Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Alicja

Wiedzieliście, że 25 kwietnia Tesco wspólnie z Link4 wprowadził ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów? Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/tesco-ruszylo-z-ubezpieczeniem-od-boreliozy,39545

ukryty szpieg administracji
@Alicja

a tobie alicjo kto placi za to udzielanie sie na naszym forum?moze ty jestes poprostu jakims u.s.a.

Lucyna

@tescowy ze stazem Myślę, że złość przez Ciebie przemawia. Wszędzie trzeba pracować, nikt nie płaci za leżenie.

prawda prawdzie
@Lucyna

A czy ktoś leży? Żeby zrobić normę w stoku to trzeba prawie biegać, zamiast pracować średnim tempem ,to tu trzeba na pełnych obrotach. Człowiek to nie maszyna ,meczy się. Tu nie chodzi o złość tylko o fakty. Od tyłu lat co pracuje normy zostały kilkakrotnie podnoszone by człowiek nie mógł nawet złapać oddechu . Czyli jest prawdą ze człowiek pracuje za dwie lub trzy osoby. Pracować a harowac ponad siły to różnica. Nawet kierownicy odchodzą bo musieli dźwignać obowiązki po tych których zwolnili.

prawda prawdzie
@Lucyna

Luka

Czy TESCO otwiera jakiś nowy sklep? Tak duża oferta pracy to chyba jest coś na rzeczy, może ktoś słyszał?

tescowy ze stazem
@Luka

Prawda jest taka ze jest dokładanie więcej obowiązków. Człowiek musi pracować za trzech. Likwidowane są stanowiska pracy , co się wiąże z przejęciem obowiązków po tych ludziach. Kiedyś kierownik chodził po magazynie i kontrolował jakość pracy . Teraz nie ma czasu odejść od komputera. Powiększona norma w porównaniu jaka była na początku sprawiła niska jakość np.. układania towaru na palecie I jego foliowania. Akord narzucony agencji i stawki zrobiły tez swoje. Dużo rób , mało zarób żeby pracodawca miał wysokie zyski. Oferta pracy w tesco to bzdura, lecz chętnie przyjmą świeżych żeby pozbyć się starych, ponieważ żądają lepszych warunków pracy. Zapraszam na stronę internetową solidarność tesco pl.

Kierowniki od roweru bez pedałów
@tescowy ze stazem

"Kiedyś kierownik chodził po magazynie i kontrolował jakość pracy . Teraz nie ma czasu odejść od komputera" - lepszego żartu dzisiaj nie usłyszycie. Chyba nie ma czasu odejść od stołu do ping-ponga. Nie bądź człowieku śmieszny.

norbert
@Kierowniki od roweru bez pedałów

Chyba twoi kierownicy nie mogą odejść od pingponga bo ja nie widziałem żadnego żeby w to dziadostwo grał. Tych z którymi pracuje to kulturalnie po jedzeniu idą sobie na papieroska. Śmieszny to ty jesteś pisząc takie bzdury. Tych najgorszych kierowników juz nie ma, niesety tych kilku dobrych tez nie. Widzę że strasznie nie lubisz kierowników. Widać niczym specjalnym się nie wykazales i nie potrafisz być milszy. Nikt z takim bufor nie chciałby pracować. Śmiesznie się nazwałem , a nawet idiot,.....cznie. ....A cha dziękuję w imieniu wszystkich palących za bliżej postawiona palarnie. Nie jest to szczyt moich marzeń bo było by lepiej jakby była w budynku, ale zawsze to coś.

Alicja

@ja 92 czy możesz skonkretyzować swoje pytanie? Piszesz, że chciałbyś się dowiedzieć więcej o warunkach pracy w TESCO. Informacje na temat jakiego stanowiska chciałbyś poznać? Co dokładnie Cię interesuje?

zonk il
@Alicja

A ty co matka Teresa z Kalkuty jesteś? Na magazynie świeże osoby mają często lepiej niż starzy pracownicy. Przez miesiąc nie daje im się uprawnień na wózki, przez co chodzą Przyuczac się na załadunki lub przyjęcia. Jak juz mają uprawnienia to zmienia im się priorytet na wyżej wymienione odcinki a starzy Magazynierzy chodzą ko masować palety lub w piking. Ponizajaca praca. Tak zachęcają nowych a wiedza ze ci ze stazem godzą się na to bo mają umowy na stałe. Poniżenie starych pracowników w tesco to norma.

nick
@zonk il

cieszcie się macie uprawnienia na wózki,bo u nas rozładunki robią tylko z-c , a uprawnień to nikt nie ma,odzieży też nie ma para spodni i 1 bluzka z dł. rękawem butów brak .grafik się zmienia kilkanaście razy w miesiącu ,nic nie można zaplanować ,wekendów całych to nikt nie ma ( sobota i niedziela).Palety tak załadowane ,że nawet nie chcą wejść przez drzwi,co druga to sie rozwala,jak zostaniesz na popołudniu tylko z kasjerem to Ci się odechce. pozdrawiam pracownik

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
ja 92

To jest strona gdzie opisuje sie warunki pracy i płace a nie o kotletach i innych glupotach każdy z was taki fafarafa ale tylko w gębie i prosto w oczy to dupowlaz kazdy z was. Chciałem się dowiedzieć jakie są w Tesco warunki pracy.

Alicja

@Wiesław, @Pracownik przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat TESCO. Forum nie jest miejscem do obrażania się nawzajem.

cewoxxx

Najglupsi to są w tesco w Teresin ie zmianowi. Fałszywi, dwulicowi karierowicze, którzy nie potrafią się sprzeciwić menadzerowi. Kryjąc swój zadek podkładają człowiekowi świnie.

Czytałem wyniki finansowe firmy za rok 2016/2017 i zarząd Tesco nawet w jednym słowie nie wspomina o tym co gazeta pisze bo o czymś pisać musi,sensacja musi być.

Gavroche

To poczytaj te wyniki finansowe jeszcze raz a potem porównaj je z wynikami finansowymi z poprzedniego roku oraz z wynikami finansowymi Tesco w innych krajach europy środkowej to może zauważysz, że nasze polskie Tesco jako jedyne w tej części Europy notuje spadek sprzedaży. Między czytaniem a czytaniem ze zrozumieniem jest taka różnica kolego jak między świnką a świnką morską :-) Aha: Alicjo jakoś już nie dopytujesz o warunki pracy... czyżby Ci ochota minęła dołączyć do naszego zespołu? Pozdrawiam.

@Gavroche

Ale gdzie jest napisane że będzie zamykać sklepy?się pytam?to jakieś insynuacje,spowoduje spadku sprzedaży?Jeśli będą je zamykać to przecież sprzedaż jeszcze spadnie.Widzę nie ktoś osoby mają większą wiedzę niż prezes Tesco,myślę że powinieneś go zastąpić

Wiesław

A ja myślę, że jesteś kasztanem bez rozumu i lepiej zamknij się.

@Wiesław

Żeby myśleć kolego Wiesławie to musiał byś posiadać odrobinę mózgu....,sądząc wypowiedzi niestety ci go brak ..Amen

@Gavroche

Najgorzej jak ktoś pracuje i narzeka,trzeba się zwolnić jak nie pasuje...stokrotka za płotem A nie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo

Gavroche

Jest to napisane w czwartkowym wydaniu gazety "Rzeczpospolita". Według Ciebie podawanie ogólnodostępnych informacji z ogólnopolskiej gazety (bo nie jest to jakiś brukowiec) to robienie we własne gniazdo? To co, może cytujmy tylko te wygodne dla nas fakty jak za komuny... to by Ci pasowało? Jesteś jeszcze mentalnie w tamtym okresie? Nie wiem czy to jest prawda i nie wiem co wie zarząd albo prezes ale wiem jedno: "Są prawdy, które mędrzec wszystkim ludziom mówi, Są takie, które szepce swemu narodowi; Są takie, które zwierza przyjaciołom domu; Są takie, których odkryć nie może nikomu." Jakbyś znowu czegoś nie zrozumiał: chce Ci prze to powiedzieć, że jeżeli ktoś coś wie to nie znaczy, że podzieli się tą wiedzą z szeregowym pracownikiem. W Tesco nie jest źle a nawet jest coraz lepiej (np. jest to w tej chwili sklep tańszy nawet od Biedry, dostaliśmy podwyżki etc.) ale to nie zwalnia nas z wytykania tego co nie jest ok albo może nas niepokoić. Pozdrawiam i najlepszego na Święta Wielkiej Nocy.

@Gavroche

Wszystko wyjdzie w praniu ,jakoś to będzie.Również pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Jeśli chodzi o ta Rzeczpospolita to klituś bajduś... najwięcej wiedzą,żart.

Alicja

@Sałata, czy naprawdę spotkałeś się w pracy z mobbingiem? To bardzo poważna sprawa. Jaka spotkała Cię konkretnie sytuacja?

Alicja

Jak przedstawiają się warunki pracy w TESCO?

