Nodium Group S.C.

Tychy

Opinie o Nodium Group S.C.

admin 2015-08-05 20:57
Jak oceniasz rekrutację w firmie Nodium Group S.C.? Dodaj komentarz i pomóż innym.
kotipat 2016-05-24 13:19
Najlepsza decyzja w moim życiu to odejście z tej firmy.Każdy mądry weźmie sobie pod uwagę tę opinię.
Dave 2017-06-21 13:49
Widać że ktoś bardzo malutki ciałem i duchem usuwa negatywne komentarze na temat pracy w tej firmie. Polecam więcej pokory i przede wszystkim szacunku do pracowników, może wtedy nie będą się sypać opinie na temat kulejącej pracy w SS.
były (na szczęście) pracownik 2017-06-25 18:54
Zgadzam się z Dave. Było sporo negatywnych opinii o tej firmie ale wszystkie zostały usunięte. To wszystko świadczy o tym, że w Nodium Group czyli sport-shop.pl jest cały czas tak samo jeżeli chodzi o szacunek do pracowników a raczej jego brak. Wiem dobrze, że cały czas szukają pracowników a nowi pojawiają się i znikają bo szefostwo tak właśnie traktuje swoich pracowników. Przykre bo gdyby zmienili podejście na pewno byłoby lepiej i każda ze stron byłaby zadowolona i lojalna.
Zostaw swoją opinię o Nodium Group S.C. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nodium Group S.C.