logo Yetico

Yetico

Olsztyn

Opinie o Yetico

żal.pl 2015-09-04 09:29:01
szkoda mi Ciebie człowieku i tego, jak biedne życie wiedziesz.
gość 2015-09-04 12:09:38
masz rację, biedne życie ale bogate w nowe doświadczenia. W tej firmie nabywam doświadczenie gwiazdy reality show
gość 2015-09-23 21:42:47
czy ktoś z pip-u zainteresował się kiedyś tym zakładem. Kolejny wypadek!! Czy ktoś musi tam zginąć aby coś się zmieniło.
gość 2015-10-10 00:37:15
Jeśli ktoś myśli że w Yetico dużo zarobi za stanie lub leżenie to się grubo myli!na poczatku słabo tam zarabialem,jednak z czasem nabrałem doświadczenia i zarobki poszły w górę ale to w przedziale od roku do dwóch lat!!!
gość 2015-10-11 21:50:04
jestem z ciebie dumny!
a tak przy okazji jeśli (usunięte przez administratora) jest dla Ciebie dobrą pensją (tyle teraz zarabiają doświadczeni pracownicy którzy w firmie pracują od 2007r. -, Daniel, Paweł itd.) to współczuję. (usunięte przez administratora)oczywiście z premią która przyznawana jest nie wiadomo za co
pracownik 2016-01-24 22:47:48
szkoleń w tej firmie nie ma. Obiecują to tylko na rozmowach kwalifikacyjnych
stary pracownik 2016-01-28 13:25:59
panie skąd zescie wzieli tego kierownika z logistyki to jakis zart czy co to ma byc pracowc sie nie da niech wraca do wojska dowodzic dalej panie rostek
tomek11 2016-01-31 17:45:28
a na jakiego chcesz na kraj czy niemcy
tomek11 2016-02-06 18:29:20
na kraju to wiekszy spokoj bedziesz mial jak sie dostaniesz oczywiscie (usunięte przez administratora)
gość 2016-02-22 21:39:15
o to chyba kierownik (usunięte przez administratora)?
ktoś 2016-03-14 16:13:31
Dokładnie. Też sie dziwie, ze niektorzy ciagle siedza w tej firmie, i w dodatku nie maja o niczym pojecia. Jedyne, co potrafia, to premie pracownikom zabierac nie wiadomo za co. Bo ostatnimi czasy, to tego czegos, co wyplacane jest na 15-tego premia nazwac nie mozna.A przecież to z pracy tych ludzi firma żyje, zarabia i z tej pracy opłacane sa ich pensje i wszystko inne.
stara 2016-03-16 19:00:25
Kto to jest N,C i P?
Barbie 2016-03-20 23:04:18
Jeden 900 a drugi 200 Super
pietr 2016-03-29 19:12:31
ktoś wie jak wyglada praca w laboratorium i jakie są zarobki?
pietr 2016-03-29 19:12:43
ktoś wie jak wyglada praca w laboratorium i jakie są zarobki?
nemo 2016-03-29 20:54:22
Nie jest kolorowo, chociaż praca lekka , ale jak chcesz to próbuj kokosów nie zarobisz .
kowalski 2016-04-01 21:37:39
nie polecam !! wyzysk pracownika, traktuja ludzi jak psy!! czysty nepotyzm!! kazdy rzadzi, nie maja pojecia o niczym!! ludzie na wysokich stanowiskach nie znaja sie na niczym kompletnie!! robisz swoje, a dowala ci inne obowiazki, czyjes wazniejsze, kazdego rzeczy sa wazne, potem sa na ciebie zarzuty ze czegos nie wykonales ze swich obowiazkow, udaja glupa. siedzisz po godzinach to i tak nie zauwaza tylko zjebki, ze chce wczesnie raz kiedys wyjsc!! kolchoz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z yetico!!
xyz 2016-04-01 21:41:05
a co szuka pan pracy w laboratoriumn? do ktorego zakladu?
ole 2016-04-02 22:26:14
Oj dobrze mówisz. Ja powiem więcej. Mówisz,że traktują ludzi jak psy a ja powiem, że gorzej bo pies to chociaż jeść dostanie a tobie to co najwyżej premie uwalą za byle co albo nawet za nic. Pracownik produkcyjny jest tam nikim. Jest złem koniecznym.Nawet straszyli ludzi strażą miejską jak im się nie podobało jak ktoś auto zaparkował pod firmą. A na terenie firmy to tylko wybrańcy mogą parkować a hołota won!!! Również nie polecam. Chyba że ktoś jest psychicznym masochistą to może spróbować. Ale szacunku tam nie zazna ani nie zarobi ale za to się narobi.
gość 2016-04-03 18:23:59
negatywne wypowiedzi powyżej są prima aprimisowym żartem. Zakład po reformach pięknieje z dnia na dzień. kierownictwo na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam ;)
lelo 2016-04-03 19:52:00
Tak. Jasne. Primaaprilisiwe zarty to chyba w biurach sobie urzadzaja ci z "profesjonalnego" kierownictwa bo na hali jakos od dluzszego czasu nie ma na to nastroju. Taki oto dobrobyt w yetico, ze co jeden to mowi, ze idzie do pracy bo musi a nie chce.

kokos 2016-04-04 19:59:27
Pewenie tak, jak twój nick: NOWY jestes, to pierwsze słyszysz. Pogadaj ze starymi pracownikami, to ci powiedza, jak sie w yetico premie uwala. No chyba, że z biura jestes, to mozesz byc spokojny.
cechu 2016-04-04 22:25:49
Ano tak przyjacielu, ze jak sa uznaniowe, to uznajemy, ze w tym miesiacu takiemu Konradowi uwalimy i uwalamy. A jak bedzie mial czelnosc pyszczyc, to i w przyszlym mu uwalimy i tak do skutku, az mu rura zmieknie, zamknie gebule i bedzie na kazde kiwniecie palcem. Ot tak sie to robi. Odczul to juz nie jeden na wlasnej skorze. Moi poprzednicy maja racje jesli chodzi o premie i tyle w temacie.
Nowy 2016-04-06 19:22:36
nick czysto przypadkowy.
Widzisz kolego siejesz jakis ferment. Premie byly, sa i beda. O premi rocznej (trzynastce) zapomniales czy przepiles. Piszecie glupoty. Po zmianach jest duzo lepiej niz bylo i oby wiecej takich zmian i wprowadzenie nowego kierownictwa (wymienic wszystkich ze starej bandy Łu....a. A dyscyplina musi być a jak sie komus nie podoba to zapraszam do TPV
kokos 2016-04-06 20:40:47
Powiadasz, ze ferment sieje. To poczytaj wiekszosc wypowiedzi na temat premii. I tym wszystkim ludziom a nie tylko mnie napisz, ze ferment sieja. To wlasnie takich jak ty powinno sie do tpv wysylac, bo skoro uwazasz, ze jest dobrze, a wiekszosc ludzi mowi tutaj co innego, to twoj iloraz inteligencji wskazuje na to, ze albo nie rozumiesz tego, co sie dzieje, albo masz interes w tym, zeby takie glupoty wypisywac. Moze wlasnie ty jestes z tych, co z takiego glupiego gadania maja premie bo i takich w tej firmie znam.
Nowy 2016-04-06 21:28:40
to moze porozmawiaj po prostu ze starymi pracownikami na temat np. trzynastej pensji. Daniel C ponad 2patyki premii, Mirek K ponad 2,3tys. Piotrek K ponad 2,4tys. Z tego co wiem brygadzisci tez powyzej 2 zgarneli. kierownicy produkcji i dyrektor tez calkiem ciekawie zarobili. Porozmawiaj z nimi, to nic nie kosztuje a w prosty sposób sam sie z bledu wyprowadzisz.
