PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Maja

@alladyn, jesteś zadowolony z pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. Traktujesz tę pracę jako dodatkowe zatrudnienie. Jaka atmosfera występuje na co dzień w tym miejscu pracy? Czy dysponujesz informacjami na temat tego, czy firma ta zatrudnia również studentów, w niepełnym wymiarze godzin?

Zenek

Pracuję na stanowisku kierowniczym w Profi. Praca nie jest łatwa. Ciągłe ciśnienie, wymogi robienia planów. Coś dla bardzo mocnych psychicznie osób. Do tego jesteś jednocześnie doradcą, windykatorem, osobą roznoszącą ulotki i wszystkim innym. Zrobisz plan to Ci na następny miesiąc zrobią taki, że ciężko będzie go wyrobić. Szacunek? Pominę to. Płaca? Jak najbardziej ok, ale czasem człowiek zastanawia się czy to ciśnienie jest warte tego wszystkiego. Odbija się to na rodzinie i wszystkim innym. Niby od 9 do 17, ale zaczynam po ósmej a często w domu kończę swoją robotę po 19 i później. Traci na tym moja rodzina z pewnością. Doradcy mają o tyle łatwiej, że mają nienormowany czas pracy, ale jak chcesz zarobić, musisz się nalatać. Można zarobić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, ale na to drugie to już trzeba naprawdę nieźle zakasać rękawy do pracy.

Maja

@ON był, czy mógłbyś jednak rozwinąć swój wpis i podzielić się wszystkimi uwagami i spostrzeżeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w PROFI CREDIT Polska S.A., której byłeś uczestnikiem? Jakie pytania zostały Ci zadane? Użytkownicy planujący w przyszłości współpracę z tym pracodawcą chętnie zapoznają się z Twoją relacją.

ON był

Również byłem na rozmowie na Stanowisko Kierownicze, spostrzeżenie jak poniżej - kompetencje wymagane typowe dla pracownika nie managera

kto był na rozmowie na aera manager są jakieś testy wiedzy?

Ya

Dziś byłam na rozmowie na stanowisko kierownicze. Mam takie samo odczucie!!! (usunięte przez administratora) Ogłoszenie jest nierzetelne.

Coole69

Mam takie male pytanie do państwa. Ile zarabia sie na stanowisku AREA MENAGER ponieważ nigdzie nie moge o tym przeczytać.

Maja

Ostatnie zamieszczone komentarze na temat PROFI CREDIT Polska S.A. dotyczą jej, ale pod kątem świadczonych usług. Celem tego forum jest gromadzenie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Jak na początku 2018 r. przedstawiają się warunki, w oparciu, o które przyszły kandydat może rozpocząć współpracę z PROFI CREDIT Polska S.A.?

Berenika

Jak dla mnie bardzo dobra pożyczka. Warto na pewno zapoznać się bliżej z ich ofertą by sprawdzić czy Wam odpowiada :)

Agata

Zdecydowanie polecam ich usługi bo u mnie sprawdziły się rewelacyjnie. Pożyczałam u nich pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz.

Polubiłam się z tą firma pożyczkowa bo zawsze bez problemu dostaje u nich pożyczkę do tego dzięki lojalności wobec firmy zawsze przygotowują mi jakąś lepszą ofertę :)

Maja

@Cezary miło słyszeć, że PROFI CREDIT Polska S.A. jest pracodawcą, którego jesteś w stanie polecać innym. Co Ci się najbardziej podobało przez tych kilka lat spędzonych w tej firmie? W jaki sposób pracodawca docenia swoich pracowników?

Cezary

Super mi się u nich pracowało jednak chcąc iść dalej zmieniłem pracę, która bardziej związana była z moim wykształceniem. Jednak jeżeli zastanawiacie się nad pracą w tym miejscu to szczerze Wam polecam. Ja miło spędziłem tam kilka lat :)

Maja

Pracowało mi się u nich bardzo dobrze jednak chciałam iść w innym kierunku więc po kilku latach tam zmieniłam ją :) Jednak jeżeli chcecie podjąć tam pracę to jak najbardziej polecam

Piotrek

Pracowałem u nich kilka lat i mam przyjemne wspomnienia. Jestem człowiekiem, któremu zmiany są potrzebne więc zmieniłem branżę :) Jednak nie żałuję prac w profi credit.

Firma rozwija skrzydła i dlatego potrzebuje tak dużo doradców?

warmoney
@Marek

Marek - skąd jesteś?

Weroniczka

Staram się nie brać pożyczek jednak gdy wysiada kilka sprzętów na raz to jest to jakby konieczność. Ja postawiłam na profi credit bo znajoma mi poleciła ich pożyczki. Nie powiem sprawdziła się świetnie. Myślę, że może kiedyś jeszcze z niej skorzystam.

Miśka

Polski rynek bardzo potrzebują rąk do pracy tym bardziej, że dużo osób wyjechało za pracą za granicę. Jeśli firmy nie zaczną podnosić wynagrodzenia to nie będzie ludzi do pracy.

warmoney

Zacząłem niedawno - Firma naprawdę jawi się OK jako pracodawca i usługodawca, jedynie mój region nie jest łatwy bo to modelowy przykład Polski "B" :(

Marika

Czy jesteście tak bardzo niezadowoleni, że nie chcecie pisać pozytywnych opinii o firmie? Nie ma ideałów a może warto zawalczyć o firmę i miejsce pracy.? Sadzę, że w związku z tym iż na rynku pracy brak ludzi to firmy będą zmuszone podnosić pensje żeby pozyskać nowych

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.