Opinie o OPGK GEOMAP KIELCE w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OPGK GEOMAP KIELCE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPGK GEOMAP KIELCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPGK GEOMAP KIELCE w Kielce

Carter

Delegacje wypłacane są na bieżąco, co do zwrotu kosztów dojazdu to nie funkcjonuje w naszej fabryce.

Wiecie może jak z wypłatami delegacji i zwrotów kosztu przejazdu do domu? Z tego co kojarzę to GEOMAP obsługuje elektrownie Kozienice, a teraz będzie startować do obsługi rozbudowy nowego bloku.

marchewa

uwaga[usunięte przez moderatora] daja umowy na 3 miesiace i nie przedłuzaja poza tym psie pieniadze ,dyrektor który sie [usunięte przez moderatora] zna na robocie

prezes

nie ma (usunięte przez administratora) wypłat za foto i nie bedzie jarzycie???

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPGK GEOMAP KIELCE? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
fu

wszystko byloby w porzadku w tej firmie gdyby wyplacali pieniadze na czas, (usunięte przez administratora)ylko na poczatku podpisywali. jak harujesz na nich to jestes kochany, a jak sie pytasz o pieniadze to nikt nic nie wie. pieniedzy za FOTO nie ma do tej pory, chociaz robota jest dawno skonczona i rozliczona, a tego kitu co wciskaja nie da sie sluchac. maja wszystkich w (usunięte przez administratora)obra ale (usunięte przez administratora)jeszcze wiekszy, wakacje wyjete z zycia nie ma co sie oszukiwac, dzien w polu a noc w papierach. jesli ktos to lubi to niech pracuje, a ten co sie wypowiada ze nie jest zle, to pewnie siedzi w biurze przed kompem i obrabia dane, pojechalby pare razy w teren to zmienilby zdanie

fg

Piszesz 2-3 tygodnie opoznienia w placeniu wynagrodzenia, moze jestes stalym pracownikiwm i rzeczywiscie tylko tyle czekasz, ale ja pracowalem na (usunięte przez administratora) Wiec gdyby chodzilo o 2-3 tyg to nie byloby żadnego problemu.

hmm moim zdaniem troche jest przesadzone to wszystko ja pracuje i jakos nawet zle nie jest chodz mysle nad zmiana firmy niedługo,poprostu nie chce robic na tych (usunięte przez administratora) ale praca w firmie ciekawa tylko opóznienia w płaceniu naleznosci siegajace 2-3 tygodni,wiec radze przemyslec dobrze

Może na spokojnie napiszesz jak zostałeś oszukany ? przez jaki okres czasu pracowałeś i na jakim stanowisku. Po twoich wypowiedziach sądzę że nie pracowałeś w tej firmie.

wiecie czym sie rózni pracowanik geomapu od duzej pizzy? -duza pizza jest wstanie wyzywic 4 osobowa rodzine

rtsrtsrts

praca w geodezji jest mało płatna to po pierwsze a po drugie w tej firmie to zarobki nie dosc ze ubogie to jescze nie w terminie

bros

No po tych wszystkich komentarzach już wiem że tam nie będę pracował dzięki za porady ;) przynajmniej zaoszczędze zmarnowanei czasu w tej pożal się boże "firmie"

vitalss

A ty(usunięte przez administratora)jeszcze chcesz porady po tych wszystkich komentarzach???

vitalss

Pewnie od (usunięte przez administratora) kolego nasłuchałeś się tych obiecanek jak to wspaniale nie będzie i ile to kasy nie zarobisz. Ciekawe czy wam też przed robotą puścił taki bajer w stylu -"musimy się spotkać przed podpisaniem umowy, spojrzeć sobie w oczy, żeby sobie ufać.."(usunięte przez administratora). Moi drodzy PAMIĘTAJCIE, że GEOMAP i PLAYADA to JEDNA FIRMA pana(usunięte przez administratora). w obu pracują tacy sami (usunięte przez administratora). W umowie za ubiegłe wakacje była mowa że zwracają(usunięte przez administratora) z sądu- oczywiście nie wypłacili- (usunięte przez administratora)

okf

chlopie daj sobie siana, chyba ze masz cierpliwosc i mozesz poczekac ponad rok na kase. ja i wszyscy moi znajomi zrezygnowalismy bo tyle obiecanek co uslyszalem od nich jesli chodzi o wyplacenie pieniedzy to ja w zyciu nie slyszalem. jak widac nie tylko ja bo wpisow jest wiecej.

bros

Proszę o porade dzwonili do mnie że chcą mnie przyjąć i czytając te komentarze waham się czy warto? Nikt przecież nie chce pracować za darmo!

Gejomap

Najgorsza firma jaka może być. Jak się(usunięte przez administratora)caałe dnie to wtedy są super jak tylko sie skonczy praca to juz nie ma z kim rozmawiać o pieniadzach nikt już wtedy sie tym nie zajmuje Ja o pienidzę nie mogę się doprosić od ponadł pół roku. Ostrzegam ludzi którzy w tym roku chcą pracować w tej firmie na wakacje bo to (usunięte przez administratora)i nic wiecej. Odradzam szukajcie innej firmy bo to jest naprawde bardzo ciężka praca a o swoje cieżko zarobione pieniadzę musisz chodzic i się proscić a oni wtedy traktują cię jak (usunięte przez administratora)PORAZKA;/

neo

zgadzam sie z wszystkimi opiniami o tej psedo-firmie, takiego (usunięte przez administratora)u to ja nigdzie nie widzialem, kadra tragedia, Ci ludzie nie potrafia zrobic najprostszych rzeczy. do tej pory nie ma pieniedzy za zeszły rok, mimo ze firma otrzymała je od agencji prawie miesiac temu, wyczuwam ze prezes rzucil te pieniadze na lokate, bo szacunku dla ludzi ktorzy na niego tyraja to nie ma, nie szanuje ludzi bo wie ze przyjda nowi, ktorzy nie beda o niczym wiedziec i obudza sie (usunięte przez administratora) odradzam wszystkim ktorzy maja zamiar w tym roku tam pracowac, fakt ze kasa spora, ale takie przekrety jakie sa w tym roku przy jej wyplacaniu to szkoda gadac, w tej firmie nikt nic nie wie, jesli chodzi o wyplate, tylko zebrac sie i odwiedzic ich grupa i nie wychodzic bez pieniedzy

Powiem krótko - mało poważna firma. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tym \\\(usunięte przez administratora)\\\"! Kadra niewykwalifikowana, wielki problem z odzyskaniem zaległych pieniędzy, ludzie pozostawieni \\\"sami sobie\\\"! Ich motto człowiek = (usunięte przez administratora)

geo

zgadzam sie z cesarem, jestem w identycznej sytuacji, od miesiaca powtarzaja ze w biezacym tygodniu beda wyplacane pieniadze i robia z ludzi idiotow. nie polecam nikomu

cesar

Praca sama w sobie satysfakcjonująca, fajni ludzie w terenie, rolnicy, ale OGROMNY PROBLEM z wynagrodzeniem!!! Obecnie czekam na wypłatę wynagrodzenia w wysokości pierwszej częsci (40%) za sierpień! PORAŻKA, jeszcze miesiąc i sąd, bo warto to ukrócić... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o OPGK GEOMAP KIELCE - Kielce

OPGK GEOMAP KIELCE