Opinie o O.W.R.Hutnik w Jastrzębia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie O.W.R.Hutnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.W.R.Hutnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.W.R.Hutnik w Jastrzębia Góra

Ta ruina jeszcze stoi?????????????//

@kuba

Budynek sam w sobie ma potencjał, pod warunkiem, że zarządza nim odpowiedni gospodarz. Kiedyś tętnił życiem, kawiarenka Florianka kusiła zapachem kawy po śniadaniu a wieczorem zabawa w piekiełku a w nim niezapomniany zapach papierosów i piwa, świetlice tv na każdym(prawie) piętrze i świetlica dla dzieci(była na 3pietrze),zabawy na basenie, ping-pong w salce z oknem na basen,czasami trafiło się że wejście na dach było otwarte i można było skorzystać z okazji podziwiania z niego pięknych widoków. Lubiłam pokoje z widokiem na Rozewie i latarnię oraz na morze. Po latach gdy powróciłam do Hutnika, serce zabiło mocnej bo odżyły wspomnienia lecz po wejściu do pokoju entuzjazm opadł. Szkoda,że nikt na poważnie nie podszedł do wyremontowania ośrodka od wewnątrz tylko takie łatanie. A rok temu(2022)okazuje się,że ośrodek zamknięty i wystawiony na sprzedaż,teren zapuszczony. Oby trafił w dobre ręce i ponownie tętniło w nim życie. I na pewno nie pod kolonie bo teraz młodzi nie potrafią niczego uszanować.

Ta ruina jeszcze stoi?????????????//

Ja Nowy wpis
@kuba

Chyba ruiny nie widziałeś. Owszem,stan pokoi był z lat 80tych, ale co zrobić jak ktoś nie potrafił dobrze zarządzać ośrodkiem po jego najlepszych latach. Obecnie ośrodek jest zamknięty i był wystawiony na sprzedaż. Oby trafił w dobre ręce i ponownie zaczął tętnić życiem. Budynek ma potencjał. Chętnie wtedy przyjadę.

Ja Nowy wpis

Anna z Kętrzyna Nowy wpis

W Hutniku byłam na turnusie rehabilitacyjnym 09/2021. Fakt budynek pamięta jeszcze czasy PRLu , ale pokoje z czystymi łazienkami, / sprzątane 2x tydzień/, balkon z widokiem na morze i latarnie, dobre urozmaicone posiłki. Panie w recepcji umilały nam czas organizując przedziwne, interesujące imprezy / z nagrodami !! / A żal to można mieć jedynie do kuracjuszy , nie potrafiących się zachować na stołówce i przy szwedzkim stole. Dla mnie super, szczerze polecam i wrócę tu zapewne za jakiś czas.

zbyszek Nowy wpis

dw hutnik to jakas paranoja w cywilizowanym swiecie nie placa pracownikom nie odprowadzaja skladek wszedzie brud i smrod co sie ktos przyjmie do pracy to ucieka odradzam i przestrzegam to nie jest miejsce gdzie mozna z przyjemnoscia odpoczac relikt wczesnego socjalizmu

krak

klamcy

Brałeś udział w rekrutacji do O.W.R.Hutnik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kucharz
Jastrzębia Góra
Gastro House Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Praca dla Stolarzy
Jastrzębia Góra
IMS GmbH Hamburg

Wiecie czy O.W.R.Hutnik udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krutko Nie

Matka polka

Brud, smród, (usunięte przez administratora) w pokojach, wylatujące drzwi balkonowe będące zagrożeniem dla dzieci, nie działająca spłuczka w toalecie, zamki w drzwiach wyrwane, firanki tak zakurzone że w głowie się nie mieści, pościel nie została zmieniona gdy dzieci dotarły na miejsce, a o jedzenie dla dzieci na obozie w ogóle nie dbają, dzieci wymiotowały, nie wysyłajcie tam dzieci na kolonie.

Tam jest biuro z Zielonej Góry . To jest ich baza kolonijna

Jarosław
@Matka polka

Twoje rozczarowanie co do warunków zakwaterowania jest zrozumiałe, ale forum Gowork koncentruje się na opiniach pracowników firmy i na takie opinie liczymy. Czy Ośrodek Wypoczynkowy Hutnik szuka pracowników do obsługi gości przez cały rok, czy tylko w sezonie letnim? Firma obecnie prowadzi rekrutacje, czy poza porą wakacyjną jest zamknięta? Piszcie jeśli macie jakieś informacje na ten temat.

Fizyczny
@Matka polka

Powinnaś się chyba nazywać Matka plotka. Ja akurat pracowałem w Hutniku w 2018 roku jako fizyczny. W czerwcu na nowe gruntownie wymieniliśmy meble w 200 pokojach, wyremontowaliśmy łazienki. Firma sportowa z Gdańska położyła trzy nowe boiska (sztuczne). Przez cały wrzesień - listopad wyremontowaliśmy gruntownie stołówkę, wszystkie świetlice. Jako pracownik chwale sobie te robotę. A co do reszty, niech sami goście oceniają. Tak jak powiedziałem nowe meble, nowe boiska, nowe świetlice, wyremonotwane łazienki

Krystian
@Fizyczny

a to ciekawe... szkoda tylko, że po tak długim czasie dopiero naprawiliście ten syf

Szczera opinia

Maria

Byłam tam we wrześniu 2020. Brudno, jedna sprzątająca na kilka pięter, szafy bez zamków na skobel jak w średniowieczu, brak TV w pokoju, drzwi z dużą szparą wszystko słychać z korytarza, winda nieczynna ponad tydzień, łazienka straszna, nie polecam. Do tego łóżka stare i bardzo niewygodne.

Krystian

Dzień dobry, byłem tam około 2 lata temu na obozie sportowym. Szczerze mówiąc masakra: Pokoje były zaniedbane, w naszym pokoju jedna półka była urwana, nikt tam nie przychodzi sprzątać, ogólnie nie polecam tam jeździć i przebywać bo można się naprawdę zatruć... Jeśli przez ten czas coś się zmieniło to niech ktoś mnie upomni, ale wątpię , żeby tak było. Pozdrawiam

Kelner 2019

Pracowałem w wakacje 2019. Szef kelnerów potrafił przyjść do pracy pod wpływem alkoholu i przystawiać się do kelnerek - podobno w tym roku znowu go zatrudnili. Warunki w pokoju dla pracowników okropne - brud, dziury w ścianach, owady, zepsuty prysznic, a co najgorsze - pleśń. W toalecie dla pracowników brak mydła i papieru. Praca codziennie po 10-12 godzin, zdarzało się mieć wolne raz w tygodniu na czas kolacji. Po zrezygnowaniu z pracy z powodów zdrowotnych - problem z otrzymaniem wypłaty, trzeba było się o nią wykłócać, bo pracodawca z racji mojej rezygnacji nie chciał jej wyplacic, mimo przepracowania całego miesiąca. Jeśli szukasz pracy na wakacje to szukaj dalej, byle nie tu.

Byly pracownik
@Kelner 2019

KIEDYS MOZNA BYLO ZAROBIC U POPRZEDNIEGO WLASCICIELA UMOWAO PRACE URLOP ZAPLACONY BO NIEWYKORZYSTANY,ALE TRZEBA BYLO PILNOWAC SOBIE WSZYSTKO.ALE COS BYLO A TERAZ TO SA ZLODZIEJE NIC POZATYM.NACZELNA SIEDZI W BIURZE I MYDLI WSZYSTKIM OCZY.NIE DAJCIE SIE ZWIESC BO POTRAFI OWINAC WOKOL PALCA.ZNA CZLOWIEKA TYLKO JAK POTRZEBNY A JA JUZ NIE TO PSY WIESZA NA NIM.

Nie polecam. Nie warto. Szkoda zdrowia. W umowie kwota wysoka, natomiast przy wypłacaniu pieniędzy oszustwa i kombinacje. Bardzo odradzam

Wiola

Bardzo jestem zadowolona z obozu jaki organizujące. Moje dwie córki i są bardzo zadowolone z pobytu. Jest dobra organizacja i programy rozrywkowe dla dzieci. Bardzo dziękuję.

Jolka

JA co prawda nie pracowalam ale rezerwowalam turnus rehabilitacyjny. Zwabili mnie niska cena, ktora do tej pory jest na stronie internetowej a potem ciagle chcieli jakich doplat bo podwyzki, bo koronawirus itp. (usunięte przez administratora) i naciaganie

Hej, czy w firmie O.W.R.Hutnik płacą za nadgodziny?

pracownik 2019

nawet wypłat nie płacą

pracownik 2019

do tej pory brak wypłaty za sezon 2019, żenada, wszystko tam się wali......

kto jeszcze nie ma wypłaty lub jej częśći?????????????????? bo mi nie zapłacili....

Iza

@pracownik to jak wypłat nie ma to ktoś tu jeszcze pracuje?

Tymek

@kuba To nie jest adres firmy więc nie rozumiem dlaczego tu zamieściłeś ten wpis?

kuba

Szczury, brudno, brak jakichkolwiek zasad HACAP

kleo

super ośrodek!!!!!!!!!!

@kleo

ŻART

potencjalny klient

Czy w pokojach są telewizory , nawet za odpłatnością ?

@potencjalny klient

nie

Zostaw merytoryczną opinię o O.W.R.Hutnik - Jastrzębia Góra

• Jak się pracuje w O.W.R.Hutnik?

Zobacz opinie na temat firmy O.W.R.Hutnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.W.R.Hutnik?

O.W.R.Hutnik