Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o H&M

Pracowałeś w firmie H&M i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-25 22:11:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chcę przestrzec każdego, kto pomyśli o pracy w H&M. To odzieżowy Lidl. Za marne grosze, na niepełny etat jeśli chodzi o zwykłych pracowników. Kierownicy też kokosów nie zarabiają, chyba że są HiM. Najgorsze jest pranie mózgu, jakiemu poddawani są pracownicy. Wszyscy muszą być H i M. Kiedy sklep nie robi dziennego budżetu - ludzi odsyła się do domu a tych, co mieli przyjść do pracy informuje się, że sorry ale dzisiaj nie jesteś nam potrzebny. A kiedy jest duży ruch albo ktoś poszedł na zwolnienie bo już nie dał rady [usunięte przez moderatora] , to znów dzwoni się po pracownikach i ściąga ich do pracy. Zapomnij o życiu prywatnym za najniższe wynagrodzenie, ciągle bądź pod telefonem. Nie ma dnia, bez telefonów do ludzi. Ciągłe kontrole, [usunięte przez moderatora] bardzo duża rotacja, harówka okrutna, minimalna obsada, cięcie kosztów, korporacyjne bzdury, brak szacunku. Kampanie projektantów, wielki prestiż a od podszewki [usunięte przez moderatora] Napiszcie proszę, czy też macie podobne doświadczenia z firma H&M. Jak Wam się jawi ten odzieżowy gigant???
zdjecie uzytkownika
była hmówa - 2012-02-24 19:27:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
H&M to totalna masakra, pracowałam w sklepie we Wrocławiu. Nie da się opisać. Przyjmują młodych (korporacja), im da się wyprać mózg na rannym albo popołudniowym meetingu. [usunięte przez moderatora] bzdury o misji i kasie. Płacą mało, bardzo mało. Nikomu nie życzę tego Lidla. Traktują cię jak mięso w masarni, masz robić kasę i tyle. Gwiazdy z centrali przyjadą, zrobią zadymę i jadą dalej a przecież to byłe pracownice, które na początku działalności firmy zostały i niszczą wszystko do teraz. Ludzie nie są ważni, ważne są pieniądze jak najmniejszym zużyciem godzin i tak, to prawda ciągle dzwonią do domu, ciągle zmieniają grafik. Wytrzymują tylko wydry albo cyborgi. I nie dlatego, że praca ciężka. Każda jest ciężka. Ale tam niszczą cię od środka, powoli stajesz się jednym z tych ciuchów na wieszaku. A najlepsze są rozmowy na piśmie, za byle co wzywają cię przez mikrofon do biura, wyciągają kartkę i jadą za to, że mówiłeś na głos, że coś ci się nie podoba a ty jak debil musisz odpowiedzieć do kiedy się poprawisz.
NIGDY w życiu, nikomu!!!! H&M to najgorsze miejsce w jakim pracowałam, H&M sie nie zarabia, w H&M nie ma życia prywatnego tylko takt.
zdjecie uzytkownika
nie gej - 2012-03-22 12:04:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie hm to kołchoz. Człowiek wykorzystany jest do cna. Brak szacunku brak kultury moim zdaniem w duzej mierze jest to wina niekompetentnych ludzi na kierowniczych stanowiskach którzy tylko odwiedzaja sklepy i zachowuja sie jakby pozjadali wszyskie rozmumy a prawda jest okrutna--to sa głupki zawsze porównuje ich z takimi kappo którzy zdadzaja druga osobe dla własnej kariery. ogólnie -- Bardzo Zły Pracodawca
zdjecie uzytkownika
tre - 2015-10-08 20:39:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cześć, wiecie co wydaje mi się że kiedyś w H&M o wiele gorsze te rzeczy, teraz to co jest w porównaniu z poprzednimi latami to niebo a ziemia, jest to chyba sklep w którym najczęściej kupuję ubrania, są one porównywalne do ubrań w innych sklepach tylko tyle że są tańsze, i wydaje mi się że jest większy wybór..
zdjecie uzytkownika
w30 - 2016-05-02 22:52:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ja uważam że nie jest tak źle jak mówią. trzeba tylko się przygotowac na to że tempo pracy jest szybkie, ale to już jest napisane nawet wm ofercie pracy na doradcę sprzedaży. jedynym minusem moga być pracujące weekendy ale można się przyzwyczaić szybko

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie H&M!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M

Twoj email:
Wiadomość: