CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Peugeot

Witam dostałem ofertę na mistrza zmiany czy możecie mi powiedzieć ile mogę wołać na początek. Dzięki za info.

Kokos

Firma nie dba o pracownika brak motywacji i brak podwyżek ile wyszarpiesz to twoje, brak doceniania przez przełożonych ( ogólnie mają w nosie czy pracujesz czy się zwolnisz ).

LI

Jakie stwaki sa dla spawaczy ? Co jest spwane i jaka metoda ?

Eloo

A jak spawacze tam mają płacone

One

Na 10 wypłata a dostajesz zawsze koło 7. Nie ma problemu.

mechatronic

Szczerze odradzam dane przedsiębiorstwo każdemu, kto ma zamiar osobistego rozwoju i poczucie szacunku do siebie samego. Zarząd nie traktuje pracowników fair a o wynagrodzeniu relatywnemu do pracy można zapomnieć. Pozdrawiam!

Yui
@mechatronic

Jeśli ktoś chce to możliwości rozwoju są. Fakt jest taki, ze nie każdy sie do rozwoju nadaje.

mechatronic
@Yui

Jakie i na jakiej podstawie dla szanującego się pracownika?

que
@Yui

To proszę wymień konkretnie jakie możliwości rozwoju oferuje firma! Jak dla mnie żadne. Z perspektywy czasu stwierdzam, że w tej firmie pracownik się uwstecznia!

Witam

Także idę od listopada 2 zaczynam od godziny 8;00. Ile ci zaoferowali?

od listopada
@Witam

Dokładnie tak samo. Drugiego listopada na ósmą rano mam być. Około 3 k brutto zaoferowali a na rozmowie byłem już w czerwcu. Na jakie idziesz stanowisko? Wtedy mówili, że od listopada sporo osób mają zatrudnić. No i ciekaw jestem jak to wygląda od strony takiej typowo międzyludzkiej. Z różnymi już ludźmi pracowałem w życiu i twierdzę, że atmosfera jest ważniejsza niż kasa.

Axel 777

Pracuję krótko w clavey volkswagen białołężyce. I jest ok

od listopada
@Axel 777

Witam. Mam iść do Białężyc od listopada. Ty jak długo pracujesz i jakie były początki w tym zakładzie? Wiem jak to wygląda w Swarzędzu, bo tam z ludźmi rozmawiałem, ale interesuje mnie atmosfera i ogólnie wszystko odnośnie Białężyc.

UT PWR

Jak czytam te wasze opinie to sadze ze dziecmi jestescie. Przeciez mozecie sie zwolnic i innej pracy poszukac nikt was nie trzyma tylko słychac jak to zle i nie dobrze zalosni jestescie. A z drugiej strony jakie nadgodziny maja byc jak produkcja nie ruszyla jeszcze i co chciales robic? Albo premie za co siedzenie na warsztacie caly dzien....

Xxx

Cóż coraz bardziej żałuję zmiany pracy.. Brak jakiejkolwiek socialnych i premii.. Zero nadgodzin..

Qwerty
@Xxx

Jeżeli liczysz na socjal to zgłoś się do opieki społecznej po zapomogę. Nadgodziny , oczywiście że ich nie ma, bo podpisywales umowę o pracę na wymiar czasu pracy zgodny z kodeksem pracy.

xxxxxxxxxx

Clavey nie ma pracowników!!! Nikt tam nie chce pracować! przyjmują ludzi bezpośrednio po szkole! Po kierunkach mechaniki jak i elektryki.

xxxxxxxxxx

Dwa dni w miesiącu pracujące weekendy? To są jakieś kpiny? W praktyce pracujesz wszystkie 3 weekendy w miesiącu z czego tylko jeden masz wolny. Socjali brak!, nadgodzin brak! Za weekendy odbierasz dni wolne w tygodniu. O kawie w pracy zapomnij, wytyczają tobie godziny na to kiedy możesz pić kawę i zjeść śniadanie, a jeśli jesz poźniej, masz pisać dlaczego zjadłeś o 10 a nie o 9 tak jak ustalone. Pensja Goła bez niczego! Obiecują na rozmowach bardzo wiele... Premie! podwyżki! Socjale! a po zatrudnieniu okazuje sie że nie ma nic.

Xxx

Dwa dni w miesiącu. Za to masz dwa wolne dni w tygodniu.

Xxx

Tak. Brak jakiegokolwiek systemu premiowego, jak i zero nadgodzin. Jak idziesz w weekend to masz wolny dzień w tygodniu.. Cóż miejmy nadzieję że będą jakieś premie... Ciekawe co z socialem..

buuuu
@Xxx

co wy piszecie,,,,,,,,,, jak nie wiecie dokladnie jak placa to lepiej sie nie odzywac, nadgodziny platne soboty platne

Grabaż
@buuuu

@buuuu No oczywiście że nadgodziny płatne -0% soboty i niedziele - 0% Czego więcej chcieć.

@Grabaż

Przecież wedle prawa nadgodziny muszę być płacone jako 50% lub 100% jak się nie myle?

Tylko goła pensja. Pozdrawiam

xxx

Zależy ile dla ciebie jest w porządku. Ja trochę żałuje że się zgodziłem zero premii, zero nadgodzin.. Tylko goła pensja.. ok. 2500 netto

xxx

Mówili mi tak na rozmowie. Pozdrawiam

xxx

Podobno mają wprowadzić jakieś premie. Czy to prawda?

Xxx

Czyli nadgodzin nie ma? A jak praca w weekendy? A idzie jakoś dorobić do pensji?

Adek 1479

A jak wygląda sprawa z nadgodzinami? Jaki system prac? To prawda że trzeba pracować w weekend? A jak sprawa z umową lojalnościowa?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY