Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Boskie 7656

Podpisalem umowe polska z agencja a w holandi nie podpisalem. Mowili calkiem co innego a okazalo sie cos innego. I nie pojechalem. Teraz mnie strasza ze mam wplacic 100 euro albo w sadzie sie spotkamym. W umowie nic nie pisze o kaze pienieznej. Mialem jechac na brukselki. Jak to jest ?

Aldona
@Boskie 7656

Przez jakie biuro z Polski jechałas?

Dzaga

Witam. To jak traktują tu ludzi w tej firmie to wielka kpina. Najpierw siedzisz bóg wie ile w domku potem zaś jak dadzą cię do pracy to płakać się chce. Ludzie płacą ubezpieczenia a jak coś się stanie to mają cię w (usunięte przez administratora) Już nie wspomnę o warunkach jakie tam panują. (usunięte przez administratora) jeden wielki. Koordynatorzy nie odbierają telefonów. A najlepsze jest to że niby dostajesz pracę na dłuższy czas a potem okazuje się że wyrzucają cię w pole do ciężkiej roboty i mają w (usunięte przez administratora) czy ci się podoba czy nie. Mało tego pewne panie wrzuciłem zdjęcia z Ala hotelu gdzie mieszkały i pokazał do jakiego syfu je dali to w ciągu paru minut zostały wyje... Bo pokazały prawdę jakie są warunki. Wstyd że takie firmy jeszcze istnieją. PS niby pracy nie ma ale jak przyjeżdżają młode siksy to mają najlepsza pracę i dobrze płacone. Brak słów na ten (usunięte przez administratora) Nie polecam szczerze!

@Dzaga

Jestescie na brukselce ?

Juzia
@Jozek1995

Naprawdę szczerze nie polecam tej firmy! Każdy pytania jak tam jest ???? z dobrego serca opisuje co tam wyrabiają z ludźmi ale ludzie i tak tam jeżdżą. Dziewczynę polamalo na polu musiała z niego zejść z nosa bardzo leciała jej krew i czuła się fatalnie trzeba było ja rozbierać przebierać itp a koordynatorzy mieli to w (usunięte przez administratora) i dziewczyna do prawie wieczora leżała z bólem zaplakana w aucie. To bydlaki nie ludzie są!

Jozek1995

Witam. Wyjezdzamy grupa 4 osobowa na brukselki. Czego moge sie tam spodziewac ? Warto ?

Juzia
@Jozek1995

Nie polecam! Ciągle kłamią co chodzi o pracę!

PierwszyIostatniRaz

Witam odradzam komukolwiek przyjazdu do tej firmy ,jak niżej napisała słoneczko tak właśnie jest...ludzie przejeżdżając na ich zakwaterowania muszą sprzątać zanim się wprowadzą, domki na odludziu, pracujesz raz w tygodniu ...obiecują Ci w Polsce pracę przy cebulkach a na miejscu okazuje się ze ta praca jest przesunięta o kilka tygodni i musisz czekać. .. ludzie siedzą po tydzień dwa bez jakichkolwiek środków do życia ,koordynatorzy to porażka najgorsi jakichkolwiek widziałam i poznałam, nie odbierają telefonów a jak już odbiorą to twierdzą ze nie są od tego tylko od tamtego Bla Bla gadanie .... straszne przywitanie w biurze czekasz aż ruszą swoje 4litery zMĘCZONY po podróży ....Nie polecam naprawdę jeżeli ktoś nie wierzy podajcie meila to wam wyśle fotki zakwaterowania i obesranych dywanów i wc bleeee

@PierwszyIostatniRaz

Jestescie na brukselce ? mail:marcin.nowak264@onet.pl

Pracownik Produkcji

Telefon

Brak

logo firmy Spawacz mig-mag
Estom
logo firmy Pracownik szklarni przez cały rok
Emmeloord
Werckpost Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca przy uprawie papryki - Brak wymagań!
Emmeloord
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy SZKLARNIE, PRZYCINANIE PAPRYKI
GP Recruitment
Sloneczko1233

