkretnych terminach i nie chodzi wg kalendarza świąt. Niedługo ktoś napisze, że nie dostał pensji na dzień przed urlopem i stwierdzi, że ch... a firma. Ludzie, opanujta się ! Nieprzyjemne sytuacje będą, jak w każdej firmie, bo w firmie pracują ludzie a nie roboty, każdy ma swoje uczucia, umiejętność komunikacji lepszą,gorszą. Nie bronię kierowników, bo popełniają błędy. Yetico to normalna firma, w której pracują normalni ludzie z krwi i kości, z wadami i zaletami. Oceniam firmę na plus. Jest to firma produkcyjna i zawsze będę mniejsze, większe problemy. To żywy organizm, który musi spełniać wymagania klientów i tarcia będą zawsze. Fakt jest taki, że firma jest jedną z największych firm styropianowych w Polsce. Radzi sobie bardzo dobrze. Kadra jest stała. Ludzie pracują tu po 20 lat. Zawsze można regularnie grać w lotto i wierzyć, że pewnego dnia nie będzie trzeba pracować w ogóle. Prawdzic, może będziesz to Ty.

Jerzyk

Dobrze , że niektórzy mają dobry humor. Słyszałem o Yetico wiele dobrego i właśnie aplikowałem na specjalistę przy obsłudze klientów. Może ktoś coś podpowie?

Przecierz to plantacja trzciny cukrowej made in Brasiliano

Julita

@jasiek osoba, która poszukuje tutaj pracy, np. na stanowisko automatyka, które jest tutaj aktualne, na pewno chciałby wiedzieć więcej niż stwierdzenie, że "firma jest spoko". Forum goworka dąży do podniesienia poziomu toczącej się tutaj dyskusji, tak żeby ułatwić innym poszukiwanie pracy.

Jasiek

Trudne momenty w trakcie prowadzenia działalności zawsze mogą się zdarzyć. Najważniejsze żeby umieć wyjść z tych sytuacji. Ale ogólnie firma jest spoko.

Mańka

Czy stanowisko w dziale handlowym jest jeszcze aktualne? Słyszałam sporo dobrego o firmie i zależy mi na pracy w Yetico. Może mi ktoś podpowie czy zarobki są w miarę godziwe? Jaka jest atmosfera w tym dziale?

Mentorka

Wszędzie mogą być momenty trudne nawet w Yetico, ja też tu pracuję.

ukrainiec
@Mentorka

co ty gadasz, Prawdzic pyta sie czy te rzeczy co wypisał sa normalne a ty piszesz jakies bzdury

Prawdzic

Czy Yetico to fajna firma? Wątpię! Czy normalnym jest, że pracownik przez kilka miesięcy wykonuje obowiązki na trzech (3) stanowiskach bez dodatkowych profitów (wynagrodzenia)?. Czy normalnym jest, że dyrektor nie posiada podstawowej wiedzy w dziedzinie za którą odpowiada?. Czy normalnym jest, że tydzień przed świętami pracownicy nie otrzymują pełnego należnego wynagrodzenia? To nie jest śmieszne ale prawdziwe i żenujące!!!

Moralistka

Yetico to fajna firma, nawet jeśli coś się nie podoba to nie mnie oceniać ani sugerować inne rozwiązania. Może ktoś przyzwyczaił się do poprzedniego szefa i nie potrafi zaakceptować nowej władzy. Lepszym wyjściem jest odejście z firmy niż dalsze jątrzenie.

Była pracownica

Yetico ma bardzo mało nowych ofert pracy i wnioskuję, że dobrze się tam dzieje i ludzie nie odchodzą. Może znaleźli nowe rynki i mają nowe kontrakty? Jeśli ktoś ma wiedzę mógłby trochę się podzielić. Pracowałam w firmie i czuję sentyment dlatego tak dopytuję.

wesołu Romek
@Była pracownica

No to ja ci powiem ze az tak wesolo nie jest. Dostac sie tam na produkcje to nie problem, w tym momencie sa juz na etapie ze biora wszystkich kto chce.

Iza

Widziałem w ostatniej ofercie pracę dla regionalnego szefa sprzedaży. Może dowiem się coś więcej o tej pracy?

Natalia

@wkurzony Właśnie wysokie standardy pozwoliły wejść firmie na wymagający rynek niemiecki, który z powodzeniem obsługuje już prawie 10 lat. Yetico to jeden z największych producentów wyrobów styropianowych w Polsce. Jeśli nie odpowiada Ci praca to ja zmień.

wkurzony
@Natalia

ale ty powinnas wiedzieć ze ja sie bawie robieniem reklamacji we wlasnej firmie:) Myslicie ze wiecie wszystko ale dalej nic nie winni obrywaja i dostają naganny za nie swoje wtopy. Poza tym kolejne zmiany wag według ciebie podniosą czy tez obniżą jakość produkcji?

Julita

Yetico to firma wieloletnia, dbajaca o wysokie standardy w produkcji za co otrzymała nagrodę Lider Jakości 2016r . Osoby, które chcą pracować w firmie z przyszłością mogą składać CV na adres e-mail: yetico@yetico.com

Melania

Nie mam siły czytać tych bzdur. Pracuję w Yetico i nie zgadzam sie z takimi opiniami.!!! To jest normalna firma i nie toleruje leni i cwaniaków wykorzystujących wszystkich. Mamy fajna załogę i atmosfera w firmie jest super. Zarobki też nie są złe, mogłyby być wyższe ale cóż.

Moralniak

Dla dużo myślących o sobie a mało pracujących to jest zła firma ale dla pozostałych jest bardzo dobra.

kucior
@Moralniak

Jasne. A firemka myśli też o tobie, a dokładniej o tym, jak cie wydymać

Moralistka

Słuchaj "wkurzony" na Twoim miejscu poszłabym do osoby w firmie która odpowiada za wynagrodzenie a nie wypisujesz na forum. A może tej premii nie wypracowałeś i dlatego nie dostałeś? Oskarżanie dobrej firmy nie jest wporządku!

kucior
@Moralistka

Jasne. Ty byś poszła. I co? Usłyszałabyś, że ciągle źle robisz i co najważniejsze: ZA MAŁO!!! Pewnie panienka z biura z ciebie. A na hale to dopiero zobaczysz, jak się premię wypracowuje. Siedzieć przed kompem i dyrdymały wypacać to nie sztuka. Wkurzony ma 100% racji

wkurzony
@kucior

po co ta strona jak usuwane sa posty???

Jest jeszcze aktuualne, wyślij maila z CV w temacie daj własniem że chodzi Ci o kierownika produkcji i na pewno Ci coś odpisza, a może i Ciebie przyjmą

lewy

Czy ogłoszenie na kierownika produkcji jest jeszcze aktualne? Może ktoś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Yetico - Olsztyn

• Jak się pracuje w Yetico?

Zobacz opinie na temat firmy Yetico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yetico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yetico?

Kandydaci do pracy w Yetico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yetico