Jupiter Uitzendbureau B.V.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter Uitzendbureau B.V.

Czy pracodawca Jupiter Uitzendbureau B.V. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rozpierdol

Jak już to oferuje twarde dragi

Bartosz
@Rozpierdol

Twoja wypowiedź chyba nie jest zbyt poważna. Na przyszłość nie podawaj również nazw użytkownika, które będą wulgaryzmami. Czy jesteś w stanie napisać coś merytorycznego o pracy w tej firmie?

Rozpierdol
@Bartosz

Tak bo pracowałem w tym (usunięte przez administratora)

Robotnik

Ludzią którzy chcą tam jechać serdecznie odradzam dla ich dobra. W firmie sajgon i nie ład jak nie wiem . Byłem z dziewczyną i musieliśmy dzwonić do firmy co tydzień bo za każdym razem coś się nie zgadzało albo wypłaty w ogóle nie było. Mieszkanie w jakichś kontenerach (usunięte przez administratora)kto wie jeszcze kim, oczywiście kuchnia, łazienka i te pobrudzone prysznice wspólne. Strasznie złe traktowanie ludzi ogółem nie polecam.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Jupiter Uitzendbureau B.V. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Eindhoven i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Antyjupiter

Sytuacja pozostaje bez zmian ludzie wciąż są złe traktowani

Stefan

Jeśli jest tak kiepsko to tzreba pomyśleć o innej firmie i firma może zacznie dbać o ludzi?

@Stefan

Panie Stefanie, firma dba o ludzi, którzy rzetelnie pracują.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Jupiter Uitzendbureau B.V..
Igor

Pewnie niektórzy wyjeżdżający do pracy za granicę sądzą, że to wyjazd w celach turystycznych?

Pozwe jupiter
@Igor

Bo nie wszyscy pochodzą z patologii tak jak ty mi przeszkadza że taki (usunięte przez administratora) tam jest pijaństwo policja non stop niektórzy lubią spokuj odpocząć przed pracą i dobrze się czuć tak gdzie mieszkają a. Nie wychodzę zapalić a tam same cpuny pijaki co nawet zachować się nie potrafią patola (usunięte przez administratora)

Pozwe jupiter

15 tygodni obiecywali godziny praca była ale więcej dojazdu i wolnego niż pracy Solaris pożal się Boże w Polsce więcej by wyciągnął. Dojazd do i z pracy ponad 3 godziny w pracy 4.ipol godzi y dzień zmarnowany a zarobku jak nie było tak nie ma. Mieszkaliśmy w. MAasbree nie polecam stawiają teraz kontenery nie wiem dla kogo konie tam będą w tym czy właściciel otwiera jakąś chodowle bydła ale kto tam pojedzie to szybko wruci a patola tam taka że masakra Polacy Litwini Bułgarzy i reszta świata zmuszają do pracy wiem to sam po sobie nie zostaniesz w pracy mimo braku siły to cie zwolnia proste i ciapaki maja cię gdzieś biją tylko kasę na tobie bo dadzą Ci dzień pracy żeby za bungal zapłacić a reszta się martw sam pozdrowienia dla Dawida z maasbree koordynatora od siedmiu boleści.

Donatello

Ludzie,ludzie te agnecje pracy to jest (usunięte przez administratora) walą wszystkich na kasę tyle powiem wam bo teraz sram pozdro

Łukasz małolat

Jak będziecie słuchać ludzi to nigdzie nie pojedziecie. Ja pracowałem rok i nigdy nie narzekałem . Gdyby nie zwolnili mojej kobiety ( jej wina) pracował bym dalej .Polecam kasa na czas urlopowe wakacyjne gdzie zadki w firmach jest . Kto mówi że małe zarobki jak nie chciało się pracować wam tylko melanzowac to za co mieli wam płacić za ładny uśmiech ja sam osobiście naj miej miałem 450 naj więcej prawie600 e więc nie pier...... Glupot ludziska. A co do baarlo to jedno z najlepszych kwaterunkow .

