PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Pppp

Byłem kiedyś u nich na rozmowie w sprawie pracy w Warszawie. Rozmowa ok dużo oczekiwania a oferowana kasa marna. W związku z tym zrezygnowałem. Po jakimś czasie spojrzałem w Internet a tu: (usunięte przez administratora) Polecam każdemu to przeczytać zanim złoży CV. Gdyby to wiedział nie zmarnowałbym czasu na wizytę u nich

Prosze o informacje jaki w firmie obowiazuje dress code? W jaki sposob ubieraja sie kierownicy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

dudek

Nie każdemu zależy na dobrej pracy i dopiero w momencie wypłaty jest złość że można mieć więcej?

Możecie powiedzieć coś o pracy przedstawiciela handlowego? Tak od a do z :)

Alexa

Nie prawda to co piszesz. Spokojnie możesz mieć ponad 5 tyś na umowie jako manager... co wy za głupoty piszecie. Jak ktoś chce zarobić to na prawdę się da.

Ciekawa

Możecie coś powiedziec o dziale marketingu? Od pewnego czasu poszukują pracowników, dyrektora i zastępcy dyrektora - czy ten dział juz istnieje czy tworzą go od zera?

@Ciekawa

Dział istnieje od bardzo dawna, teraz powiększają struktury. S

Poszukujacy
@pracownik

a wiesz coś więcej? Jak sie pracuje w tym dzieł? Czy sa zadowoleni z pracy, podziału obowiązków? Jak ten dzial postrzegany jest przez resztę firmy?

@Poszukujacy

Nie jestem z tego działu, wiec nie powiem Ci, jaka atmosfera tam panuje, ale panie, któe tam pracują, są w porządku. Nie zauważyłam, żeby były jakieś konflikty czy negatywne opinie.

pytajnik

hej wydaje sie ze profi credit to raczej duża firma,jak jest z atmosferą? jest ok miedzy działami?

@pytajnik

Nie zauważyłam żeby były jakieś problemy - wszyscy raczej są pozytywnie nastawieni, przyjaźni i pomocni :)

Profisrofi

Ta firma to porażka. To totalna porażka. Pracowałam jako doradca finansowy specjalista przed ponad pół roku,więc mogę mieć kilka przemyśleń. Marne płace,ciągłą presja,brak wolnego czasu. Tak naprawdę dostajemy telefony od klientów w dni wolne od pracy weekendy czy wakacje. Wiadomo-musisz odebrać bo budujesz relacje z klientem...Kolejna patologia to wnioski z infolinii. Często klienci nawet nie wiedzą,że składają wniosek ! Potem zdziwieni odbierają telefon...ale jaka pożyczka?...przecież pani chciała zbadać tylko moją zdolność kredytową... Inna sprawa-marketing- na własnym paliwie,deszcze,śnieg czy upał musisz rozwozić ulotki z których NIE MA ZWROTU !!! nie ma i koniec. Twój manager będzie ci tłumaczył,że napewno ktoś zadzwoni,chwalił cie za zrywki, a tak naprawde przejeżdzasz swoją prowizje. Inna sprawa to chore podejście do dorady. Jesteśmy tylko numerkiem,jak sie starasz jest ok a jak np. nie z twojej winy nie masz klientów bo po prostu jest słaby miesiąc dostajesz regularny ochrzan. Za slabą konwersje karta z moim nazwiskiem wisiała w kiblu-NAPRZECIW TOALETY!- żeby było mi wstyd że tak mało sprzedaje.(usunięte przez administratora) i nie wierzcie w nienormowane godziny pracy. to oznacza tylko że masz pracować non stop, a przydzielic wniosek czy dzwonic do klientów którzy po 10 razy mówią ze nie chcą musisz non stop (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: stawka godzinowa,mniejsza presja,zaprzestanie manipulacji

redniged

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, no chyba, że na przeczekanie, aż się nie znajdzie czegoś lepszego. Swego czasu tam pracowałem, ale traktując to jako hobby, niestety było ono zbyt kosztowne. Nie opłacało Mnie się dojeżdżać do biura za "miskę ryżu".

@redniged

A na jakim stanowisku pracowałeś?

Uświadomiona

No ok, zdarza się. A jeśli chodzi o samą rozmowę? Jak wyglądała?

Waldi

Słyszałam, że PROFI CREDIT Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiające jest jednak dlaczego mają tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty i potrzeba ludzi? Może ktoś ma wiedzę i mógłby napisać?

@Waldi

Dokładnie. Firma nieustannie się rozwija i tworzy nowe stanowiska pracy. Drugą sprawą jest to, że co jakiś czas firma poszukuje osób na zastępstwo za przyszłe mamy.

Malina

Sam pracodawca przedstawia się w jak najlepszym świetle - benefity, ubezpieczenie bla bla. Rekrutacja jest na wyrost, milion pytań, 3 etapy jakby się aplikowało na kierownika (usunięte przez administratora) Nie chciałabym pracować w takiej firmie.

@Malina

a na jakie stanowisko aplikowałaś?

różowa

Czy warto aplikować na pracownika ds płac lub ds administracyjnych? Bardzo proszę o odpowiedź.

