ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.

Krosno

Opinie o ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.

pokajoke

cześć chciałem się coś dowiedzieć o tym zakładzie ??? proszę mi coś opisać!!! jestem z zawodu elektryk czy warto się zastanawiać???

Robol

Ale Kasiu Kobiet tam raczej nie potrzebują

Robol

Tu jest Bezpośredni Numer do Pani (usunięte przez administratora) Dzwońcie Tam (usunięte przez administratora)

Kasia

Witam wszystkich ! :) Chciałam zapytać czy ogolnie są przyjęcia tam do was na Folii ? Pytam bo szukam pracy a nie wiem przez jakiego posrednika można sie tam dostac Pozdrawiam!

zwykły robol

WITAM WSZYSTKICH JESTEM PRACOWNIKIEM FOLII POLECAM WSZYSTKIM PIENIĄDZE FAJNE LUDZIE JESZCZE LEPSI FAJNY ZAKŁAD IDĄ LUDZIĄ NA RĘKE. UBRANIA ROBOCZE RĘKAWICE WSZYSTKO JEST FAJNA PRACA FAJNA FIRMA FAJNE ZAROBKI.

Kasia
@zwykły robol 27.09.2014, 12:54

witaj! czy wiesz jak mogę sie starać o to aby dostać sie do tej firmy ?

Altek

A Co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] możesz wiedzieć skoro baby na produkcji nie pracują!!!

ula

rodzinka za tą samą prace dostaje 3 x więcej

Zostaw opinię o ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.