A ja pracuje i nie narzekam, praca oke, wyplaty na czas ze wszystkim mozna sie dogadac :) Polecam kto nie zobaczy i sie nie przekona to zawsze bedzie mowil :)

barlow

kierowcy tam maja dobrze

rozczarowana

Nie polecam! Wszystko co obiecuje pan Waldemar zarowno w ogloszeniu jak i telefonocznie jest kłamstwem! Za KEMPINGI LETNIE w zimie bez internetu, naczyń i poscieli (a nie tak jak obiecuje nowoczesne domki) trzeba płacić 70 euro tygodniowo. Robota parę dni w tyg albo Wgl w koszmarnych warunkach (zimno i mokro). Wiekowka również obowiązuje a nie tak jak owy pan opowiadał ze albo wiekowka albo domek.. jeżeli ktoś się szanuje to radzę omijać ta agencje szerokim łukiem

Wojtek

Hej, a czy w aktualnym roku może coś się zmieniło? Wątek trochę ucichł, ale to też może być dobra wróżba, czasami jak jest dobrze to po prostu hejt ustaje :) Taką mam nadzieję, bo szczerze - ja słyszałem dobre opinie.

bambi

Elo dla tych naiwniakow co pojechali przez Jupii...Ter:) jupi to bedzie jak tam nikt wiecej nigdy nie pojedzie:). Bylem tam house majstrem i powiem wam jedno... Jak ja odszedlem to cos musi w tym byc na logike myslac:). A ludzi bez jezyka co nie potrafia i boja sie powiedziec swoje w twarz - tak jak ja to zrobilem, to jupiter wrecz kocha:). Kocha zrzerac wasza kase za wasza ciezka prace:). ja zarabialem 20h w tygodniu i mialem smieszne dodatki np. cieply posilek - czyli kawa :). Jaja jak diabli. To sa totalne buce w tym biurze jupitera:). Niby ladnie opowiadaja, ze to i to, jest dla was placone, ale coz.... jak sie nie zna tej roboty od podszewki to tak jest, ze ludzie jada bo nie maja wyjscia albo nie potrafia sie cenic:). I pozniej jest jak jest... piwa nie mozna sie napic:). No smiech na sali jak ta lala. Omijac, omijac i najlepiej nie myslec o jezdzie przez Jupiter z Venlo. Naprawde tepa agencja a myslenie to maja jedno... ssac z was ludzie ciezko pracujacy kase i zebyscie mieli jak najmniej praw, albo byscie jak najmniej o nich wiedzieli :). Szczera prawda i samo zycie. Pozdr dla domku 473:)

psss

najgorsza firma z jaka miałam do czynienia.Narażają ludzi na koszty dojazdu zapewniając iż jest dużo pracy a co do czego godzin jest tak mało że ledwie wyszłam na zero.Do tego niby opiekun tzw Diter ma tak głęboko wszystkich gdzieś no ale czego się spodziewać po człowieku który dzień zaczyna od piwa.Żenada.Zdecydowanie nie polecam nikomu

rrrrr

Ludzie przestrzegam was przed tą firmą moja dziewczyna pojechała tydzień temu do pracy przez tą firme u właśnie wraca sprowadzają ludzi a nie ma pracy a jak jest praca to nie wypłacają wypłat osoby które już tam pracuja od jakiegos czasu nie dostaja wypłat od 2,3 tygodni. W biurze nas zapewnieli ze jest wszystko ok pracy jest na tyle że robią po 12 h dziennie a jak dziewczyna pojechała to wszystko inaczej wygląda pracy ledwo jest na 8 h .naprawde dla tych którzy chcą jechać z tej firmy nie ma sensu bo traci sie tylko pieniądze na podróż i przeżycie do czasu ,,WYPŁATY'' o ile sie ją dostanie .

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Uitzendbureau B.V. - Eindhoven

• Jak się pracuje w Jupiter Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jupiter Uitzendbureau B.V.