Opinie o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NITROERG S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NITROERG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Witek

Pracuje tutaj od roku. Zatrudnileem się zaraz po studiach. Jestem zadowolony z wynagrodzenia oraz benefitow. To moja pierwsza praca w tak dużej firmie. Mogę liczyć na premię, dodatki i coroczną podwyżkę. U poprzedniego pracodawcy nic takiego nie miałem a tu jest.

@Fric

praca jest w porzadku, pracowalem tam troche czasu, ale jakis czas temu musialem sie przeprowadzic z zona na pomorze

Patrycja

Ubiegałam się u nich o prace w dziale kadr. Sama rozmowa jak i proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze. Wcześniej naczytałam się tutaj bardzo dużo złych komentarzy, jdnak biorąc udział w rozmowie przekonałam się że nie była to prawda. Firma proponuje bardzo fajny pakiet benefitów, zarobki są rynkowe. Polecam nie czyytać opinii tylko pójsć na rozmowę.

annnolnim Nowy wpis

Przy obecnych cenach ,podwyzka 7,5% to kpina. stawki ponizej 4200,00

Grzegorz Nowy wpis
@annnolnim

Netto płacą te 4200? I na jakich stanowiskach? Szukają Elektromontera, ale nie podają widełek płacowych. Nie czynią żadnych przechwałek a propos wynagrodzenia. Jedyne, co zachwalają, to pakiet socjalny.

Beata

Jakiś czas temu brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalistyczne. Rozmowa została przeprowadzona w siedzibie firmy w Bieruniu. Udział w niej brały osoby z hr’ów oraz kierownik zespołu do którego miałabym dołączyć. Atmosfera podczas rozmowy przyjazna, odpowiedziano na wszystkie moje pytania oraz opowiedziano mi o benefitach i dodatkach, które oferują.

@Beata

A długo czekałaś na odzew ze strony firmy po wysłaniu CV? Obowiązywał tylko jeden etap rekrutacji, ta wspomniana rozmowa? Mnie interesuje stanowisko Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej. Zastanawiam się czy aplikować. Niestety nie mogę sobie pozwolić na rozległą w czasie rekrutacje.

Beata Nowy wpis

Nie pamiętam dokładnie, ale było to kilka dni. Ja miałam dwa etapy rekrutacji w czasie których mogłam wszystkiego się dowiedziałam.

@Beata

Dotyczy to również takich stanowisk, jak Kierowca, czy jedynie biurowych? Kolega też wyżej mówił, że na rozmowie opowiadano mu o benefitach i dodatkach. Ale przecież już w ogłoszeniu wyszczególniają, że są m.in. prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń, grupowych, karta wstępu na obiekty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci, niskie oprocentowanie pożyczki na cele mieszkaniowe, czy pracowniczy program emerytalny.

Waldemar

Przepracowalem na ergu 26 lat . Zaloge wspominam z bardzo dobrze . Robota byal w porzadku na kase tez nie narzekalem . Jak zachorowalem i dlugo mnie nie bylo w pracy to mnie nie zwolnili i na mnie czekali i jeszcze moglem pojechac do sanatorium .

emerytka

Niedawno przeszlam na emeryture. Przepracowakam w Nitronie a dzisiejszym Nitroergu ponad 30 lat. to byl wspanialy czas, praca jak wszedzie. trzeba bylo sie przylozyc, ale jestem zadowlowa. wspaniala atmosfera! zarobki dobre. w ostatnicha latach bylo sporpo podwyzek. dziekuje jeszcze raz wszystkim za to ze bede miala teraz co wspominac

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NITROERG S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik Maszyn i Urządzeń - Automatyk?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Witek

@Witek

Zatrudniłem się zaraz po studiach na jakie stanowisko? Dodatki to fajna sprawa, też w wielu firmach mi przysługiwały. Powiesz na co można liczyć akurat w tej firmie? Wczasy pod gruszą macie? Jestem zainteresowany ofertą akurat dla Specjalisty ds. Kontroli Wewnętrznej ale w ogłoszeniu akurat tego nie było a darmowe wakacje to już spory benefit.

Pracownik portalu

DV zatrudniłem się do logistyki. Wczasy pod gruszą mamy, multisport, paczki dla dzieciaków na święta. Sa też inne dodatki ale ja z nich nie korzystam i nie pamiętam wszystkich.

Fric
@Pracownik portalu

To jest racja! Benefitów mają sporo. Niedawno 3000 zł nagrody ekstar było. Płaca z fodatkami bardzo OK

@Fric

Yogi

Proszę mi naświetlić co to za stanowisko magazynier namiarowy nitro estrów Ile można zarobić na początku na tym stanowisku na rękę jaki jest czas pracy na tym stanowisku

Pracownik portalu
@Yogi

Yogi tu masz ogłoszenie o pracę, gdzie Spółka zamieściła więcej informacji o interesującym Cię stanowisku: https://nitroerg.pl/oferty/magazynier-namiarowy-nitroestrow/?fbclid=IwAR0B2aBiFYi_o3YVGQh4hRU1O4zM1FYxmNtBLOuAqouMA1-aRimzOFBM-Bs Z pewnością firma udzieli Ci więcej informacji jak zaaplikujesz na ww. ogłoszenie.

Pracownik ZMW(dynamity)

Podwyżka w tym roku wynosiła 7,5%.Po podwyżkach płaca zasadnicza to 4020,4050,4080 itp Ja wiem, że płaca zasadnicza to nie to samo co minimalna, bo są dodatki jak za niechorowanie jak i premia zaliczkowa , ALE no ludzie praca przy dynamitach i to są takie stawki ? Serio czy my jesteśmy mięsem armatnim? Dwa lata temu zdarzyła się tragedia już władze nie pamiętają ? Okej pracujemy 6h to jest nasz cały etat !!!to jedyny przywilej, który nam pozostał pracując przy tego typu producji. Dodatek strefowy należy nam się jak psu budzie to nie jest za nic. Praca nie jest łatwa jeśli chodzi o fizyczną jak i psychofizyczną specyfikę. Halo związki. Halo zarządzie pamiętacie tragedię z 14.02.22r gdzie miała miejsce i na jakim wydziale ? I co ? Dalej mamy jako pracownicy tego wydziału pracować w najgorszych warunkach na zakładzie jak i w największym (usunięte przez administratora) nie mając nawet w zasadniczej 4242zl? Na serio wstyd po prostu wstyd. Duża część pracowników z innych wydziałów psioczą na nas bo na D to Chołota, bo na D by chcieli nie wiadomo ile zarabiać, ale jakoś nikt nie chce do nas przyjść pracować ani jak były oddelegowania ludzie się bronili byle nie przyjść, bo wiedzą przy czym jest ta praca.

Jola

Dobra opcja pracy dla mlodej matki. Wynagrodzenie OK. Dają czasem dodatkowe premie i mają podwyżki co roku. atmosfera różnie, ale ja jestem zadowolona

@Jola

A niżej pisali, że podwyżek brak. To tylko poszczególne stanowiska się łapią na to co roku? Co sprawia, że to dobra opcja pracy dla młodej matki? Grafik jest elastyczny, w razie co nie ma problemu z np. wzięciem wolnego dnia, albo jego części? I za co te premie czasem przyznają?

jOLA

podwyżki w zeszłym roku 12 procnt a w tym toku coś około 9 lub 10 procent. sa podwyzki co roku. maja duzo swiadczen socjalnych i praca OK

Patrycja

JEZRZY

FAJNA ATMOSFERA I LUDZIE SA FAJNI. DOBRZE SIE PRACUJE. PEWNIE I SA PODWYZKI

Janina

w poruwnaniu do innych zakladow dobrze placą i nie ma co narzekac. duzo ludzi pracuje tu wiele lat

Zadowolony pracownik z Krupski

Jestem pracownikiem od ponad 11 lat. Nie jest to praca marzeń (bo żadna praca na produkcji nigdy taką nie będzie), nie zarabiam na tyle dużo żeby było mnie stać na wszystko czego tylko moje dzieciaki zapragną (kto ma dwóch nastolatków ten wie o czym mówię), nie jest to też praca wizerunkowa (mam ciuchy robocze a nie garnitur), ale jest to praca, którą daje mi stabilizację, bezpieczeństwo finansowe, różne dodatki (grusza, sanatoria, pożyczki) i zarobki, które pozwalają mi utrzymać rodzinę.

Jaka jest stawka początkowa w NITROERG S.A.? 2 października na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Mechanik Maszyn.

To pytanie czy stwierdzenie? Bo podpisałeś się jako pracownik, więc myślę, że wiesz coś na ten temat. Załóżmy, że stawka jest faktycznie zadawalająca, to może podałbyś konkretną kwotę? Możecie jawnie mówić o pensji czy podpisujecie jakąś lojalkę o dochowaniu tajemnicy?

EMERYT

Gdy pracowalem szukano wszedzie oszczednosci to papier tani to parafina to tasmy do drukarek tanie itd a jak rozliczani sa dyrektorzy samochodow sluzbowych P M SZ nie ma swojego auta korzysta ze sluzbowego jezdzi tu i uwdzie w soboty swieta iniedziele to czeba skonczyc (usunięte przez administratora) PRZEGRAL

Jestem tu, bo widziałam ogłoszenie internetowe, gdzie szukali na posadę specjalista ds. wynagrodzeń. Jest tam wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe. Ja mam licencjat i jestem na zaocznych magisterskich z finansów. Czy to już firma uzna za odpowiednie wykształcenie? Czy chcą już skończonych studiów magisterskich??

Olka

A co to znaczy, możesz wyjaśnić? 8 lat to spory okres czasu, więc zastanawiam się co się tam działo. Podpisałeś się jako emeryt, a ile lat pracowałeś w tej firmie? Odchodząc dostałeś jakąś odprawę lub firma podziękowała Tobie za lata współpracy?

ile ma u nich (usunięte przez administratora) kotłów gazowych? Wszedłem w ofertę pracy, tę co mają na stronie internetowej, ale stawek to tam nie widzę nigdzie, żeby było wiadomo, na co się pisze człowiek. A tu to wszystko o innych stanowiskach. Może ktoś się orientuje na temat tego?

Wiele zapytań o stanowiska więc i ja dołączę. Mianowicie znalazłem ofertę dla Specjalisty ds. wynagrodzeń. Czytałem wasze opinie i był wpis, że nie ma kasy na podwyżki. Dziwne ponieważ np w ofercie dla specjalisty jest mowa o premiach, jakby firma nie miała kasy to i premii by nie było. Co do tematu premii, to one są przyznawane co ma, czy może kwartalnie? Ciężko je ogólnie wyrobić?

Paula

W zakładce kariera jest oferta pracy dla Mechanik Maszyn i Urządzeń – Automatyk. Pracodawca zapewnia w ogłoszeniu o przyjemnej atmosferze. Mąż zamierza zmienić pracę właśnie z powodu nieprzyjemności wśród pracowników. Podpowiecie czy faktycznie jest ok? Zamierzam mu podsunąć tą ofertę. Stabilne warunki zatrudnienia to umowa o pracę od początku zatrudnienia?

emeryt

Panie AJ mam kumpli ktorzy tu pracuja i wiem ile zarabiaja cudow nie ma przyjmuja starszych ludzi pare lat temu nie bylo to dopomyslenia a przed brama kolejek nie ma kasa jest ale dla swoich

Zostaw merytoryczną opinię o NITROERG S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w NITROERG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NITROERG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NITROERG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NITROERG S.A.