Opinie o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski w Solec Kujawski

Antoni

Dzień dobry, chociażbym podjąć prace na stanowisku magazyniera lub brygadzisty. CZy są takie oferty pracy ile płacą?

@Grzejnik

hmm...trochę nie rozumiem, skoro premia to tygodniówki i załóżmy byłbym chory cały tydzień, ale kolejne 3 tygodnie miesiąca byłym w pracy to dostaje tę premię, ale pomniejszoną o tygodniówkę, czy w całości mi przepada?

Witam. Jest przestój w firmie, że nie ma żadnych ofert pracy? Tak jak ktoś niżej pisał można wysylac cv ale nic więcej nie piszą Ktoś mi może powiedzieć czy jest jakiś autobus pracowniczy pod firmę ?

Zuza
@Ala

Hej, spokojnie, przecież koleżanka wyżej nie mogla tego wiedzieć, dopiero rozważała prace:) Ale jeśli nie ma przerwy, to masz racje, tak nie powinno być. Przecież to niezgodne z prawem, nikt nigdy nie zgłosił tego braku przerwy? Może już pójdę za daleko, ale co z przerwami na toaletę czy na papierosa. Z doświadczenia wiem, ze niektóre zakłady nawet z tym problem mają, i wychodząc za potrzebą trzeba się odbijać w systemie i czas przerwy leci..

Alfred_Ildefons Nowy wpis

Tak sie zastanawiam, widze sporo negatywnych opinie na tema tego zakladu pracy, ale ogloszen o prace jakos brak (przynajmniej nigdzie nie mozna znalezc i to juz od dluzszego czasu) wychodzi wiec na to ze jednak ludzie tam pracuje i jakos nie zamierzaja rezygnowac z pracy w tej firmie. Skoro jest tak zle to dlaczego nadal tam pracujecie? Dzieki za odpowiedz

Adam Nowy wpis
@Alfred_Ildefons

Najpierw zapytaj w jakim wieku tam ludzie pracują. Są pracownicy w wieku 50+ lub przed wiekiem emerytalnym to jak taka osoba się zwolni.

Antoni

Grzejnik
@Antoni

Są oferty najniższa krajowa dostaniesz plus słoik flaków w zimne dni to wszystko No i garba

Hubi
@Grzejnik

Naprawdę słoik flaków zamiast premii? Czy to taki sarkazm? Można robić nadgodziny żeby podwyższyć minimalną? Jest dla chętnych taka możliwość?

Grzejnik
@Hubi

Nadgodzin nie ma premia jest w postaci tygodniówki która jest zabierana jak Np sobie zachorujesz wtedy masz po tygodniowce jawna kradzież bo poszedłeś do lekarza na zwolnienie i (usunięte przez administratora) cie z kasy która zarobiłeś

@Grzejnik

Ale jak to, należy się wg Ciebie premia, jeśli nie było Cię w pracy? Są w ogóle jakies zasady tego premiowania w umowie albo gdzieś indziej? I w ogóle to ile te premie wynoszą?

Fajrant
@Hubi

Z tymi flakami to żart. Tak na prawde dostajesz bigos i żurek z kiełbasą

@Fajrant

Dobrze dobrze :P Wracając do tych premii, tylko za frekwencję jest? Gdy ja przyznają to ile dodatkowej kasy do tej podstawy wpada? A co z premiami, pracownicy którzy już długo pracują, maja po kilka lat stażu pracy to co? Nie zarabiają więcej? Bo ciężko uwierzyć

Pradawny

Juz kabaret się zaczyna 7000 do 9000 brutto znowu ludzi będziecie (usunięte przez administratora) na wypłacie nie te czasy każdy goworka czyta przed przyjściem do pracy także powodzenia

Haha
@Pradawny

Dokładnie i masz rację 7-9 zarobisz ale zapomnieli dopisać że to przez 2 miesiące

Nowy Nowy wpis
@Pradawny

Czyli lipa z tym ich rzekomo wynagrodzeniem 7000-9000 brutto ile można liczyć tak realnie na rękę... chyba nie jest to stawka 4242brutto?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni w Niemczech
Wackler Personal-Service GmbH

Smuteczek

Nie ma żadnego przestoju a oferty pracy są za najniższą krajową i w gratisie co tydzień słoik flaków po zamojsku a autobusu nie ma żadnego pod firmę ze względu na oszczędności Hubert powiedział że od nowego roku będzie woził ludzi na taczkach do pracy także zapraszam drzwi otwarte

@Smuteczek

No a na czym ta praca polega? Może przynajmniej namęczyć się nie trzeba, lepiej mieć lekką pracę za minimalną niż ciężką. A poza tą podstawową stawką przyznają jakieś premie albo nagrody może?

Ala
@Ewa

Może przynajmniej męczyć się nie trzeba zasnatow sie kobieto co czy piszesz jak ten zakład to przysłowiowy zakład w(usunięte przez administratora)robisz Od deski do deski jak wul mechaniczny zapomnij o przerwie śniadaniowej bo ona w tym zakladzie nie istnieje

Zuza
@Ala

Można aplikować jedynie na ich stronie ale nie ma nic na temat stanowisk. Interesuje mnie praca na produkcji. Zastanawiam się jak dokładnie przebiega. Czy pracujecie na jednej maszynie czy macie możliwość zmiany między stanowiskami. Przyjmują tez kobiety na produkcje ? Jaki jest system pracy? Od poniedziałku do piątku?

Czy SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Parę dni temu wjechało ogłoszenia na operatora obrabiarek skrawających CNC i stąd pytanie, jakie pieniądze oni uważają za atrakcyjne wynagrodzenie? Pakiet medyczny jakiś sensowny jest, z dostępem do specjalistów i do objęcia nim całej rodziny?

NOWY

Witam a jak w firmie wygląda praca na stanowisku PH ??? ktoś może mi powiedzieć coś na ten temat

Czy w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

maro20001

Praca była w miarę dobra ale dyrektor solbetu to zwykły Palant zwolnił mnie z głupiego powodu bo miał zły dzień tacy ludzie jak on nie powinni zarządzać firmą pomimo tego że zawse byłem na czas w pracy i wykonywałem swoje obowiązki ten pajac mnie wywalił z pracy

Dawid
@maro20001

Nie dało rady się dogadać skoro powód zwolnienia był błahy? Miałeś chyba jakiś okres wypowiedzenia czy odszedłeś z dnia na dzień?

Urszula

Widzę, że chętnie się wypowiadają suwnicowi. Czy ktoś z biura tutaj w ogóle zagląda? Chciałabym się zorientować w szansach na pracę w dziale sprzedaży. Czy istnieją plany kadrowe ws. zatrudnienia nowych kandydatów, jakie są wymogi wobec kandytdatów, jakie możliwości zarobkowe.

Pewniak

Dajcie spokój ten cały rozładunek to jest dramat kołki gorące dźwigać bo z pieca to wyjezdza plus blachy przy tym już jest co robić później trzeba to spowrotem wrzucić później wyjeżdża to na magazyn tam jest dopiero wesoło bo sie okazuje ze są pustaki do wymiany i znowu masz gorący towar i jest tego tyle że szok dopiero potem ewentualnie suwnica to łapiesz ale znowu się okazuje ze przy wymianie dużo czasu zeszło i co iiiii jest lipa bo formy są na hali i trzeba zapieprzać a tu goście otwieraja nastepny autoklaw i już wiesz ze przez 8 h nie usiądziesz a Prezesik ci powie że to jak gra jeżdżenie suwnica

Koles

Robiłem na produkcji ale się zwolniłem bo główny kierownik to kawał (usunięte przez administratora)

Julia
@Koles

Zwolniłeś się tylko ze względu na kierownika? A czy poza tym nic Cię w tej firmie nie trzymało? Mógłbyś opisać jakie ogólnie panują stosunki między pracownikami, a przełożonymi?

Koles
@Julia

A co mnie miało trzymać główny kierownik to diota bez szkoły liczyć nie potrafi dobrze wysłowić się tez nie potrafi brakuje mu elokwencji pamietam go jako zwykłego robola gadał na prezesa huberta jaki to on jest zly i na ludzi co są na wyższych stanowiskach a teraz dostał posadkę i myśli ze jest królem świata a tak naprawdę jest zwykłym pionkiem co ledwo zdał podstawówkę

Zażenowany

Podejrzewam że w większości solbetow tak jest jak piszecie. W podniesniu jest dokładnie wszystko to samo

Anioł

Aż dziwne że ogłoszenia nie ma że 10 tyś brutto na suwnicy dają w 3 miesiące hahha ładnie ludzi (usunięte przez administratora) że wam nie wstyd nie ma gorszego zakładu w solcu niż solbet i to co ludzie gadają to prawda i nawet połowy nie wiedzą co sie tam dzieje i dużo jest przez samych pracowników !!!!

