PROFI CREDIT Polska S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Alexa

Pracuje tam od 4 lat. Budowalam zespol od początku. Wszystko się da. Kwestia dopiero zaangażowania i chęci. Nie pracuje całymi dniami. U mnie max to 8 h dziennie. Weekendy wszystkie wolne. Nawet tel nie odbieram. Zarobki na umowie spokojnie ponad 5 tyś netto. Jak ktoś się do tego nie nadaje to sorry. Taki mamy klimat ???? nie każdemu pasuje. Windykatorzy terenowe też zarabiają fajne pieniądze. Jak ktoś Cię słabo wyszkolil albo się do tego nie nadajesz to nie dasz rady. Tu trzeba mieć jaja... I to coś.... bez tego się nie da.

df aktualny

2tyś???widocznie słabiutki z ciebie był df ja z doskoku pracując w innej w firmie na umowę o pracę a w pc dorabiając sobie popołudniu średnio miałem 4tyś obecnie robie tylko dla pc i przelewy od nich mam ok10-11tyś i wierz mi nie jestem lizysem wiele rzeczy mi sie u nich nie podoba ale co jak co ale dobry df naprawde może niezle u nich zarobić

Oczekiwania odnośnie potencjalnych kandydatów zawsze są podane w wymaganiach w ogłoszeniach o pracę.

@Ciekawa

Warto przyjść i się przekonać ;) Na pewno jest ogrom pracy którą trzeba codziennie wykonać ale ludzie są mega pomocni i działają jak jedna wielka rodzina :)

tu_pracuję

Szukasz pracy to się zastanów co jest dla Ciebie ważne. Ja tutaj pracuję i mogę rzetelnie napisać kilka faktów: 1. Ludzie są naprawdę super, jak trzeba to Ci pomogą; nie ma wyścigu szczurów, chorej rywalizacji. Masz swój obszar, za który odpowiadasz, ale jak trzeba kontaktujesz się z innymi osobami na równorzędnym stanowisku i po prostu pytasz. 2. Wdrożenie przynajmniej w sprzedaży profeska; plan wdrożenia; system pracy; materiały; dyrektor jako mentor (i tu pozdrawiam mojego Mentora!!!); wystarczy chcieć się uczyć i poznać tę branżę. Pracują także wewnętrzni trenerzy; nie dość, że robią szkolenia w 100% oparte na praktyce to później przyjeżdżają do Ciebie i wdrażasz to, czego się nauczyłeś pod ich okiem; masz feedback i pracujesz nad sobą. To jest zaje***! 3. Kasa w podstawie? No cóż; mam niedosyt, ale coś za coś. Wskaźniki są ułożone z sensem. Trzeba trochę czasu żeby poukładać zespół i ustabilizować wynik. Jak to zrobisz pensja jest naprawdę dobra! Do tego masz auto, routex. Jest naprawdę ok :) 4. A na koniec - dla mnie ważne. To jest stabilna firma. Patrzę co się dzieje w bankach i myślę, że lepiej przejść do tej części sektora finansowego. Ale decyzję podejmuje każdy dla siebie :) Pozdrawiam!

CQ Nowy wpis

Ciekawe, że osoba, która ma doświadczenie w windykacji i jest dobrym organizatorem, może pracować w firmie jako Młodszy Koordynator ds. Windykacji. Dlaczego młodszy, a nie po prostu koordynator? Ujawnienie skali zarobków moim zdaniem wyjaśni, czy tu się za juniorską pensję wymaga kwalifikacji mida. Ktoś poda, proszę?

Malwa Nowy wpis

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko C#.NET/SQL Developer. Jest to "praca, w której można przeżyć swoją ścieżkę kariery, która otworzy możliwości na awans". Orientujesz się, ile czasu i starań potrzeba, aby mieć szansę na lepsze stanowisko? Czy zmieniając posadę, zmieniają się też zarobki?

Senior Nowy wpis
@Malwa

Co dla Ciebie znaczy lepsze stanowisko jezeli aplikujesz na developera? Wyzej jest juz tylko dyrektor IT z tego co wiem.

Maja Nowy wpis

Widziałam, że teraz szukają managera sprzedaży, ktoś wie jakie pieniądze są proponowane na początek? Tą pierwszą umowę to na jaki czas się podpisuje, nie ma żadnego okresu próbnego? Zaciekawiło mnie, że jako benefit dają dodatkowy urlop; ile więc dni on wynosi i czy jest normalnie płatny?

@Anonim

Cześć, jak wygląda rozmowa na stanowisko koordynatora windykacji II etap? Jakieś testy? Ile płacą za takie stanowisko na umowie, wiecie? Dzięki za pomoc.

Jakie są mocne strony pracodawcy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Wnikliwy

Pracodawca oferuje wykonywanie ciężkiej pracy w stresujących warunkach za małe pieniądze. Dzięki temu można hartować swój charakter oraz zrezygnować z konsumpcyjnego modelu życia, stawiając na inne wartości, np. rozwój duchowy.

@Wnikliwy

Rozwiniesz dane z pierwszego zdania? Czemu ciężka, czemu stresujące i jakie pieniądze w tym roku? Doceniam Twój wpis, ale jest na pół gwizdka, na zasadzie "domyślcie się o co mi chodzi" :)

Klient

W czystej postaci z wyrokami co masz na myśli bo ja szczerze powiem jestem w szoku że windykator z Profi kredyt na dzień dobry wyzywa , straszy pobiciem , grozi narażeniem życia. To co doświadczyłem to szok , ludzi pełno a ta pani z windykacji przy ludziach na głos wyzywa mnie straszy mówi o zadłużeniu , grozi ze mnie pobiją

Była

Kilka lat temu były super nagrody , premie , Elite Club etc. Najlepsza kadra odeszła, zostało raptem kilka managerów, którzy za kolesiostwo jeszcze są. Wszystko zależy od Regionu do jakiego się dostaniesz...

Magdalena
@Była

A znasz może przyczynę dlaczego wcześniej były te premie itd. a teraz ich nie ma? Czy próbowaliście w jakichś sposób wywalczyć by znowu te benefity powróciły? A jeśli chciałabym aplikować do nich, to jaki region najbardziej polecasz?

Olaf

Skąd wiesz? Porwałaś w pozostałych regionach? Teraz szukają właśnie windykatora terenowego w różnych lokalizacjach i zastanawiam się nad aplikowaniem. To jak się ma wyniki w innych miejscach nie można wyrobić premii? Czemu? Wysoko ustawione targety mają coś z tym wspólnego?

Ada

Hej, do Tarnowa poszukują Przedstawiciela do obsługi bazy klientów, chciałam wysłać CV. Oferują stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi, ktoś powie co to znaczy? Ile u nich można zarobić będąc przedstawicielem?

Ile jest zmian w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Koordynator windykacji , czy ktoś może opisać warunki i specyfikę pracy? Wynagrodzenie naprawdę jakie udaje się Tobie na tym stanowisku osiągnąć?

Stasiek

Teraz szukają tu koordynatorów windykacji że interesuje cię taka praca? Czy pytasz na wszelki wypadek o warunki gdyby coś się pojawiło?

Alexa

df aktualny

Weronika

Napiszesz coś więcej, dlaczego tak sądzisz? Bardzo mi zależy, właśnie szukają windykatora terenowego. W ofercie wspominają o atrakcyjnym systemie prowizyjnym i premiowym, to prawda?

Jest ogłoszenie na stanowisko Windykatora Terenowego. Jest to praca mobilna, wymagająca prawa jazdy kat. B. Powiedzcie mi, bo tego nie zawarto w ogłoszeniu... Czy firma gwarantuje samochód służbowy? Czy trzeba jeździć swoim autem, zwracają koszty czy jak? Dajcie znać, bo mnie interesuje ta praca, tylko nie mam swojego auta...

Ile jest zmian w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Alfred

Zmian w czym ? w planach są non stop, w decyzjach co sprzedajemy też są, i najważniejsze zmiany są z dnia na dzień :-) także ten . dowiesz się

Zuzanna

Firma wrzuciła ogłoszenie, że szukają pracownika na stanowisko regionalny manager sprzedaży w kilku miejscowościach. W ogłoszeniu nie ma podanej stawki niestety. Jest napisane, że wynagrodzenie to podstawa plus prowizja. Wie ktoś ile tak realnie zarabia się na tym stanowisku? W szczególności chodzi mi o podstawę.

Nowa
@Zuzanna

Podstawa marna, 4500 zł, prowizję dostaniesz za zrobienie 100% planu, malo kto robi, ludzie rezygnuną z tych Pożyczek... 120 % RRSO

@Nowa

Rozumiem, że podstawę podajesz brutto? Tak w ogóle - dzięki za to.