Chciałabym się podzielić moim doświadczeniem z tą firmą pracy martho flex jak chcecie tu przyjeżdżać to jak najbardziej odradzam . Przyjechalam do pracy na cebulki a okazalo się ze mam robić na jakimś polu z brokułami. Przyjechałam w zeszłym tygodniu i tylko od tamtego tygodnia byłam raz w pracy. Codziennie dzwoni się do nich do niby Koordynatorów. Najlepsze ze jak byłam na tym polu na brokulach to zadzwoniła się do "Koorynatora,, i zapytałam się ile mam za godzinę to powiedział że nie wie że nam zadzwonić do tej osoby która wie po prostu śmiech na sali. Za każdym razem gdy się dzwoni do nich nie odbierając, A najlepsze w tym ze jak przyjechałam to w moim pokoju był syn smierdzialo puszki po pisze smród bród i ubóstwo do sklepu mamy prawie 12 km ani żadnego kierowcy na domku nawet żadnego roweru żeby można było pojechać . Wstyd najgorsze w tym ze jak byłam w Pl to Pan Adam zapewniał mnie ze praca jest i ze mam jechać na cebulki hehe. Pracowałam na tym polu w pomarańczowej piżamie . Koleżanka przyjechała w zeszłym tygodniu i do tej pory nie ma pracy. Śmieszne z tym ze dzwonili się do koordynatora Wojtusia i powiedział ze koleżanką ma z nami jechać do pracy a nkiedy miał być wyjazd okazało się ze Pan Wojtuś o niczym nie wie ze nie było z nim rozmawiano w biurze jak byłam Pani Agnieszka powiedziała mi ze od wtorku mam robić na poczciei tak tego do tej pory nie widzę śmiech na sali. Nie polecam no chyba ze chcesz mieć psychikę zrabana heh uważajcie lepiej Moje sugestie dla Martho flexwerk: TAK JESLI CHCECIE DALEJ BYC NA RYNKU PRACY TO LEPIEJ POSTARAJCIE SIE ZEBYBYLO WIECEJ PRACY A NIE POLOWA LUDZI SIEDZIN NA DOMKACH I CZEKA NA PRACE

Patrycja

@NapadaczBanków, ciekawe, jakie zmiany zaszły w firmie, że teraz jest o wiele lepiej postrzegana. Cieszę się, że jesteś zadowolony ze współpracy z Martho flexwerk! Będziesz chciała jeszcze podjąć pracę w tej firmie? Czy ktoś z Was także niedawno pracował w Martho flexwerk w Emmeloord?

Tymian88
@Patrycja

Zmiany w firmie hahaha. Zwierzeta maja lepsze warunki. Ta firme to powinni zlikwidowac. Zlodzieje i oszusci. A z tymi waszymi hotelami (kurnikami) co jest (usunięte przez administratora) grzyb itd to sie wypchajcie. Sami tam mieszkajcie. Pracownikow macie za smieci. Wazne ze kasa sie dla was zgadza.

Jestem

Witam czy moze mi ktos pomoc w niedziele mam jechac do tej firmy do pracy mam obawy pomozcie prosze

Tymian88
@Jestem

Nie jedz tam. Tyle moge powiedziec. (usunięte przez administratora) i oszusci i zero pomocy

Angela

Jestem w tej firmie i zastanawiam się jak długo jeszcze pociagne. Brak mi już łez i słów dosłownie.

Patrycja

@Jestem, a z czego wynikają Twoje wątpliwości dotyczące wyjazdu do pracy w Martho flexwerk? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił. Na forum przeczytać można wiele pozytywnych opinii na temat współpracy z tą firmą. Daj nam koniecznie znać, czy zdecydujesz się na wyjazd i jakie będą Twoje pierwsze wrażenia z niego!

@Patrycja

Witam cie obawy zawsze sie ma jesli jedzie sie pierszy raz nie boje sie pracy chce sie tylko dowiedziec na co moge tam liczyc

@Patrycja

zaulwazylem Patrycja ze bardzo bronisz ta agencje.....czyzbys miala z nia cos wspolnego ?? a moze pracujesz w niej skoro tak dopytujesz o szczegoly?? wiec moze zapytaj osoby korzystajace z tego forum co im sie podoba a co nie i moze od tego powinno zaczac sie wymiane spostrzezen odnosnie Martho Flex

@Patrycja

Patrycja chcialem zapytac dlaczego tak bardzo drazysz temat Martho Flex ?? czyzbys byla jedna z pracownic w biurze ?? chcesz dowiedziec sie co ludzie sadza o tym wszystkim ?? kazda opinia na temat biura ktora czytam jest jak najbardziej prawdziwa.....i te pozytywne i te negatywne....szkoda tylko ze Martho zatrudnia kazdego kto przyjdzie...bez zadnej weryfikacji czy tez zaswiadczenia o niekaralnosci....tutaj w holandii mozna sprawdzic kazdego i dostac opinie na jego temat od poprzedniego pracodawcy..... ale jesli pracujesz w biurze powinnas o tym wiedziec.....

Nika

Nie polecam, wiszą mi kasę a nikt nie jest kompetentny żeby udzielić mi informacji. To są jakieś kpiny, pracowałam gdzie mnie rzucili i nie marudzilam, a mam teraz zapłatę.

Patrycja

@Sczeruś, jeśli jakieś komentarze zostały usunięte przez administratora forum, to na pewno z uzasadnionych powodów. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin . Rozumiem, że można mieć negatywną opinię o danym pracodawcy, ale prosimy o wyrażanie jej w sposób merytoryczny i kulturalny. @angela, a jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Zapraszam do rozbudowania swojej opinii!

Patrycja

@TenObcy, na forum jest miejsce zarówno na pozytywne, jak i na negatywne opinie. Prosimy tylko, aby były napisane w sposób rzeczowy i kulturalny. Długo pracowałeś bądź też pracujesz w Martho flexwerk? Ponownie proszę o kulturalne wypowiedzi na forum!

angela
@Patrycja

Witam obecnie jestem w tej firmie i tu pracuje.Co prawda szału nie ma ale tragedii tez nie

Patrycja

@Serce, mam nadzieję, że ktoś odpowie w wyczerpujący sposób na Twoje pytania. Czy nawet jeśli tak się nie stanie, to zdecydujesz się aplikować do pracy w Martho flexwerk? Czy są na forum osoby, które aktualnie znajdują się w Emmeloord i pracują w firmie Martho flexwerk? Napiszcie kilka rzeczowych słów na temat pracy w tym miejscu!

@Patrycja

ta "wioske"omijajcie dalekim lukiem procz pol i szklarni nic tutaj nie ma a stawka 9,69 to jakies jaja....teraz zbliza sie tzw. "martwy sezon" wiec jesli ktos chce zaryzykowac i przyjechac to nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc powodzenia....jesli ktos wyjezdza po raz pierwszy radze udac sie w bardziej cywilizoane miejsca niz emmeloord. kazda w miare normalna praca jest juz obstawiona chyba z komus odpowiada rola tzw. skoczka i chce pracowac w ciagu tygodnia w kilku miejscach by latac dziury.radze sie dobrze zastanowic zanim wyjedziecie i nie sugerowac sie tylko dobrymi opiniami a poszukac tez tych negatywnych

Patrycja

@Serce, a pracowałeś już w takim charakterze w Polsce lub poza jej granicami? Jakie warunki zaoferowane przez Martho flexwerk byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu. @Rzeszowiak, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz lub pracowałeś w Martho flexwerk. Możesz napisać coś więcej o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Interesuje mnie na przykład forma umowy.

Serce
@Patrycja

W jakim charakterze? W Polsce owszem tak pracowałam ale nigdzie zagranicą. Niewiem czy firma jest wypłacalna, czy są dobre godziny ????

Serce

Witam czy był ktoś ostatnio w halandii w tej firmie? Jak wypłaty? Godziny? Czy jest bardzo ciężko? Chcę pojechać ale mam pełno obaw. Za odpowiedzi z góry dziękuję

NapadaczBanków

Pojechałam w tym roku na VECO już drugi raz, polecam każdemu kto chce sezonowo zarobić sobie trochę grosza, warunki w hotelu bardzo duże zaskoczenie - hotel w Ommen, polecam. Jeśli chodzi o prac ę to jest to stała praca 12h dziennie od poniedziałku do piątku - z wyjątkiem gdy leje deszcz na dworze ale na to nie ma nikt wpływu. Martho Flex w tym roku, a w zeszłym to zupełnie inna firma. Wiadomo, były jakieś nieporozumienia jeśli chodzi o kierowców ale generalnie wszystko na plus. Wyjazd w tym roku oceniam na mocne 4+/5.

agazgaga

To nie Marthoflexwerk tylko (usunięte przez administratora) wiem bo pracowaliśmy z chłopakiem przez to biuro czerwiec lipiec 2018 i co?Pierwsza tygodniówka ok 360 euro a dalej po 20 a nawet 10 godzin w tygodniu rewelacja.Dzwoniąc do biura słyszeliśmy tylko ...prosimy o cierpliwość będzie lepiej.Pani od rekrutacji bardzo miła aby przyciągnąć kolejnych naiwnych,a potem udawali głupich jak ludzie dzwonili że nie mają godzin a oczywiście za domek stała opłata 90 euro za tydzień.Porażka totalna tylko szoda że to nasi RODACY tak Nas oszukują wstyd.

Marecki
@agazgaga

To prawda ,, wpuścić świnię do koryta , to innym nie da " , dlaczego inni z innych krajów, dadzą rękę sobie uciąć za rodaka - ale nie Polak , on cię nie zna - wręcz podłoży nogę ( żeby eliminować)

@agazgaga

Też tam byłem 3 osoby w pokoju 10m kwadratowych

Najgorsza firma na świecie pracowałem rok 5 miesięcy zwolnili mnie za spóźnienie się na busą przez ten okres byłem tylko 5 dni na urlopie wstrzymujących wypłaty za dojazdy chcą podwójnie patologia Jeana a Sebastian koordynator gnoj (usunięte przez administratora) żeby go pedały wyjebyły szmatką reszta jest normalna

Ola

Ktoś był na zbiorach jabłek i gruszek przez tą agencję?Proszę o opinię czy warto i jak z zakwaterowaniem?

Marecki
@Ola

Jeśli chodzi o sady jest ok a o zakwaterowanie , jest teraz dużo nowych budynków ( zależy gdzie cię rzucą )

zbychu

szkoda wydawać na przejazd do holandii na powrót możecie nie zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk