SAF S.A.

Opinie o SAF S.A.

ORMO

chcę się rozeznać odnośnie WT ponieważ szukam ofert na tym stanowisku i chcę wybrać najciekawszą.Mam spore doświadczenie w tej branży. Powiedzcie mi coś więcej o WT. jakie warunki,czas pracy,wyposażenie w narzędzia,kasa itp. Tylko proszę o konkrety.

była

saf wspominam dobrzem chociaz maja wymagania co do pracowników duze. Pracowałam dosyć długo, odeszłam sama bo znalazlam bardziej spokojna pracę. Do dzisiaj mam kontakt z ludxmi z dzialu w którym bylam. Roznie mozna mówić, ale było ok.

abc

Z tego, co mi wiadomo, to nie zarabiają tylko Ci, którzy mają zajęte wynagrodzenia przez komorników. Niestety na to firma nie ma wpływu. Jest ciężko, ale zawsze można zmienić na lepsze...

Firma bez perspektyw. Nikt normalny w niej nie siedzi, bo ucieka.A jak widza ze się komus cos sie nie podoba to zwalniają zanim sam to zrobi.(usunięte przez administratora), sam stad będę uciekal jak widze co jest. Bardzo dobrym pracownikom pozwalają odchodzić a trzymają byle co....firma windykacyjna hahahah placi prac.biurowym (usunięte przez administratora)a terenowym (usunięte przez administratora) jedni i drudzy pracują ciężko, ci drudzy nie maja zadnego zycia bo dygaja ile wlezie. praca nawet w domu, kaza w weekendy telefony odbierać jakby to była twoja firma / za marne grosze. zadnych szkolen, zadneych wdrozen do pracy,,siadaj i rob a jak zrobisz zle- pozbędziemy się ciebie..nie polecam nawet by zdobywav doświadczenie, bo się nei zdobędzie,,w tej firmie się bladzi po omacku

dyzio

(usunięte przez administratora) Zarobki ok 1600 zł + premia od wywindykowanych kwot.

misio pysio

tomi

Odnośnie info. powyżej ... Przecież tam pracujesz, i to dlatego umieszczasz pozytywne posty na temat tej pseudo firmy. Zapewne jesteś typem pracownika-wazeliniarza. Praca zupełnie bez przyszłości.

?

Chciałbym pracować w saf

Bogdan

Daj sobie spokój. Nawet nie trać czasu, bo po kilku miesiącach stwierdzisz że twoja decyzja to była wielka pomyłka, a sam pracodawca to jakieś nieporozumienie.

Praca bez przyszłości.

nick

no i pracownik pracujący w strachu nie pójdzie przecież po podwyżkę, więc problem z głowy.

anonimowo

Tak, (odnosnie info powyzej) sytuacja teraźniejsza niestety prawdziwa. Tez sie nie dziwie, zrobic dobra robote i nie zostac docenionym. Kiedys podobno bylo dobrze, teraz - jest tragicznie. Nie polecam.

nie polecam, żenada-firma

anonimek

potwierdzam - są premie i/lub prowizje - zależy od stanowiska, i nie tylko obiecywane, ale rzetelnie obliczane i wypłacane. jeśli się pracuje, a nie obija, można zarobić.

mario

zależy wszystko od stanowiska, dodatków nie ma premie to prowizje

Pracuję tu i jest dobrze. Zawsze znajdą się mniej lub bardziej niezadowoleni byli i aktualni pracownicy. Pozwolę sobie zauważyć, że w necie na każdy temat są w większości negatywne opinie, bo prawie nikomu nie chce się pisać o niczym dobrym.

JUŻ były pracownik

@anonim, czytaj ze zrozumieniem. Jakiś czas temu SAF dostał karę w wysokości ok. 80 tyś. zł więc ucinali pensję pracownikom. Obecnie dostajesz 1500 zł na rękę i wciskają Ci kity ( rozmowa - szkolenie ) że po pewnym czasie będzie to bardzo duże wynagrodzenie. Nawet jeśli to i tak nie doczekasz tych czasów bo dadzą Ci 2 - tygodniowe wypowiedzenie po tym jak wycisną Cie jak cytrynę.

...

zdecydowanie sie zgadzam... kiedys bylo na prawde fajnie! kiedys wspolpraca a teraz wyscig szczurow... brak slow...

.....

Kiedyś tam BYŁO naprawdę bosko, cudnie i wspaniale, super się pracowało. BYŁA świetna atmosfera, wspaniali koledzy/koleżanki gotowi zawsze pomóc. Teraz ..... jedynie despracka pogoń za pieniądzem, pełna inwigilacja i nieustanne "uprzejme donoszenie" do Zarządu... Szkoda, bo to była naprawdę fajna firma...

ja_poprostu_ja

zawsze i wszędzie może być lepiej, ale nie można narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o SAF S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SAF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAF S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAF S.A.?

Kandydaci do pracy w SAF S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAF S.A.