Joanna
@Nowa

A plany to jakie zazwyczaj dają? I na podstawie czego są opracowywane, na jakiś konkretnych statystykach czy celowo zawyżane? Podasz jakiś przykładowy?

Alfred
@Joanna

Plany są dzielone na praacowników . Jak robisz wiecej to dostajesz wyższy plan . Procz tego musisz sie liczyc z tym że nie jest to jeden plan a 6 np. i wszystkie zależne jeden od drugiego . Wiec wykonując plan np sprzedazy możesz nawet nie dostać za nią premii. niestety .

potencjalny pracownik

hej wszystkim, obecnie jest dostępne ogłoszenie na stanowisko pracownika do spraw windykacji telefonicznej. Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat - jakie realne zarobki średnio tam są, po ile godz trzeba pracować, czy jest możliwość pracy w formie hybrydowej? Z góry dzięki! Pozdrawiam

Krystyna
@potencjalny pracownik

to ja jeszcze bym chciala dopytac przed wyslaniem cv, czy do pracy zdalnej firma udostepnia chociaz telefon do tego dzwonienia ? Albo jakiś zwrot kosztów:)

odpowiadający
@Krystyna

troche watpie tym bardziej, że teraz większość ofert posiada nielimitowane rozmowy :D

Maja

Szukają właśnie regionalnego managera sprzedaży. Wyłożycie tutaj, z jakich sum składa się to stałe wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy? Jakie realnie są miesięczne zarobki?

Kaśka

Hej, pytanie do pracowników, byłych pracowników. Mam zamiar się tam zatrudnić, słyszałam że jak ktoś nie zapłaci dwóch rat to zabierają prowizję, jak to jest przy checie zwolnienia się? Muszę oddać prowizję jeśli ktoś nie zapłaci raty np. w kolejnym miesiącu jak się zwolnie?

Ile mozna zarobic na stanowisku pracownik windykacji telefonicznej na umowie o pracę? :)

Agnieszka
@Zainteresowany

A jakie masz doświadczenie jako pracownik windykacji?

@Agnieszka

Szczerze mówiąc to zerowe chciałbym zmienić pracę na coś innego

Wiktoria
@Zainteresowany

A nie masz żadnej informacji czy jakieś szkolenia wdrożeniowe organizują? Bo sama jestem zainteresowana ale chyba musza jakoś przekazać procedury i poduczyć?

Aneta
@Zainteresowany

Aaaaaaa ok a skąd masz info o pracy tutaj? Znalazłeś ogłoszenie czy coś?

Xyz

Ile mozna zarobic na telefonie bez doświadczenia?

retyq

Czy firma docenia windykatora, który dobrze wyszkoli nowego pracownika? Jeśli nie to nie opłaca mi się tego robić porządnie, bo sobie tylko odchowam potencjalnego konkurenta.

Ola

Niestety jeśli bierze się kredyt to trzeba go spłacać a nie oczerniać firmę.Tak samo jest teraz z kredytami hipotecznymi ludzie nabrali i płaczą że stopy procentowe idą w góre przecież było to napisane w umowie że stopy mogą iść w górę lub dół.Wychodzi na to że ludzie podpisują umowy i nie czytają.Są też ludzie którzy nie myślą i biorą kredyty żeby pochwalić się znajomym że coś posiadają auta domy wakacje itp.A pózniej płacz bo nie stać mnie na raty i windykator puka do drzwi i wydzwania.Na facebook bogaty a tak naprawde w portfelu 50 zł.Ludzie kredyty są dla bogatych a nie dla biedaków zrozumcie to wkoncu im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was.

@Ola

Święte słowa zastaw się a pokaż się.Też kiedyś taka byłam potrafiłam wziążć chwilówke żeby kupić sobie wymarzony telefon kilka ciuchów i nowe meble.

Krzysztof
@Ola

No ale chyba nie uważasz, że to normalna sytuacja? Bo piszesz jakby każdy mógł się tego spodziewać.

Ola
@Krzysztof

Każdy kto ma troszeczkę oleju w głowie mógł się tego spodziewać.A co było z kredytami we frankach?Frank był najbardziej stabilną walutą na świecie.

Elle
@Ola

Kredyty są dla niezamoznych. Bogatych stać na zakup gotówkowy. Nie muszą się zapozyczac.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.