Opinie o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. w Katowice

Co się obecnie dzieje w firmie bo w necie nie znalazłem żadnych informacji a ktoś pisał o rozprawach w sądzie dotyczących zatrudnionych osób. Zaktualizujcie te newsy żeby było wiadomo jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o prace i czy nadal działają na rynku.

Bogdan Nowy wpis

W październiku rusza pierwsza poważna rozprawa dotycząca wyłudzeń i (usunięte przez administratora)w zatrudnieniach . Zmieni to życie wielu osób . Miejcie się na baczności!

Oszukany

Czy ktos ma informacje gdzie sie ukrywa rodzina S? Oraz jakimi autami obecnir sie poruszaja?

Lilia
@Oszukany

A jestes nadal zainteresowany danymi odniesnie rodziny S?

Cezary G. Nowy wpis
@Lilia

Ja jestem zainteresowany. Prosze o informacje tutaj, czy sprawa jest aktualna

Kazimierz Nowy wpis

Pytaliście o rozmowę kwalifikacyjną, a sam jestem zainteresowany tym temat. Niestety nikt z kandydatów ani pracowników nie odniósł się do tych zapytań. Mogę poprosić o komentarz na ten temat? Jak wygląda przebieg takiego spotkania i o co najczęściej pytają rekruterzy? Dzięki.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. na stanowisko Usługi outsourcingowe? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Mariusz

Ile etapow ma rozmowa w tej firmie ? Łatwo się dostać ?

Kuba

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Trzeba mieć długie doświadczenie?

Kuba

Jest jakiś powód, że tak rzadko korzystacie z forum? Warto aplikować, podpowiecie coś?

@Piuy, proszę Cię o stonowanie emocji i zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna, ale należy to robić zachowując kulturę wypowiedzi oraz przestrzegając regulaminu. Opinia musi być też zgodna z prawdą i uzasadniona. Czy jesteś pracownikiem firmy SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP?

@Swir, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. Podawanie publicznych danych osobowych na forum jest niezgodne z regulaminem i tak post podlega zgłoszeniu do Administratora. Czy jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP?

Piuy
@Marta

I kto to ma zglosić? Ty? Według waszych pracowników, wy jako "moderatorzy" nie zglaszacie wpisów. To zglaszacie nie, bo jeśli nie to po co o tym wspominasz? I jeśli jesteś pracownikiem GW to dlaczego skoro widzisz lamanie regulaminu nic z tym nie zrobisz? Żenada

Jasiek

Co słychać w firmie? Bardzo chciałbym pracować tu i sądziłem, że dowiem się czegoś na forum. Czym jest spowodowana ta cisza?

rafsoft net

Śmieje się z nas wszystkich

Poszkodowana28

Jest jakiś finał tej sprawy? :/ ktoś coś wie?

dariuszsoja

SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A., KATOWICE firma aktywna w KRS czy ktos z Was juz odzwiedzil ich i czy oni tam są na miejscu? Poszukuje firmy dedektywistycznej rowniez 10 lat jest na zgloszenie przestepstwa.

R

Poprosze adres(usunięte przez administratora)

Bahus

Czy wiecie moze czym oni teraz jezdza? Chodzi mi o marke pojazdu

clara

(usunięte przez administratora)sa tam gdzie byli .czyli Attendor-Niemcy zyją bawia sie i smieją sie z Nas Wszystkich co gadamy piszemy a nic nie mozemy zrobic,cwane bestie,byli i beda a my nic bo takim uchodzi zawsze na sucho.Karma wraca hmmm raczej nie bo gdyby to BY juz mieli za swoje a tak smieja sie z Nas i tyle.Mam nadzieje ze kiedys zycie im da (usunięte przez administratora)

Ka

Razz jak nie jesteś w temacie to po kiego sie wypowiadasz. Moze w końcu spotka ich to co oni innym... Cierpliwości. Karma wraca a jak ktos ma info na ich temat gdzie mozna ich znaleźć to proszę o info

Milena

Co??? Piątej??? Kurcze to faktycznie ja nie w temacie. Myślałam że powoli jakoś postaram się zapomnieć , tyle krzywdy mi wyrządził razem z Moniką. Karma wraca!

Amanda

Co najwyzej to ten polglowek skonczyl kurs szydelkowania w pudle. Wyjechal sobie do Niemiec i mysli, ze nic mu nie grozi. Pozdrowienia dla twojej piatej zony! Za niedlugo wasza milosc bedzie kwitla gdzie indziej

Rafał

Czym się przejmujecie ? To wszystko fotomontaż, tak jak ukończenie przez tego buraka wyższej Szkoły w Warszawie. Ha ha. Niech zbiera kapitał będzie mu co zabrać ,samochód BMW już ma. Wszystko kwestia czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.
1.6/5 Na podstawie 87 ocen.

SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.