PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

samotna7419

Czy ktos z was wie ile zarabia ekspedietka u panstwa pellowskich z gory dziekuje za odpowiedzi.MARGARET

mario484

pomimo iż w TYM ROKU nie pracuję u Państwa Pellowskich to stwierdzam iż jeśli trafia się pracownik chcący Pracować to wypłata jest Godna. Niestety w dzisiejszych czasach nie tylko należy wymagać od Pracodawcy należy też Dać coś od Siebie. Praca nie jest Lekka jednak jeśli się postarasz to [usunięte przez administratora] potrafi to Wynagrodzić Osobiście Pozdrawiam Ją i Całą Ekipę i życzę Powodzenia

sarenka

zgadzam sie calkowicie z powyzszymi wypowiedziami ....i ja tam rowniez pracowalam bylam wykorzysywana wysmiewana wyzywana od najgorszych poza tym atmosfera bardzo nie ciekawa cagle szpiegowanie donoszennie zeby dostac extra50 zl sama [usunięte przez administratora] robi wrazenie osobki slodziutkiej jak jej asortynent cukirniczy a na zapleczu zamienia sie w potwora ludzie to jest skandal!!nigdzie nie mozna sie odwolac bo oni maja wszedzie szerokie plecy nigdy ale to nigdy nie poszlabym tam do pracy ponownie nawet gdybym nie miala co jesc .................

gestaspo

Płaca niewielka, niby godzinowa a zapieprz akordowy, plecy odpadają, nie to że sie boje pracy fizycznej bo pracowałem na budowach i przeprowadzkach itp. , ale te[usunięte przez administratora] nie umieją przygotować porządnie stanowiska pracy i trzeba się schylać do ziemi po każdy 1 chleb a do pokrojenia jest kilkaset. No i można by pisać to co inni.

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

myszka

Zgadzam sie calkowicie stres stres i jeszcze raz stres ja po pieciu latach pracy w domu wariatow wyladowalam w psychiatryku.Teraz mam swoja firme dzieki ktorej zarabiam faine pieniaszki[usunięte przez administratora]

nowa

a ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja na Podwalach Staromiejskich 82, warto tam pracować? czy też jest, aż tak źle?

KOziol

A więc i ja wypowiem się na temat pracy u Pellowskich. Powiem tak tragedia!!! Stawka Jaka oferują za to jak tam się haruje to żart. Pracownik jest traktowany jak śmieć jak już tam pracujesz to nie jesteś pracownikiem lecz własnością firmy najlepiej pracować tam 24 na dobę. Szefowa ciągle się na kimś wyzywa zresztą kierowniczki tez a ludzie pracujący są c (usunięte przez administratora) scy . Tyle ludzi co tam przychodzi i odchodzi to jak w kinie. Nie polecam lepiej posiedzieć bez pracy niż mieć chorobę nerwicowa.

ilka

Pracowałam u Pellowskich pół miesiąca atmosfera nie do zniesienia. Płakac mi sie chciało na samom myśl że rano musze tam wracac. Jak i pani [usunięte przez administratora] strasznie wredne. Współczuje tym co jeszcze tam pracują.

Rzoi

Pracowałam tam ,dzięki Bogu całe 2 dni, co za klimat. Wrzeszcząca [usunięte przez administratora]wyzywająca wszystkich po kolei od półmózgów, itp. na tyle, że klienci wszystko słyszą na sklepie. I tego 5 szefów, każdy próbujący nie udolnie rządzić. Do tego pracownicy nawet wieloletni, którzy na każdym kroku naśmiewają się, opowiadają sobie żarty z szefostwa. Dziwna sprawa. Generalnie nie polecam.

Złotko

Te porażające opinie to prawdopodobnie prawda! Czytam tu opinie o piekarniach w całej Polsce i wszędzie to samo. Sam jestem piekarzem,pracowałem w kilku piekarniach i wszędzie było podobnie!

hak

ale pierdoły wypisujecie

Beznadzieja

9 zł za latte w obsmarkanej szklance cukier tylko na ladzie nigdy wiecej

iness

a co gdy zamierza się sprzedawać te wypieki, ale nie w Gdańsku tylko gdzieś niedaleko Kołobrzegu? jakie są warunki? przełożeni też tacy cięci?

Normalny

Ale jesteście wrażliwi... he, he. Śmiać mi się chce z Was, biedacy zoraliście sobie \\\"psyche\\\" w tej firmie ? Nie potraficie się odnaleźć w prawdziwym życiu i tyle... wcale was nie żałuję...

xzabi

praca tam to gorzej jak [usunięte przez moderatora] w rosji stawki niskie nie masz własnego zdania a szefowo chodzi mordę drze na każdego. sam tam pracuje i wiem co się dzieje kobieta wróciła z urlopu pierwszy dzień i dostało jej się na wejsciu za to że nie było jej w pracy wczoraj masakra a kierowcy lepiej nie mówić konwojenci to samo tyrani na każdym kroku jeszcze szef ma wszystko w [usunięte przez moderatora]

pastylka

Pracowałam w piekarni - cukierni Pellowski kilkanaście lat i bywało różnie. Czasem ubaw po pachy czasem nerwy i stres, zmęczenie. Jest to praca w bardzo dużej firmie w gronie wielu różnych ludzi i czasem jest jak w rodzinie, a to nie znaczy różowo. Ale, ja się bardzo wiele nauczyłam i zawsze kiedy prosiłam o pomoc Szefostwo mogłam na te osoby liczyć ZAWSZE. Byłam zwykłą pracownicą. Za nadgodziny ZAWSZE płacą (nadgodziny można odmawiać) Szefowa pamięta nawet o dzieciach swoich pracowników, urodzinach, imieninach. To dobry człowiek!!!!!!!!!!!!!!!. A sama przez te lata napatrzyłam się na to jak pracownicy oszukują i okradają tę firmę, a następnie piszą TU wyrywki jak im wygodnie. Dziś tam nie pracuję, ale szanuję tę firmę i DZIĘKUJĘ.

piekarz

lekko 6 tyś zarobisz

elii

a zastanow się może dlaczego o godzinie 16stej nie miała wydać ze 100zl? skoro przez 3/4 dnia co drugi klient przychodzi ze 100zl wiec skąd ma mieć wydać reszte.

GabrYk

Żenada... Tak narzekać a pracowałaś rok. Szkoda, że w czasie swojej pracy nie napisałaś tej opinii. Osobiście znam 3 osoby, które mają staż pracy powyżej 6 lat i jakoś nie marudzą. Chyba nie zna Pani realiów rynku pracy. Pozdrawiam.

mała12

ja też pracuję w piekarni [usunięte przez moderatora] praca jak każda inna wszędzie jest dobrze ,gdzie nas nie ma ,wszędzie jest jest jakieś halo

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI