Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o H&M

Pracowałeś w firmie H&M i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-25 22:11:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chcę przestrzec każdego, kto pomyśli o pracy w H&M. To odzieżowy Lidl. Za marne grosze, na niepełny etat jeśli chodzi o zwykłych pracowników. Kierownicy też kokosów nie zarabiają, chyba że są HiM. Najgorsze jest pranie mózgu, jakiemu poddawani są pracownicy. Wszyscy muszą być H i M. Kiedy sklep nie robi dziennego budżetu - ludzi odsyła się do domu a tych, co mieli przyjść do pracy informuje się, że sorry ale dzisiaj nie jesteś nam potrzebny. A kiedy jest duży ruch albo ktoś poszedł na zwolnienie bo już nie dał rady [usunięte przez moderatora] , to znów dzwoni się po pracownikach i ściąga ich do pracy. Zapomnij o życiu prywatnym za najniższe wynagrodzenie, ciągle bądź pod telefonem. Nie ma dnia, bez telefonów do ludzi. Ciągłe kontrole, [usunięte przez moderatora] bardzo duża rotacja, harówka okrutna, minimalna obsada, cięcie kosztów, korporacyjne bzdury, brak szacunku. Kampanie projektantów, wielki prestiż a od podszewki [usunięte przez moderatora] Napiszcie proszę, czy też macie podobne doświadczenia z firma H&M. Jak Wam się jawi ten odzieżowy gigant???
zdjecie uzytkownika
była hmówa - 2012-02-24 19:27:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
H&M to totalna masakra, pracowałam w sklepie we Wrocławiu. Nie da się opisać. Przyjmują młodych (korporacja), im da się wyprać mózg na rannym albo popołudniowym meetingu. [usunięte przez moderatora] bzdury o misji i kasie. Płacą mało, bardzo mało. Nikomu nie życzę tego Lidla. Traktują cię jak mięso w masarni, masz robić kasę i tyle. Gwiazdy z centrali przyjadą, zrobią zadymę i jadą dalej a przecież to byłe pracownice, które na początku działalności firmy zostały i niszczą wszystko do teraz. Ludzie nie są ważni, ważne są pieniądze jak najmniejszym zużyciem godzin i tak, to prawda ciągle dzwonią do domu, ciągle zmieniają grafik. Wytrzymują tylko wydry albo cyborgi. I nie dlatego, że praca ciężka. Każda jest ciężka. Ale tam niszczą cię od środka, powoli stajesz się jednym z tych ciuchów na wieszaku. A najlepsze są rozmowy na piśmie, za byle co wzywają cię przez mikrofon do biura, wyciągają kartkę i jadą za to, że mówiłeś na głos, że coś ci się nie podoba a ty jak debil musisz odpowiedzieć do kiedy się poprawisz.
NIGDY w życiu, nikomu!!!! H&M to najgorsze miejsce w jakim pracowałam, H&M sie nie zarabia, w H&M nie ma życia prywatnego tylko takt.
zdjecie uzytkownika
nie gej - 2012-03-22 12:04:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie hm to kołchoz. Człowiek wykorzystany jest do cna. Brak szacunku brak kultury moim zdaniem w duzej mierze jest to wina niekompetentnych ludzi na kierowniczych stanowiskach którzy tylko odwiedzaja sklepy i zachowuja sie jakby pozjadali wszyskie rozmumy a prawda jest okrutna--to sa głupki zawsze porównuje ich z takimi kappo którzy zdadzaja druga osobe dla własnej kariery. ogólnie -- Bardzo Zły Pracodawca
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy H&M?
Zadaj pytanie
alert