Opinie o Biuro Tłumaczeń SWP sp.j. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Tłumaczeń SWP sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Tłumaczeń SWP sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Tłumaczeń SWP sp.j. w Poznań

klonia

Potwierdzam powyższe opinie. (usunięte przez administratora)nie ceni pracy tłumaczy i nie realizuje swoich zobowiązań w terminie.

Patrycja Swiecka Nowy wpis
@klonia

Ech gdyby tylko pod tymi negatywnymi komentarzami konkurencji podpisał sie tłumacz z imienia i nazwiska :-)

Patrycja Swiecka Nowy wpis

Współpracuje z (usunięte przez administratora)biurem tłumaczeń SWP już 6 lat i szczerze polecam ta firmę. Grzeczni kompetentni ludzie. Płatności w miarę na czas co w porównaniu z innymi biurami uważam za duzy atut. Patrycja Siwecka

Bernard Nowy wpis

Czy biuro zatrudnia pracowników? Może ktoś podpowie jakieś informacje?

Zhou Nowy wpis

Niestety nie przeczytałem tych opinii, zanim przyjąłem zlecenie i te same problemy - pomimo powtarzających sie monitów brak płatności i jakiejkolwiek reakcji. Boje się, że to zwykli(usunięte przez administratora).

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Biuro Tłumaczeń SWP sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Waldi

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że od dawna nikt nie pisał?

Faktura miesiąc po terminie i dalej nie opłacona. Nigdy więcej tego biura.

Madzia

Ja też się przyłączam do powyższych opinii.(usunięte przez administratora)

monia

w Poznaniu teraz sporo takich biur, ciekawe jak sobie ta firma radzi z konkurencją

Tłumacz

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Tłumaczenie zrealizowane w terminie. Płatności nadal brak po miesiącu od upływu terminu płatności. Pani Joanna która koordynowała zlecenia odsyła do pani Karoliny któa z kolei ma bardzo lekceważący stosunek do teminów i płatności. Obietniece, zwodzenia a pieniedzy brak. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

nonick

Potwierdzam i nie polecam. Zaleganie z płatnościami to niestety norma.

anon

Terminowość płatności to pojęcie obce dla tej firmy. Zero kontaktu, zero informacji o tym, kiedy płatność rachunku za wykonane zlecenia zostanie zrealizowana, jakby nikt nie poczuwał się do jakiejkolwiek odpowiedzialności.

oczekujący

Nie polecam. Regularne zwlekanie z płatnościami za zrealizowane tłumaczenia sięgające miesiąca po terminie, brak kontaktu ze strony osoby odpowiedzialnej za płatności, przy próbie kontaktu z innymi pracownikami odsyłanie do tej samej osoby, która tematu płatności wyraźnie unika. Oczekują terminowości tłumaczeń, ale z jedynego swojego obowiązku wobec tłumaczy wywiązać się nie potrafią.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Tłumaczeń SWP sp.j. - Poznań

Biuro Tłumaczeń SWP sp.j.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Gromadzka 12B
    61-655 Poznań

Biuro Tłumaczeń SWP sp.j.