Nodium Group sp. z o.o.

Opinie o Nodium Group sp. z o.o.

Pati

Bardzo łatwe i przyjemne. Wrócę tu robić zakupy.

Jestem zadowolony towar zgodny z zamówieniem szybko otrzymany napewno jeszcze nie raz coś zamówię

Paulina

Szybka dostawa, profesjonalny kontakt i towar zgodny z opisem i zdjęciami ja, jestem bardzo zadowolona

Szybko, profesjonalnie, zakupiony towar oryginalny i zgodny z opisem. Polecam!

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. zakupów w firmie Nodium Group sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ania9

Wszystko tak jak być powinno ????Polecam

dudek

złe wrażenie zrobiła na mnie firma...polityka ich to zatrudniac za minimum krajowe i nie wiecej a jak sie nie podoba komuś to zwolnić

@dudek

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Dominika

Pomimo tego, że wysyłka była szybka to dostałam inny rozmiar ubrań, a rozmiarówka butów wg cm na stronie jest całkowicie niezgodna z rzeczywistością.. Buty o dwa rozmiary za małe..

@Dominika

Przykro nam, że otrzymała Pani towar w niewłaściwym rozmiarze. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi Klientów poprzez e-mail lub telefonicznie.

elia55

Bardzo szybka dostawa.zamowiony produkt bez uwag.

Jagoda

Świetny sklep, bardzo atrakcyjne ceny. Uwielbiam i szczerze polecam

Maxi

Świetny Kontakt i produkty bardzo szybka dostawa

Barbara

Bardzo dobrze, towary dobrej jakości, szybka przesyłka, ciekawe obniżki, polecam

Danuta

Zawsze zamawiami jestem bardzo zadowolona

fan

Bardzo dobrze, dokonałem w tym sklepie wielu zakupów.

Damian

Zakupy w tym sklepie polecam naprawdę wysyłka szybka i towar godny polecenia

Zenek

doby kontakt, zadowolony z zamówionego produktu juz poleciłem znajomym ten sklep

Magda

Wszystko super, sprzęt solidny, przesyłka zapakowana dobrze, szybka dostawa.

aaa

Świetne produkty super szybka wysylka

iga

Ekspresowa wysyłka. Produkt zgodny z opisem. Jakość wyśmienita.

Suuuper, już kupowałam tutaj rowerek stacjonarny, teraz namiot i akcesoria - świetny sklep, sprawna przesylka, troskliwie opakowane przedmioty.

Madzia

Szybko, sprawnie, profesjonalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Nodium Group sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nodium Group sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nodium Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nodium Group sp. z o.o.?

Nodium Group sp. z o.o.