@Alicja

"Rzeczpospolita": Tesco będzie zamykać sklepy w Polsce "Spadające przychody, kurcząca się liczba sklepów i mniejsza powierzchnia sprzedaży – taki obraz Tesco w Polsce wyłania się z ogłoszonych właśnie wyników za ostatni rok finansowy [...] Według "Rzeczpospolitej" powierzchnia sprzedaży w naszym kraju w kolejnym roku finansowym ma się skurczyć o ok. 33,2 tys. mkw. Chodzi zarówno o zamykanie sklepów, jak i ograniczanie powierzchni hipermarketów, które będą nadal działały. Firma nie podaje, o ile w związku z tym spadnie jej zatrudnienie" Ano tak się przedstawia obraz Tesco Alicjo, a jeżeli chodzi stricte o same warunki: pracujesz w święta po kilka lat z rzędu jak masz pecha, wolny jeden weekend w miesiącu a czasami wcale bo kierownik ma ciężko ułożyć grafik i czasem coś pójdzie nie tak, norma do zrobienia w kompletacji 13 ton - to tak w skrócie... jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszamy, pytaj śmiało :-)

Sałata
@Gavroche

Niech dają odprawę i wióruje stamtąd. Mam dosyć tego mobbingowania w pracy. Wszędzie tylko cię śledzą, prześladują .

różnica a różnica

UWAGA. OPINIA zamieszczona powyżej to same bzdury. Napisała ją osoba która po znajomości wykonuje lekkie prace i ma za to jeszcze premie. Kłótnie z kierownikiem mogą tylko zaszkodzic. Oczywiście są osoby , które marudza i są nawet skłonne do przekleństw i płaczu , ale nie znam nikogo z magazynierów kto by chwalił politykę tej firmy. Negatywne opinie na tym forum to zeczywistosc tesco w teresinie, a opinie chwalebne to zamydlanie oczu tym , którzy nie mieli do czynienia jeszcze z tym ....( zakładem pracy.)

Pracuję w TESCO od dawna i nie narzekam ale znam takich co przychodzą do pracy poobijać się. Przychodzi wypłata a tu cienko i dalej kłócić się z kierownikiem. Ciągle pokrzywdzeni przez los pisarze hejtów.

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w TESCO.

WORK0295 POZDRO SIUSIAK POZDRO WĄŻ

POZDRÓWKA Z KOMORNIK CD. UWIELBIAM PIOTRA GOŁĘBIA DOBRY CZŁOWIEK . POZDRO DLA WĘŻA I SIUSIAKA !. POZDRÓWKA WARIOTY.

123bb

ostatnio do nas przyjechało cos z magazynu z naklejką Auchan Gliwice

bihtforh

Przyjmują jak leci i na sztukę. Popatrzeć na nie których to można stwierdzić że są to osoby specjalnej troski. My mamy z nich zrobić fachowców a potem idziemy do od strzału. Menadżer chce wymienić obsadę. Tylko czy ci swierzaki będą chcieli zasuwac jak stara kadra? Na dziesięciolecie to dają najtańszy i pospolity obiad, schabowy, surówka i kartofle. Obciach tam iść ale dla nie poznaki, trzeba iść.

Smakosz
@bihtforh

Wypowiada się ten, co nie umie odróżnić schabu od cielęciny... Jak nie pasował Ci obiad to idź i powiedz to prosto w oczy, a nie tu się uzewnętrzniasz. Może prezent, który sam sobie wybrałeś też Ci nie pasuje???

@Smakosz

Ty smakoszu zapewne zadowolony byś był jakby Ci dano konine albo baranine. Cieszy cie wszystko co firma ci da. Na dziesięciolecie , za te lata ciężkiej pracy wdzięczność powinna być bardziej adekwatna. Ty jak nie zaznales potu na plecach nie wypowiadaj się w ogóle. Merytoryczną wypowiedzią będzie to ze negatywne wypowiedzi na tym forum o tej firmie są prawdą, wiec również odradzam ten obóz. Przypomnijcie sobie jak przebiegała wigilia . Miernej jakości pożywienie o ilości nie wspomnę w dodatku w jakim otoczeniu. Ciekawe jak odbędzie się dzień dziecka? Jeśli tak jak w tamtym roku, to nie wezmę w tym udziału i zabiorę dzieci na lody.

Zadowolony
@bihtforh

Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zwolnienie się z tej firmy. Po co masz się męczyć. Jest tyle firm dookoła. Ale Tobie w następnych też na pewno będzie źle i nic Ci nie będzie odpowiadało. Najlepiej jakby płacili za nic. Firma jest zła a Ty taki wspaniały!

@Zadowolony

Po prostu mam swoją godność i nie lubię jak mi się ktoś wtrąca do roboty nie mając o niej zielonego pojęcia. Pewnie siedzisz przed komputerkiem i nawet nie wiesz na czym polega ciężka pracy w diabelskim tepie i stresie. Głupie zmiany a robota ta sama. Potrzebna jest stabilizacja a nie w kolko wyrzucanie pieniędzy w błoto.

miki

a i chorda kochanka powraca na jego zmiane umia ladnie lizac mu (usunięte przez administratora)

miki

A MNIE NAJBARDZIEJ DENERWUJE beatka i ta druga co chodzi jako kierowniczka no zal na was patrzec chodza jak swiete krowy i nic nie robia

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO