Opinie o Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Werbena Art Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Werbena Art Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawa

odszedł

praca w uwłaczających warunkach brak miejsca na przebranie o wodzie w upały możecie zapomnieć dostaliśmy strój firmowy nie jeden chińczyk miał lepsze ubrania przy wypłacie okazało się ze strój będzie płatny 30 koszulka i 50 zł spodnie ogrodnicze koszulka wypłowiala i zszedł napis firmowy kara za brak stroju firmowego 30 % dniówki ale [usunięte przez moderatora] nie podam nazwiska tylko [usunięte przez moderatora]........... musi za coś napoić swoje subaru pozdrawiam pracownik z Konstancina z sezonu 2012

Jest:) Wszystko zależy, kto te opinie wypowiada. Pracownicy fizyczni NIGDY nie będą zadowoleni, zawsze coś znajdą. Jeśli mają wyższe aspiracje niech się kształcą dalej lub zmienią zawód. Jak w każdej firmie są złe i dobre chwile. Ja też na początku zostałam \"przeczołgana\" przez jedną z [usunięto przez moderatora], wytrzymałam. Nie pamiętam, by którykolwiek z pracowników nie otrzymał wynagrodzenia na czas lub niewypłacono mu nadgodzin, pamiętam natomiast takich, co to pół dnia stali na łopacie myśląc, że nikt ich nie widzi i bezczelnie próbowali sobie za to wpisywać dodatkowe godziny. W różnych firmach pracowałam i uwierz mi, ci co tu chrzanią o[usunięte przez moderatora], tak naprawdę nie wiedzą co to znaczy. Składaj papiery, zawsze się czegoś nauczysz. Nawet jeśli nikt nie będzie głaskał po główce (tam jest konkretna praca, dlatego firma w czasach kryzysu nie ma problemów jak inne), to zawsze zdobędziesz doświadczenie, a kto wie, może nauczysz się więcej niż przypuszczasz i albo zostaniesz albo wykorzystasz to w innej pracy

Witam wszystkich. Jaka jest stawka w werbenie???[usunięte przez moderatora]

ale pracowałaś bo chciałaś tak? czyli do kogo te pretensje?

Architekt Krajobrazu

Obie panie prezesowe niezbyt miłe, szczególnie pani Zawadzka. Jakby miały pretensje, że w ogóle na tę rozmowę przyszłam, a przecież to one zapraszają kandydatów. Brak szacunku do drugiego człowieka, przechwałki i obrażanie kandydatów na porządku dziennym. Mam porównanie z konkurencją i rozmowa kwalifikacyjna w Werbenie to totalny brak profesjonalizmu. Szkoda czasu.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
...

mam pytanie chodze do technikum ogrodniczego i chciała bym sie dostac do werbeny na praktyki i jestem ciekawa czy to dobry pomysł...

Orange

Trafiłam na to forum i tak sobie czytam i czytam... Postanowiłam też się wypowiedzić: moją pracę w firmie Werbena Art można porównac do przejścia przez obrotowe drzwi. Jak szybko przyszłam tak szybko wyszłam. Nie rozliczono się też ze mną rzetelnie - na koniec firma "obcinała" - za paliwo, korzystanie z auta do celów prywatnych, telefon, itp. co było żałosne i śmieszne. (Nikt nie pomyślał, że mam prywatny samochód i nim właśnie jeżdżę po godzinach pracy).(usunięte przez administratora). O tym firma zapomniała.

kiepsko płacą choć trzeba dodać że terminowo, zarobisz 9-(usunięte przez administratora)/h brutto w okresie zimowym przstuj masowe urlopy bezplatne lub zwolnienia

u2

beznadziejna firma: widac jasno: jak krytykujesz to znaczy ze cie wyrzucili. Pala z logiki i z relacji w firmie. Lubia cie [usunięte przez moderatora] jak pelzasz na kolanach. Pracy nie polecam. Okropna atmosfera, obgadywanie i [usunięte przez moderatora]

cichy

Życzę powodzenia he, he, he. Mogę się założyć, że długo w tej "stałej" robocie miejsca nie zagrzejesz. Tacy jak ty skaczą z kwiatka na kwiatek i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają stałą robotę.

