Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o. w Warszawa

oli

tzn?

Kasa jest w NEPTUNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

misza

kolego on naszej firmie zalega kase a znając mojego szefa znajdzie go na końcu świata nie jako ekokrzak tylko jego jako osobe prywatną i i wyrwie to co ma

robert

ale co z wyplatami ? jak odzyskac?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
xxx

czy firma oficjalnie oglosila upadlosc?

Bambi

ehhh dnoooo

jacek

opinie kolegów popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prezes to chlopczyk,któremu sie wszystko należy i myśli, że pomimo tego ,że krzak pada to nadal można ludzi nabierać,nie odbiera telefonów i twierdzi ,że sytuacja firmy jest bardzo dobra, moim zdaniem stanowisko ciecia w firmie to dla niego za wysoko!!!!!!!! pozdrawiam miłe panie w biurze,które robiły co mogły,ale wiadomo,że ostatnie słowo należało do pREZESA b. Pozdrawiam kolegów z pracy byli naprawde świetnymi fachowcami i kolegami, szkoda tylko że wszystkich tak nisko cenił

fizol

nie jest tragicznie?????"euro krzak" nie ma na posiłki regeneracyjne dla ludzi!!!!!!!! MASAKRA

Młody

Nie jest taka zła tylko zarządzanie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale problem z kasą nie takie tragiczne

aaa

czy cos sie zmienilo w firmie?

kabi

Jest lepiej...

bezradny

niestety nie utrzymala sie firma na rynku....wszyscy juz odeszli...ja prac owalem na slasku..jaka jest sytuacja na innych budowach?

robol

Niech nie kombinuja tylko mi kasa wyplaca. a z ta firma to raczej nie prawda , bo kto bedzie u nich pracowal?

impreko

hodzą słuchy zefirma ta chce wprowadzic narynek firme curke o nazwie impreko i dalej będą ludzi robić w wała .a prezes ciapak czy niby polak niby grek nie odbiera telefonu myśle ze ktoś nie wytrzyma za duze pieniądze ludziom wisi

pawel

juz chyba wszyscy odeszli z firmy:( pora na nas:( (usunięte przez administratora)

robert

ciekawostka : firma ogłasza upadlosc a tu ogloszenie ze zatrudniaja majstrow. ciekawo kto bedzie w ich brygadzie ? chyba jak to ostatnio jest jednoosobowa armia:D

ewelina

Nie mam dobrych wiesci-firma upada. szkoda ludzi ktorym zablokowali wyplaty

prywaciarz

ta psełdofirma to lipa narynkubudowlanym kilkanaście lat tohyba plajte ogłoszą podwykonawcom nie płacąsą w krd i wogule niepolecam

Zgadzam się z przedmócami:( Pracowałem w tej firmie na dworcu gdańskim, brak zainteresowanie kierownictwa, trzeba bylo sobie samemu robote załatwiac , nie mowiac juz o narzedziach...!!! w dotatku obcinanie godzin i brak wyplat- zenada!!! to juz koniec euro krzaku!!!

rafał

zgadzam się z przedmówcą, najgorszy baran to dareczek z case w serocku, podpierd...o byle g... nawet inż bud, i rudy miruś mgr, banda złodzieji i nieudaczników, szkoda czasu aby tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o. - Warszawa

Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska Euro-Ekolas Sp. z o.o.