Opinie o KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI w Swarzędz

Pracownik złodzieja Nowy wpis

Śliwiński to (usunięte przez administratora) nie tylko dłużników ale i własnych pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI odbywa się w siedzibie firmy?

Prawie nowy Nowy wpis

Śliwiński to zwykły pospolity (usunięte przez administratora) i nikt więcej, zapewne nawet włąsnych pracowników (usunięte przez administratora)

uszol

Komornik nie informuje listownie że zajął należność z PITU

SKIP
@uszol

Też jestem w tej samej sytuacji. Nie wiem z jakiego tytułu zajęta kwota z PIT-u. Zero informacji, zero zawiadomienia listowego. Po prostu Państwo w Państwie. Ale jest jeszcze możliwość złożenie skargi do sądu na działania komornika i chyba z tego przywileju skorzystam, pomomo , że na pewno na nic się nie zda. Wszyscy w pracy są oceniani, oprócz działań komornika .

Emilia Nowy wpis
@SKIP

Skąd pewność, że na nic to działanie się nie zda? Przecież sąd jest miejscem wymierzania sprawiedliwości, raczej nikt specjalnych przywilejów w nim mieć nie powinien?

Aplikowałeś do firmy KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Madziuleńka

Jestem zadowolona z tego komornika jakim jest Paweł Śliwiński nie (usunięte przez administratora) mnie nieraz uda mu się sciagnąć należne alimenty na moje dwie córki od byłego męża wnioski o cokolwiek poproszę otrzymam a z dodzwonieniem do kancelarii nie mam problemów

Emilia
@Madziuleńka

Przykra sprawa, że musicie to robić na siłę, dziewczynki przez to z pewnością cierpią... :( To sąd po rozwodzie może go polecił czy jak to się stało, że akurat jego usługi wpadły wam w oko?

Olga

Mi zajął konto zanim przyszło pismo to raz a dwa te kobiety w sekretariacie wcale nie lepsze. Dodzwonić się nie można i 3 raz się proszę żeby mi konto bankowe odblokowali bo jestem bez środków do życia. Kpina !!!!

MK

Mega mega pozytyw. Byłam załamana chciałam się wytłumaczyć by uniknąć wizyty Pana Pawła ale nie zdążyłam nic powiedzieć, Pan Paweł zapytał ile mogę wpłacić i ile mogę płacić co miesiąc. Bardzo sympatycznie.Bez zbędnych pytań. Konkretnie. Z całego serca dziękuję.

Sophie

Bardzo sprawne działanie. Moja sprawa została bardzo dobrze załatwiona. Polecam! Moje sugestie dla KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI: Bardzo sprawnie działający komornik. Moja sprawa została załatwiona bez nerwów i jak należy. Oby wszyscy komornicy tak pracowali. Polecam! Lubię atmosferę w KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI za: Profesjonalizm

Jagoda
@Sophie

Tak to jest, ci będący dłużnikami zamieszczają negatywne opinie na temat komornika, natomiast wierzyciele mogą tylko chwalić skuteczność tego pana. Mam dług w firmie meblarskiej ponad 13 tys. i liczę, że komornik będzie bezwzględny.

Asia
@Jagoda

nieprawda jestem wierzycielem i trktuje sie mnie gorzej jak dluznika malo tego wyzwiska i to ze pan jest tam od pobierania pieniedynnie wystawiania papierkow i robienia czegokolwiek aby sciagnac naleznosci od dłużnka. skandal !!!

Marysia

jezeli tak (usunięte przez administratora) ludzi jest nie uczciwy to niech sie liczy ze spotka go to samo co komornika Konrada Ciesielskiego i komornika pania Bochniarz komornik Ciesielski za oszustwa na klientów zostal aresztowany a pani Bchniarz przejela wlasnie nasz dlug i tez oszukiwala i zostala zawieszona w obowiazkach komorniczych oboje prowadzili nasza sprawę dlugu podli ludzie jak mozna byc takim czlowiekiem i na ludzkiej krzywdzie sie dorabiac

Moj

Zgadzam się z każdym wpisem tutaj na temat Pana Komornika bezprawnie zajmuje konta i ściąga bez powiadomia dłużnika trzeba coś z tym zrobić zgłosić do Izy komornicze niech się zajmą sprawa

@Moj

ja już to zrobiłem. zgłosiłem komornika do prokuratury

Ciekawski
@ja

Proszę napisz jaki był wynik postępowania przed sądem ? Mam również tego komornika i uważam, że robi " co mu się podoba" Czy komornik przesyła Tobie dokładne wyliczenia kosztów i rozlicza wpłaty ? Mi podaje jakieś dziwne kwoty, które całkowicie się nie zgadzają. Napisz co i jak proszę...

swarzędz
@Moj

ja też podałam komornika do prokuratury.mamy takie prawo trzeba walczyć z nieuczciwymi komornikami

Piszą tu dłużnicy, zamiast pracowników. Nie dziwię im się, ale na GoWork.pl liczyłam raczej na informację o pracy w kancelarii. Trzeba mieć aplikację, czy z dyplomem prawa mam u Śliwińskiego szansę na zatrudnienie?

Bartek

To forum pracownicze i opinie klientów zostały źle skierowane!

Dorota

W jaki sposób można starać się o pracę w KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI? Czy przed osobami chcącymi podjąć pracę w tym miejscu stawiane są jakieś szczególne wymagania, na przykład w kwestii wykształcenia, czy też dotychczasowego doświadczenia w branży? Napiszcie, jak to wygląda w tym miejscu i czy ktoś z Was ostatnio kontaktował się z firmą w sprawie rekrutacji.

Zainteresowana

Czy macie wiedzę o pracy w kancelarii?

Emila

Zgadzam się z powyższym.

Egzekutor

Komornik dokonuje zajeć bezprawnie bez tytułu egzekucyjnego bez poinformowania dłuznika. Do tego daje każe sobie płacic za kazdy przelew i ściaga koszty egzekucji, która jest bezprawna. Pomiomo informacji od wierzyciela,ze dług nie istnieje nadal blikuje konta! Bezprawie w literze prawa!!!!

Beata
@Egzekutor

Przykro mi , niestety opinia wyżej zgadzam się w całości . Paweł Śliwiński oszukuje ludzi imieniu prawa .

Zostaw merytoryczną opinię o KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI - Swarzędz

• Jak się pracuje w KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI?

KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.

KOMORNIK SĄDOWY PAWEŁ ŚLIWIŃSKI