Opinie o Welding Star Wojciech Staroń w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Welding Star Wojciech Staroń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Welding Star Wojciech Staroń o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Star Wojciech Staroń w Dębica

firma niezbyt dobra ,na Podkarpaciu są lepsze firmy ktore bardziej szanuja pracownikow ,w firmie za dużo fałszywych przyjaciół którzy próbują wygrysć innych na wiele sposobów ,niestety niezbyt uczciwie ,na ten moment nie polecam firmy i radził bym.szukac trochę dalej niż u Starońa

@Adiii, czy pracujesz już w firmie? Mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądał proces rekrutacji? Jakie są Twoje odczucia dotyczące pracodawcy? Możesz z czystym sumieniem polecić firmę innym osobom? Czy jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę? Bardzo liczę na Twoje szczere odpowiedzi.

Adiii

Witam, jak obecnie wygląda pracy w Welding Star ? podejmuje tam pracę i chciałbym zasięgnąć opini na dzień dzisiejszy

@Już były nie używajmy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem, a to grozi usunięciem wpisu. Jeśli chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami na temat firmy Fwelding star, zrób to w sposób merytoryczny i treściwy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Welding Star Wojciech Staroń. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spawacz TIG?
Leszno

@Rosel dlatego warto dzielić się wrażeniami odnośnie warunków pracy w takim przedsiębiorstwie. Czy sam miałeś okazję pracować w welding star i zechciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat? Może wiesz, czy w tej chwili poszukują pracowników?

Rosel

Firma Ok jedyny problem Bardzo dużo pijaków którzy psują opinie Welding Star !!!

Idealnych firm nie ma. Dobry pracownik n ie ma się czego obawiać!!!

Nick123345

Omijać szerokim łukiem tą firme ! Są to oszuści, bywa że nie płącą na czas, mają grupę pracowników od lat która ma dobre warunki, kto się chce tam zatrudnić, zostanie oskubany, oszukany, a w dodatku warunki są tragiczne, Prezes to cwaniaczek i krętacz który traktuje ludzi jak bydło, zero szacunku, zero zrozumienia, jeżeli chcesz sie narobić i nie zarobić to polecam, zaś jeśli chcesz zarobić to nie polecam, pracaowałem tam tylko raz, i nigdy więcej nie wróce. Naprawde omijać tą firme szerokim łukiem !

JP
@Nick123345

TOTALNE OSZCZERSTWA, KŁAMSTWA, chyba nigdy nie pracowałeś w tej firmie, masz bujną wyobraźnię i tyle nienawiści że szkoda gadać. Gdyby te komentarze nie były anonimowe to na pewno nie byłoby żadnego złego komentarza.

Spawacz
@JP

Zgadzam się z Tobą, są to oszuści, mam działalność i zatrudninam 3 chłopaków, jeździmy już tak po Świecie 10 lat i takich kłamców jak prezes nie widziałem. Obiecuje gruszki na wierzbie, Na początek jest wszystko pięknie ale jak zbliza się koniec kontraktu wymyśla i obciąża. Złodziej i oszust. Pracowałem dla dziesiątek firm i ta jest najgorsza na rynku.

władeczek
@Spawacz

To chyba w spaw marze nie robiłeś!

Sroka

Witam. Ile tutaj mozna zarobic tak na początek za granicą? Oczywiście jako spawacz tig i czy mieszkanie jest za free czy platne? Zarobi tutaj z 12 euro netto?

Schweißer
@Sroka

dobry spawacz zarobi okolo 18 euro netto , mieszkanie , dojazdy za free

teges

dobra firma-nie ma co narzekac

pablo

Szef nie godny zaufania, zwykłego człowieka ma daleko w (usunięte przez administratora)

marian

Totalne dno.... wyjazdy zagranica bylem w norwegii to tak mi zaplacil ze szkoda gadac . nie polecam tej firmy

ktoś

Oj marne marne te zarobki

adm
@ktoś

jak nic nie potrafisz to nie zarobisz, fachowcy zarabiają dużo.

Esab"

Piszecie pierdoły z palca wyssane.... Az śmiech bierze... Zła firma?! Poszukajcie lepszych...!;) Powodzenia życzę. Nawiasem mówiąc: jak komuś do fachowości daleko, to niech sie nie ceni zbyt wysoko a potem udaje rozczarowanego.

felek
@Esab"

witam chcialbym sie dowiedziec jakie sa zarobki w delegacji za granica , z gory dziekuje za odpowiedz

cysiek

Ta firma to istna masakra

nick

Aż tak słodko to nie jest.Socjalne ?????? marzenie jakie. Wypłaty średnie a wymagania duże

Damian

Własnie ze wszystko jest wporzadku z platnosciami I wgl. Pprezes tez jest Spoko mozna sie z nim dogadac w kazdej sprawie jesli chodzi o moje zdanie to ja nie narzekam I I jestem zadowolony z tej firmy polecam

a

Nie jest dobrze

Firma godna polecenia, można dobrze zarobić, wypłaty zawsze w terminie zgodnie z umową. Właściciel firmy jest OK, zawsze można się dogadać ,atmosfera super, pracuję już długo i jeszcze się nie zawiodłem . Wszystkie wyjazdy zagraniczne i krajowe są dobrze zorganizowane, wszystko załatwione tak jak trzeba. Polecam.

pozytywny

Na początek wyślij swoje CV i jakie masz doświadczenie w tej branży. Jeśli jesteś spawaczem i zrobisz dobrze próbki na warsztacie to cię zatrudnią. Obecnie jest bardzo dużo wyjazdów zagranicznych i szukają dobrych spawaczy i monterów.

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Star Wojciech Staroń - Dębica

• Jak się pracuje w Welding Star Wojciech Staroń?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Star Wojciech Staroń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Welding Star Wojciech Staroń
2.1/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Cmentarna 93A
    39-200 Dębica