Honorata
@Anioł

Cześć, a gdzie jest w sumie lepiej? Naprawdę uważasz, że to takie złe warunki? Ile tam teraz dają, daj znać to ocenię sobie, a właściwie to dam znać chłopakowi, bo on szuka pracy i mu sprawdziłam opinie.

No name
@Honorata

Uwierz mi u mnie w pracy jest różnie. Ale tam to jest terror. Tam jest gruby (usunięte przez administratora). Byłem świadkiem- swoich pracowników prezes ruga przy klientach(usunięte przez administratora)

Dorota
@No name

No takie zachowanie przy klientach faktycznie słabe jest... No ale nic, mimo wszystko może spróbuje. Tylko zależy mi na stabilności, w necie dla specjalisty ds. sprzedaży oferują "umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)". No tak, tylko po jakim czasie można się tego doczekać? Bo czasem to trwa i trwa w niektórych firmach ;)

Stefan

A No i jeszcze zapomniałem dodać przerwa śniadaniowa w tym zakładzie nie istnieje jest tylko powieszona kartka dla picu a tak naprawdę trzeba tyrać całe bite 8 godzin bez żadnej przerwy

@Stefan

Z tą przerwa to jest tak od zawsze niby jest ale jej nie ma.

Dawid

Jak nie ma jak się należy? Ludzie nie mają chwili żeby odpocząć albo zapalić papierosa? Do toalety też nie można wyjść jak przerwy nie ma? Monitorują takie wyjścia?

Stefan

Iść tam do pracy to jakbyś sobie w kolano strzelił z ostrej amunicji robiłem na rozładunku obiecywali 10 koła brutto w miesiąc a ja zarobiłem tyle w 2 miesiące pani dr mówiła ze będę tylko czasem wymieniał bloczki a te czasem zrobiło się ze musiałem co wyjazd autoklawu to robić i wymieniać także jedne wielkie kłamstwo nie polecam tego zakładu możecie nawet 15 koła proponować to i tak nikt mądry na dłużej tam nie zostanie pozdrawiam serdecznie

Dokładnie
@Stefan

Święta Prawda tylko (usunięte przez administratora) przyklejeni są do lżejszej roboty za nic wświecie cie nie wpuszczą bo się boją o swoją (usunięte przez administratora) a co do samego zakładu to naprawdę to jest ostatnia ostateczność żeby iść tam robić nie dość że wcale aż tak nie płaca jak obiecują to zapomnij że zjesz coś w przerwę hahah ktorej wogóle nie ma w tym zakładzie tylko na kartce jest napisana żal ludzi którzy tam pracują bądź muszą !!!!!

Waco

Za żadne pieniądze tam nie ma co iść bo i tak cie zrobią w konia obiecują nie wiadomo co a na końcu wychodzi że wszedzie w solcu podobne pieniądze zarobić idzie ludzie dramat 80 % konfitury byle cie sprzedać wiecej o tobie wiedza niż ty sam o sobie !!!

Honorata
@Waco

No ale co tak właściwie robią? Ciekawa jestem, w jaki sposób mieliby mnie zrobić w konia, jak to piszesz :D Bez konkretów to ciężko mi uwierzyć w niektóre wpisy.

Mewa
@Honorata

Zapytaj tych z góry jak najpierw dają jakąś stawkę a później pójdziesz gdzie indziej robic to ci 3 zl ze stawki zjada np z krajalnicy na rozładunek jawne (usunięte przez administratora) a oni wielce się cieszą ze takie stawki dają wszystkie normy tak podkręcone ze ludzie padają jak muchy !!!

Małgorzata
@Mewa

no to czekaj, na umowie masz stawkę za pracę na danym stanowisku tak? i jak przechodzisz na inne to warunki się zmieniają ale umowy nie podpisujesz tylko słownie to przechodzi? zastanawiam się po prostu na ile to brew postanowieniom skoro robisz coś innego niż podpisano. jak to jest ujęte w treści?

Aktopytal

Sowa mam nadzieje ze ktoś kiedyś wyprostuje Ci ten krzywy ryj w imadle na warsztacie mechanicznym

puszczyk

Fff
@..

Nie błądzi

Zostaw merytoryczną opinię o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Zobacz opinie na temat firmy SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski