Opinie o Helios Kino w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Helios Kino. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Helios Kino na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helios Kino w Sosnowiec

patrycha

Ja właśnie próbuję zrezygnować z pracy,ale coś nie dają mi szansy. Na początku wszystko ładnie,kierownicy mili,dopiero po jakimś czasie wyszło,że traktują cię jak totalne 0! Jedynym plusem jest chyba to,że można poznać super ludzi.Stawka jest śmieszna,5zł/h,a warunki jakie Ci stawiają nie są warte nawet tego grosza.

misia

a dzis... w 2014 stawka nadal bez zmian

misia

mineły 2 lata ceny posżły w górę zdecydowanie z stawka płacy czyli 6,5 zł brutto nadal taka sama, żenada

Arafat

Witam Prosze o kontakt kogokolwiek kto pracował lub pracuje w kinie przy produkcji popcornu. Potrzebuje szybkiej pomocy dotyczącej produkcji popcornu karmelowego. Za pomoc przeleje pieniążki na piwo na podane konto. Pozdrawiam kontakt@giro-gastro.pl

Małgosia
@Arafat

Praca fizycznie nie jest taka ciężka. Jednak psychicznie naprawdę wykańcza. Nie jest to takie piękne i kolorowe jak przedstawiają w ogłoszeniu czy na rozmowie. Fakt, jest miła atmosfera, ale na pewno nie dzięki osobie, która tak chętnie to rozgłasza. Pracownicy trzymają się ze sobą, bo w pojedynkę człowiek nie da sobie rady. Człowiek rzucany jest na głęboką wodę i zbiera baty za każdy błąd. Fajne są dni, kiedy spokojnie można wykonywać swoje obowiązki, bo np. nie ma ludzi, albo kierownik ma lepszy dzień, bo wtedy praca idzie sprawnie. A nawet wtedy jest ktoś z kierownictwa kto znajdzie sobie dziurę w całym. Nie jest prostym sprostać wymaganiom niektórych kierowników. Pracuję w tym kinie już jakiś czas i podczas tego czasu już kilka osób odeszło. Są ludzie, którzy totalnie olewają sobie pracę, ale są tacy którym na tej pracy naprawdę zależy i taka bezsensowna krytyka powoduje tylko zniechęcenie. Najgorszym co może być jest omijany przez wszystkich bar. Nie ma tam picia, nie ma jedzenia. Pić można zawsze jak się pójdzie do socjalnego, tylko nie zawsze jest ku temu możliwość. Często jest tak, że napić się można dopiero w 15 minutowej przerwie podczas całego dnia. Tłum klientów i przychodzi kierownik teoretycznie do pomocy a w praktyce powoduje, że czujesz się beznadziejny, bo ta przy kliencie pyta co robisz, po co to robisz i opieprza cię czasami naprawdę za pierdoły. Zdarza się, że osądza Cię o nienabijanie na kasę i mówi: o widzę, że nie nabijasz na kasę. I czujesz się wtedy jak (usunięte przez administratora) bo jeden błąd traktowany jest jak norma a jedna dobrze zrobiona rzecz jest chwilowa. Kierownicy chodzą zmęczeni i wkurzeni ich wkurzenie przechodzi na pracowników. Kierownicy nie są sami w sobie źli, stres, który dźwigają daje sporo o sobie znać. Bardzo trudno jest, gdy człowiek stara się jak może, naprawdę u kresu sił, robi do późna do godziny 24 następnego dnia na 8 i nikt nie pyta jak się ma i czy jest zmęczony tylko opiernicza i pospiesza. Czasami naprawdę zbyt nerwowo. Wiadomo, praca z ludźmi nie jest łatwa, ale ogólnie człowiek wraca do domu i nie chce do tego kina wracać. Wszystko oszczędzać: karmel, napoje a nawet sos do natchosów. Bar to najbardziej stresująca część kina to miejsce, które omijane jest jak ognia. A sama Pani Dyrektor, może zamiary ma naprawdę dobre, ale Jej humoru i nieprzyjemne docinki, wyolbrzymianie i właśnie potrafi powiedzieć ( pomimo, że na 100% zadań 99% zrobionych jest wzorowo) że beznadziejnie wykonane czynności, bo jakaś pierdoła Jej się nie podoba. Po zakończonej zmianie wpisujemy się na listę, którą ma podpisać Pani Dyrektor to krew człowieka zalewa, bo ta potrafi powiedzieć, że miała cholernie ciężki dzień i jest taka zmęczona i ma tyle na głowie. A Ty zwykły człowieczku z flakami na wierzchu czujesz się jak papierek po słomce - trzymać fason a potem won. Jeśli szukasz docenienia, jednostajności i odpowiedzialnego personelu dowodzącego - złe miejsce.

bezsensu

A co WSB w DG to jakaś żenada? ja jestem po WSB a potem po AE i stwierdzam, że takiej wiedzy jak z WSB to nie wyniosłam z AE!gdybym jej nie skończyła to byłabym nikim!to zależy od człowieka kim jest a nie uczelni. Widać, że jeszcze jesteś młoda

just me

na obecną chwilę jest 6 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące potem 6,5brutto... praca spoko ale wiele się nie zarobi bo mały ruch, wysłać cv jak przyjęcia będą to zadzwonią ( ja tak zrobiłam), na studentów dziennych patrzą dobrze bo najbardziej potrzebują osób na weekendy

znalazłam na stronce kina ofertę pracy ale nie wiem czy jest ona aktualna bo nie ma żadnej daty podanej orientuje się ktoś z Was czy szukają kogoś na stanowisko obsługa kina/Cafe Nescafe? I czy mogł by mi ktoś powiedzieć jakie jest wynagrodzenie jak patrzą na studentów dziennych i co mniej więcej trzeba robić na tych stanowiskach? Była bym bardzo wdzięczna ;P

marysia

czemu Lukasz takie wspanialy chlopak z sosnowieckiego heliosa juz tam nei pracuje ? ! przychodzilam na filmy tylko dla niego !!! DLACZEGO !! uwielbialem patrzec na Ciebie gdy lales mi pepsi.... LUKI WRACAJ !!!

Złodziej z heliosa

U nas było wszystko spoko dopóki nie zaczęli sprawdzać kamer i nie zwolnili 15 osób. Ale całokształt spoko

ktoś

Witam, pracowałem tak kika lat temu i w 100% zgadzam sie z Twoją opinią, kierownictwo do bani. A z tego co wiem wciąż są Ci sami których wymieniłeś. Kino na wysokim poziomie a kadra .....daje wiele to życzenia. Mówię tu przede wszystkim o kierownikach

mnie to sie najbardziej podoba ten koleszka co tam pracuje. rewelacyjny jest. ���ukasz ma chyba na imie :D KOCHAM CIE LUKASZ !! :)

Klara

Widać po waszych nickach i godzinach wpisów że nastąpił atak pochwał obecnych pracowników :) Tak podlizujcie się :) Jednym słowem nie polecam a pracowałam jak wół !!!!

Pracuje w tym kinie od ponad 2 lat....i uważam że jest super. Zawsze chętnie chodzę do pracy bo wiem że spotkam w niej przyjazne mi osoby. Nikt nikogo nie linczuje ani nie morduje. Osoba która wypisuje takie głupoty powinna sie podpisac.....przynajmniej mozna bylo by o niej cos napisac jaki byla pracownikiem. Kierownicy też nie są tacy okropni... i wcale sie nad nami nie znecaja........

Mała

Popieram w 100% też tam pracowałam i mam takie wspomnienia....

lipa!!!!!!!!!!!!!1111

Zostaw merytoryczną opinię o Helios Kino - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Helios Kino?

Zobacz opinie na temat firmy Helios Kino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helios Kino?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Helios Kino?

Kandydaci do pracy w Helios Kino napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Helios Kino