Jesli chodzi o premie motywacyjne to srednio po 450zl zgarniamy wiec przy naszych stawkach godzinowych zarabiamy ponad 2500zł miesiecznie przy dosc lekkiej pracy
jest dobrze
Pisz o tym co jest naprawde a nie o tym co inni pisza na forum bo wiekszosc z tych piszacych dnia w jetico nie przepracowala
Takiemu Konradowi 2016-04-08 10:47:57
Proszę mnie nie oczerniać na forum . Nie miło mi się to czyta , wiedząc że masz o mnie taką opinię . Trochę proszę się hamować . Pracuje ponad 5 lat i jak w każdym zakładzie są zasady nie rozkazy . Aha nie mam " gębuli " a na kiwnienie palcem jestem tylko dla mojej kobiety :*
Nowy 2016-04-08 20:27:57
widzisz Kondziu taki cechu to do konca zmiany nie przepracowal ale zdanie na temat naszej firmy juz sobie wyrobil.
Takiemu Konradowi 2016-04-09 03:25:22
Dokładnie . Złej baletnicy to wiadomo co.
darkside 2016-04-12 17:45:54
Jaka stawka dla początkujących?uprawnienia na wózek mam
123 2016-04-15 21:27:26
Znalazłem ogłoszenie do olsztyna "pracownik na dziale produkcji styropianu",
czy ktoś wie jakie to są według nich "bardzo atrakcyjne zarobki" na start i później?
Takiemu Konradowi 2016-04-16 11:38:56
Jeśli chodzi o tzw start to jest na początek 15zł/h , nie zależnie od stanowiska .
Yetico 2016-04-18 01:23:47
Jak w każdej firmie trzeba sobie wypracować jakaś pozycję ciężka pracą!pieniądze mam na czas!premie wahają się od 400/500 zl ale to trzeba co najmniej przepracować z dwa lata!początek może być ciężki jednak z czasem jest lżej,nie polecam dzisiejszym małolatom z rączkami dziewczynek,aha i prośba do właścicieli,szanujcie starą gwardie bo będziecie tam sami pracować!!!chyba że jesteście tak zarobieni że macie to gleboko w d...
123 2016-04-19 19:38:00
To faktycznie duże zarobki jak na start wysyłam cv i mam nadzieje ze się odezwą. Dzięki za informacje.
elektro-automatyk 2016-04-22 10:20:19
Witam, od dwóch dni Yetico S.A. Olsztyn poszukuje Elektryka/Elektromechanika. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby obiektywnie i szczerze powiedzieć jak się sprawy mają dla tej grupy Utrzymania Ruchu? Jakie godziny pracy (8 czy 12 ), jak jest z pracą w soboty, niedziele czy święta, jak jest z nadgodzinami (płatne czy nie), jak jest z urlopami i incydentalnymi prośbami o wolne w nagłych przypadkach ( wizyta u lekarza, pilny wyjazd do rodziny), czy pracownicy Działu Utrzymania Ruchu angażowani są w produkcję (aby tylko przypadkiem nie usiadł),jaki przedział wiekowy całej kadry pracowników fizycznych? Podczas rozmów kwalifikacyjnych na tego rodzaju pytania otrzymuje się zawsze zadowalające odpowiedzi ale w dużej mierze nie są prawdziwe.Za wszelkie życzliwe podpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Takiemu Konradowi 2016-04-22 12:14:17
Siema. Praca po8 godzin , weekendy płatne tzw 50% więcej ,w święta zakład nie pracje, z wolnym nie ma problemu , w razie awarii na produkcji wzywana ekipa idzie i naprawia .
elektro-automatyk 2016-04-25 10:44:33
Witam i dziękuję za info. Bardziej chodziło mi czy muszę pracować w każdy weekend. W mojej byłej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedziano, że nie pracuje się w weekendy i święta. To okazało się kłamstwem a na dodatek po tygodniu dowiedziałem się o III zmianach. Wpadłem jak śliwka w kompot. Nie szukam pracy by nic nie robić (właśnie w grupie naprawiaczy) ale by było uczciwie, aby był czas na zregenerowanie sił. Pozdrawiam.
dżak 2016-04-26 17:18:25
I jak ktoś już był na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie tego ogłoszenia? Jeżeli tak, to mogli byście się podzielić swoimi wrażeniami i opinią?
