Nodium Group sp. z o.o.

Opinie o Nodium Group sp. z o.o.

Tadek

Zawsze wszystko super

Jola

Polecam ten sklep

Z zakupionego dla Córki obuwia jestem bardzo zadowolona. Towar wręcz przerósł moje oczekiwania!

Ivona

Wszystko super .Odpowiedź na pytania błyskawiczna . Szczerze polecam.

@Ivona

Przypuszczam, że wypowiadasz się z poziomu klientki, która miała okazję korzystać z usług firmy Nodium Group. W takim bądź razie ciekawi mnie, jak to się w ogóle stało, że na tę akurat firmę trafiłaś? Daj znać, proszę, czy było to z polecenia znajomego, czy może w zupełnie inny sposób o nich właśnie się dowiedziałaś. Serdecznie liczę na to, że mi odpowiesz i dasz po prostu znać. Zachęcam Cię do tego.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. zakupów w firmie Nodium Group sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Dorota

Solidna firma szybką wysyłka towar dobrej jakości

Wszystko ok

Jarosław

Czym dokładnie zajmują się pracownicy w Nodium Group i jakie są tu ich zadania? Wymieniłeś negatywy pracy w tym miejscu, może znajdą się też jednak jakieś plusy? Daj znać, ciekawi mnie to.

Dobry wieczór. Jaka atmosfera pracy, organizacja? Czy są dodatkowe benefity? Jak tak to jakie?

Polecam !

Marcin Adamski

Polecam Super Firma

Zarobki tragiczne(usunięte przez administratora) Brak jakiekolwiek możliwości awansu, nawet po 2/3 letnim stażu. Traktowanie ludzi przedmiotowo, składanie obietnic bez pokrycia, brak szacunku do pracownika. Jeśli szukasz pracodawcy z możliwościami rozwoju w dłuższej perspektywie to stanowczo odradzam. Stosunek ilości pracy do płacy nieadekwatny.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Nodium Group S.C. na pozycji Magazynier? 26 stycznia widziałam ich ogłoszenia na Nuzle.pl.

Firma Nodium Group sp. z o.o. nie zatrudnia pracowników magazynowych, ogłoszenie musi dotyczyć innej firmy.

Rekrutacja

Nie polecam, zarobki tragiczne najniższa krajowa co nijak ma się do wykonywanej pracy. Brak szacunku do pracowników i wieczna kontrola nad nimu. Nic wartego uwagi, warto szukać doświadczenia w e-commerce w innych firmach co szanuja pracownika i oferują dobre zarobki.

bielski

Uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko Kierownika handlowego we wrześniu ubiegłego roku. Po rozmowie nie otrzymałem absolutnie żadnej informacji. Firma NIEPROFESJONALNA.

@rekrutacja a jakie zadawali pytania ?

Rekrutacja

Proponują najniższą krajową, brak kontaktu podczas rekrutacji. Nic wartego uwagi.

Lidia

Jeżeli pisałaś wulgaryzmy, to jasne, że administrator mógł je usunąć. Usuwa to, co niezgodne z regulaminem GoWork.pl. Napisz lepiej spokojnie, pracujesz w Nodium? Jestem ciekawa, jakie są u nich zarobki, bo czytam tu o toalecie i kamerach, ale nic o kwestiach finansowych. Dzięki za info.

Wulgaryzmy ?
@Lidia

Ależ absolutnie ... Nie pisałam wulgaryzmów tylko,że są (usunięte przez administratora) Widocznie to też jest zabronione

Mateusz

Jak tam sytuacja w pracy? Jak atmosfera ?

Czym Nodium Group S.C. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dramat

To pytanie jest na poziomie dna!... Firma nie ma nic do zaoferowania oprócz nerwów i stania z zegarkiem ludziom pod toaletą! Nie mam zamiaru wymieniać dalej, bo szkoda mi czasu i nerwów... To nadaję się do PIP-u!

Dorota

Sprzedają buty z defektem a potem wciskają kity ze zle czyszczone obuwie. Na materiale była czerwona pieczątka jakości materiału która po deszczu się rozlała i biały but ma czerwona plamę.

Iza
@Dorota

Przypominamy, że portal gowork.pl jest portalem na którym można wymienić się opiniami na temat pracy w wybranej firmie. Rozumiem, że jest Pan rozżalony gdyż zakup okazał się nietrafiony, ale za jakość produktów odpowiada producent, w tym przypadku jedna ze znanych marek sportowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Nodium Group sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nodium Group sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nodium Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nodium Group sp. z o.o.?

Nodium Group sp. z o.o.