Favorit Furniture

Szczytno

Opinie o Favorit Furniture

OWNAGE 2009-08-24 16:31:37
Na Montażu[usunięte przez moderatora] !!! Szybko szybko, nie tak !! Zle układasz, tak tez zle w ogole [usunięte przez moderatora] wsszystko zle !!! J[usunięte przez moderatora]Praca na akord schnella schnella [usunięte przez moderatora]bo jak sie nie wyrobisz to dostaniesz marne [usunięte przez moderatora] grosze. Tyle wam powiem o [usunięte przez moderatora] Favorku Furniturce.
kloeloweki 2010-06-08 22:33:50
tak potwierdzam wypowiedz poprzednika[usunięte przez moderatora] się za marne grosze a mało tego ta fabryka idzie ku upadkowi nasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezes Liberna swoimi działaniami doprowadzi do bankructwa firmy zwalniają ludzi za byle co nie przestrzegają drogi służbowej i nie dbają zupełnie o jakość produktów
szalona 2010-06-14 06:42:52
OOO noo, w koncu ktos napisał prawde...bossse ludzie co tam sie dzieje...katastrofa,tego nawet nie da sie opowiedziec,potwierdzam slowa poprzednikow,,hehh pozdrawiam wszystkich,a na marginesie tez tam pracuje...firma idzie ku dolowi a to wszystko przez prezesa
szalona 2010-06-14 06:45:11
heh ...zapomnialam dodac...pozabierał wszystkie premie....najnizsza krajowa....tyle sie zarabia.....
Anonim 2013-01-18 01:25:34
A jak jest z przyjmowaniem do pracy ? Solidna rekrutacja czy biorą po gimnazjum ? Pozdrawiam
anonim 2013-01-30 09:46:58
Anonim - 2013-01-18 01:25:34

CZY SĄ PRZYJĘCIA JAK ONE PRZEBIEGAJĄ CZY TYLKO PO UKŁADACH .
bbnnnbhvhv 2013-11-24 15:42:38
(usunięte przez administratora)kierownictwo się opieprza majstrowie nic nie robią a ludzi mają za nic ,chcieliby żeby oludzie sami sobie podstawiali materiał i najlepisej sami go poprawili na ///montarzu...a póżnie jeszcze spakowali i za wszystkich słuchali
niewolnik 2013-12-06 01:46:40
Kolejna grupa zwolnionych, w grudniu kolejni, chcą zabrać socjalne.
Patrzę z zazdrością na pracujących w państwowych firmach. Mają niezłe
zarobki, trzynastki, premie. A tu w Favoricie nic, tylko (usunięte przez administratora) za 1400zł.
julka 2014-09-09 10:52:49
no i co zamknęli favorit a teraz po kryjomu pod osłoną nocy wywożą maszyny i tyle z kupna przez inwestorów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
jarek 2014-09-17 19:19:39
Zgadza się, wyszła wielka lipa. Wprowadzają plan B, co oznacza fizyczną likwidację zakładu.
jaś 2015-01-02 20:48:56
Tak fabryka zamknięta co sie teraz tam dzieje to niewiem
Ownage 2015-03-11 13:09:37
Może być tak, że po prostu obowiązuje ich reklamacja mebli i stronka została wykupiona z góry na ileś tam lat i jeszcze funkcjonuje. Jakieś ploty latają, że niby do końca tego miecha ma ruszyć fabryka. Pożyjemy zobaczymy.
Były pracownik 2016-04-18 09:35:02
Jakie oferty i gdzie są ?
o favorit mają być te oferty
kj 2016-05-22 17:15:05
@Były pracownik nie ma żadnych ofert regularnie przeglądam strony internetowe i jest cisza z Favorit Furniture
Zostaw swoją opinię o Favorit Furniture - Szczytno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Favorit Furniture