@różowa

Warto - ekipa jest bardzo zgrana, zarobki są ok, praca nie jest zła

lichwa

W firmie jest ciągła rotacja, co utrudnia realizację planów, czy poczucie jakiejkolwiek stabilizacji w spółce. Nie ma miesiąca, by się ktoś nie zwolnił, zwłaszcza na kierowniczym stanowisku. Warunki oferowane przez Profi są takie, że potencjalni kandydaci rezygnują w połowie spotkania,(usunięte przez administratora)

@lichwa

"(..) zwłaszcza na kierowniczym stanowisku." - nie wiem skąd wyssałeś/łaś z palce takie informacje ale nie zauważyłam, żeby kierownicy się zmieniali. Rotacja jest w każdej firmie i nie wydaje mi się że jest to coś dziwnego w dzisiejszych czasach, zwłaszcza gdy wszyscy oczekują kokosów za nic a na boku jeszcze kręcą swoje interesy. Na każdą sprawę należy patrzeć dwutorowo a nie z klapami na oczach - nie wiesz jak jest, to się nie wypowiadaj.

Aa

W sumie praca jest ok. Wiele nie wymagają, można dobrze zarobić. Lubię atmosferę w PROFI CREDIT Polska S.A. za: Dobry kontakt z przełożonymi, dział handlowy współpracuje z działem windykacji bez większych problemów.

tu_pracuję

Szukasz pracy to się zastanów co jest dla Ciebie ważne. Ja tutaj pracuję i mogę rzetelnie napisać kilka faktów: 1. Ludzie są naprawdę super, jak trzeba to Ci pomogą; nie ma wyścigu szczurów, chorej rywalizacji. Masz swój obszar, za który odpowiadasz, ale jak trzeba kontaktujesz się z innymi osobami na równorzędnym stanowisku i po prostu pytasz. 2. Wdrożenie przynajmniej w sprzedaży profeska; plan wdrożenia; system pracy; materiały; dyrektor jako mentor (i tu pozdrawiam mojego Mentora!!!); wystarczy chcieć się uczyć i poznać tę branżę. Pracują także wewnętrzni trenerzy; nie dość, że robią szkolenia w 100% oparte na praktyce to później przyjeżdżają do Ciebie i wdrażasz to, czego się nauczyłeś pod ich okiem; masz feedback i pracujesz nad sobą. To jest zaje***! 3. Kasa w podstawie? No cóż; mam niedosyt, ale coś za coś. Wskaźniki są ułożone z sensem. Trzeba trochę czasu żeby poukładać zespół i ustabilizować wynik. Jak to zrobisz pensja jest naprawdę dobra! Do tego masz auto, routex. Jest naprawdę ok :) 4. A na koniec - dla mnie ważne. To jest stabilna firma. Patrzę co się dzieje w bankach i myślę, że lepiej przejść do tej części sektora finansowego. Ale decyzję podejmuje każdy dla siebie :) Pozdrawiam!

PC przypomina mi MLM. Zwolniłem się ze stanowiska Młodszego Koordynatora Windykacji (MRKW) rok temu. Głównie praca na telefonie. Trochę pracy w terenie, ale za free żeby dobić plan Windykatorów (PWT) albo wdrożyć nowego PWT. Samochód i miesięczny limit na paliwo wspólny z innymi pracownikami. Realne zarobki to 2,5k zł po okresie próbnym z premią. Nie masz bezpośredniego wpływu na swój wynik, bo jest ściśle związany z wynikiem całej grupy PWT. A ich ciężko motywować gdy nie mają żadnych progów wykonalności, ani boosterów od realizacji planu. Można coś z nimi załatwić albo krzykiem, albo grośbą, że za karę dostaną etat w PC. Dla nich plan nie ma znaczenia. Jedyne co było fajne w tej firmie, to... długo bym myślał i nie wymyślę. Firma od najwyższego kierownictwa do samego dołu jest do bani zażądzana. Strata czasu i nerwów.

były doardca

Pracowałem przez kilka lat jako doradca finansowy. Trzeba było się napracować, ale nie rozumiem zdziwienia niektórych .... Wszyscy chcą dostawać nie wiadomo jaką kasę na siedzenie na tyłku. Pracowałem, dostawałem kase - proste. Wynagrodzenie prowizyjne zależy do wyników. Były gorsze miesiące, ale generalnie byłem zadowolony.

Maja
@były doardca

Rozumiem, że przy zaangażowaniu można było otrzymać wysokie wynagrodzenie. Czy była to dla Ciebie największa zaleta zatrudnienia w firmie, czy podobało Ci się może coś jeszcze? Czy na stanowisku doradcy pracowałeś zazwyczaj w biurze, czy jest to praca bardziej wyjazdowa?

Monika d

Czy ktoś może się orientuję jak wygląda przyjmowanie wniosków z call center?

Śląski Fircyk

Najbardziej skąpa w narzędzia pracy i benefity pozapłacowe w jakiej pracowałem. Wynagrodzenie, które otrzymywałem było uwłaczające mojej godności, pomimo zapewnień dyrektora - który hipnotyzował niczym Kaszpirowski, że ma być takie ogromne. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie - no chyba, że ludziom zdesperowanym, których nie przyjmą nawet na produkcję - bo tam zarabia się znacznie więcej. Moje sugestie dla PROFI CREDIT Polska S.A.: Płacić dobre pieniądze za wykonaną prace. Pieniądze, które płacą były dobre lecz 10 lat temu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować doświadczonego pracownika i odpowiednio go wynagradzać. Obecnie firma wymaga coraz więcej za coraz mniejsze pieniądze

Maja
@Śląski Fircyk

Z Twojego wpisu wynika, że największą wadą pracy w firmie było wynagrodzenie. Piszesz też o niewielu benefitach - jakie dokładnie one były? Czy poza zarobkami odpowiadały Ci też inne warunki pracy? Jak wygląda ścieżka kariery w Profi Credit? Czy trudno uzyskać awans? Podaj proszę więcej informacji dotyczących atmosfery i samej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.