???

Z tego co mi wiadomo to nikt z pracowników w czerwonych waciakach nie chodzi.

NICK

Jeśli chodzi ogólnie o firmę to jest w niej jak w wielu innych firmach. Łatwo jest oczerniać kogoś jak się go nie zna. Uważam, że osoby, które wyrażają złe opinie nie mają pojęcia jak jest naprawdę. Owszem często jest ciężko, ale nie przesadzajmy. Wiem, że jeśli ktoś naprawdę się stara i dobrze pracuje (nie popija i nie obija się) to nie ma źle. Zawsze i z każdym problemem (nie tylko służbowym) można się zwrócić do właścicielek (nie zdarzyło się, aby komuś w trudnej sytuacji nie pomogły). Krytyczne opinie wyrażają osoby, które nie były dobrymi pracownikami. Zwykle tak bywa, że jak pracodawca zwalnia pracownika to pracownik nie wyraża się o nim dobrze. Ja polecam firmę jako stabilnego i solidnego pracodawcę. Nikt nie może zarzucić jednej najważniejszej kwestii: kasa zawsze na czas - a to chyba w pracy najważniejsze.

aaa

zazwyczaj szef potrafi nieźle zniechęcić do pracy, nie znam osoby która lubi swoją pracę a ma beznadziejnego szefa, od razu odechciewa się pracować. A to szef powinien stwarzacćmiłą atmosferę w pracy i motywować pracowników do pracy a nie tylko ich opierdalać bo jest starą zflustrowaną idiotką

Ediś Ogrodniczka

Praca w tej firmie nie podobała mi się. Zdecydowanie nie polecam. Albo polecam tym którzy chcą robić ponad 8h za grosze. Na szczęście rynek jest duży i bez problemu zmieniłam firmę. Nie muszę znosić kaprysów i uszczypliwych komentarzy szefostwa i "koleżanek". Poza tym łamany jest KP a pracuje się ponad wymiar określony na umowie.

'Pani projektant Ewa " :) - tak mnie nazwano

skoro tak bardzo chciałbyś mnie pociągnąć do odpowiedzialności, jak się to wyraziłeś - 'przed sądem' ;), to może się ujawnisz, to powiem coś na temat Twojej pracy i wtedy się okaże kto kogo powinien pociągnąć do odpowiedzialności i ile jesteś wart jako pracownik ... że tak powiem o Tobie - ' Panie Pracowniku'

Moja droga, doświadczenie w takiej branży jest istotne. To, ze pytały Cie o ciążę może faktycznie nie jest fair ale podyktowane jest tym, że już parę lasek sie przewinęło, które chciały tylko ZUS a n ie szukaly pracy. O wredocie chyba nic nie wiesz, jak możesz w ogóle po jednym spotkaniu kogokolwiek tak oceniać!!! To prędzej o Tobie trzeba tak powiedzieć. Każdy szef ma gorsze dni i nie ukrywam, że mnie jedna z pań dała nieźle w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale w razie jakiejkolwiek mojej potrzeby, problemu i tp to własnie w nich pierwszych miałam oparcie. Trzeba w firmie dłużej popracować by wyrażać o niej opinie.