Takiemu Konradowi 2016-04-27 11:38:52
Widziałem na produkcji jedna nowa osobę i dwie w utrzymaniu ruchu , więc chyba nie jest źle . Na rozmowie wystarczy być szczerym i to wszystko . Na luzie .
filip 2016-04-27 19:02:55
W Gorzowie potrzebują elektryka-automatyka, nie jest się zatrudnionym w Yetico tylko poprzez firmę pośredniczącą. Ogłoszenie ukazuje z krótkimi przerwami przez 2 lata, to o czymś świadczy.
Ja 2016-04-27 19:20:16
Jasne,świadczy pewnie o tym, że brak jest dobrych automatyków na rynku i to nie jest problem który w Gorzowie dotyczy tylko Yetico, ale wielu innych pracodawców a co do zatrudniania przez agencje pracy to jest to praktykowane również w wielu innych fabrykach sąsiadujących z Y więc nie wypisuj głupot tak jakby w TPV czy Faurecji nie zatrudniali przez firmę pośredniczącą a wiem bo tam pracuję a jak komuś się robić nie chce to na wszystko będzie narzekał zamiast zmieniać konkrety lepiej byc wylewnym na forum publicznym ...
filip 2016-04-27 21:35:44
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś "ja" i zastanów się dlaczego poszukują przez 2 lata automatyka ??? Czas się zmienia na korzyść pracowników, i nikt nie chce być traktowany jak "zło". Pracownik poszukuje stabilnej pracy a nie traktowania jak "biały murzyn", sądzisz e firma Yetico znajdzie dobrego automatyka na umowę z firmą pośredniczącą ......powodzenia.
Ja 2016-04-27 21:42:12
Nie wiem czy znajdzie i nie interesuje mnie to...ale wiem ze nie tylko oni szukają i maja z tym problem. A poza tym pracując przez firmę pośrednicząca tez można mieć stabilna prace i umowę na stałe ale chyba Ty czujesz sie jak ""biały murzyn" skoro tego nie wiesz...
filip 2016-04-27 22:04:25
Drogi kolego "Ja" jeżeli nie rozumiesz jaka jest różnica między zatrudnieniem przez firmę, a przez pośrednika to wydaje mi się że jesteś powiązany bonifikatą z jedną z firm pośredniczących, powodzenia w szukaniu pracowników działu technicznego na umowę z firmą pośredniczącą zwłaszcza automatyka.....czyli następne 2 lata poszukiwań .....ha ha ha
gość 2016-04-29 11:25:03
dla ucięcia dyskusji powiem jedno.
Każdy ale to każdy dobry i szanujący się automatyk nie zgodzi się podpisać umowy przez pośrednika więc z takim podejściem mówiąc krótko dobrego automatyka firma yetico nie pozyska
Barbie 2016-04-29 18:03:43
Nie patrz na pieniądze!nie patrz na umowe!nie patrz na warunki!nie patrz na to co mówią tylko wez sobie dobrego psychologa bo tam rządzą :):):)
Jackson 2016-05-07 21:57:57
no to się w sam raz nadajesz
Nick 2016-05-13 23:58:13
Zgadza się:):):)nadajesz sie w sam raz tam tacy pracują
lewy 2016-05-29 00:28:25
Czy ogłoszenie na kierownika produkcji jest jeszcze aktualne? Może ktoś wie?
Nowy 2016-06-17 21:48:54
Jest jeszcze aktuualne, wyślij maila z CV w temacie daj własniem że chodzi Ci o kierownika produkcji i na pewno Ci coś odpisza, a może i Ciebie przyjmą
Zostaw swoją opinię o Yetico - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yetico