Molbud Sp. z o.o.

Goczałkowice-Zdrój

Opinie o Molbud Sp. z o.o.

dostawca 2011-05-05 11:26:33
Potwierdzam. współpracuję z tą firmą i nie znam złych opinii. Polecam jako solidnego wykonawcę !
Bartek 2012-09-09 12:16:07
POlecam Molbud jako pracodawcę. Brat mój pracuje u nich już 2 lata i bardzo sobie chwali. Dowożą go do pracy gratis.Na wypłaty nie nażeka.
murarz 2012-09-20 21:29:58
Pracuje w molbudzie kilka lat i chwale sobie ta robota. Moglo by byc lepiej ale nie jest napewno zle.
Adam 2012-09-28 22:36:28
Nie narzekam robie u nich jakis czas i jest dobrze. Wyplat zawsze na czas. Oby tak dalej bylo
mac 2014-11-10 18:45:11
Co wy pieprzycie ja tez tu pracuje co do wyplat to porazka ubezpieczenie najnizsza krajowa stawka uzgadniana z prezesem a jak przyjdzie co do wyplaty to placa jak chca nigdy sie nie zgadza zawsze duzo mniej jak obiecane i tek co wyplate i to prwie kazdemu no oprocz wazeliny prezesa a takich to tu jest duzo bajery a malo roboty a nowi maja zapierdal.. nie polecam za ta kase kazdy szanujacy sie fachowiec pujdzie z tad w pizd.. no ja tez jeszcze troche i nic wspolnego z takim syfem pozdrawiam
mac 2014-11-10 18:50:34
Jeszcze zapomnialem dodac ze to firma rodzinna jedna wielka klika reka reke myja najgorsze co moze byc mozna jedynie ru porobic na przetrwanie gora miesiac chyba ze ktos lubi jak go ciulaja na kazdym kroku pan prezes obiecuje cuda wianki a to z jego slowami mija sie celu zenada
jo 2016-09-30 08:56:47
ani jakie płace, jakie umowy itd. żadnych konkretów....
Zostaw swoją opinię o Molbud Sp. z o.o. - Goczałkowice-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Molbud Sp. z o.o.