Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Weronika

@bocian pracujesz w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Weronika

@Macius, nie mi to oceniać. Zawsze można próbować!

Macius

Tak, ja gawari pa ruski i raz naprawial babci komputera! Moze byc?

Weronika

Firma obecnie poszukuje osób na stanowiska Asystent Specjalisty ds. Sprzedaży z językiem rosyjskim oraz Informatyk. Macie jakieś doświadczenia w tych obszarach? ;)

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Baśka

Pracuję w Silcare już dość długo i myślę, że niektóre wpisy pochodza od ludzi, którzy pracy nie szanują. Z własnego doświadczenia wiem, że jak sie bardzo starałam to mam swoja pozycje w fimie i odpowiednie zarobki.

wiola

Hej, mam pytanie odnośnie stanowiska sp. d/d personalnych - jak wygląda praca i płaca ? :)

Budowniczy

Oskarżanie firm najlepiej wychodzi malkontentom oraz ludziom, którzy nie mieli dobrej opinii w firmie.

NickiNick

Sama praca np.na produkcji jest lekka jeśli idzie o zarobki to wiadomo na początek krajowa a po trzech Mc spokojnie można wyciągnąć 1700-1800 na rękę :) minusy tez są np od niektórych brak szacunku do innych osób i myślenie ze jest się lepszym ale wiadomo jak ktoś sobie nie pozwoli na początku to później nikt się czepiał nie będzie :)

Jestem pracownikiem firmy z dość długim stażem i nie rozumiem ludzi , którzy pracując dwa miesiące oceniają firmę. Powinni znacząc ocenę od swoich umiejętności.

Berek

Fajna firma z dobra atmosferą do pracy. Może mieliście pecha?

Ka

Witam serdecznie, drodzy Państwo a jak wygląda praca pod względem CAŁOŚCIOWYm jako kontroler jakości? Jak atmosfera i zarobki?Sama praca?

JOHNY

Witam, moglby ktos opowiedziec jak wyglada praca na pakowaniu? Jest ostry (usunięte przez administratora)czy normalne tempo pracy? Ile jest przerw? Platne, nie platne? I ile mozna zarobic miesiecznie? Pozdrawiam

MIEDZIU

ja nie narzekam ! praca jest spokojna !

Magda

Witam, czy dojeżdza ktos ze strony kostrzyna ?

Magda

witam, czy jest któś kto dojeżdza w kierunku Kostrzyna?

M.m.

Monia- z tego co wiem firma się cały czas rozwija, wprowadzają nowe produkty więc to chyba normalne że potrzebują też ludzi do pracy. Ja pracuję tu co prawda od niedawna ale nie zauważyłam nic nie normalnego złóż cv i przekonaj się sama.

weq
@M.m.

Ta ciągle slyszę te śpiewki, nawet TPV nie szuka tak często pracowników jak oni.

zdunek

Czy ktoś wie - firma jakiś czas temu szukała specjalisty do spraw marketingu. Czy to nadal będzie aktualne?

Lol

Chyba brutto lol

Monia

W swoim anosie dot spec. ds marketingu na koncu zawarta jest informacja cyt. "Prosimy o wysyłanie Cv zgodnie ze swoimi kwalifikacjami lub doświadczeniem stanowiska, ponieważ w przeciwnym razie będą one Państwu przydzielane losowo". Dziwne, nieympatyczne, budzące wątpliwości w kwestiach relacji.

Marakuje
@Monia

Tak jest - wołają na rozmowę na stanowisko, na które mogłeś zupełnie nie startować

Per
@Marakuje

Ale to może i dobrze-może się okazać że będziesz się mogła wykazać również na innym stanowisku a sama o tym nie wiesz i sama byś się nie zdecydowała.

Abc

Myśle że najlepiej będzie jak wyślesz swoje CV i wybierzesz się na rozmowę, takie info na forum to sam wiesz. Najlepiej sprawdzić osobiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.