bo może po prostu nie nadajesz się do pracy, albo wszystkie stanowiska dyrektorskie były dla Ciebie zajete, niektórzy myślą, ze sa święte krowy i złapali firmę- jelenia, to nie te czasy, gdzie 'czy się stoi czy się lezy' jeśli ktoś dobrze pracuje i sie stara to jest doceniany. W Firmie pracuje wiele świetnych osób, szefowa jest rzeczywiście trudnna, ale są gorsi szefowie. natomiast druga szefowa jest super babką na poziomie i z klasą.i o niej złego słowa nie można powiedzieć. specyfika takiej firmy polega na tym, że pracuje się dla klientów i wszystko musi być dobrze wykonane, a niestety nie zawsze tak jest, bo jedni się starają a inni nie, czasem do pracy przychodza ludzie, przez których inni musza zasuwac podwójnie, poprawiać coś lub tłumaczyć się z ich błędów, nikt nie chce z takimi pracować, A klient ocenia calościowo pracę i jeśli jest coś nie tak, to po glowie dostaje się kierownictwu, a nie podległym pracownikom, pracownik pójdzie sobie do domu, a zwierznik dostaje ochrzan i zastanawia sie jak z tego wybrnąć. niestety nastaly takie czasy, że klient jest trudny, wymagający i nie tak łatwo jest złapać kontrakt, klient nie przychodzi ot tak sobie, że cos chce, trzeba tą możliwośc pracy dla klienta sobie wywalczyć. poza tym to prywatna firma, którą szefowe rozwinęły z własnych pieniędzy od podstaw, więc szlag je trafia, jak ktos nie szanuje sprzetu, materiałów oraz pracy, starań i zaangażowania innych ludzi. niestety w samej fimie zdarzały sie przypadki kradziezy oraz pijani pracownicy fizyczni na budowach, zatem nie ma się co dziwić, że ktos jest sceptyczny,TRzeba brać odpowiedzialnośc za swoją pracę i pracowac tak, aby nikt za nas nie musiał się tłumaczyć. kierowanie prywatną firma, bez udziału obcego kapitału, na naszym rynku jest bardzo trudne i odpowiedzialne, bo każde potknięcie może doprowadzić do zamknięcia firmy. pozostaje cieszyć się z tego, że firma ogrodnicza zapewnia ludziom pracę równiez w okresie zimowym, oczywiście nie wszystkim, ale tylu pracowników ile można - zatrudnia. naprawdę w innych firmach tez są trudni szefowie, ale tam dodatkowon ludzie pracują na klika zmian, nie dostaja pensji na czas, siedza po godzinach, za które nikt imm nie płaci. o tych rzeczach osoby, które pisza te opinie zdają się nie pamiętać, nie jest to firma zła, nie jest łatwa szefowa, sa konflikty, jest nerwówka, każdy czasem ma dosyć, ale nie jesteśmy w przedszkolu tylko w fimie, która walczy o to by pozostać na rynku i móc się rozwinąć. ludzie, którzy pisza takie opinie, gdzie jad się wylewa może sie sa gotowi do pracy, bo niektórym będzie się za przeproszeniem 'dupę miodem smarować' a i tak nie będą zadowoleni. Tyle...

Gościu ja tu robiłem dwa sezony i mam niesmak do ogrodnictwa po tym jak Pani Prezes [usunięte przez administratora] traktuje ludzi.Co ona sobie myśli i kim ona jest?Do prowadzenia firmy trzeba dorosnąć i panować nad emocjami.A za stosowanie mobingu powinien ktoś ją i Panią projektant [usunięte przez administratora] pociągnąć do odpowiedzialności karnej przed Sądem.

kabek

to się człowieku zwolnij jak ci nie pasuje

annonim

pracuję w tej firmie X lat.Czasami mam ochotę [usunięte przez administratora] to wszystko i się zwolnić.[usunięte przez administratora]

Firma rozwojowa i bardzo przyszłościowa, wspominam ją bardzo miło i żałuję, że musiałam wyjechać z Warszawy i zakończyć naszą współpracę. Właścicielki firmy są osobami wyrozumiałymi, wymagającymi i uczciwymi, więc pracownicy nie muszą się obawiać nieterminowych wypłat czy bezpodstawnych zwolnień. Jesli nie boisz sie pracy i lubisz to, co robisz, to w tej firmie mozna naprawdę wiele osiągnąć

Zostaw merytoryczną opinię o Werbena Art Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Werbena Art Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werbena Art Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werbena Art Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werbena Art Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werbena Art Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werbena Art Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.

Werbena Art Sp. z o.o.