PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Ola

Niestety jeśli bierze się kredyt to trzeba go spłacać a nie oczerniać firmę.Tak samo jest teraz z kredytami hipotecznymi ludzie nabrali i płaczą że stopy procentowe idą w góre przecież było to napisane w umowie że stopy mogą iść w górę lub dół.Wychodzi na to że ludzie podpisują umowy i nie czytają.Są też ludzie którzy nie myślą i biorą kredyty żeby pochwalić się znajomym że coś posiadają auta domy wakacje itp.A pózniej płacz bo nie stać mnie na raty i windykator puka do drzwi i wydzwania.Na facebook bogaty a tak naprawde w portfelu 50 zł.Ludzie kredyty są dla bogatych a nie dla biedaków zrozumcie to wkoncu im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was.

@Ola

Święte słowa zastaw się a pokaż się.Też kiedyś taka byłam potrafiłam wziążć chwilówke żeby kupić sobie wymarzony telefon kilka ciuchów i nowe meble.

Krzysztof
@Ola

No ale chyba nie uważasz, że to normalna sytuacja? Bo piszesz jakby każdy mógł się tego spodziewać.

Ola
@Krzysztof

Każdy kto ma troszeczkę oleju w głowie mógł się tego spodziewać.A co było z kredytami we frankach?Frank był najbardziej stabilną walutą na świecie.

Elle
@Ola

Kredyty są dla niezamoznych. Bogatych stać na zakup gotówkowy. Nie muszą się zapozyczac.

Weronika

Ktoś z klientow wspomniał, że obsluga jest niemiła. Jak odnosza się do tego pracownicy? Tzn. chodzi mi głównie o atmosfere w pracy, bo trochę się to ze sobą łączy :P Ogólnie bardzo mało tu opinii od pracowników, no moze oprócz jednej o niskim wynagrodzeniu. Ktoś moze sie wypowiedzieć z pracujących osób?

Czy polecacie stanowisko pracownika ds. postępowania sądowego?

Klient

Proszę bardzo dobrze się zastanowić przed związaniem się z tą firmą umowa . Gigantyczne oprocentowanie .niemiła obsługa infolini.zero informacji o postępowaniu w razie wcześniejszej spłaty .ciągle problemy w odzyskaniu zwrotu za spłatę pożyczki przed czasem!!!!!!! A jeżeli ty spóźnisz się ze spłata to błyskawicznie zajmują konto.windykator i mnustwo problemów !!! Radzę wszystkim omijać ta firmę ogromnym łukiem .a najlepiej wogule się nimi nie interesował!!!!!!

Jak wygląda praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny w firmie PROFI CREDIT Polska S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4000 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Kura

wojtas

Co lepsi pracownicy etatowi poodchodzili z firmy i zaczęli zarabiać normalnie w innych firmach. To powinno dać do myślenia. Rotacja na zleceniach ogromna. Sam pracowałem przez rok czasu ale się poddałem. Plany odrealnione.

Tomcio

Jak się pracuje w windykacji? Słyszalem ze jest ciągla rotacja pracowników na etacie. Zastanawiam się nad przyjęciem oferty wlasnie na etat. W rozmowie usłyszałem ze można bardzo dobrze zarobic A wskaźniki premiowe są bardzo łatwe do realizacji. Proszę bez zebednych komentarzy. Interesują mnie tylko fakty. Pozdrawiam.

Pio
@Tomcio

W jakim mieście aplikowałes? Łatwe nie są do realizacji, realne zarobki w większości regionów myślę że ok. 3500netto

Tomcio
@Pio

3500 zł netto w windykacji to dobra wypłata? Pracuje aktualnie w konkurencji na terenie dolnośląskim i w najgorszym miesiącu tyle nie zarobiłem. Chyba ze to podstawa i można wyrobić premie . Napiszesz mi ile jest do wyciągnięcia w premiach? Realne są zarobi 5-6 tyś netto ?

Były Profi
@Tomcio

Podpisujesz weksel, dostajesz listę dłużników, nie ma praktycznie narzędzi do pracy, za benzynę płacisz praktycznie sam, teraz praca polega na sprawdzeniu czy dluznik mieszka pod adresem który podał, zostawiasz mu wizytówki lub każą odwiedzać w pracy. Słaba koordynacja z call center - uzgadniasz wpłatę z dluznikiem, paniusia H. pisze SMSa z czymś kompletnie przeciwnym. Odradzam. Są oferty pracy dla windykatorów.

