Opinie o Alfa Hurtownia Opakowań w Goczałkowice zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfa Hurtownia Opakowań. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alfa Hurtownia Opakowań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Hurtownia Opakowań w Goczałkowice zdrój

Paweł Nowy wpis

Czy hurtowania przyjmuje bez doswiadczenia ?

biuro obsługi -znajoma Staszka

Hahaha skoro taka beznadziejna dlaczego wielu pracowników próbowało do niej wrócić... Dziecinada.... nie potrafisz spraw personalnych wyjaśnić z szefem i jakieś bzdury wypisujesz Staszku- Dobrze wiesz że PIP w firmie był raptem 2-3 miesiące temu- to co wiem to nie było żadnych nieprawidłowości. Chyba nie pracowałeś jeszcze w beznadziejnej firmie Pozdrawiam serdecznie- koleżanka z pracy

S.L. Nowy wpis
@biuro obsługi -znajoma Staszka

Droga Gosiu Jeżeli już porywasz się na pisanie opinii na temat firmy w moim imieniu - tak, wiem że poniższy komentarz to Twoje dzieło - to proszę zrób to chociaż bardziej elokwentnie. Nie chcę być kojarzony z analfabetyzmem wtórnym :) A co do pracy u Was - to złego słowa nie mogę powiedzieć. Było bardzo fajnie i w porządku. Nie wiem skąd pomysł na takie komentarze Pozdrawiam po latach

z Nowy wpis

Witam jak jest tej firmie teraz

pku Nowy wpis

walo, jeżeli atmosfera jest dobra i wszystko się w pracy układa to chyba nie ma sensu narzekać nie ? Trochę gorzej gdyby było na odwrót ? Podpowiedzcie mi proszę czy wiadomo coś na temat ewentualnych zwolnień czy zmian w kadrze - będę wdzięczny za newsy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alfa Hurtownia Opakowań? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
koleżankaz biura

W imieniu koleżanek z biura- proszę się nie wypowiadać w naszym imieniu. Dziękujemy.

staszek

Beznadziejna firma. PIP się nią zainteresuje.

anonim - 2010-06-05 09:36:07(usunięte przez administratora)Pracowałam tam jakiś czas . Wszystko było ok. Co trzeba podkreślić wynagrodzenie było zawsze na czas, nigdy nie było opóźnione i zawsze kwota była zgodna z ustaleniami. Nigdy nie zostałam oszukana czy wykorzystana. Fakt, że nie można się opierdzielać, ale jak ktoś chce pracować a nie siedzieć i pić kawę to gorąco polecam.

k.sz

firma nie jest godna polecenia brak rozwoju zawodowego siedzi się w jednym miejscu spychologia w obsłudze klienta w biurze obok słychać jak ciężko pracują szczególnie niby [usunięte przez moderatora] śmiechu warta wymogi nie wiadomo jakie ,[usunięte przez moderatora] każdego pracownika byle dla siebie mieć jeśli ktoś pragnie dorobić się garba i szczególnie marznąć bo oszczędzają na ogrzewaniu to zapraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Hurtownia Opakowań - Goczałkowice zdrój

Alfa Hurtownia Opakowań