Yetico

Opinie o Yetico

Dorota

Czy do takiej pensji doliczana jest jeszcze może jakaś premia lub przyznawane są jakieś inne dodatki płacowe? Czy to całkowite miesięczne wynagrodzenie na rękę dla pracownika w Yetico? Jakie normy trzeba wyrabiać i czy jest to trudne do zrobienia?

@Dorota

Oczywiście, że są płacone premie. Zawsze co miesiąc systematycznie.

Calineczka

Dzień dobry czy wiadomo coś na temat nowo powstającego zakładu w Tarnobrzegu kiedy będą jakieś rekrutacje i czy będzie to też praca dla kobiet?

Jozi

Szczerze odradzam pracę w firmie Yetico. Nieważne, jak bardzo się starasz i angażujesz w swoją pracę i tak nigdy nikt tego nie docenia. Osobiście miałem okazję tam pracować przez ostatnie kilka lat i pomimo, iż moja praca nie wzbudzała żadnych zastrzeżeń, pracując sumiennie, dokładnie i rzetelnie, na koniec pracy zostałem potraktowany jak zwykły (usunięte przez administratora) (w firmie była niepisana zasada, iż pomimo szybszej zakończonej pracy w weekend można było szybciej opuścić zakład, przynajmniej tak mi się wydawało).(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie, jestem rozczarowany, zawiodłem się bardzo. Yetico Gorzów Wielkopolski

Placowy

Kolego, nie zgadzam się z twoim komętarzem ponieważ osoba o której piszesz to (usunięte przez administratora)ktory pracował na utrzymaniu ruchu za 3 i jego praca nie wzbudzala zastrzezen do pracy podchodzil sumiennie i odpowiedzialnie wszystkie awarie na lini byly usuwane szybko i profesjonalnie . Dodam że pracownicy byli zdziwieni zwonieniem (usunięte przez administratora)poniewaz nie zasłużył na zwolnienie .

Ryszard

Hej, widzę że znasz Yetico. Powiedz mi w takim razie jaka panuje atmosfera w tej firmie? Czy pracownicy dobrze dogadują się między sobą? I jakie jest podejście szefostwa do pracowników?

KtośNiewiadomoKto

Odradzam pracę w tej firmie. Pensje stoją w miejscu od kilku lat. Pomimo ciągłej rozbudowy i otwierania nowych fabryk. W Gorzowie dyrektor na pytanie o podwyżce odpowiada że cały czas jest kryzys którego nikt nigdy nie widział a pracuje się więcej niż w poprzednich latach. Auta wyjeżdżają cały czas. Odradzam i nie polecam tej firmy w której PRL przetrwał do dziś.

@KtośNiewiadomoKto

Mam wrażenie, ze nie znasz znaczenia skrótu PRL.. nie jesteś tam za karę, odejdź jeśli coś Ci nie pasuje. pokaż swoje niedoceniane zdolności w innej firmie, lub miej to coś w sobie i porozmawiaj z Twoim szefem. to płaska firma, każdy ma telefon do ludzi z Zarządu..

KtośNiewiadomKto
@pracownik

Haha buhaha. Och pewnie gdybyś mógł to z chęcią zakleił byś mi usta taśmą żeby tylko nikt złego słowa nie powiedział o tym waszym zakładzie. (usunięte przez administratora)

Dorota
@KtośNiewiadomoKto

Hej, a na jakim stanowisku pracujesz w Yetico i jakie są na nim mniej więcej widełki wynagrodzenia? Każdy ma inne preferencje. Co się w ogóle składa na pensje, czy jest podstawa, premie, jakieś dodatki?

Mis

Trwa rekrutacja na magazyniera olsztyn?

Klaudia

Jak oceniacie szefostwo w firmie?

Ciekawe, w jakim sensie @na szczescie byly pracownik jest wielki. Tak czy inaczej - ponoć firma Yetico to jeden z największych producentów wyrobów styropianowych w Polsce. Bardzo mnie zastanawia to, jak pracuje się w tego typu firmie. Czy jak ktoś dopiero rozpoczyna tam pracę, może liczyć na wsparcie ze strony swoich Przełożonych?

XYZ

Yetico o/Gorzów Wielkopolski, po zmianie w zarządzie zaczęły się zmiany dla wszystkich, także dla kierowców i to niekoniecznie na lepsze. Firma chyba do końca nie jest zdecydowana, czy chce być producentem i wozić własny produkt do klientów, czy chce zostać spedytorem i wozić ładunki innych podmiotów. Auta nie są przystosowane do przewożenia ciężkich ładunków (przecież miał być wożony tylko styropian), ale ktoś u góry wpadł na pomysł, że wracając z Niemiec, można realizować ładunki powrotne, żeby zaoszczędzić koszta dla firmy, ale niestety kosztem kierowców, dla których w wypłacie praktycznie nic się nie zmieniło. Wśród kierowców narastają negatywne nastroje, bo obowiązków i pracy więcej, ale za tym nie idzie żaden proporcjonalny wzrost wynagrodzenia. Yetico samo sobie strzela w kolano, bo w ten sposób pozbędzie się zaufanych i doświadczonych kierowców, którzy z otwartymi rękoma zostaną przyjęci w innych firmach, a za obecne stawki i próbę zabawiania się w spedytora, to nawet kierowcy władający biegle cyrylicą, nie zechcą podjąć pracy. Generalnie firma nie jest zła, ale ostatnie zmiany nie napawają optymizmem. Jeżeli "góra" nie zmieni podejścia, to naprawdę będzie miała problem z kierowcami, a wszyscy wiemy jaki jest deficyt kierowców w Polsce.

zyx

Ola, to ty???

Wigry
@XYZ

Koledzy i kolezanki nie tylko jest zle jeśli chodzi o kierowcow tylko na kazdym dziale w yetico,warunki pracy w Gorzowie sa okropne,przyjdzie lato i panowie za głowę się złapią bo juz nie jeden chce rzucić wypowiedzenie,latem beda brać nawet murzynów z afryki bo w yetico juz nikt nie chce pracować

@XYZ

Dzień dobry jestem zainteresowany podjeciem pracy w Gorzowie na stanowisku kierowca ce czy moze ktoś opisać jaki sysem i jakie zarobki itp czy są przyjęcia? pozdrawiam

BK
@XYZ

Dlaczego nie jestem zaskoczony opisaną sytuacją? Jeżeli kierowanie transportem powierza się osobom bez doświadczenia w zarządzaniu, a osoba pośrednio odpowiedzialna za tenże transport, nie posiada nawet podstawowej wiedzy z zakresu pracy kierowcy i funkcjonowania transportu, to dalsze przykłady wydają się zbyteczne. Wcześniejsze wypowiedzi w podobnym temacie, min Prawdzica, świadczą, że problem min w zakresie transportu, pogłębia się.

Arcansas
@BK

Z tego co piszesz widać, że nie masz pojęcia o naszej pracy i osobach zarządzających transportem w tej firmie, bo dla twojej wiedzy i pozostałych czytelników, kierownictwo i spedytorzy są bardzo doświadczeni w tym, co robią. Widać, że doświadczenie masz tylko w wypisywaniu bzdur. Pracuję w tej firmie od wielu lat i nie podzielam twojego zdania. Nie pocę sie w kabinie po dwa czy trzy tygodnie, co dwa dni i w każdy weekend jestem w domu; nie płacą od km czy od frachtu, wszystko jest na papierze. To nie jest moloch firma, gdzie jesteś tylko numerem rejestracyjnym. Problem pewnie masz sam ze sobą, a nie z transportem w obcej dla ciebie firmie. Nie wypowiadaj sie na tematy, o których nic nie wiesz.

BK
@Arcansas

Widzisz, z tym tylko, że ta twoja opinia odbiega zdecydowanie od wcześniejszych opinii XYZ czy też Prawdzica! Czyż prawdą nie jest, że tydzień przed świętami, nie wypłacono części wynagrodzenia dla pracowników? Czyż prawdą nie jest, że niektórzy pracowali po 10 godz dziennie? A czyż prawdą nie jest, że część zarządu, dyrekcji traktuje transport po macoszemu? Kolego, moje informacje na temat transportu przewyższają zdecydowanie twoją wiedzę, a wypowiadam się na tematy o których posiadam informacje, min z wypowiedzi innych interlokutorów! Wydajesz opinie o swoim interlokutorze, nie wiedząc nawet z kim dyskutujesz. Nie wydaje ci się to żałosne? Pozdrawiam.

KOLO Z PRACY
@BK

DAJ SPOKÓJ, SEBASTIAN, RYJESZ JAK KRET !!!

Swiadek
@XYZ

Uwazaj zeby cie nie posadzili ze To ty zamieniales dobry towar na zly I dostarczales trefny material do odbiorcow.

@Michał

Idź do otl też w lesie bedziesz

@Arcansas

Podaj nr auta to pogadamy na bukste cielaku

Misia 51015

Zdecydowanie nie polecam!!! Pracowałam w Biurze Obsługi Klienta w Gorzowie. Atmosfera beznadziejna. Dziewczyny stosuja mobing wobec nowych pracownikow co chwile przechodzi inna dziewczyna ale nikt z nimi nie wstrzymuje. Szefostwo udaje, ze nic sie nie dzieje chyba sie oszukuja że ze to z powodu natloku pracy

@Misia 51015

Dzień dobry, z naszej strony chcielibyśmy zapewnić, że od pół roku w BOKu w Gorzowie Wielkopolskim nie było żadnych zmian kadrowych i obecnie cieszymy się bardzo fajnym, zgranym zespołem zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Yetico

Ami
@Yetico

To podajcie ile setek ludzi zwolnilo sie na produkcji klamczuszki!!!w kadrach tez ludzie sie zwalniali lub zostali zwolnieni,jak to w Yetico(usunięte przez administratora) mobing na porządku dziennym:)nie klamcie

@Ami

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą prawdomównością, natomiast fakty są takie: 1. Pracuje u nas już blisko 400 osób; 2. Jesteśmy firmą produkcyjną i jak każda firma produkcyjna borykamy się z rotacją pracowników produkcyjnych, natomiast dokładamy wszelkich starań, żeby Yetico było dobrym i przyjaznym miejscem pracy. Oferujemy naszym pracownikom coraz więcej udogodnień, m.in. takich jak pakiety sportowe, paczki świąteczne, czy cykliczne premie finansowe i trzynaste pensje, a nasi managerowie regularnie przechodzą szkolenia z kompetencji miękkich, dzięki czemu uczą się lepiej zarządzać zespołem; 3. W kadrach też pracują zwyczajni ludzie i na przestrzeni ostatnich 30 lat mogło się zdarzyć, że ktoś odszedł z pracy bądź dostał wypowiedzenie, natomiast od półtorej roku "kadra kadr" nie uległa zmianie, z czego się bardzo cieszymy, bo mamy fajny i kompetentny zespół. Pozdrawiamy, Yetico

@Yetico

Odpowiedź co należy zrobić aby dostać ta 13tke nie brać urlopu w wakacje

mika

z tego co wiem to duzo osob wychodzi z zalozenia ze fajnie jest zarabiac bez wkladania w to jakiejkolwiek pracy. ale nie mnie to oceniac. a firma wydaje sie porzadna firma i to ze zarobki poszly w gore to swiadczy o jej mocnym rozwoju. wkoncu YETICO S.A. działa na rynku produktów styropianowych od roku 1990. i juz maja otwarte 3 fabryki w roznych miejscach. ale jak to kochani z naborami do firmy? bo wiem ze jakis czas temu poszukiwali osob na stanowisko regionalnego szefa sprzedazy.. z gory dzieki

@mika

Jakie podwyżki od 10 lat w tej firmie nie bylo

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Yetico?

Dzień dobry, jest taka możliwość. Yetico oferuje różnorodne miejsca pracy, każde z nich ma indywidualne wymagania co do kandydata, ale nie na wszystkich wymagane jest doświadczenie. Aktualne oferty pracy można znaleźć tutaj: https://yetico.com/praca

RęceDoGóry

Chciałbym zadać pytanie szefostwu zakładu w Gorzowie . Czy planujecie montaż kabin prysznicowych na stołówce ? Patrząc na to że zostały wstawione szafki . To napewno planujecie taki błyskotliwy ruch . I może jeszcze zadbajcie o toalety bo nawet nie ma gdzie iść się załatwić . Kpina z pracowników . Kuchnia na stołówce też w świetnym stanie . Dziękuję za uwagę . Pozdrawiam przyszłych pracowników.

