Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Anka

Z tego co widzę firma się rozwija, stale coś remontują, szykują nowe hale to i pracowników będą potrzebować. Pewnie stąd te ogłoszenia. Mi praca się podoba nie narzekam na magazynie czysto ciepło godziny też ok.

Zik

A ja jestem ciekawy czy wszystko tutaj w porządku?

dqf

Przecież oni codziennie dodają oferty pracy, tak widać dobrze się tam dzieje

piter

A ja jestem ciekaw jak wyglada praca przy etykietowaniu.Czy jest to praca na akord,w pozycji stojacej?siedzacej?Ile zmian i w jakich godzinach?Ktos odpowie?Bylbym bardzo wdzieczny.

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

A ja wam powiem, że pracowałam w Bamie- akord- masakra wszystko na czas, w Tpv też nie lepiej -traktują człowieka jak smiecia- a od jakiegoś czasu pracuje w Silcare i sobie chwale - praca fajna na dwie zmiany w soboty mozna dorobić jak kto chce. Na dni gorzowa dostaliśmy bony na lody dla dzieci, na piwko dla dorosłych i ok. Mnie się podoba

Aska

Może kobiety bardziej się orientują w pracy przy kosmetykach i może wcale nie jest tak ciężko?

olos

Jak to nie , jak widać ich oferty np na Lento codziennie. I ciagle na te same stanowiska.

ads

Co tam się musi dziać,że codziennie oferty pracy dodają.

Woyager
@ads

Zwiekszyli zatrudnienie w zeszlym roku z 200 do 400 osob. Może dlatego ? Za szybko sie rozwijają chyba ?

Nata

Czy firma szybko odpowiada na cv?

Krag

Wydaje mi się że najlepiej wysłać Cv i umówić się na rozmowę. Ogólnie w firmie panuje fajna atmosfera, większość osób jest miła i pomocna. Polecam .

spec. ds. personalnych

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Silcare? Interesuje mnie stanowisko: spec. ds. personalnych? Jaka atmosfera, płaca i możliwe szkolenia? Z góry dziękuję :-)

zosia

Witam, a jak wygląda sprawa z handlowcami ? Atmosfera, praca i płaca ?

ewa

proszę o info na temat etykietowania

Julka

Do Ani- praca na etykietowaniu czy tez na rozlewaniu żeli i lakierow jest dwuzmianowa.

Internetowy

Na początku pewnie nie, musisz zakreślać wszystko na papierze i losowo ktoś z działu wpisuje to w komputer, nim nie okaże się czy dobrze komputerem się posługujesz, żebyś nic nie zepsuł.

Witam serdecznie czy ktoś z Państwa pracował przy etykietowania kosmetyków czy jest to praca 1 zmianowa czy dwu ?

kamila

Czasami oferują swietne szkolenia, kursy oczywiscie dla kobiet ze stylizacji paznokci, przedłużania, zdobienia ale i mają również wiele własnych produktów sprzedażowych, wystarczy zerknąc na ich stronę.

cv

Ile tam płacą operatorom wózków widłowych .Jest chociaż 1500,1600 zł. na ręke.

To teraz się nie dziwię, dlaczego co chwilę na egorzow zamieszczają oferty pracy na wszelkie możliwe stanowiska :)

alek

Cóż, faktycznie stanowiska najniższego szczebla są bardzo ważne, ale to jednak najniższy szczebel, to i pensja jest niska, takie są realia. Może da się z czasem dostać podwyżke, czy jakiś awans. Minimalna krajowa, to w sumie nie tak źle, to stawka uczciwa, a w kraju sa ludzie, którzy potrafią pracować za jeszcze mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.