Pretendent
@Były Profi

Nosze się z zamiarem aplikacji na stanowisko młodszego koordynatora windykacji teren województwo śląskie. Prosze o informację o atmosferze panującej w firmie oraz o realnych zarobkach. Wiele czytalem o firmie ale niestety same negatywne opinie. Warto aplikować?

Jezus

Jaki weksel xddd weksel in blanco podpisuje klient wtf xD

Klik
@Jezus

Weksel podpisują też windykatorzy terenowi. Pobierają kasę od klientów i to jest zabiezpieczenie firmy na wypadek jakby z tą kasą się już nie pojawili.

Kruk
@Tomcio

Mozna również w leb dostac za nachodzenie i nekanie. Profi credit jest na lupie za karygodne odsetki. 80% spraw przegrywają w sadzie. Jak chcesz windykowac odsetki ktore sad umarza? Jestes swir koles.

Joanna

Czy pracuje jeszcze w siedzibie w Bielsku ta (usunięte przez administratora)co ma głos tak zachrypnięty jakby codziennie wypijała litr wódki

Klient

Czy można osobiście umówić na ugode

Zosiamala

Chodzą słuchy że Profi zawija się do Warszawy. Czy pracownicy centrali będą zwalniani? Co powoduje taki ruch? Mam ofertę pracy i nie wiem co o tym wszystkim sądzić.

Wnikliwy
@Zosiamala

To tylko formalne przeniesienie siedziby, z różnych względów, o których tu nie będę pisać. Całe "centrum dowodzenia" zostaje w Bielsku, tu nic się nie zmieni.

Czy nowo zatrudnione osoby w PROFI CREDIT Polska S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Andrzej duda

Tak

Amoroso

Cześć, czy ty również przy umowie podpisywałeś weksel?

Giovanni
@Amoroso

Każdy w windykacji podpisuje. Nawet PWT.

Daniel
@Giovanni

W jakim celu ten weksel, jest on obowiązkowy? Nie miałeś z tym problemu aby podpisać weksel in blanco?

Ciekawska

Współczuję i dziękuję za szczerą opinię na temat pracy w Profi Credit.

Tonek

Na umowie o pracę czy na własnej działalności?

Zawiedziony Fri

A co z wypłatami? Bo słyszałem że jakies zamieszanie? Moze sie ktos wypowiedzieć?

Wnikliwy
@Zawiedziony Fri

Jeśli jesteś na współpracownikiem zleceniu, to wypłacane z kilkudniowym opóźnieniem. Na etacie terminowo.

Zastraszona

Dziękuję za informację i wsparcie.

Mirosław

Swoją dyskusją odchodzicie nieco od tematu tego wątku. Ja wszedłem tu po to, aby dowiedzieć się, jak wygląda praca w firmie PROFI CREDIT Polska. Załóżmy, że chciałbym zostać agentem i oferować pożyczki to, na jakie wynagrodzenie średnio mógłbym liczyć? Proszę o odpowiedź, bo bardzo mnie to ciekawi.

Firma zalega już 5 dni z wypłatą. W umowie jest do 15-go. Była informacja wczoraj, że do dzisiaj wypłata będzie na koncie. Jest 17 a wypłaty jak nie było tak nie ma. To nie pierwszy raz jak nie ma wypłaty na czas. Odradzam prace w tej firmie.

Iwka997

Witam, jest tu może jakiś pracownik który powie mi jak wygląda teraz praca w Profi i jak można aplikować?

@Iwka997

Praca wygląda normalnie a aplikuje się odpowiadając na ogłoszenie o pracę, jak w każdej inne firmie....

Karol

Cześć :) podacie adres firmy ?

Sig

Czy ktoś pracował jako PRACOWNIK BIUROWY DS. EGZEKUCJI SĄDOWEJ? Jak opinie?

@Sig

Normalnie - jest bardzo dużo pracy, bardzo dużo dokumentów, na pewno nie można się nudzić, 8h leci jak szalone.

Jar

Pracowałem tam w windykacji, trzeba trzymać ciśnienie na klientach z zadłużeniem, ale u mnie był brak koordynacji z regionem i w centrali. Telefoniczne sobie, terenowi sobie. Najwięcej się zarabia teraz na pomocy klientom, ludzie nie wiedzą że sądy uwalają koszty pożyczki, nie muszą godzić się u pracodawcy na ściąganie rat pożyczki. Zgodnie z prawem.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.