Sabel Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sabel Sp. z o.o.

BOLERO 2009-12-06 14:42:23
Pracowałem w tej firmie ponad rok czasu na rozmowie kawalifikacyjnej szef obiecywał złote góry i podwyzkę po okresie próbym, niestety w rzeczywistosci okazało się ze olał mnie po tym okresie.Obiecywał tez prace w "przekaznikowaniach" a przede wszystkim pracowałem tylko łopatą po około 300 godzin miesiecznie.Zwoliniłem sie i nie żałuję wszystkim chetnym którzy chca sie tam zatrudnic SZERZR ODRADZAM!!!!
bxpi 2009-12-08 21:32:06
o fajnie że ktos tu napisał Boler ale nie napisałes ze dosc dobrze zarabiałes jak na polskie warunki w tej firmie choc też mam mieszane uczucia co do tej firmy
do anonim 2013-09-27 18:24:46
Warto się przyjąć. Pensje są wysyłane zawsze 5 dnia miesiąca, stawka o która pytasz pewnie jest zależna od Twoich umiejętności, premia jest zależna od kierownika a bonusy na święta czyli tak jak wyżej pisali 500zl. [usunięte przez moderatora]
lary 2014-03-18 16:13:38
obecnie chyba nikogo nie szukają, ale kiedyś Sabel poszukiwał między innymi kierowców, operatorów i monterów
venflon 2014-03-26 17:16:14
podskocz do samej firmy. W taki sposób zawsze łatwiej dostać robotę. Robisz wtedy lepsze wrażenie. Może tak będzie i w Sabel
Minimi 2014-04-02 11:04:19
No nie zawsze, czasem CV trzeba zostawić u pracownika, ten spojrzy, zobaczy zagrożenie i wyrzuci do kosza, może jest jednak jakis tradycyjny sposób aplikowania do Sabel?
nyan 2014-05-29 19:23:50
Witam serdecznie, może ktoś napisac jak aktualnie traktowani sa pracownicy w Sabel? Warto sie nimi zainteresować? Pozdrawiam.
nyan 2014-06-22 18:19:12
Czemu tutaj taka cisza? Sabel z tego co sprawdzałem to bardzo młoda firma, a informacji nie ma tutaj za dużo...
żona pracownika 2014-08-06 11:51:01
Sam szef nie jest zły, ale na pewno resocjalizacji wymaga ksiągowa- baba nie do usunięcia, która swą władzę przejawia opóźnianiem przelewów. Pani Torba zarabia pewnie powyżej 10k, a chłopakom, którzy wypruwają żyły potrafi powiedzieć "a co wy z tymi (czyt. 2000-3000 tys) będziecie robić!? Wypłaty mają być zaksięgowane do 5. każdego miesiąca, a jeśli wypada to np. w sobotę, pani pieniędzy nie przeleje w piątek, a pokazując swą władze przychodzi specjalnie w sobotę. W tym miesiącu wypłata powinna być wczoraj, nadal nie ma. Takie baby powinny być usuwane na jak najmniej decyzyjne stanowiska, niech władzę pokazuje na mężu (nota bene najgorszym pracowniku firmy).
mikija 2015-02-19 16:56:33
Szkoda , że nikt nie odpisał, bo Ja również szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie? mozecie opisac jeszcze swoje doswiadczenia w pracy i na rozmowach kwalifikacyjnych w sabel? pozdrawiam....
owca beczy 2015-05-05 17:42:58
wyglada coraz gorzej, chyba ktos zapomnial o czyms takim jak kodeks pracy
http://www.mpips.gov.pl/prawo-pracy/ustalanie-i-rozliczanie-czasu-pracy/rozliczanie-czasu-pracy/rekompensowanie-pracy-nadliczbowej/ i rozne takie śmieciowe prawa pracowników też coraz bardziej śmieciowych. Nadgodziny, ktore powinny byc platen +50% do odebrania 1:1? Sobota ktora moge spedzic z żoną i dzieckiem do odebrania w tygodniu?? Od wyzysku do niewoli neidaleko, hola hola. NA LUDZIACH SIĘ NIE OSZCZĘDZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie tylko na tych co siedzą w ciepłym biurze na d...
grys 2015-09-18 09:21:01
Wszyscy uciekają z tej firmy gdzie tylko mogą oszczędza się na ludziech obcina im wszystko, nie płaci nadgodzin i wszystko żeby się dobrze nie pracowało
zli 2016-06-16 00:13:44
SABEL NIE MA JUŻ KONTRAKTÓW BO KTÓRYŚ Z KUMPLI Z PLK-SA ODPADŁ WIĘC KOŃCZĄ SIĘ SABATOWI ZNAJOMOŚCI DO WYGRYWANIA PRZETARGÓW I TU JEST PIES POGRZEBANY, SMUTNE ALE PRAWDZIWE.
hejo 2016-07-05 21:44:10
Hej, a wiadomo coś o nowych ofertach pracy? Nie ukrywam, że dobrze by się bylo załapać.
Zostaw swoją opinię o Sabel Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabel Sp. z o.o.