@RęceDoGóry

Dzień dobry, Szafki ubraniowe (które nie były używane lecz tyko zdeponowane) przez kilka dni stały w stołówce, ale zostały już usunięte. Nikt się na stołówce nie przebierał, bo nie po to szafki zostały tam umieszczone. Toalety, umywalnie i szatnie są czyste, ciepłe i sprawne – a niesprawny sprzęt sanitarny zostaje natychmiast wyłączony z eksploatacji i naprawiany. We wszystkich naszych zakładach dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy mieli jak najlepsze warunki, dlatego jeżeli w przyszłości zauważy Pan jakieś niewygodne dla Pana rozwiązania, prosimy o informowanie o tym swojego bezpośredniego przełożonego lub Dyrektora Zakładu. Pozdrawiamy, Yetico

Cezary

@Misia 51015 Ale to forum dotyczy oddziału w Olsztynie a nie w Gorzowie.(usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Yetico? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, wszyscy pracownicy mają zapewnione niezbędne do pełnienia swoich obowiązków narzędzia pracy, a pracownicy, którzy korzystają z samochodów służbowych mogą ich używać również do celów prywatnych.

Pracowałam przez jakiś czas i powiem szzczerze że nie jest najgorzej. Czasami absordy przekraczają granice, ale jednak kasa to wynagradza. Bo sorry ale w której prywatnej firmie są jeszcze "trzynastki" i zwykłe premie też. Komunikacja troche lezy, ale też zalezy w którym zakladzie bo jednak jest tam troche łebskich ludzi. mogłoby byc lepiej troche jezeli idzie o dodatkowe rzeczy do pensji, bo oprcz ubezpieczenia grupowego to nic ne ma, tylko jeszcze paczki na swieta dla dzieci, ale jak ktos nie ma dzieci to nic nie dosatanie. takze to do poprawki. ale ogółem poszłam do innej firmy i póżniej trochę nawet żałowałam, bo w sumie w kazdej formie jest podobnie albo i gorzej, a ludzi mi brakuje bo teraz to nie mam nawet do kogo otwarzyć gęby. Także pozdro!

Baby

Podzielę się opinia o tej firmie,straszny hałas i smród na hali,brak dobrych wetylacji,latem jest tragedia,szefostwo rzadko spotkać na hali latem bo uciekaja do biur z klima a ludzie niech się męczą,przejazdy wózków widłowych to jakaś patologia,brak wyznaczonych torów dla pieszych i pojazdów,co do automatow przykładowo silownik od zamykania formy przeciekajacy olejem ,zamiast wymienić powiesili obcieta butelke aby olej miał gdzie spływac:)ciekawe gdzie są inspektorzy Bhp?na tak duża hale zredukowali mechaników do dwóch osób wiec ludzie sami sobie muszą naprawiać niektóre rzeczy:)pomijam.(usunięte przez administratora)sami zdecydujcie czy chcecie pracowac w tak cudownej firmie,niestety nawet Ukraina rezygnuje,pozdr

Moralistka

Mam wrażenie, że osoby piszące negatywne opinie robią celowo złą atmosferę wokół firmy. Dobrzy pracownicy potrafią pracować i doceniać pracę.Każdy może pracować w biurze, jeśli oczywiście ma takie kwalifikacje

@Moralistka

Którzy tam doceniaja pracę Moralistko????chyba ci co robią loda pod biurkiem i ty razem z nimi

Dżon

Do Nick: właśnie tacy jak Ty zdruzgotani i niezadowoleni z każdej pracy, którzy tej pracy nie szanują muszą te lody pod biurkiem robić bo Ci którzy rzeczywiście pracują nie zajmują się pierdołami i nie maja czasu na robienie lodów w pracy. I fakt zgadzam się z Moralistką tacy jak Ty właśnie siejecie negatywne opinie o firmie w sieci, ja pracuję tu bardzo długo i od samego czytania tych bzdur robi się niedobrze. Szanuję swoją pracę, nie zawsze jest lekko a jak będzie mi źle to się zwolnię i nie będę siać sieciowego lamentu i wylewać swojego nieprawdziwego żalu. P.S. Ciekawe kto jest tym szczęściarzem.... ?!

Swiadek
@Moralistka

Moralistko uwazaj zeby cie nie zamkneli za przekrety w tej firmie,kozly ofiarne sa mile widziane

Waldi

Nawet dobra firma nie spełni oczekiwań osób, które wbrew sobie muszą pracować i to jest ten problem!

Tymoteusz

Zastanówcie się czy tak piszą o nas w angielskich firmach? Nie ma komu pracować to firma szuka za granicą.

Patryk

Jak się tu pracuje? Czy coś z dodatków socjalnych macie?

Zostaw merytoryczną opinię o Yetico - Olsztyn

• Jak się pracuje w Yetico?

Zobacz opinie na temat firmy Yetico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yetico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yetico?

Kandydaci do pracy w Yetico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yetico