Opinie o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski w Solec Kujawski

@Krajalnica, proszę zwracać uwagę na styl wypowiedzi. Wulgarne komentarze są niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl i będą zgłaszane do Administratora. Czy jesteś pracownik firmy Solbet? Jak Ci się w niej pracuje? Jeżeli nie zgadzasz się z opiniami użytkowników, podaj konkretne kontrargumenty. Użytkownikom zależy na merytorycznej dyskusji.

@Karolina

Jaka jest stawka na początek?

@anonymous

I tak cię przekreca na kase

@Krajalnica, Żadne wpisy na forum GoWork.pl nie są usuwane, za wyjątkiem wpisów łamiących regulamin. Proszę zapoznaj się z jego treścią. Wpis nie może zawierać na przykład danych osobowych, pozwalających zidentyfikować pracownika. Twój kolejny wpis zawiera dane pracowników, dlatego został zgłoszony do administracji. Jeżeli zależy Ci na wyrażeniu negatywnej opinii o firmie Solbet proszę uczyń to w konstruktywny sposób najlepiej podając konkretne przykłady ze swojej pracy. Jakie aspekty pracy oceniasz negatywnie, a jakie pozytywnie?

Sortownia buraków

Też pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i kto miał trochę rozumu to się dawno zwolnił i kto umiał liczyć stawki średnie i trochę tygodniówki bez soboty i niedzieli (usunięte przez administratora) nie urywa w innych firmach też dobrze płacą i pracuje teraz 5 dni w tygodniu a nie 7 jak to było w Solbecie. Praca koszmar W KOPALNI CZYSCIEJSZA PRACA I MIEJSZE ZAPYLENIE. Ale komu życie nie miłe to do solbetu przyjmna a jak nie ma chętnych to ściągna resztę bambrów z upadłych PGRów w Aleksandrowie bo jak ktoś całe życie kopał buraki to i innego zakładu nie widział to przyjdzie pracować

Stefan

Przemas Kacper i Sraka to chodzą jak gestapowce po krematorium ludzie sprzedani przez los utopii by wszystkich w łyżce wody

Po stylu Twojej wypowiedzi, można łatwo stwierdzić, że podstawówkę skończyłeś korespondencyjnie, a co za tym idzie smarujesz formy, masz się za niebywale mądrego, i poszedł byś na inne stanowisko, ale nigdzie indziej się nie nadajesz, i nikt myślący, na inne Cię nie wypchnie, więc co? Popiszesz sobie w internecie farmazony, na temat bhp, czy wypadków, czy jakie to nie jest donosicielstwo, a o sposobach dostania się na inne stanowisko opisanych przez Ciebie nawet nie warto wspominać... Dowartościowałeś się? Lepiej Ci? Ktoś Cię tam trzyma na siłę? Zwolnij się człowieku i zrób miejsce ludziom, którzy chcą pracować, a nie marudzić jak to jest strasznie i źle w Solbecie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni w Niemczech
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Solec Kujawski
Online Marketing Help Sp. z o.o.
xyz

PH Opole/Śląsk - szukają przedstawiciela. Ktoś może coś powiedzieć więcej o pracy PH w tej firmie ? Widełki zarobków ? PRemia/prowizja? Auto ? Inne benefity ?

Solbet to już marka, szkoda , że osoby które nie znalazły miejsca w firmie próbują przedstawić ją w złym świetle. Firma się z pewnością obroni

Produkcja
@Marta

Nie sztuka dać w łapę i wyjść czysto myślicie że można kupić wszystkich? To że się sprzedałes jak tania k.... Panu MM świadczy tylko o tobie

Brak przerw, praca na okrągło, (usunięte przez administratora). Gorączka, hałas i zapylenie na hali a szkodliwego nie placą.

Jędruś
@Nowy

Jakoś pani dyrektor biega i po magazynie i po hali kilka razy dziennie i nie płacze, bo nie ma na to czasu, a wy byście chcieli leżeć i brać 5k wypłaty za nic. Jak wam źle to idźcie do Drobexu, tam nie będzie hałasu, zapylenia, tylko zapachy jak z perfumerii przez cały rok :-)

gość

Czy to prawda ze w solbecie w solcu kujawskim nie płacą ??

rycho93

czy w oddziałach firmy Solbet działają związki zawodowe? Większość opinii jest negatywna. Dlaczego nie ma kontaktów związków między poszczególnymi zakładami? Jeżeli będzie jedność i współdziałanie między zakładami to pracodawca będzie musiał się z nami liczyć. Inaczej będziemy tak jak dawniej chłopami pańszczyźnianymi. Tego właśnie chcecie?

Johny

Jest ogłoszenie na region dolnośląski i lubuski. Czy ktoś wie jakie są warunki zatrudnienia na stanowiska PH ? Jak z samochodem do celów prywatnych? Jakieś dodatkowe benefity w postaci karty medycznej czy sportowej ? Dziękuję za odpowiedź.

lol
@Johny

Medycznej brak, sportowej brak. Samochód do określonej liczby km w mc. Co do warunków wejdź na strone www solbetu i zadzwoń do któregoś z handlowców i popytaj ;)

Zolan

Firma dno. Musialem prace zmienic zeby rodzine utrzymac. zarobki? jesli jestes kawalerem to ci starczy na samego siebie no i jesli u rodzicow mieszkasz.

osi

Wiem, że oferują umowe o pracę chyba że coś sie zmieniło w tej kwestii ale chyba nie, dają rónież auto służbowe, telfon oraz komputer czy tablet do pracy, jak z kasą to nie wiem, wiem ,że szansę na premie również są

co do pracy na produkcji to poprzednie wpisy mówią jak jest powtarzac sie nie ma co. poprostu tragedia wysoka temperatura, brak przerw na jedzenie... jedynie co to zarobki moga komus zrekompensować ale za kilka lat to co zarobil to wyda na leczenie kregoslupa.... ;]]] pozdro ;)

Johny

@becik, podaj proszę jaka jest podstawa i prowizja dla pH - chodziaż widełki. A auta również do użytku prywatnego macie? Może wiesz jaki jest sposób raportowania (codzienny, tygodniowy czy miesięczny)? Czy w cenie jest doświadczenie pracownika ?

PH

Orientuje sie ktoś jakie warunki dla przedstawiciela oferują??

witek

Oskar a Ty to pracujesz w Solbecie ,że jesteś tak dobrze zorientowany?bo mówisz jak jakiś rekrutator.

Boniunio

Też widziałem tą ofertę i jestem ciekawy czy to wszystko prawda ale slyszałem też że trzeba w soboty i chyba jedną niedziele w miesiącu czy jakoś tak

Boniunio

Witam. Mam pytanie jak jest teraz w Solbet? Niby 24zł brutto w tym 17zł na umowie a 7 tzw "nagroda prezesa"? Słyszałem że pracuje się w soboty i jedną niedziele to prawda? z góry dzieki za odpowiedz

NN

Ja tez spędziłem troche czasu w tej firmie,i duzo moglbym powiedziec o tym kołchozie,nie polecam nikomu takiej atmosfery. Zarobki to fakt byly nie zle ale to donosicielstwo i ponizanie pracownkow to zenada. Zeby pojsc do biura trzeba bylo sie przebrac w swoje cywilne rzeczy,albo twoje prywatne sprawy zalatwial kierownik. Poprostu nie wpuscili cie do biura w roboczym ubraniu. Interesuja sie twoim zyciem prywatnym...kto...z kim...dlaczego...a nie inaczej. Wchodza jak swinia w bloto w twoje prywatne zycie! Niektorzy dyrektorzy dzialow (KK) to JUDASZ jak ich malo,dziurki nie zrobi a krew wypije!!! Trzeba pisac jakies smieszne wyjasnienia jak cos zle zrobisz. PRZEDSZKOLE a nie zaklad pracy.

anonim gal

Trochę czasu tu pracuję, i generalnie prawdą jest większość z tego co wyżej napisano, warunki pracy są ciężkie (wysoka temp. zapylenie itd.), brak przerwy śniadaniowej na produkcji, na magazynach jest przerwa, donosicielstwo, to jest podstawa tej firmy, lepiej z nikim nie rozmawiać na temat ludzi, czy samej firmy, bo większość na Ciebie doniesie, nawet Ci co byś się nie spodziewał. Pracuje się praktycznie 6-7 dni w tygodniu, jeżeli będziesz pracować tylko 5 dni to długo nie popracujesz, sobota i niedziela to zlecone 100%. Źle nie zarobisz, ale praktycznie po całym bitym tygodniu pracy, samej pensji jest nie za wiele, ale są premie co tydzień ''tygodniówki'', z których niestety lubią potrącać na poczet śmiesznych kar. Gdyby nie te tygodniówki, mało kto pewnie by tu robił. Często się zdarza, że dzwonią po Ciebie bo kogoś brakuje, albo zostajesz dłużej w pracy bo kogoś nie ma. Umowa na stałe to marzenie, coś takiego nie istnieje, z wyjątkiem najstarszych pracowników. Podsumowując, jak jesteś leserem, albo masz za wolne ruchy, to daj sobie spokój z tą firmą. Musisz dawać z siebie 200%

Zostaw merytoryczną opinię o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Zobacz opinie na temat firmy SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski