Opinie o Elektromeg Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elektromeg Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektromeg Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromeg Sp. z o.o. w Tarnów

Liczę na jakies opinie o pracy jako spawacz ślusarz. Czy wiecie, na tej posadzie są nadgodziny, a jak są to częste np. kilka razy w tygodniu, czy rzadko, tylko w wyjątkowych sytuacjach? Chodzi mi o prace poza te podane ramy czasowe 6.30 - 14.30.

Atmosfera taka sobie, kiepskie zarobki nawet jak na Tarnów, brak systemu motywacyjnego.

elo

Co to znaczy kiepskie zarobki jak na tarmow ? Elektromonter ile mniej wiecej bez nadgodzin moze zarobic ?

Kamila
@elo

a co Ty zainteresowany pracą?? też szukam czegoś dla męża, chciałby 5000 na rękę.

Nikt Nowy wpis

Znalazłem jakąś ofertę na tarnowiaku na kierownika prefabrykacji, kurdę oni w tej ofercie napisali 3800netto - na kierownika przy obecnej inflacji !!! Łooo panie! To zwykły pracownik to za minimum musi tam chyba robić, zresztą co to dzisiaj 3800 na rękę. To obecnie pracownicy fizyczni biorą 4500-4800zł na rękę, ja jestem takim pracownikiem i to wcale nie jest jakieś cudo uwzględniając oczywiście obecną inflację 13,7%. Ale dobrze i szacun , że w ofercie napisali ile to przynajmniej daje obraz gdzie jest tzw sufit zarobków dla zwykłego pracownika. Ehhh masakra po prostu :( dzięki takim ofertom i zarobkom Tarnów szybko się wyludni.

Dominika Nowy wpis
@Nikt

Ok, ta stawka po której to odszukałeś nie wygląda zachęcająco.. Ciekawa jestem czy ktoś ostatecznie na nią się zatrudnił? Albo może 0 odzewu i zwiększyli? Orientuje się jakie w praktyce są warunki dla k. prefabrykacji?

Niezadowolony 2 Nowy wpis

Przepraszam ta opinia powyżej dotyczyła innej firmy tylko przez przypadek znalazła się tutaj , błąd przeczytanej nazwy firmy zresztą nazwy są podobnie, jeszcze raz przepraszam tych którzy poczuli się urażeni a zapewne ciężko pracują , wpis powyżej zostanie jak najszybciej usunięty,

Olga

Jedna z ostatnich opinii pisze o tym że zarobki są słabe, co mnie niestety nie oczarowało, do tego atmosfera ponoć taka sobie według was. A jakieś plusy??

zainteresowany

Witam A ja słyszałem od znajomego z Tauronu, że w firmie jest w miarę normalna atmosfera i są długo na rynku więc jakoś się to musi kręcić stąd jest jestem skłonny złożyć tam CV. Tylko dalej nikt nie napisał czy na start przynajmniej te 4tyś na rękę tak jak u lokalnej konkurencji jest możliwe (oczywiście podstawy bo premie kwartalne i wakacyjne swoją drogą). Chodzi o stanowisko dla osoby z uprawnieniami wykonawczymi i projektowymi z kilkuletnim doświadczeniem. Tarnów to małe miasto i zarobki po 8tysi jakie mam w Krakowie raczej tu nie wchodzą w grę jak nie jesteś kierownikiem działu. Tylko rozłąka już mnie zmęczyła ale dom postawiony w kilka lat - czas się ustatkować :). Proszę o konkretną odpowiedź bo jest w czym przebierać w ofertach a zależy mi na zmianie pracy jeszcze w tym roku.

elektromonter

Ustalenie stawki godzinnej, ustalenie co do wymagań

Palisz, pijesz :)

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bartek

A ja myślę, że najpierw trzeba pokazać swoje umiejętności bo kotu w worku nikt nie chce!!

takie zero
@Bartek

bzdura do kwadratu co piszesz poniżej

Pozytywny
@Bartek

Działa to w obie strony Panie (usunięte przez administratora), idąc do pracy też nikt nie będzie ryzykował pracy za parę groszy :)

Nikt

Witam, czy zarobki rzędu 4-5 tyś netto są osiągalne (nie pytam o okres próbny bo wtedy wiadomo, że pracuje się za stawkę poniżej oczekiwań, żeby się pokazać najpierw) ? Jeżeli tak to czy na produkcji czy w biurze ? Bardzo proszę o informację bo lepiej wiedzieć wcześniej i ewentualnie nie tracić czasu na tą firmę.

Warto wiedzieć

Firma nie warta zachodu, cyrk na kółkach - płaca, atmosfera, robota :) czas pracy zawsze 9 godzin lub więcej do 12h. - gdzie kodeks, przepisy ? A no w 'lesie'

Jack

System 9 godzinny pracy przez cały rok !!!! chyba, że delegacja to 12 godz. Płaca najniższa krajowa + 200 zł premia. Ogólnie nie polecam atmosfera policyjna, zero awansu !!! rutyna przesuwająca się w kierunku beznadziejności.

admin

Firma "ELEKTROMEG" Sp. z o.o. jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromeg Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elektromeg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elektromeg Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elektromeg Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Towarowa 11
    33-100 Tarnów